Horoskop miesięczny - grudzień 2016 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Eremity

Wodniki powinny w tym miesiącu bardziej skupić się na sobie. Jeśli uda im się zrozumieć siebie, wówczas o wiele łatwiej będzie im również zrozumieć innych. Mogą zaufać swojej intuicji, gdyż dzięki niej wybiorą właściwą drogę. Praca w tym kierunku samodoskonalenia pozwoli wodnikom na osiągnięcie harmonii i powodzenie. Muszą pamiętać o zachowaniu równowagi między ciałem, a duchem.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Wodnikom będą w tym miesiącu sprzyjali ich zaufani doradcy. Przyjaciel lub mentor natchnie je wiarą we własne siły i wskaże im drogę do dalszego rozwoju. Ważne by wodniki nie bały się prosić o wsparcie i wskazówki ludzi, którym ufają. To życzliwe nastawienie i akceptacja będą dla wodników bardzo korzystne i dzięki niemu będą śmiało dążyły do realizacji swoich planów.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarzowej

Cesarzowa ostrzega wodniki przed tym, by nie polegały wyłącznie na zdaniu innych i same kierowały swoim życiem. Czym innym jest szukanie mądrej rady, a czym innym całkowite uzależnienie od opinii innych. Wodniki muszą uważać, by nie stać się czyjąś marionetką, bo nie będą z tego powodu szczęśliwe. Wodniki powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Kochanków

Coś ważnego może się wydarzyć w życiu uczuciowym osób spod znaku wodników. Czeka je dużo dobrych i ciepłych emocji, być może zdecydują się na poważny związek, na jego legalizację, bądź na założenie rodziny. Osoby samotne mogą natomiast spotkać kogoś, z kim połączy je miłość. Kochankowie rzutują pozytywnie na wszystkie aspekty życia wodników.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarza

Grudzień będzie dla ryb pełen wyzwań, ale i satysfakcji. Uda im się zawojować świat, zdobyć pozycję, o której marzą i dzięki której będą sprawowały niepodzielną władzę w swoim otoczeniu. Jeśli natomiast ryby będą musiały skonfrontować się z jakąś silną, cieszącą się autorytetem osobą, powinny uciec się do subtelnej sztuki dyplomacji i delikatnie skłonić tą osobę do pomocy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Śmierci

Zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu ryb, będzie dla nich rewolucyjna, ale i pozytywna. Co prawda wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym. To jakby ryby narodziły się na nowo i rozpoczynały życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla nich dobre.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalne ryby powinny uważać na to, aby nie świętować zwycięstwa zbyt szybko. Uważajcie też na to, by nie ufać zbytnio temu, co daje Wam poczcie bezpieczeństwa i ochrony. Wasze zabezpieczenie nie jest aż tak dobre. Uważajcie tez, by się nie przepracowywać, bo zmęczenie może spowodować u Was poważne konsekwencje zdrowotne.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Diabła

Na koniec roku diabeł przyniesie zodiakalnym rybom wielką pokusę, ale i ogromną witalność. Ważne będzie, by przezwyciężać swoje słabości, walczyć z nałogami i skierować nagromadzoną energię na jakiś pozytywny cel. Wówczas ryby mogą liczyć na sukces.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Umiaru

W grudniu zodiakalne barany postawią na opanowanie i szeroko pojęty umiar. Będą pracowały nad sobą, swoimi emocjami i swoim życiem. Będą starały się wykazać dużą cierpliwością wobec innych osób lub życiowych trudności. Ta pokora i dystans pozwolą im spojrzeć na otaczający je świat z szerszej perspektywy. Osoby walczące z nałogami mają w tum czasie dużą szansę na zwycięstwo i pożegnanie się z używkami.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny będzie w tym miesiącu wybitnie sprzyjało baranom, a to oznacza, że śmiało mogą wprowadzać w swoim życiu zmiany. Mogą podjąć ryzyko, zaszaleć i bezpiecznie opuścić swój azyl. Jakiekolwiek zmiany wprowadzą w tym czasie, obrócą się one na ich korzyść.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan przestrzega przed zbyt gwałtownymi reakcjami i zmianami. Zodiakalne barany powinny uważać, aby nie działać impulsywnie, gdyż może im to przynieść więcej szkody niż pożytku. Barany muszą zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży i podczas urlopu, czy ferii. To nie jest najlepszy czas na wprowadzanie w życiu zmian, przeprowadzki, czy dalekie podróże.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy

Ważnym momentem w grudniu będzie dla baranów pokonanie przeszkody, która była dla nich poważnym wyzwaniem. Poradzenie sobie w trudnej sytuacji da baranom wiarę we własne siły i wyzwoli w nich energię do dalszych zmagań. Warto pamiętać, że wszystkie te przeszkody są możliwe do pokonania dzięki uporowi, wytrwałości i konsekwencji, których baranom nie zabraknie.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Byki będą szukały ścieżki do samopoznania i samodoskonalenia. Będą pilnie strzegły swoich sekretów i tajemnic i jednocześnie będą starały się zdobywać nową wiedzę z dziedziny, która je fascynuje. Bykom dobrze przysłużę się ich intuicja. Być może posłuchają też rady mądrej kobiety z większym doświadczeniem.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Słońca

Słońce da bykom dużo energii i sił do realizacji planów. Bardzo dobrze będą układały się ich związki z innymi, Los będzie sprzyjał bykom, które powinny wykorzystać ten czas dla dobra swojego i tych, którymi się otaczają.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Głupca

To, co może bykom stanąć na przeszkodzie, to uch niefrasobliwość, dekoncentracja i chęć podążania łatwą ścieżką. Chodzenie na skróty, to jednak nie jest najlepsza droga w ich przypadku. Byki nie powinny podejmować niepotrzebnego ryzyka i zbytnio ufać swojemu szczęściu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Świata

Ważnym momentem w życiu byków będzie spektakularny sukces. Po długim i ciężkim okresie przygotowań w końcu uda im się sięgnąć celu. Będą mogły świętować i cieszyć się ze swoich osiągnięć. Słońce da bykom dużo energii, wiary we własne siły i dobre zdrowie. To dobry czas dla osób myślących o powiększeniu rodziny.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wisielca

Bliźnięta będą w grudniu bardzo skoncentrowane na swoim rozwoju osobistym. Będą gotowe inwestować swój czas, siły i pieniądze w to, by osiągnąć wyższy poziom świadomości. Szczególnie w sprawach naukowych taka postawa przyniesie im sukces. Droga do samodoskonalenia wymaga wielu wyrzeczeń, bliźnięta będą jednak miały pełną świadomość sytuacji, a cel ich zmagań będzie je mobilizował i dodawał im sił.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu

Mocnym atutem bliźniąt będzie umiejętność podejmowania słusznych i sprawiedliwych decyzji. Trafnie będą oceniały zarówno ludzi, jak i sytuacje, w jakich przyjdzie im się znaleźć. Jeśli same będą poddane ocenie, mogą w niej wypaść pozytywnie i tym samym wywrzeć dobre wrażenie na oceniającym.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci

W tym miesiącu bliźnięta powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na życiowe zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Lepiej ten okres spokojnie przeczekać i niczego nie robić pochopnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Umiaru

Nabranie dystansu do świata, spojrzenie na sprawy ważne, z odpowiedniej pespektywy i uświadomienie sobie wszystkich aspektów problemu da bliźniętom odpowiednie rozeznanie przed podjęciem ważnej dla nich decyzji. Bliźnięta będą chciały zachować czysty, niczym niezmącony umysł, będą, więc stronić od używek. Uda im się zrozumieć jakieś ważne dla nich zagadnienie.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Księżyca

W grudniu zodiakalne raki powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać swojej intuicji. Być może będą się wokół nich działy sprawy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak, gdy zaufają swojemu instynktowi wybrnął z nich bez szwanku. Być może rakom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym raki będą erotycznie pobudzone i chętnie będą szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Maga

Mocną stroną zodiakalnych raków będzie ich wytrwałość, konsekwencja i pracowitość. Wiedzą, że aby odnieść prawdziwy i długotrwały sukces muszą go same wypracować od podstaw, wówczas efekty będą spektakularne. Dla osób postronnych umiejętności, jakie zaprezentują ryby będą się wydawały wręcz magiczne. Nowy pomysł ryb będzie miał wielkie szanse powodzenia.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sądu

Raki powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na wyrażanie swojej opinii na temat innych osób. Być może je same spotka niesprawiedliwa ocena i będą musiały zawalczyć o swoje dobre imię. Nie jest to również dobry czas na załatwianie urzędowych spraw, gdyż mogą wówczas wystąpić komplikacje. Karta ta nie jest jednak sądem ostatecznym i wszelkie niejasności będzie można wyjaśnić. Będzie to jednak wymagało od raków czasu i wysiłku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy

Bardzo szczególnym momentem w grudniu będzie dla raków pokonanie poważnej przeszkody. Wyzwoli to w rakach energię i zapał do prowadzenia dalszych zmagań, podejmowania nowych wyzwań i odnoszenia zwycięstw na każdym polu. Sukces będzie dla raków najlepszą motywacją.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Głupca

Głupiec oznacza, że lwy postanowią rozpocząć coś zupełnie od zera. Jakkolwiek niepewnie będą się czuły na nowym gruncie ich entuzjazm oraz szczęście sprawi, że odniosą sukces. Lwy będą brawurowo szły do przodu i śmiało odkrywały zarówno swoje możliwości jak i otaczający je świat.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Eremity

Osoby spod znaku lwa mają świadomość tego, że oprócz potrzeb ciała istnieją też potrzeby ducha. Zadają o siebie, swoje zdrowie i wewnętrzną równowagę. Sprzyjać im będzie koncentracja, odpowiedzi na swoje pytania mogą znaleźć w medytacji. Czas, jaki lwy poświęcą sobie samym, będzie bardzo owocny.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Świata

Świat sygnalizuje lwom, by uważały przy finalizowaniu ważnych transakcji, kończeniu projektów i zamykaniu spraw. Może się okazać, że tak naprawdę wymagają one jeszcze dopracowania i nie są ukończone. Karta ta ostrzega by lwy nie rozpoczynały nowego przedsięwzięcia zanim nie zakończą poprzedniego.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwanu

Istotnym momentem będzie dla lwów podróż albo zmiana miejsca pobytu. Może to być na przykład przeprowadzka lub zmiana stanowiska. Rydwan na im energię, której potrzebują, by zmienić swoje życie i jakkolwiek duży chaos ta zmiana wprowadzi, to szczęśliwy numer siedem pozwoli lwom osiągnąć szczęście. Zamiany będą dla nich bardzo dobre.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarzowej

Panny skupią się w tym miesiącu na życiu rodzinnym i budowaniu dobrej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu. Będą świetnie zarządzały swoim czasem, dobrze rozplanują zadania dla siebie i swoich bliskich, którzy niepostrzeżenie będą realizować plany swojej cesarzowej. Panny chętnie wesprą i doradzą każdemu, kto zwróci się do nich o pomoc, jednakże nie będą mu jej narzucać.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Słońca

Świat to bardzo pozytywny znak dla panien. Przyniesie im możliwość zakończenia ważnych, życiowych spraw oraz sprawi, że wysiłki panien będą zwieńczone sukcesem. Zakończenie tego etapu rozwoju pozwoli pannom przejść na wyższy poziom, awansować albo rozpocząć nowy, ważny projekt. Świat zapowiada pannom, że zanim rozpoczną podążanie ku nowym wyzwaniom, będą miały czas, by się zregenerować i cieszyć z odniesionego sukcesu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Diabła

Panny powinny unikać w tym miesiącu burzliwych emocji i utraty kontroli nad sobą. Ważne jest, by ich działania nie wykraczały poza przyjęte normy prawne i obyczajowe. Mogą nimi targać różne namiętności i żądze, nad którymi panny będą starały się zapanować. Jeśli uda im się poskromić tego osobistego diabła, będą mogły wykorzystać energię, jaką niesie ta karta i skupić się na pozytywnych celach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wisielca

Dla panien najważniejsze będzie sukcesywne dążenie do wyznaczonych wcześniej celów. Będą gotowe do poświęceń i wyrzeczeń, aby tylko osiągnąć to, co sobie założyły. Choć będzie to wymagało ciężkiej pracy, to dzięki swojemu uporowi i konsekwencji, panny mają szansę odnieść wielki sukces.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla wag priorytetowa sprawa. Będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem wagi najpierw powinny uporządkować swój umysł, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze wagi Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności wagi mogą poznać tajemnicę, bądź wiedzę specjalistyczną, dostępną tylko dla wybranych osób. Wagi łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać przed tym, by nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Wagi nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sądu

Wagi będą musiały podjąć w grudniu ważną decyzję, być może wiążącą się z konsekwencjami prawnymi lub urzędowymi. Być może czeka je ważny sprawdzian wiedzy i umiejętności. Wagi mogą być poddane ocenie i będą liczyły na łaskawy osąd. Sprawiedliwy wyrok będzie dla wag bardzo ważny.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wieży

Skorpiony mogą na swoje życiowej drodze napotkać trudności. Coś, na co skorpiony mocno liczyły, może okazać się niewypałem. Pomysł ten od samego początku maił chwiejne podstawy i wcześniej, czy później musiał się posypać. Skorpiony nie powinny jednak pogrążać się w smutku i rozpaczy. To dla nich cenna lekcja, z której muszą wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dzięki temu więcej podobnego błędu nie popełnią.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Eremity

Osoby spod znaku skorpiona będą miały świadomość tego, że oprócz potrzeb ciała istnieją też potrzeby ducha. Zadają o siebie, swoje zdrowie i wewnętrzną równowagę. Sprzyjać im będzie koncentracja. Odpowiedzi na swoje pytania mogą znaleźć w medytacji. Czas, jaki poświęcą sobie samym będzie owocny.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wisielca

W grudniu skorpiony nie powinny aż tak mocno się angażować w pracę. Muszą poświęcać czas na to, by na nowo określić swoje życiowe cele i osiągnąć równowagę. Przez uparte działanie na siłę skorpiony mogą tylko wyczerpać swoje siły i się zniechęcić. Aby rozwiązać problem, należy się z nim skonfrontować i dać sobie czas na jego rozwiązanie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Diabła

Diabeł przyniesie skorpionom wielką pokusę, ale i ogromną witalność. Ważne wydarzenie w ich życiu będzie się ściśle wiązało z tym, co obiektywnie rzecz biorąc nie jest uczciwe lub moralne. By przezwyciężyć swoje słabości skorpion będzie musiał walczyć z nałogami i skierować nagromadzoną energię na jakiś pozytywny cel. Wówczas negatywne wpływy znikną i skorpiony mogą odnieść sukces.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Umiaru

Ostatni miesiąc 2016 roku strzelce przeznaczą na uporządkowanie i pozamykanie najważniejszych dla siebie spraw. Umiar, opanowanie i zdrowy rozsądek będą dla nich najważniejsze. Dzięki temu zyskają równowagę, będą trzeźwo patrzyły na otaczający je świat i będą umiały obiektywnie ocenić sytuację. Postarajcie się jednak znaleźć w tym czasie również chwilę na relaks.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarzowej

Strzelcom sprzyjać będzie wysoko postawiona kobieta. Cesarzowa może symbolizować mentorkę, przełożoną, matkę, albo oddaną przyjaciółkę. Osoba ta będzie popierała działania strzelców i ich dążenia do wyznaczonego celu, jednak nie będzie się ze swoją pomocą narzucała. Sprzyjające okoliczności wiążą się także z najbliższą rodziną i domem. Strzelce mogą zawsze liczyć na swoich bliskich.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarza

W grudniu strzelce zdecydowanie powinny unikać sytuacji, w których ktoś będzie się starał je zdominować i narzucić im swoją wolę. Taka konfrontacja może doprowadzić do konfliktu lub otwartej kłótni, która nie przyniesie im niczego dobrego. Strzelce może wówczas uratować delikatna, subtelna dyplomacja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Maga

Dla strzelców bardzo ważnym momentem będzie wkroczenie w nowy etap rozwoju osobistego. Może zdecydują się na kurs, szkolenie, studia, w kierunku, który od dawna je interesuje. Strzelce znajdą sobie nowy cel w życiu i rozpoczną jego realizację, muszą być jednak konsekwentne, skrupulatne i uczciwie pracować na swój sukces, a wówczas będzie on spektakularny.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W grudniu zodiakalne koziorożce będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu koziorożce mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do koziorożców, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Mocy

Żadne trudności, jakie koziorożce spotkają na swojej drodze nie będą w tym miesiącu w stanie ich spowolnić ani zniechęcić do realizacji marzeń. Moc da koziorożcom siłę do przezwyciężania wszelkich przeciwności, a pokonanie każdej z nich da im więcej siły, wiedzy i pozwoli im wzmocnić swoją pozycję. Koziorożcom sprzyjać będzie ich spryt, wewnętrzna moc i silna wola.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalne koziorożce powinny w tym miesiącu uważać na to by nie opuszczać gardy przed zakończeniem walki. Nie będą miały aż tak dobrej ochrony i powinny pozostać czujne. Koziorożce powinny pozostać skoncentrowane i nie rozpraszać się pod byle pretekstem. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie wolnym, wówczas być może uda się uniknąć nieprzyjemności.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Głupiec mówi o tym, że przed koziorożcami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to koziorożcom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Wszystkiego dobrego w ostatnim miesiącu 2016 roku życzy Wam Wróżka Sorsha

 

 

 

Komentarze

Brak komentarzy