Horoskop miesięczny - czerwiec 2017 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla wodników priorytetowa sprawa. Będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem wodniki najpierw powinny uporządkować swoje sprawy osobiste, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Zmiany, jakie nastaną w tym miesiącu w życiu zodiakalnych wodników wyrwą je z letargu i pozwolą im ruszyć z miejsca. Mocne strony wodników to odwaga i dążenie do zmian na lepsze. Dzięki tym cechom przejdą przez każde życiowe zawirowanie szczęśliwie i wyjdą na tym bardzo dobrze. Los będzie im sprzyjał.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Diabła

Wodniki powinny unikać w tym miesiącu burzliwych emocji i utraty kontroli nad sobą. Ważne jest, by ich działania nie wykraczały poza przyjęte normy prawne i obyczajowe. Mogą nimi targać różne namiętności i pragnienia, nad którymi wodniki będą starały się zapanować. Jeśli uda im się poskromić tego diabła, będą mogły wykorzystać energię, jaką niesie, by skupić się na pozytywnych celach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wisielca

Dla wodników najważniejsze będzie sukcesywne dążenie do wyznaczonych wcześniej celów. Będą gotowe do poświęceń i wyrzeczeń, aby tylko osiągnąć to, co sobie założyły. Choć będzie to wymagało ciężkiej pracy, to dzięki swojemu uporowi i konsekwencji, wodniki mają szansę odnieść wielki sukces.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Maga

Ryby powinny pamiętać, że los, aby się rozwijać i osiągnąć sukces muszą wytrwale i konsekwentnie pracować na sobą. Jeśli tylko zechcą, ryby będą mogły rozpocząć nowy, ważny etap w swoim życiu i raz na zawsze pozbędą się starych problemów. Będzie to od nich wymagało samodyscypliny i konsekwencji, jednak przyniesie spektakularne rezultaty.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Umiaru

Mocną stroną ryb będzie w tym miesiącu zdrowy rozsądek. Dzięki niemu nabiorą dystansu do świata i będą mogły z szerszej perspektywy ocenić sytuację. Dostrzegą wówczas to, czego szukają. Ryby wiele zyskają zachowując umiar i nie dając zmącić sobie umysłu za pomocą używek.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy

Ryby powinny w tym miesiącu uważać na to, by nie przesadzić z obowiązkami. Dużo na siebie bierzecie i nadmiar wyzwań może Was przytłoczyć. Pamiętajcie, że wszystko da się poukładać, ale trzeba do tego konsekwencji uporu i dobrego planu działania. Nie poddawajcie się, a każde małe zwycięstwo będzie przybliżało Was do osiągnięcia celu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sądu

Ryby będą musiały podjąć ważną decyzję, być może wiążącą się z konsekwencjami prawnymi lub urzędowymi. Być może czeka Was ważny sprawdzian wiedzy i umiejętności, będziecie poddane ocenie i liczycie na łaskawy osąd. Sprawiedliwy wyrok będzie dla ryb bardzo ważny.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Głupca

W życiu baranów czerwiec przyniesie wiele zmian i przyniesie im coś zupełnie nowego. Choć w nowej sytuacji możecie czuć się zagubieni, to Głupiec zwiastuje też uśmiech losu, zatem w Waszym szaleństwie jest metoda i nic złego się Wam nie przydarzy. Niemniej Wasze bezpieczeństwo może zależeć od życzliwych osób trzecich.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Eremity

Choć generalnie barany będą niefrasobliwe, to jednak Eremita oznacza, że w ważnych sprawach wykażą się rozwagą i umiarem, które będą im bardzo pomocne. Dzięki nabraniu dystansu i głębokim przemyśleniom przed podjęciem kolejnych działań baran może wiele zyskać.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan przestrzega przed zbyt gwałtownymi reakcjami i zmianami. Zodiakalne barany powinny uważać, aby nie działać impulsywnie, gdyż może im to przynieść więcej szkody niż pożytku. Barany muszą zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży i podczas urlopu. To nie jest najlepszy czas na wprowadzanie w życiu zmian, przeprowadzki, czy dalekie podróże.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży

W chwili, gdy wydaje się, że wszystko wali się nam na głowę najlepiej jest zachować spokój. Po głębszym zastanowieniu może się okazać, że to, co się posypało i tak było pełne wad, a teraz można zbudować coś nowego, dobrego, prawdziwego. Barany rozpoczną, zatem nowy etap życia, w pełni świadomie i nie popełnią starych błędów. Powinni szukać przyjaciół wśród osób, które myślą i czują podobnie.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarzowej

Byki skupią się w tym miesiącu na życiu rodzinnym, budowaniu dobrej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu. Będą świetnie zarządzały swoim czasem, dobrze rozplanują zadania dla siebie i swoich bliskich, którzy niepostrzeżenie będą realizować plany swojej cesarzowej. Byki chętnie wesprą bliskich i doradzą każdemu, kto zwróci się do nich o pomoc, jednakże nie będą mu jej narzucać.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Byki będą chętnie i łatwo przyswajały nowe wiadomości. Sprzyjające okoliczności będą się u nich wiązały z nauką, poznawaniem nowych rzeczy i doskonaleniem posiadanych umiejętności. Byki będą też umiały zachować się dyskretnie i nie dadzą wiary plotkom, czy pogłoskom. Dzięki temu mogą zyskać czyjeś zaufanie i wdzięczność.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać byki przed tym, by nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Byki nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Kochanków

Coś ważnego może się wydarzyć w życiu uczuciowym osób spod znaku byka. Czeka je dużo dobrych i ciepłych emocji, być może zdecydują się na poważny związek, na jego legalizację, bądź na założenie rodziny. Osoby samotne mogą natomiast spotkać kogoś, z kim połączy je miłość. Kochankowie rzutują pozytywnie na wszystkie aspekty życia byków.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Świata

Bliźnięta w czerwcu zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też bliźnięta nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Śmierci

Zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu bliźniąt będzie, co prawda diametralna, ale bardzo dla nich pozytywna. Choć wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym, to jest to naturalna kolej rzeczy. To jakby bliźniak narodził się na nowo i rozpoczynał życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla niego dobre.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalne bliźnięta powinny w tym miesiącu uważać na to, by nie opuszczać gardy przed zakończeniem walki. Nie będą mieli aż tak dobrej ochrony i powinny pozostać czujni. Bliźnięta powinny pozostać skoncentrowane i nie rozpraszać się pod byle pretekstem. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie wolnym, wówczas być może uda się uniknąć nieprzyjemności.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarza

Dla zodiakalnych bliźniąt ważne będzie wzmocnienie swojego autorytetu i władzy. Będą gotowe zawalczyć o prestiż i pozycję zawodową lub społeczną. Będą pewne swoich racji i jasno dadzą do zrozumienia otoczeniu, że należy się z nimi liczyć. Mogą chcieć także zdominować lub podporządkować sobie partnera, jednak mogą ulec łagodnej perswazji.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W czerwcu zodiakalne raki będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je, nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu raki mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do raków, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Księżyca

Księżyc ześle w tym miesiącu rakom niezwykły dar, ich intuicja, szósty zmysł oraz instynkt będą świetnie im służyły. Będą doskonałymi obserwatorami i dzięki temu mają szansę odkryć jakiś sekret bądź tajemnicę. Karta ta niesie też ze sobą ogromną energie erotyczną, dzięki czemu życie osobiste raków ma szansę rozkwitnąć i dać im wiele satysfakcji.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci

W tym miesiącu raki powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na życiowe zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Lepiej spokojnie przeczekać i niczego nie robić pochopnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy

Ważnym momentem w czerwcu będzie dla raków pokonanie przeszkody, która była dla nich poważnym wyzwaniem. Poradzenie sobie w trudnej sytuacji da im wiarę we własne siły i wyzwoli w nich energię do dalszych zmagań. Warto pamiętać, że wszystkie te przeszkody są możliwe do pokonania dzięki uporowi, wytrwałości i konsekwencji, których rakom nie zabraknie.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Diabła

Czerwiec będzie dla raków miesiącem pokus i zmagania ze swoimi słabościami. Żywioł ognia podsyci temperament lwów, które mogą być skore do kłótni i wybuchów. Nie zabraknie im siły witalnej, zatem jeśli tylko uda im się okiełznać swojego demona i skierować uwagę na jakiś pozytywny cel, będą miały duże szanse na sukces.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Sprawiedliwość da lwom poczucie równowagi i pozwoli im przywrócić ład we wszystkich sferach ich życia. Będą mogły w nadchodzącym miesiącu podejmować słuszne decyzje, a ich osądy będą obiektywne i szczere. Harmonia, jaką poczują lwy będzie dotyczyła zarówno spraw materialnych jak i sfery duchowej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sądu

Zodiakalne lwy powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na wyrażanie swojej opinii, szczególnie na temat innych osób. Nie jest to również dobry czas na załatwianie urzędowych spraw, gdyż mogą wówczas wystąpić komplikacje. Karta ta nie jest jednak sądem ostatecznym i wszelkie niejasności można wyjaśnić. Będzie to jednak wymagało od lwów czasu i wysiłku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Księżyca

Ważnym momentem w życiu lwów będzie odkrycie jakiejś istotnej informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzy głos i zaufać sobie. Wówczas lwom uda się dojść do sedna rzeczy. Ważne, by nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wieży

Panny mogą na swoje życiowej drodze napotkać trudności. Coś, na co panny mocno liczyły może okazać się niewypałem. Pomysł ten od samego początku maił chwiejne podstawy i wcześniej, czy później musiał się posypać. Panny nie powinny jednak pogrążać się w smutku i rozpaczy. To dla nich cenna lekcja, z której muszą wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dzięki temu więcej podobnego błędu nie popełnią.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Zodiakalnym pannom w czerwcu sprzyjać będą ich przyjaciele, opiekunowie, mentorzy lub doradcy. Panny będą miały w nich silne wsparcie i dzięki temu będą mogły pewnie i ze spokojem realizować swoje plany. Nie bójcie się prosić o mądrą radę i skorzystajcie z wiedzy osób wyspecjalizowanych w danej dziecinie.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarzowej

Cesarzowa ostrzega panny przed tym, by nie dały się nikomu zdominować i same kierowały swoim życiem. W przeciwnym razie mogą stać się czyjąś marionetką i nie będą z tego powodu szczęśliwe. Panny powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Umiaru

Nabranie dystansu do świata, spojrzenie na sprawy ważne z odpowiedniej pespektywy i uświadomienie sobie wszystkich aspektów problemu da pannom odpowiednie rozeznanie przed podjęciem ważnej decyzji. Panny będą chciały zachować czysty, niczym niezmącony umysł, będą, więc stronić od używek. Uda im się zrozumieć jakieś ważne dla nich zagadnienie.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Wagi będą szukały ścieżki do samopoznania i samodoskonalenia. Będą pilnie strzegły swoich sekretów i tajemnic i jednocześnie będą starały się zdobywać nową wiedzę z dziedziny, która je fascynuje. Wagom dobrze przysłużę się ich intuicja. Być może posłuchają też rady mądrej kobiety z większym doświadczeniem.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Słońca

Słońce da wagom dużo energii i sił do realizacji planów. Bardzo dobrze będą układały się ich związki z innymi, Los będzie sprzyjał wagom, które powinny wykorzystać ten czas dla dobra swojego i tych, którymi się otaczają. Ta karta sprzyja sprawom rodzinnym i staraniom o potomka.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga

Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Wagi powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Wagi muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on, bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Świata

Zodiakalnym wagom uda się szczęśliwie zamknąć pewien ważny etap w ich życiu. Dzięki temu będą szczęśliwe, spełnione, będą mogły zasłużenie świętować. Przejście na nowy, wyższy poziom rozwoju będzie dla nich zupełnie naturalne i z entuzjazmem podejmą się tego wyzwania. Wagi czeka nowe, lepsze życie.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Gwiazdy

Gwiazda będzie w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju skorpionów. Oznacza to, że znajdą one czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazda zapewni im ochronę, a jej moc będzie szczególnie silna, gdyż sprzyja jej żywioł wody, najlepszy możliwy dla skorpiona.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wisielca

Skorpionom sprzyjać będzie koncentracja, wytrwałość i upór. Będą w stanie wiele poświęcić, aby zyskać swój cel, który będzie bardziej duchowy niż materialny. Rozwój, podnoszenie kwalifikacji, nauka, we wszystkich tych sferach sklepiony mają szansę bardzo się rozwinąć, jeśli tylko się skupią.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Kochanków

Czerwiec nie będzie korzystny dla skorpionów pod względem ważnych emocjonalnych wyborów. Jeśli wahacie się w kwestiach uczuć, to postarajcie się uczciwie i obiektywnie ocenić nie tylko swoje uczucia, ale także emocje i zachowanie Waszego i partnera. Od Waszej decyzji będzie zależało Wasze dalsze szczęście, jednak, jeśli możecie ją odwlec w czasie, to będzie to dla Was najlepsze.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwanu

Istotnym momentem będzie dla skorpionów podróż albo zmiana miejsca pobytu. Może to być na przykład przeprowadzka lub zmiana stanowiska. Rydwan na im energię, której potrzebują, by zmienić swoje życie i jakkolwiek duży chaos ta zmiana wprowadzi, to szczęśliwy numer siedem pozwoli skorpionom osiągnąć szczęście. Zamiany będą dla nich bardzo dobre.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarza

Miesiąc czerwiec będzie dla strzelców pełen wyzwań, ale i satysfakcji. Uda im się zawojować świat, zdobyć pozycję, o której marzą, a dzięki której będą sprawowały niepodzielną władzę w swoim otoczeniu. Jeśli natomiast strzelce będą musiały skonfrontować się z jakąś silną, cieszącą się autorytetem osobą powinny uciec się do subtelnej sztuki dyplomacji i delikatnie skłonić tą osobę do pomocy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Eremity

Osoby spod znaku strzelca mają świadomość tego, że oprócz potrzeb ciała istnieją też potrzeby ducha. Zadbają o siebie, swoje zdrowie i wewnętrzną równowagę. Sprzyjać im będzie koncentracja, odpowiedzi na swoje pytania mogą znaleźć w medytacji. Czas, jaki poświęcą sobie samym będzie owocny.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Głupca

To, co może stanąć na przeszkodzie strzelcom, to niefrasobliwość, dekoncentracja i chęć podążania łatwą ścieżką. Chodzenie na skróty, to jednak nie jest najlepsza droga w ich przypadku. Nie powinny podejmować niepotrzebnego ryzyka i zbytnio ufać wsparciu najbliższych.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Koła Fortuny

Strzelce staną w tym miesiącu w obliczu poważnego wyzwania. Będą miały okazję całkowicie odmienić swój los, jednak potrzebują odwagi do tego by podjąć ryzyko i zakręcić Kołem Fortuny. Szczęście będzie im sprzyjało, więc powinny śmiało iść do przodu. Strzelce powinny pamiętać, że stagnacja, choć z pozoru bezpieczna blokuje możliwość rozwoju i życiowych zmian.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Koła Fortuny

W czerwcu koziorożce mogą zaliczyć zarówno wzloty jak i upadki, jednak fortuna im sprzyja, zatem ze wszelkich zawirowań wyjdą obronną ręką. Najgorsze, co im grozi to stagnacja, trwanie z miejscu, w bezruchu. Najważniejsze to iść na przód, podejmować ryzyko, nie bać się zmian. Wszystko to ma na celu zdobycie przez koziorożce nowych, cennych doświadczeń. Magiczny symbol koła będzie je chronił, jak tarcza.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza

Cesarz może oznaczać, że koziorożce będą szukały rady, lub wsparcia u kogoś z autorytetem i pozycją, u ojca, szefa, czy innej osoby cieszącą się władza, oraz powszechnym szacunkiem. Mocną stroną koziorożców będzie logika, wytrwałość, ale też dominacja i nieustępliwość. Mają one szansę umacniać swoją władzę i pozycję.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru

Przesada nigdy nie jest dobra, nawet, jeśli idzie o zachowanie umiaru. Koziorożce powinny, zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania może spowodować, że koziorożce stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności koziorożcom nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Gwiazdy

Bardzo ważnym momentem w tym miesiącu będzie dla koziorożców chwila oddechu, którą uda im się złapać. Będą mogły wówczas naprawdę odpocząć, zapomnieć o zobowiązaniach i terminach. Gwiazda zapewni im ochronę w czasie regeneracji i da czas na ułożenie nowego planu działania.

Niech ten miesiąc będzie dla Was udany – Wróżka Sorsha.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy