Horoskop dzienny dla: Baran - Cesarz

Ktoś będzie chciał dzisiaj udowodnić Ci, że ma rację, jeśli to Twój szef, nie spieraj się z nim, bo nie wygrasz. Nie wszystko Ci się spodoba.

 

 

Horoskop dzienny dla: Byk - Koło Fortuny

Raz na wozie, raz pod wozem. Taki to będzie dzień. Parę rzeczy, Cię jednak zaskoczy. Nic nie jest takie, na jakie wygląda.

 

 

Horoskop dzienny dla: Bliźnięta - Śmierć

Spodziewaj się niezbyt dobrych wiadomości. Dziś możesz odnaleźć w Sobie nowe podejście, do bolesnych i nie załatwionych spraw z przeszłości.

 

 

Horoskop dzienny dla: Rak - Gwiazda

To co wydawało Ci się pogrzebane, dziś się odrodzi. Wszyscy będą patrzeć na Ciebie i tylko na Ciebie. Postaraj się dobrze wyglądać.

 

 

Horoskop dzienny dla: Lew - Słońce

Dziś się czegoś nauczysz. Nauka czasem bywa bolesna, ale warto iść tą drogą. Gdy zdrowie Ci szwankuje, dobry dzień, aby zarejestrować się do specjalisty.

 

 

Horoskop dzienny dla: Panna - Głupiec

Zaplanuj dziś co będziesz robić na wakacjach, warto pomyśleć o wyjeździe, nawet za granicę. Gdy popełnisz dziś błąd, wszystko ujdzie Ci „na sucho”.

 

 

Horoskop dzienny dla: Waga - Arcykapłan

Dziś ktoś poprosi Cię o radę, a ty modrej rady mu udzielisz. Zaprocentuje, to na przyszłość. Gdy coś Cię boli, dziś zarejestruj się do lekarza.

 

 

Horoskop dzienny dla: Skorpion - Kochankowie

Dziś masz moc przyciągania do Siebie ludzi i rzeczy, które lubisz. Dobry dzień na randkę, lub spotkanie w gronie znajomych. Ktoś milo Cię zaskoczy.

 

 

Horoskop dzienny dla: Strzelec - Cesarzowa

Harmonia i spokój dziś zagoszczą w Twoim życiu, poczujesz się bezpiecznie, nawet pod względem finansowy. Wszystko uda się załatwić pomyślnie.

 

 

Horoskop dzienny dla: Koziorożec - Rydwan

Parę spraw ruszy do przodu. Na wynik jednak będzie trzeba poczekać. Urwanie głowy, dużo będzie się działo.

 

 

Horoskop dzienny dla: Wodnik - Mag

Dziś panujesz nad światem, a przynajmniej nad jego wycinkiem, który jest wokół Ciebie. Dobry dzień na rozpoczęcie nowej działalności.

 

 

Horoskop dzienny dla: Ryby - Moc

Uważaj na to, co myślisz i czego Sobie życzysz. Dzień spełniania ukrytych pragnień. Nie zawsze chcemy tego, co dobre.

 

 

 

Komentarze

Brak komentarzy