Wyrocznia runiczna na 2018 r.

Wodnik –Runa Ingwaz

Wodniki w tym roku uzmysłowią sobie ile mają w sobie siły i energii. Dzięki temu odważą się na realizację swoich marzeń. Wodniki będą nakręcone do działania jak sprężyna w zegarku. Kiedy już rusza z miejsca i zaczną działać, zrobią to z impetem i rozmachem. Muszą jednak dbać o to, aby pozostać cały czas pozytywnie nakręcone, inaczej stracą zapał i popadną w marazm. Ryna Ingwaz ma siłę sprawczą realizacji marzeń, przyciągnie do Wodników odpowiednie osoby, które im w tym pomogą. Przypomni im też, że proces realizacji wytyczonych celów powinien odbywać się powoli i bezpiecznie. Ingwaz, to także runa ochronna. Można ją przyrównać do ukrycia się za tarczą żywiołu ziemi, za skałą, w bezpiecznym miejscu, w którym znajdziemy ciszę i spokój. W takiej sprzyjającej atmosferze Wodniki ukształtują nowe idee i pomysły, a gdy przyjdzie odpowiedni czas, przejdą do ich realizacji.

Ryby – Mannaz

Mannaz to również runa równowagi, ale też spokoju wewnętrznego i siły. Zodiakalne Ryby będą, więc mogły w tym roku spokojnie realizować swoje wielkie plany. Ryna ta doda im witalności i warto by Ryby skorzystały z jej energetyki! Osoby spor znaku ryb będą podchodziły do życia w zrównoważony sposób, dzięki czemu lepiej dostrzegą ukryte prawdy będą mogły rozwijać intuicję i rozwijać się duchowo. To także runa wiedźm i sprzyja magicznym praktykom. Głęboka wiedza o wielu dziedzinach życia da rybom spokój, pewność, równowagę i harmonię.

Baran – Tiwaz

Runa ta będzie w 2018 roku przypominała Baranom o konsekwencji w działaniu. Najpierw trzeba precyzyjnie określić cel, do którego Barany pragną dążyć, to bardzo ważne. Potem już można ruszyć błyskawicznie, prosto przed siebie - jak strzała wypuszczona z łuku. Tiwaz obdarzy Barany wiarą w siebie i swoje siły, ale ostrzega: po drodze nie starajmy się łapać kilku srok za ogon, bo utracimy cały impet działania. Trzymajmy się jasno wytyczonego na początku celu i konsekwentnie do niego zmierzajmy. W każdym działaniu Barany będą starały się postępować sprawiedliwie i uczciwie wobec siebie i innych ludzi.

Byk – Wunjo

Runa Wunjo zwiastuje Bykom rok pełen pozytywnych spotkać. Wiele czasy Byki spędzą w towarzystwie przyjaciół i chętnie będą zawierały nowe znajomości. Będzie to dla nich czas radości, otwartości i zaufania - to są emocje bardzo pozytywne, wzmacniające siły psychiczne na długo. Byki będą w tym roku świętowały, a więc trzeba uważać, aby ta sielanka nie została zakłócona przez ludzi, którzy nie szukają przyjaźni, lecz wyłącznie uciechy i ucieczki w alkohol przed własnym strachem. Niech wolny czas spędzany z przyjaciółmi będzie dla Byków przede wszystkim radością bycia z ludźmi, którzy podzielają nasze zainteresowania, myślą podobnie o życiu, wyznają podobne wartości.

Bliźnięta – Fehu

W tym roku Bliźnięta nauczą się cieszyć z tego, co mają, nawet, jeśli nie jest tego wiele. Zadbają o to, co dla nich cenne. Nauczą się cieszyć drobiazgami dnia codziennego. Określą wyraźnie, co dla nich jest dobre i będą się w tym kierunki rozwijać. Runa Fehu jest strażnikiem naszego stanu posiadania - będzie przyciągać ludzi, którzy mogą Bliźniętom pomóc w rozwoju związanym z naszym majątkiem i z wiedzą oraz sposobami wykorzystania jej. Będzie też strzec nas przed ludźmi, którzy są zainteresowani tylko finansami. Bliźnięta będą chciały znaleźć finansową równowagę i muszą pamiętać, że ani rozrzutność, ani skąpstwo nie przyniesie dobrych efektów. Korzystajmy z pomocy runy Fehu, aby nasz stan posiadania był odzwierciedleniem naszych pomysłów na życie

Rak – Kenaz

Runa ta wspomaga nas w rozwoju zawodowym, który w tym roku będzie dla Raków bardzo istotny. Runa ta opiekuje się też sprawami nauki, więc wszelkiego rodzaju nauka, doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie horyzontów będą dla Raków owocne. Każdy zawód ma swe tajemne arkana, trzeba poznać je od podstaw, poprzez wszystkie stopnie wiedzy, aż osiągnie się mistrzostwo. Tylko wtedy możemy być najlepsi w tym, co robimy. Runa Kenaz będzie się opiekować wszystkimi aspektami życia zawodowego Raków i sprawi, że będą dobrze wykonywać swoje obowiązki i będzie im to sprawiać satysfakcję.

Lew – Jera

Runa Jera da Lwom możliwość skoncentrowania się na najważniejszych aspektach życia. Przypilnuje, aby ich działania były dokładne, takie jak trzeba w danym momencie. Przyciągnie też do Lwów ludzi i zdarzenia, które pomogą im doprowadzić plany do końca, zrealizować je. Przypomni Lwom o tym, o czym mogłyby zapomnieć. Runa ta patronuje zmianom, które przychodzą w odpowiednim momencie naszego życia, po wypełnieniu pewnych zadań. Te zmiany są zgodne z tym, co powinno się w tym roku u Lwów wydarzyć, aby cykl się wypełnił. Nie obawiajmy się ich.

Panna – Algiz

 

Ryna Algiz jest najsilniejszą ochronną tarczą spośród wszystkich run. Panny będą, zatem przez cały ten rok pod szczególną opieką i poczują się naprawdę bezpiecznie i stabilnie. Panny nauczą się działać zgodnie ze swoim instynktem samozachowawczym. Pamiętajcie też, aby wsłuchiwać się w swoje ciało, w to, co podpowiada Wam system immunologiczny organizmu. Panny będą też miały siłę, by w razie potrzeby stanąć w obronie rodziny, domu, czy przekonań. To będzie dobry rok dla Panien.

Waga – Odala

Zodiakalnym Wagom w 2018 roku będzie przewodziła runa silnie związana z przodkami i z rodziną, czyli tym wszystkim, co potocznie nazywamy domem. Energia Ryby Odala przypomni Wagom, że ich siła i mądrość, biorą się między innymi z doświadczenia przodków. Dla Wag ważna okaże się historia miejsca, w którym żyją. Nawet, jeśli czasem podświadomie ciągnie Was w inne strony, warto wiedzieć, skąd się wywodzicie i jaką siłę macie za sobą. Runa Odala jest też opiekunką rodziny, wprowadzi do domu Wag ład i harmonię, ciepło, spokój i poczucie jedności oparte na bezpieczeństwie. Może służyć, jako pomocny amulet dla rodzin, w których się nie układa, jednocześnie, jako talizman strzegący pomyślności domu w rodzinach szczęśliwych.

Skorpion – Uruz

Runa połączy zodiakalne Skorpiony z ich wewnętrzną, młodzieńczą energią i energią Ziemi. Pomoże też Skorpionom koncentracji na ważnych sprawach i w tym, by nie ulegały skłonności do poświęcania swej uwagi wyłącznie problemom duchowym. Pozwoli to Wam zbudować silne fundamenty, "zakorzeni" Was. Poprzez połączenie z młodzieńczymi siłami, runa ta wspomaga powrót do zdrowia w przypadku choroby. Pomoże Skorpionom w zmagazynowaniu energii i siły przed przystąpieniem do działania w procesie realizacji wielkich zamierzeń.

Strzelec – Gebo

Dla strzelców w tym roku najważniejsza będzie równowaga, o której mówi Runa Gebo. To równowaga w dawaniu i braniu we wszystkich przejawach życia. Gdy Strzelce same ją osiągną, wtedy ich związki z innymi też będą harmonijne. Dobrze rozumiejąc siebie możecie przekazać dar Gebo ludziom spotykanym na Waszej drodze. Z jej pomocą przestaniecie się wstydzić prośby o pomoc w razie konieczności, a także będziecie mieli odwagę udzielać jej innym. Pamiętajcie, że wszystko, co czynimy, wraca do nas trzykrotnie pomnożone! Tak, więc czyniąc dobro, otrzymamy je kiedyś od kogoś. Wystrzegajcie się czynienia zła, pamiętając o tej zasadzie.

Koziorożec - Berkano

Runa ta mówi, że Koziorożce będą w tym roku stawiały na poczucie bezpieczeństwa, zaufanie i budowanie więzi rodzinnych. Runa Berkano ta jest amuletem ofiarowywanym przez matki małym dzieciom, aby zapewnić im ochronę na drodze życia. Związana jest również z płodnością i radością dawania życia, jest opiekunką macierzyństwa. Dla koziorożców w tym roku najważniejsza będzie rodzina, będą budowały swój dom i związek z myślą o tym, by był dobry, trwały, stabilny i pełen miłości. Dobro i życzliwość będą z Koziorożców silnie emanowały na zewnątrz, więc ludzie będą się do nich garnąć.

 

Komentarze

Brak komentarzy