Horoskop miesięczny - grudzień 2015 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Umiaru

Zodiakalne wodniki postawią w grudniu na opanowanie i szeroko pojęty umiar. Będą pracowały nad sobą, swoimi emocjami i swoim życiem. Będą starały się wykazać dużą cierpliwością wobec innych osób lub życiowych trudności. Ta pokora i dystans pozwolą im spojrzeć na otaczający je świat z szerszej perspektywy. Osoby walczące z nałogami mają w tum czasie dużą szanse na zwycięstwo i pożegnanie się z używkami.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza

Cesarz da wodnikom siłę i wiarę we własne siły. Wodniki będą przebojowe i nieustępliwe w dążeniu do celu. Dzięki odwadze, uporowi i poczuciu własnej wartości mogą dużo zyskać. Wodniki mogą otrzymać radę, lub wsparcie u kogoś z autorytetem i pozycją, u ojca, szefa, czyli innej szanowanej osoby. Ich mocną stroną będzie logika, dominacja i nieustępliwość. Wodniki mają szanse umacniać swoją władzę i pozycję.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Głupca

Głupiec ostrzega wodniki przed podejmowaniem lekkomyślnych, impulsywnych decyzji. W tym miesiącu nie powinny one ryzykować i rzucać się ślepo do przodu bez rozeznania sytuacji i wcześniejszego przygotowania.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Diabła

Diabeł oznacza, że w grudniu ważnym momentem dla wodników będzie podjęcie wiążącej moralnej decyzji. Wodniki staną przed wielką pokusą, ale jeśli się jej oprą odniosą wielkie zwycięstwo i da im to siłę by przezwyciężyć swoje słabości, walczyć z nałogami i skierować nagromadzoną energię na jakiś pozytywny cel. Jeśli wodniki oprą się nieuczciwej lub niemoralnej propozycji mogą wiele zyskaćNOWI UŻYTKOWNICY - otrzymają Darmowe 5 żetonów - Zarejestruj się teraz!

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarzowej

Ryby skupią się w tym miesiącu na życiu rodzinnym, budowaniu dobrej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu. Będą świetnie zarządzały swoim czasem, dobrze rozplanują zadania dla siebie i swoich bliskich, którzy niepostrzeżenie będą realizować plany swojej cesarzowej. Ryby chętnie wesprą przyjaciół i doradzą każdemu, kto zwróci się do nich o pomoc, jednakże nie będą mu jej narzucać.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Diabła

Rybom w tym miesiącu nie zabraknie energii, wigoru i iście szatańskiej przebiegłości. Będzie je rozpierała energia, jednak ryby powinny uważać, by nie dać się jej porwać, nie zatracić się w przyjemnościach życia i używkach. Jeśli uda im się okiełznać swoje popędy, skoncentrować na jakimś pozytywnym celu, wówczas mogą wiele zyskać.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Eremity

Arkanem, który obrazuje to, czego ryby powinny się wystrzegać jest Eremita. Ostrzega on przed zbytnim zdystansowaniem do rzeczywistości i uciekaniem we własny świat. Nie powinniście zamykać się przed ludźmi i uciekać w samotność, bo właśnie w grudniu będziecie potrzebowali towarzystwa.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Umiaru

Nabranie dystansu do świata, spojrzenie na sprawy ważne z odpowiedniej pespektywy i uświadomienie sobie wszystkich aspektów problemu da rybom odpowiednie rozeznanie przed podjęciem ważnej decyzji. Ryby będą chciały zachować czysty, niczym niezmącony umysł, będą, więc stronić od używek. Uda im się zrozumieć jakieś ważne dla nich zagadnienie.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Eremity

Eremita skłoni barany do refleksji i zastanowienia nad sobą i swoim życiem. Dojdą one do nowych wniosków, przewartościowują swój świat i określą nowe cele działania. Praca w kierunku samodoskonalenia pozwoli baranom na osiągnięcie harmonii i zapewni im powodzenie. Muszą tylko pamiętać o zachowaniu równowagi między ciałem, a duchem.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Umiaru

Mocną stroną baranów będzie w tym miesiącu zdrowy rozsądek. Dzięki niemu nabiorą dystansu do świata i będą mogły z szerszej perspektywy ocenić sytuację. Dostrzegą wówczas to, czego szukają. Barany wiele zyskają zachowując umiar i nie dając zmącić sobie umysłu za pomocą używek.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga

Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Barany powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Barany muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on, bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Świata

W grudniu zodiakalnym baranom uda się zamknąć pewien etap swojego rozwoju lub kariery. Otworzy im to drzwi do wyższego poziomu poznania, będą jednak miały czas na to by nacieszyć się triumfem i ułożyć plan działania na przeszłość. To dobra karta, która mówi o predyspozycjach do dalszego rozwoju. Daje też ochronę i dobrą energię.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Maga

Byki powinny pamiętać, że los sprzyja odważnym, więc aby się rozwijać muszą podjąć ryzyko. Jeśli tylko zechcą, byki będą mogły rozpocząć nowy, ważny etap w swoim życiu i raz na zawsze pozbędą się starych problemów. Będzie to od nich wymagało samodyscypliny i konsekwencji, jednak przyniesie spektakularne rezultaty.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Gwiazdy

Byki znajdą w grudniu czas na to, by oderwać się od codziennych obowiązków i odpocząć. Bardzo im się to przyda. Gruntowna regeneracja sił, tak fizycznych, jak i psychicznych pozwoli bykom odzyskać równowagę i spokój. Będą mogły z jasnym umysłem snuć noworoczne plany. Gwiazda da bykom poczucie bezpieczeństwa i ochronę.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sądu

Zodiakalne byki powinny w grudniu szczególnie uważać na wyrażanie swojej opinii, szczególnie na temat innych osób. Być może je same spotka niesprawiedliwa ocena i będą musiały zawalczyć o swoje dobre imię. Nie jest to również dobry czas na załatwianie urzędowych spraw, gdyż mogą wówczas wystąpić komplikacje. Karta ta nie jest jednak sądem ostatecznym i wszelkie niejasności można wyjaśnić. Będzie to jednak wymagało od byków czasu i wysiłku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity

Eremita oznacza, że istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla byków czas refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia zodiakalne byki będą w stanie odzyskać harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i spojrzenie w głąb siebie, wówczas odkryją coś ważnego.

NOWI UŻYTKOWNICY - otrzymają Darmowe 5 żetonów - Zarejestruj się teraz!

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci

Grudzień będzie dla zodiakalnych bliźniąt momentem przełomowy. Mocno odczują zmianę, jaka czeka ich z nadejściem nowego roku. Życie bliźniąt odmieni się całkowicie, jednak wiedzą, że może być to zmiana na lepsze, która otworzy przed nimi nowe horyzonty i pozwoli im się rozwijać. Trzeba, zatem bez żalu pożegnać „stary rok” i zostawić przeszłość za sobą.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że bliźniętom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Bliźnięta będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że bliźniętom sprzyjać będzie zmiana miejsca. Karta sprzyja podróżom.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy

Bliźnięta powinny w tym miesiącu uważać na to, by nie przesadzić z obowiązkami. Dużo na siebie bierzecie i nadmiar wyzwań może Was przytłoczyć. Pamiętajcie, że wszystko da się poukładać, ale trzeba do tego konsekwencji uporu i dobrego planu działania. Nie poddawajcie się, a każde małe zwycięstwo będzie przybliżało Was do osiągnięcia celu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sądu

Bliźnięta będą musiały w grudniu podjąć ważną decyzję, być może wiążącą się z konsekwencjami prawnymi lub urzędowymi. Być może czeka Was ważny sprawdzian wiedzy i umiejętności, będziecie poddane ocenie i liczycie na łaskawy osąd. Sprawiedliwy wyrok będzie dla bliźniąt bardzo ważny.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wisielec

Wisielec oznacza, że raki skupią się w tym miesiącu na samodoskonaleniu. Będą w stanie znieść wiele wyrzeczeń i całkowicie poświęcić się zdobywaniu wiedzy. Koncentracja, zaangażowanie i wytrwałość przyniosą rakom korzystne rezultaty i pozwolą wejść na wyższy poziom rozwoju.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wieża

Totalna ruina, którą obrazuje karta Wieży może być wbrew pozorom bardzo pozytywnym zjawiskiem. Raki będą umiały wyciągnąć bardzo dobre wnioski ze swoich niepowodzeń i zaczną odbudowywać swoje dzieło na zdrowych, silnych postawach. Rozsądek, logika i analityczne myślenie będą mocnymi stronami raków.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Koło Fortuny

Rakom grozi zastój i stagnacja, a tego nie lubicie. Potrzebujecie zmiany, ruchu, ale być może boicie się opuścić bezpieczną przystań. Nie róbcie rewolucji na siłę, jeśli nie jesteście gotowi na zmiany, nie wprowadzajcie ich teraz w życie. Niestety w tym miesiącu szczęście nie szczególnie Wam sprzyja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Słońce

Ważnym momentem w życiu raków będzie chwila, w której odniosą spektakularny sukces. Po długim i ciężkim okresie przygotowań w końcu uda im się sięgnąć celu. Będą mogły świętować i cieszyć się ze swoich osiągnieć. Słońce da rakom dużo energii, wiary we własne siły i dobre zdrowie. To dobry czas dla osób myślących o powiększeniu rodziny.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca

Grudzień będzie bardzo dobrym miesiącem dla zodiakalnych lwów. Odniosą spektakularny sukces i będą cieszyły się swoim zasłużonym zwycięstwem. Karta ta sprzyja również związkom, rodzinie, budowaniu więzi międzyludzkich. Sprzyja budowaniu planów na przyszłość. Słońce przyniesie lwom szczęście, harmonię i radość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarzowej

Lwom sprzyjać będzie wysoko postawiona kobieta. Cesarzowa może symbolizować mentorkę, przełożoną, matkę, albo oddaną przyjaciółkę. Osoba ta będzie popierała działania lwów i ich dążenia do wyznaczonego celu, jednak nie będzie się ze swoją pomocą narzucała. Sprzyjające okoliczności wiążą się także z najbliższą rodziną i domem. Lwy mogą zawsze liczyć na swoich bliskich.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Księżyca

W grudniu lwy nie powinny w pełni ufać zdrowemu rozsądkowi, nie zawsze logiczne myślenie przyniesie odpowiedzi na ważne pytania. Pewnych spraw nie da się wyjaśnić inaczej niż za pomocą uczuć, emocji, intuicji. Zodiakalne lwy powinny uważać na tajemnice i sekstety, a przede wszystkim nie ufać plotkom.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Głupiec mówi o tym, że przed lwami pojawi się niespodziewana szansa, ciekawa okazja, szalona propozycja i aby ją wykorzystać lwy muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to lwom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

NOWI UŻYTKOWNICY - otrzymają Darmowe 5 żetonów - Zarejestruj się teraz!

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Gwiazdy

Gwiazda będzie w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju zodiakalnych panien. Oznacza to, że znajdą one w końcu czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Panny będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazda zapewni im ochronę, gdy panny będą jej potrzebowały i sprawi, że znacznie łatwiej zniosą wszelkie zmiany.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze Panny Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności zodiakalne panny mogą poznać jakąś tajemnicę, bądź wiedzę specjalistyczną, dostępną tylko dla wybranych osób. Zodiakalne panny łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Panny powinny uważać na to, by nie ufać w pełni radom i osądom innych osób, nawet, jeśli cieszą się one powszechnym uznaniem i do tej pory mogły im zaufać. Pewne ważne decyzje panny powinny podjąć samodzielnie. Brak wsparcia i podpowiedzi może spowodować, że panny poczują się mało pewnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Maga

Dla panien bardzo ważnym momentem w grudniu będzie wkroczenie w nowy etap rozwoju osobistego. Może zdecydują się na kurs, szkolenie, studia, w kierunku, który od dawna je interesuje. Panny znajdą sobie nowy cel w życiu i rozpoczną jego realizację, muszą być jednak konsekwentne, skrupulatne i uczciwie pracować na swój sukces, a wówczas będzie on spektakularny.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wieży

W grudniu zodiakalne wagi mogą na swoje życiowej drodze napotkać trudności. Coś, na co wagi mocno liczyły może okazać się niewypałem. Pomysł ten od samego początku maił chwiejne podstawy i wcześniej, czy później musiał się posypać. Wagi nie powinny jednak pogrążać się w smutku i rozpaczy. To dla nich cenna lekcja, z której muszą wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dzięki temu więcej podobnego błędu nie popełnią.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Kochanków

W grudniu zodiakalnym wagom będzie sprzyjało wszystko, co wiąże się z miłością, uczuciem i zakochaniem. Miłość będzie je mobilizowała do działania i do tego by zadbać o siebie, o swój wygląd, zdrowie, swoje otoczenie, a także karierę zawodową. Osoby będące w związkach będą w tym miesiącu szczęśliwe i spełnione. Wagi szukające drugiej połówki powinny rozważnie wybierać, być może flirt przerodzi się w coś więcej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarzowej

Cesarzowa ostrzega wagi przed tym, by nie szukały zbyt często rady u innych i same kierowały swoim życiem. W przeciwnym razie mogą stać się czyjąś marionetką i nie będą z tego powodu szczęśliwe. Wagi powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wisielca

Dla zodiakalnych wag w grudniu najważniejsze rzeczy będą wiązały się z wyrzeczeniami, które są gotowe ponieść w szczytnym celu. Mogą dzięki temu osiągnąć sukces, choć będzie on wymagał jeszcze sporo pracy i poświęceń. Jeśli wagi myślą o podejściu do egzaminu mają szanse zdać go dzięki gruntownemu przygotowaniu.

NOWI UŻYTKOWNICY - otrzymają Darmowe 5 żetonów - Zarejestruj się teraz!

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sądu

Dla skorpionów grudzień będzie czasem podsumowań, rozliczeń i konfrontacji. Nie będzie to być może sąd ostateczny, ale skorpiony pragną jasno określić, w jakim miejscu swojego życia się znajdują zanim zaplanują kolejne kroki. Będą poddawane ocenie i same będą oceniały nie tylko zdarzenia, ale także osoby i ich poczynania. Dzięki temu rozeznaniu uda im się podjąć dobra decyzję. To dobry czas na załatwianie spraw urzędowych.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wisielca

Skorpionom sprzyjać będzie koncentracja, wytrwałość i upór. Będą w stanie wiele poświęcić, aby zyskać swój cel, który będzie bardziej duchowy niż materialny. Osobisty rozwój, podnoszenie kwalifikacji, nauka, we wszystkich tych sferach skorpiony mają szansę bardzo się rozwinąć, jeśli tylko się skupią.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalne skorpiony powinny w tym miesiącu uważać na to by nie opuszczać gardy przed zakończeniem walki. Nie będziecie mieli aż tak dobrej ochrony i powinniście pozostać czujni. Skorpiony muszą pozostać skoncentrowane i nie rozpraszać się pod byle pretekstem. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie wolnym, wówczas być może uda się uniknąć nieprzyjemności.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży

Pamiętajcie, że w chwili, gdy wydaje się, że wszystko wali się nam na głowę najlepiej jest zachować spokój. Po głębszym zastanowieniu może się okazać, ze to, co się posypało i tak było pełne wad, a teraz można zbudować coś nowego, dobrego, prawdziwego. Skorpiony rozpoczną, zatem nowy etap życia w pełni świadomie i nie popełnią już starych błędów. Powinny szukać przyjaciół wśród osób, które myślą i czują podobnie.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca

Dla zodiakalnych strzelców grudzień zapowiada się bardzo szczęśliwie, radośnie i rodzinnie. Wyrokuje o tym samo Słońce, które będzie sprzyjało wszystkim Waszym przedsięwzięciom. Grudzień to będzie dla Was czas spokoju, harmonii i cieszenia się odzyskaną radością życia. Strzelce będą doskonale czuły się same ze sobą i śmiało będą kontynuowały swoją życiową drogę.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Świata

Świat to bardzo pozytywny znak dla strzelców. Przyniesie im możliwość zakończenia ważnych, życiowych spraw oraz sprawi, że ich wysiłki zakończą się sukcesem. Zakończenie tego etapu rozwoju pozwoli strzelcom przejść na wyższy poziom, awansować albo rozpocząć nowy, ważny projekt. Świat mówi strzelcom, że zanim rozpoczną podążanie ku nowym wyzwaniom, miały czas, by się zregenerować i cieszyć z odniesionego sukcesu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Koła Fortuny

To, na co strzelce powinny uważać, to z jednej strony bezruch, stagnacja i zbyt długie pozostawanie w jednym miejscu, a z drugiej zbyt pochopne decyzje. Aby się rozwijać strzelce muszą coś zmienić w swoim życiu, ale nie powinny iść ślepo na przód, muszą wyznaczyć sobie cel działania. W żadnym wypadku nie mogą pozwolić sobie na chaos. Strzelce powinny też zachować ostrożność w trakcie podróży.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Kochanków

Coś ważnego może się wydarzyć w życiu uczuciowym osób spod znaku strzelca. Czeka je dużo dobrych i ciepłych emocji, być może zdecydują się na poważny związek, na jego legalizację, bądź na założenie rodziny. Osoby samotne mogą natomiast spotkać kogoś, z kim połączy je miłość. Kochankowie rzutują pozytywnie na wszystkie aspekty życia strzelców.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci

Dla koziorożców grudzień będzie miesiącem przełomowym. Coś ważnego zakończy się w ich życiu, ale coś równie ważnego się rozpocznie. Najważniejsze, to nie bać się zmian, które są potrzebne, móc się rozwijać. Koziorożce rozpoczną się nowy etap w życiu. Warto rozpocząć go z czystym sumieniem i głową otwartą na nowe pomysły.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Sprawiedliwość da koziorożcom poczucie równowagi i pozwoli im przywrócić ład we wszystkich sferach ich życia. Będą mogły w nadchodzącym miesiącu podejmować słuszne decyzje, a ich osądy będą obiektywne i szczere. Harmonia, jaką poczują koziorożce będzie dotyczyła zarówno spraw materialnych jak i sfery duchowej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy

Koziorożce powinny uważać na to, by mierzyć siły na zamiary. Mogą porwać się na przedsięwzięcie, które je przerasta i w efekcie może zabraknąć im sił, wiedzy lub umiejętności by z niego wybrnąć. Koziorożce powinny najpierw zakończyć to, co rozpoczęły, inaczej nie starczy im energii na pokonywanie kolejnych przeszkód. Więcej uporu i wytrwałości!

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W grudniu osoby spod znaku koziorożca będą miały okazję przejść swoistą inicjację, zdobędą nowe doświadczenia, dzięki którym przejdą na inny, wyższy poziom rozwoju. Być może przyczyni się do tego poznanie jakiejś tajemnicy lub odkrycie nieznanych pokładów własnej energii, siły i umiejętności. Koziorożce będą dzięki temu emanowały siłą i wzbudzą respekt otoczenia.

NOWI UŻYTKOWNICY - otrzymają Darmowe 5 żetonów - Zarejestruj się teraz!

Wróżka Sorsha

Komentarze

Brak komentarzy