Horoskop miesięczny - Grudzień 2017 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Księżyca

W grudniu zodiakalne wodniki powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać swojej intuicji. Być może będą się wokół nich działy sprawy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak, gdy zaufają swojemu instynktowi wybrnął z nich bez szwanku. Być może wodnikom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym wodniki będą erotycznie pobudzone i chętnie będą szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Kochanków

W grudniu wodnikom zdecydowanie będzie sprzyjało wszystko, co wiąże się z miłością, uczuciem i zakochaniem. Miłość będzie je mobilizowała do działania i do tego, by zadbać o siebie, o swój wygląd, zdrowie, swoje otoczenie, a także karierę zawodową. Osoby będące w związkach będą w tym miesiącu szczęśliwe i spełnione. Wodniki szukające swojej drugiej połówki powinny rozważnie wybierać obiekt westchnień, być może flirt przerodzi się w coś więcej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Głupca

To, co może wodnikom stanąć na przeszkodzie to ich wrodzona niefrasobliwość. Grozi im dekoncentracja i kusić je będzie, by podążać do celu łatwą ścieżką. Chodzenie na skróty, to jednak nie jest najlepsza droga w ich przypadku. Wodniki nie powinny podejmować niepotrzebnego ryzyka i zbytnio ufać swojemu szczęściu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Gwiazdy

Bardzo ważnym momentem w tym miesiącu będzie dla wodników chwila oddechu, którą uda im się złapać. Będą mogły wówczas naprawdę odpocząć, zapomnieć o zobowiązaniach i terminach. Gwiazda zapewni im ochronę w czasie regeneracji i da czas na ułożenie nowego planu działania.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Gwiazdy

Gwiazda będzie w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju ryb. Oznacza to, że znajdą one czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazda zapewni im ochronę, a jej moc będzie szczególnie silna, gdyż sprzyja jej żywioł wody, najlepszy możliwy dla ryb.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze ryby Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności ryby mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Ryby łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Ryby mogą się w tym miesiącu spotkać z jakąś niesprawiedliwością. Nie powinny jednak chować urazy i dzielnie robić swoje. Próby usilnego udawadniania przez ryby swojej racji mogą utwierdzić oceniającego w jego niesłusznym przekonaniu, zatem spokój i umiar będą lepszymi doradcami.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Kochanków

Coś ważnego może się wydarzyć w życiu uczuciowym osób spod znaku ryb. Czeka je dużo dobrych i ciepłych emocji, być może zdecydują się na poważny związek, na jego legalizację, bądź na założenie rodziny. Osoby samotne mogą natomiast spotkać kogoś, z kim połączy je miłość. Kochankowie rzutują pozytywnie na wszystkie aspekty życia ryb.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci

Grudzień przyniesie baranom bardzo konkretne zmiany. Coś, co było dla nich ważne, definitywnie się zakończy i nie będzie od tego odwrotu. Pamiętajcie jednak, że w naturze nie ma próżni, a po nocy zawsze nastaje nowy dzień. Także i Was czeka odrodzenie, w miejsce utraconego elementu pojawi się coś zupełnie nowego. Wykorzystajcie tą szansę.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu

Mocnym atutem baranów będzie umiejętność podejmowania słusznych i sprawiedliwych decyzji. Trafnie będą oceniały zarówno ludzi jak i sytuacje, w jakich przyjdzie im się znaleźć. Jeśli same będą poddane ocenie mogą w niej wypaść pozytywnie i tym samym wywrzeć dobre wrażenie na oceniającym.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Księżyca

Barany nie powinny w pełni ufać zdrowemu rozsądkowi, nie zawsze logiczne myślenie przyniesie odpowiedzi na ważne pytania. Pewnych spraw nie da się wyjaśnić inaczej niż za pomocą uczuć, emocji, intuicji. Barany powinny uważać na tajemnice i sekstety, nie ufać plotkom.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity

Dla baranów ważne będzie, aby w grudniu znaleźć chwilę dla siebie, aby zatrzymać się w codziennym pędzie i zastanowić nad tym, co dzieje się w ich życiu. Barany będą chciały na chwilę uciec od świata, poukładać sobie wszystko i wytyczyć nowy plan działania. Ważne, aby pamiętały o tym, że poza potrzebami ciała mają również potrzeby duchowe.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Mocy

Moc, siła i witalność będą w tym miesiącu sprzyjały zodiakalnym bykom. Karta Mocy oznacza, że co prawda na swoje życiowej ścieżce byki napotkają trudności, mają one jednak w sobie dość siły i wytrwałości, aby je pokonać i przekuć na sukces. Karta ta symbolizuje też powrót do zdrowia i silę się witalną.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Diabła

Energia, siła, pierwotne instynkty, a zatem także intuicja będą sprzyjały bykom. Świetnie odnajdą się w chaosie i szybko znajdą wyjście z nowej sytuacji. Muszą jedynie zachować rozwagę i umiar oraz trzymać emocje na wodzy.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci

W tym miesiącu byki powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na życiowe zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Lepiej spokojnie przeczekać i niczego nie robić pochopnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Świata

W tym miesiącu bykom uda się zamknąć pewien etap swojego rozwoju lub kariery. Otworzy im to drzwi do wyższego poziomu poznania, będą jednak miały czas na to, by nacieszyć się triumfem i ułożyć plan działania na przeszłość. To dobra karta, która mówi o predyspozycjach do dalszego rozwoju. Daje też ochronę i dobrą energię.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Eremity

Bliźnięta powinny w tym miesiącu bardziej skupić się na sobie. Jeśli uda im się zrozumieć siebie, wówczas o wiele łatwiej będzie im również zrozumieć innych. Mogą zaufać swojej intuicji, gdyż dzięki niej wybiorą właściwą drogę. Praca w tym kierunku samodoskonalenia pozwoli bliźniętom na osiągnięcie harmonii i powodzenie. Muszą pamiętać o zachowaniu równowagi między ciałem, a duchem.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Maga

W grudniu mocną stroną zodiakalnych bliźniąt będzie ich wytrwałość, konsekwencja i pracowitość. Wiedzą, że aby odnieść prawdziwy i długotrwały sukces muszą go same wypracować od podstaw, wówczas efekty będą spektakularne. Dla osób postronnych umiejętności, jakie zaprezentują bliźnięta będą się wydawały wręcz magiczne. Nowy pomysł bliźniąt ma wielkie szanse powodzenia.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Diabła

Bliźnięta powinny unikać w tym miesiącu burzliwych emocji i utraty kontroli nad sobą. Ważne jest, by ich działania nie wykraczały poza przyjęte normy prawne i obyczajowe. Mogą nimi targać różne namiętności i pragnienia, nad którymi bliźnięta będą starały się zapanować. Jeśli uda im się poskromić diabła będą mogły wykorzystać energię, jaką niesie by skupić się na pozytywnych celach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy

Ważnym momentem w grudniu będzie dla bliźniąt pokonanie przeszkody, która była dla nich poważnym wyzwaniem. Poradzenie sobie w trudnej sytuacji da bliźniętom wiarę we własne siły i wyzwoli w nich energię do dalszych zmagań. Warto pamiętać, że wszystkie te przeszkody są możliwe do pokonania dzięki uporowi, wytrwałości i konsekwencji, których bliźniętom nie zabraknie.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Koła Fortuny

W grudniu zodiakalne raki mogą zaliczyć zarówno wzloty jak i upadki, jednak fortuna im sprzyja, zatem ze wszelkich zawirowań wyjdą obronną ręką. Najgorsze, co im grozi to stagnacja, trwanie z miejscu, w bezruchu. Najważniejsze to iść na przód, podejmować ryzyko, nie bać się zmian. Wszystko to ma na celu zdobycie przez raki nowych, cennych doświadczeń. Symbol koła będzie je chroniła jak tarcza.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wieży

Upadek, który obrazuje karta Wieży może być wbrew pozorom bardzo pozytywnym zjawiskiem. Raki dzięki przewróceniu pewnych spraw do góry nogami będą mogły zrewidować swoje poglądy i wyciągnąć konstruktywne wnioski. Dzięki temu zaczną odbudowywać swoje życie na zdrowych, silnych postawach. Rozsądek, logika i analityczne myślenie będą mocnymi stronami raków.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sądu

Zodiakalne raki powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na wyrażanie swojej opinii, szczególnie na temat innych osób. Być może je same spotka niesprawiedliwa ocena i będą musiały zawalczyć o swoje dobre imię. Nie jest to również dobry czas na załatwianie urzędowych spraw, gdyż mogą wówczas wystąpić komplikacje. Karta ta nie jest jednak sądem ostatecznym i wszelkie niejasności można wyjaśnić. Będzie to jednak wymagało od raków czasu i wysiłku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwanu

W grudniu dla zodiakalnych raków najważniejsze będzie to, żeby ruszyć się z miejsca i skorzystać z każdej okazji do choćby krótkiej podróży. Energia będzie Was rozpierać, a świąteczna atmosfera sprawi, że z chęcią ruszycie w świat. Zmiana otoczenia dobrze Wam zrobi i dzięki temu szybko naładujecie baterie do dalszego działania. Wszystko, co w tym miesiącu ważne wiąże się u Was z ruchem, podróżą, zmianą. To też dobry czas na przeprowadzki i aktywność fizyczną.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W grudniu zodiakalne lwy będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je, nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu lwy mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do lwów, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Umiaru

Mocną stroną lwów będzie w tym miesiącu zdrowy rozsądek. Dzięki niemu nabiorą dystansu do świata i będą mogły z szerszej perspektywy ocenić sytuację. Dostrzegą wówczas to, czego szukają. Lwy wiele zyskają zachowując umiar i nie dając zmącić sobie umysłu za pomocą używek.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Lwy powinny zdecydowanie unikać w tym miesiącu niejasnych sytuacji. Szczególnie powinny uważać, by nie podważać autorytetu i wiedzy wysoko postawionej kobiety, gdyż mogą zastać przez nią ośmieszone, a ich niewiedza może przysporzyć im szkód. Unikajcie plotek i sekretów.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Śmierci

Choć nazwa tej karty brzmi złowrogo, to Śmierć może wnieść w życie lwów dużo dobrego. Coś się w ich życiu ostatecznie zakończy, jakiś ważny etap. Tylko dzięki zamknięciu tej sprawy będzie mogło pojawić się coś nowego. Karta ta może zwiastować zakończenie projektu, pewnego etapu nauki lub znajomości

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan

Dla panien szczególnie ważny będzie w tym miesiącu pierwiastek męski, gdyż karta cesarza pojawiła się w ich horoskopie aż trzykrotnie i nie jest to żaden błąd, a niezwykle wyrazista wróżba. Panowie spod znaku panny będą czuli się silni, ważni, docenieni, będą się cieszyli autorytetem. Panie spod znaku panny znajdą wsparcie w silnym mężczyźnie, lub same będą działały ostro i po męsku, czym zyskają szacunek otoczenia. Grudzień będzie pełen wyzwań, ale i satysfakcji. Panny będą sprawowały niepodzielną władzę w swoim otoczeniu.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Słońca

Słońce da pannom dużo energii i sił do realizacji planów. Bardzo dobrze będą układały się ich związki z bliskimi, rodziną, przyjaciółmi, partnerami. Chętnie będą spędzać czas w gronie znajomych. Los będzie sprzyjał pannom, które powinny wykorzystać ten czas dla dobra swojego i tych, którymi cię otaczają.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarzowej

Cesarz, który w tym miesiącu patronuje pannom da im wielką władzę i siłę przebicia, ale jednocześnie ostrzega, aby panny nie przesadziły z dominacją nad innymi i nie tyranizowały otoczenia. Szczególnie Panie powinny uważać, aby nie dać się zdominować silnemu mężczyźnie, oraz by nie działać agresywnie. Panny powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan

Dla zodiakalnych panien ważne będzie wzmocnienie swojego autorytetu i władzy. Będą gotowe zawalczyć o prestiż i pozycję zawodową lub społeczną. Będą pewne swoich racji i jasno dadzą do zrozumienia otoczeniu, że należy się z nimi liczyć. Mogą chcieć także zdominować lub podporządkować sobie partnera, jednak mogą ulec łagodnej perswazji.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że na ścieżce rozwoju osobistego osób spod znaku wagi będzie się bardzo dużo działo. Ruch i zmiany będą dobrze na nie działały, będą odświerzające, mobilizujące i przyniosą oczekiwany postęp. Szczególnie korzystny dla wag byłby teraz wyjazd lub podróż. Choć zmiany te niosą w sobie element chaosu, to wyrwą wagi ze stagnacji i nudy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wisielca

Wagom sprzyjać będzie koncentracja, wytrwałość i upór. Będą w stanie wiele poświęcić, aby zyskać swój cel, który będzie bardziej duchowy niż materialny. Rozwój, podnoszenie kwalifikacji, nauka, we wszystkich tych sferach wagi mają szansę bardzo się rozwinąć, jeśli tylko się skupią

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać przed tym, by nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Wagi nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Diabła

Grudzień ześle wagom wielkie emocje. Będą walczyły ze swoimi słabościami, nałogami, starając się zmienić na lepsze. Wszystko wskazuje na to, że nie zabraknie im determinacji i choć zdają sobie sprawę ze swoich ułomności, to walczą z nimi dzielnie. Wagi mogą odnieść sukces, o ile nadal będą trzymały się w karbach. Mogą też liczyć na dobrą zabawę i odrobinę szaleństwa.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Świata

Skorpiony w grudniu zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też skorpiony nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarzowej

Skorpionom sprzyjać będzie wysoko postawiona kobieta. Cesarzowa może symbolizować mentorkę, przełożoną, matkę, albo oddaną przyjaciółkę. Osoba ta będzie popierała działania skorpionów i ich dążenia do wyznaczonego celu, jednak nie będzie się ze swoją pomocą narzucała. Sprzyjające okoliczności wiążą się także z najbliższą rodziną i domem. Skorpiony mogą zawsze liczyć na swoich bliskich.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru

Grudzień to czas, w którym skorpiony powinny zdecydowanie uważać na swoje reakcje, gdyż karta Umiary zostanie powtórzona w ważnych wydarzeniach. Pamiętajcie, że przesada nigdy nie jest dobra, nawet, jeśli idzie o zachowanie umiaru. Skorpiony powinny, zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania może spowodować, że stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności w świątecznej atmosferze skorpionom nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Umiaru

Grudzień pozwoli skorpionom nabrać zdrowego dystansu do świata. Spojrzenie na sprawy ważne z odpowiedniej pespektywy i uświadomienie sobie wszystkich aspektów problemu da im odpowiednie rozeznanie przed podjęciem ważnej decyzji. Skorpiony będą chciały zachować czysty, niczym niezmącony umysł, będą, więc stronić od używek. Uda im się zrozumieć jakieś ważne dla nich zagadnienie.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla strzelców priorytetowa sprawa. Będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem strzelce najpierw powinny uporządkować swoje emocje, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Zmiany, jakie nastaną w tym miesiącu w życiu zodiakalnych strzelców wyrwą je z letargu i pozwolą im ruszyć z miejsca. Mocne strony strzelców to odwaga, brawura i spore szczęście. Dzięki tym cechom przejdą przez każde życiowe zawirowanie szczęśliwie i wyjdą na tym bardzo dobrze. Los będzie im sprzyjał.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wieży

Wieża to bardzo silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że strzelce pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić strzelcom szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało na zdrowych podstawach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Świata

Zodiakalnym strzelcom uda się szczęśliwie zamknąć pewien ważny etap w ich życiu. Dzięki temu będą szczęśliwe, spełnione, będą mogły zasłużenie świętować. Przejście na nowy, wyższy poziom rozwoju będzie dla nich zupełnie naturalne i z entuzjazmem podejmą się tego wyzwania. Strzelce czeka nowe, lepsze życie.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Głupca

W życiu koziorożców grudzień przyniesie powiew świeżości i nowości. Postanowicie działać w sposób spontaniczny i nieprzemyślany, dosłownie rzucicie się w wir wydarzeń i będziecie brać to, co życie ma Wam do zaoferowania. Głupiec zwiastuje nowy rozdział w życiu, ale oznacza też uśmiech losu, zatem w Waszym szaleństwie jest metoda i nic złego się Wam nie przydarzy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Maga

W grudniu mocną stroną zodiakalnych koziorożców będzie ich wytrwałość, konsekwencja i pracowitość. Wiedzą, że aby odnieść prawdziwy i długotrwały sukces muszą go same wypracować od podstaw, wówczas efekty będą spektakularne. Dla osób postronnych umiejętności, jakie zaprezentują koziorożce będą się wydawały wręcz magiczne. Nowy pomysł koziorożców ma wielkie szanse powodzenia.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wisielca

Koziorożce nie powinny tak mocno się angażować i poświęcać, by osiągnąć równowagę. Takie działanie na siłę może je tylko wyczerpać i zniechęcić. Aby rozwiązać problem należy się z nim skonfrontować i dać sobie czas na jego rozwiązanie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy

W grudniu koziorożcom uda się pokonać przeszkodę, która będzie stanowiła dla nich nie lada wyzwanie. Dzięki temu znacznie podniesie się ich samoocena i zyskają siły i energię do dalszych zmagań. Choć los nie rozpieszcza koziorożców, to bez problemu stawią się mu czoła, a każdy sukces sprawi, że śmielej będą dążyły do wytyczonych sobie celów. Koziorożce będą miały świadomość swoich zalet, umiejętności i wiedzy, co bardzo pomoże im w załatwianiu najważniejszych spraw.

 

Z najlepszymi życzeniami – Wróżka Sorsha.

 

Komentarze

Brak komentarzy