Wielkie Arkana Tarota na czerwiec 2018 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Mocy

Wodniki poczują napływ sił i energii. Choć czerwiec będzie dla nich miesiącem zmagań, a życie będzie im rzucało kłody pod nogi, to dzięki wytrwałości i uporowi wodniki śmiało będą pokonywały wszelkie przeciwności losu. Każdy odniesiony po drodze sukces, każde zwycięstwo, będzie utwierdzało je w słuszności swoich wyborów i obranej ścieżki. Nic ich w tym miesiącu nie zatrzyma.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Słońca

Wodnikom będzie w tym miesięcy sprzyjać los, gdyż Słońce to karta sukcesu, radości, spełnienia i obfitości. Przed nimi radosne wydarzenia, sukces, na który czekały od dłuższego czasu. Warto podzielić się tym szczęściem z bliskimi i spędzić z nimi nieco czasu. Karta ta sprzyja budowaniu więzi międzyludzkich.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Diabła

Wodniki powinny w tym miesiącu zdecydowanie walczyć ze swoimi nałogami, słabościami i wadami. Wystrzegajcie się sytuacji, w których możecie stracić kontrolę i dać się ponieść emocjom, bowiem nic dobrego z tego nie wyniknie. Nie ulegajcie swoim zachciankom, postarajcie się skierować energię na realizację jakiegoś pozytywnego celu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Śmierci

Choć nazwa tej karty brzmi złowrogo, to Śmierć może wnieść w życie wodników dużo dobrego. Coś się w ich życiu ostatecznie zakończy, jakiś ważny etap. Tylko dzięki zamknięciu tej sprawy wodniki będą mogły się odrodzić. Pojawi się u nich coś nowego. Karta ta może zwiastować zakończenie projektu, pewnego etapu nauki lub znajomości.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarzowej

Ryby skupią się w tym miesiącu na życiu rodzinnym, budowaniu dobrej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu. Będą świetnie zarządzały swoim czasem, dobrze rozplanują zadania dla siebie i swoich bliskich, którzy niepostrzeżenie będą realizować plany swojej cesarzowej. Ryby chętnie wesprą bliskich i doradzą każdemu, kto zwróci się do nich o pomoc, jednakże nie będą mu jej narzucać.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wieży

Upadek, który obrazuje karta Wieży może być wbrew pozorom bardzo pozytywnym zjawiskiem. Ryby dzięki przewróceniu pewnych spraw do góry nogami będą mogły zrewidować swoje poglądy i wyciągnąć konstruktywne wnioski. Dzięki temu zaczną odbudowywać swoje życie na zdrowych, silnych postawach. Rozsądek, logika i analityczne myślenie będą mocnymi stronami ryb.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Eremity

Ryby nie powinny zamykać się w sobie i uciekać przed światem. Same nie rozwiążecie gnębiących was problemów, potrzebujecie wsparcia i rady kogoś z zewnątrz. Nie bójcie się o nią poprosić. Nie wszystkie odpowiedzi możecie znaleźć samodzielnie a samotność wybitnie Wam w tym miesiącu nie służy.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Umiaru

Najważniejsze to nie dać się zwariować. Kluczowym momentem w czerwcu będzie dla ryb zachowanie spokoju i wytrwanie w nim podczas realizacji ważnych planów. Dzięki umiarowi, rozsądkowi i dystansowi do własnych emocji i świata uda się w końcu rybom zrozumieć niejasną dotąd sytuację.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Diabła

Czerwiec będzie dla zodiakalnych baranów miesiącem pokus i zmagania ze swoimi słabościami. Żywioł ognia podsyci temperament baranów, które mogą być skore do kłótni i wybuchów. Nie zabraknie im jednak siły witalnej, zatem jeśli tylko uda im się okiełznać swojego demona i skierować uwagę na jakiś pozytywny cel będą miały duże szanse na sukces.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalnym baranom w czerwcu sprzyjać będzie dobra Gwiazda, która da im czas na regenerację sił, osłonę przed zawieruchami życia i wenę do układania planów na przyszłość. Barany będą mogły odreagować stres, oczyścić się energetycznie i zrelaksować. Ta odnowa będzie dla nich niezwykle korzystna.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Świata

Barany powinny dwa razy zastanowić się zanim stwierdzą, że coś zostało zamknięte lub skończone. Może się, bowiem okazać, że jest jeszcze sporo do zrobienia i barany świętują swój sukces przedwcześnie. Nie śpieszcie się z decyzją o zakończeniu ważnych spraw. Nawet, jeśli czujecie się gotowi na nowy, ciekawszy i ambitniejszy krok, to jest po prostu za wcześnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwanu

W czerwcu dla baranów ważna okaże się podróż, wyjazd, ich plany urlopowe. Wszelki ruch i towarzyszące mu zmiany będą dla baranów bardzo istotne. Pragną panować nad tym chaosem, który je otacza i mają ku temu predyspozycje. Rydwanowi patronuje szczęśliwa siódemka, więc zmiany, jakie nadejdą, poprowadzą barany ku lepszemu.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarza

Miesiąc czerwiec będzie dla byków pełen wyzwań, ale i satysfakcji. Uda im się zawojować świat, zdobyć pozycję, o której marzą, a dzięki której będą sprawowały niepodzielną władzę w swoim otoczeniu. Będą dobrze organizowały swój czas i rozdzielały zadania. Muszą jedynie uważać, by nie popaść w zbytnie samouwielbienie i arogancję.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższy Kapłan

W czerwcu byki będą mogły liczyć na wsparcie, dobrą radę i opiekę swoich zaufanych przyjaciół i doradców. Nie będą się oni jednak narzucali ze swoją pomocą, byki otrzymają ją wówczas, gdy o nią poproszą. Mimo to będą miały świadomość, że ktoś życzliwy czuwa nad nimi i chętnie wyciągnie do nich rękę. Da to bykom poczucie bezpieczeństwa i spokoju ducha.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Kochanków

Czerwiec nie będzie korzystny dla byków pod względem ważnych emocjonalnych wyborów. Jeśli wahacie się w kwestiach uczuć, to postarajcie się uczciwie i obiektywnie ocenić nie tylko swoje emocje, ale także zachowanie Waszego partnera. Od tej decyzji będzie zależało Wasze dalsze szczęście, jednak, jeśli możecie ją odwlec w czasie, to będzie to dla Was najlepsze.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Podobnie jak w ubiegłym miesiącu, tak i w tym przed bykami pojawi się okazja i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Być może nie zrobiły tego poprzednio i znów mają swoją szansę. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to bykom sprzyjać będzie w tym miesiącu szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków

Przed bliźniętami miesiąc pełen przyjemnych doświadczeń. Kochankowie rzutują bardzo pozytywnie na wszelkie aspekty życia, jednak szczególnie sprzyjają związkom uczuciowym i budowaniu relacji z ludźmi. To doskonały moment, aby bez żali zakończyć źle rokujące znajomości, pozbyć się negatywnych myśli i uporządkować zaległe sprawy. Bliźnięta mają szansę przejść przemianę, która da im pewność siebie i otworzy przed nimi nowe perspektywy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu

Czerwiec to dla bliźniąt doskonały moment na załatwianie spraw formalnych, urzędowych, bankowych. Wszelkie tego typu działania obrócą się na Waszą korzyść i zostaną rozpatrzone wedle Waszych intencji. Bliźnięta będą trafnie oceniały ludzi i sytuacje, w jakich się znajda, a ich opinie będę obiektywne i szczere.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy

Bliźnięta powinny w tym miesiącu uważać na to, by nie przesadzić z obowiązkami. Dużo wzięły na swoje barki, działają na kilku frontach i nadmiar wyzwań może je przytłoczyć. Pamiętajcie, że wszystko da się poukładać, ale trzeba do tego konsekwencji, uporu i dobrego planu działania. Nie poddawajcie się, a każde małe zwycięstwo będzie przybliżało Was do osiągnięcia celu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Ważnym momentem dla bliźniąt będzie powrót do upragnionej równowagi emocjonalnej. Uda Wam się załatwić sprawę, która od dłuższego czasu wisiała nad Wami i dzięki temu poczujecie się znacznie lepiej. Sprawiedliwości stanie się zadość i jeśli tym razem od Was będzie zależała ocena osoby lub sytuacji postąpicie zgodnie z normami etycznymi i moralnymi.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Raki będą w czerwcu szukały wsparcia u kogoś, kogo darzą szacunkiem i zaufaniem. Chętnie wysłuchają rady swojego przyjaciela, doradcy lub mentora, pozwoli im to lepiej zrozumieć sytuację, w jakiej się znajdują oraz podjąć odpowiednie działania. Raki docenią wartość sprawdzonej i trwałej przyjaźni, chętnie będą spędzały czas w otoczeniu życzliwych im osób.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza

Cesarz da rakom siłę i wiarę we własne możliwości. Szczególnie mężczyźni spod tego znaku będą przebojowi i nieustępliwi w dążeniu do wytyczonych celów. Dzięki odwadze, uporowi i poczuciu własnej wartości zodiakalne raki mogą dużo zyskać. Muszą tylko działać zdecydowanie i być pewne swego.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wisielca

Raki powinny ostrożnie podchodzić do spraw, które wymagają od nich dużego nakładu pracy, sił i energii. Być może sprawa nie jest warta takiego poświęcenia, a efekty, jakie raki pragnęłyby uzyskać nie będą dla nich zadawalające. Nie angażujcie się, zatem zbyt mocno w tego typu projekty i przeanalizujcie dobrze bilans zysków i strat.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Maga

Raki będą miały w czerwcu okazję rozpocząć coś zupełnie nowego, co pomoże im się rozwinąć, doskonalić ich umiejętności i talenty. Może to być ciekawe szkolenie, projekt naukowy, a może nowa propozycja zawodowa. Przed rakami otworzą się nowe możliwości, które bardzo przypadną im do gustu.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Świata

Lwy w czerwcu zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też lwy nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wisielca

Lwom sprzyjać będzie koncentracja, wytrwałość i upór. Będą w stanie wiele poświęcić, aby zyskać swój cel, który będzie bardziej duchowy niż materialny. Rozwój, podnoszenie kwalifikacji, nauka, we wszystkich tych sferach lwy mają szansę bardzo się rozwinąć, jeśli tylko się skupią.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Koła Fortuny

To nie jest dobry moment na ryzykowne posunięcia i lwy będą miały tego świadomość. Z drugiej strony grozi im stagnacja i cofanie się w ogólnie pojętym rozwoju. Zmiany powinny być jednak wprowadzane świadomie, lwy zanim ruszą naprzód muszą być wiadome potencjalnych zysków i strat.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Kochanków

Zodiakalne lwy będą w czerwcu nastawione bardzo uczuciowo i emocjonalnie. Ich życie osobiste wyjdzie na pierwszy plan i lwy postanowią zadbać o nie. To bardzo pomyślna wróżba dla związków i dla osób szukających miłości. Należy tylko słuchać głosy serca i odtworzyć się na świat i ludzi.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Umiaru

W czerwcu zodiakalne panny postawią na swój legendarny zdrowy rozsądek. Dzięki wnikliwej analizie, logice i dystansowi do otaczającego je do świata będą mogły z szerszej perspektywy ocenić swoją życiową sytuację. Dostrzegą wówczas to, czego szukają. Panny wiele zyskają zachowując umiar i nie dając zmącić sobie umysłu za pomocą używek.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Księżyca

Księżyc ześle w tym miesiącu pannom niezwykły dar, ich intuicja, szósty zmysł oraz instynkt będą świetnie im służyły. Będą doskonałymi obserwatorami i dzięki temu mają szansę odkryć jakiś sekret bądź tajemnicę. Karta ta niesie też ze sobą ogromną energię erotyczną, dzięki czemu życie osobiste panien ma szansę rozkwitnąć i dać im wiele satysfakcji.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Panny mogą się w tym miesiącu spotkać z jakąś niesprawiedliwością. Nie powinny jednak chować urazy i dzielnie robić swoje. Próby usilnego udawadniania przez panny swojej racji mogą utwierdzić oceniającego w jego niesłusznym przekonaniu, zatem spokój i umiar będą lepszymi doradcami.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Panny postanowią w czerwcu zrobić coś szalonego, spontanicznego, wesołego. Choć umiar i opanowanie są dla nich ważne, to nie ulegną zupełnie rozsądkowi i ta chwila okaże się dla nich naprawdę przełomowa. Rozpoczną coś, na co zawsze miały ochotę, ale brakowało im czasu lub odwagi. Los będzie im sprzyjał w realizacji tego celu.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Eremity

W czerwcu wagi będą nieco bardziej wycofane z życia towarzyskiego. Będą potrzebowały czasu dla siebie, aby odpocząć, wyciszyć się, uspokoić myśli. Mimo iż pustelniczy tryb życia nie jest w ich stylu, to wagi chętnie z niego skorzystają. Dzięki temu uda im się zrozumieć to, co ostatnio działo się w ich życiu, zdecydować, co rozbić dalej i powziąć odpowiednie środki do realizacji swoich planów.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Wagom sprzyjać będzie to, co związane z brawurą, powinny zerwać z rutyną i porzucić bezpieczną, ale jednocześnie ograniczającą ich rozwój przestrzeni. Wagi mogą śmiało zaryzykować i zdobywać to, czego pragną. Los będzie Wam sprzyjał, warto dać mu szansę i na przykład zagrać na loterii.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga

Ten miesiąc, podobnie jak ubiegły, nie będzie dobry na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Wagi powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on, bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarzowej

Dla wag ważne chwile będą wiązały się z silną, ale też dobrą i opiekuńczą kobietą. Może to być ktoś im bliski, lub też ktoś, od kogo w pewnym stopniu są zależne. Wagi mogą zyskać pomoc, radę i opiekę, której potrzebują by móc dalej się rozwijać. Cesarzowa jest też symbolem najbliższej rodziny, macierzyństwa i płodności. Wagi powinny zwrócić uwagę na te wartości.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Koła Fortuny

Czerwiec będzie dla skorpionów intensywny. Zapragną wyrwać się ze stagnacji, nudy, rutyny, będą gotowe podjąć ryzyko i zakręcić Kołem Fortuny. Raz będzie się im wiodło lepiej, raz gorzej, ale w ogólnym rozrachunku wyjdą na plus i będą zadowolone z tego, że podjęły ryzyko i wyszły poza schemat. Skorpiony będą łatwo podejmowały decyzje i łatwo będą godziły się z ich konsekwencjami.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że skorpionom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Skorpiony będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w każdej chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że skorpionom sprzyjać będzie zmiana miejsca, wyjazdy, podróże i aktywny tryb życia.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci

Skorpiony nie powinny w tym miesiącu drastycznie odcinać się od przeszłości, zrywać znajomości, czy kończyć ważnych spraw. Nie jest to sprzyjający moment i skorpiony mogą nie być w stanie wypełnić pustki, jaka pojawi się po zamknięciu tego rozdziału. Warto poczekać i pozwolić sprawom nieco się uspokoić.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wisielca

Skorpiony będą w czerwcu gotowe na wielkie poświęcenie w imię szczytnych celów. Plan, jaki sobie wytyczą będą realizowały uparcie, konsekwentnie i do końca. Liczą, że dzięki temu znacznie się rozwiną i dojrzeją. Skorpiony mogą zainteresować się wolontariatem albo działaniem mającym na celu niesienie pomocy słabszym i potrzebującym.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca

W czerwcu strzelce obiorą kurs na sukces. Pragną pozostawić za sobą trudne chwile i zacząć na nowo cieszyć się życiem. Będą emanowały pozytywną życiową energią, a ludzie będą się do nich garnąć. Strzelce będą się doskonale czuły w otoczeniu rodziny i przyjaciół, zapragną spędzić z nimi więcej czasu. Być może niektóre strzelce zapragną zostać rodzicami i z zapałem zabiorą się za realizację tego planu.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Księżyca

Strzelce powinny w tym miesiącu słychać swojego instynktu, gdyż będzie im doskonale podpowiadał. Księżyc nasyci je magią i wyczuli ich podświadomość. Strzelce mogą poznać jakąś tajemnicę, odkryć coś, z czego nie zdawały sobie sprawy. Księżyc sprzyja też miłości cielesnej, więc strzelce mogą liczyć na udane pożycie intymne.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy

Strzelce są w tym miesiącu pod silnym wpływem planetarnym, jednak to nie jest dla nich dogodny moment na odpoczynek i składanie broni. Powinny zachować czujność, słuchać intuicji i kumulować pozytywną energię. Uważajcie na to, by nie pokładać zbyt dużej wiary w innych, liczcie na siebie i swoje umiejętności.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży

Wieża oznacza, że strzelce bardzo poruszy dosłowne zawalenie jakiejś sprawy lub znajomości. Nie będą się spodziewały tak drastycznej zmiany i wytrąci je to z równowagi. Dokładana analiza sprawy może wykazać, że przyczyna takiego jej obroty tkwi u jej początków. To cenna lekcja na przyszłość, aby nie popełnić podobnego błędu i budować na silnych, zdrowych podstawach.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości

W czerwcu koziorożce nade wszystko będą pragnęły odzyskać równowagę w swoim życiu. Będą obiektywnie i uczciwie oceniały siebie i innych, wysnują racjonalne wnioski z tego, co się dzieje w ich otoczeniu i poukładają wszystko we właściwy sposób. Będzie t wymagało sporo pracy, ale trud się opłaci i koziorożce zaznają wówczas satysfakcji i spokoju ducha.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Głupca

Koziorożcom będzie w czerwcu sprzyjać wszystko, co wiąże się ze spontanicznością, szaleństwem i zabawą. Być może uda im się na chwilę uciec od obowiązków i zrelaksować, zapominając na chwilę o odpowiedzialności. To także dobry moment na rozpoczynanie nowych rozdziałów w życiu, na działanie instynktowne i emocjonalne.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sądu

Choć droga życiowa koziorożców wiedzie w tym miesiącu ścieżką sprawiedliwości, to jednak powinny się one wystrzegać szafowania wyrokami. Nie jest to też najlepsza pora na załatwianie spraw urzędowych, formalnych i bankowych.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Maga

Dla koziorożców ważnym momentem będzie rozpoczęcie zupełnie nowego przedsięwzięcia. Będzie ono dla nich bardzo ważne i dzięki niemu koziorożce będą miały możliwość znacznie się rozwinąć. Choć będzie to wymagało wiele pracy, to koziorożce chętnie podejmą się tego wyzwania. Jeśli się przyłożą, to będą miały szansę odnieść spektakularny sukces.

Horoskop miesięczny przygotowała dla Was Wróżka Sorsha, niech Wam się spełni to, co dobre.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy