Horoskop miesięczny - kwiecień 2016 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków

Pojawienie się tej karty jest bardzo pomyślne i oznacza dla wodników czas pełen miłości i dobrobytu. Kwiecień będzie, więc dla nich bardzo dobrym miesiącem. To świetny moment, aby bez żali zakończyć bezowocne znajomości, pozbyć się złych wspomnień i uregulować zaległe sprawy. Dzięki temu wodniki przejdą przemianę, zyskają pewność siebie i nadzieję na przyszłość. W ich życiu uczuciowym wszystko powinno układać się bez zastrzeżeń.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Umiaru

Mocną stroną wodników będzie w tym miesiącu zdrowy rozsądek. Dzięki niemu nabiorą dystansu do świata i będą mogły z szerszej perspektywy ocenić sytuację. Dostrzegą wówczas to, czego szukają. Wodniki wiele zyskają zachowując umiar i nie dając zmącić sobie umysłu za pomocą używek.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Diabła

Wodniki powinny unikać w tym miesiącu burzliwych emocji i utraty kontroli nad sobą. Ważne jest, by ich działania nie wykraczały poza przyjęte normy prawne i obyczajowe. Mogą nimi targać różne namiętności i emocje, nad którymi wodniki będą starały się zapanować. Jeśli uda im się poskromić „diabła” będą mogły wykorzystać energię, jaką niesie by skupić się na pozytywnych celach.

… powinny unikać niejasnych sytuacji i balansowania na granicy prawa. Dbajcie o to, aby wszystkie transakcje i umowy zawierać legalnie. Uważajcie też na to, aby żadne używki nie zaburzyły Waszego postrzegania rzeczywistości. To nie jest dobry moment na folgowanie sobie i uleganie przyjemnościom. … Powinny pozostać skupione i nie ulegać pokusom.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wisielca

Dla zodiakalnych wodników w kwietniu najważniejsze rzeczy będą wiązały się z wyrzeczeniami, które są gotowe ponieść w szczytnym celu. Mogą dzięki temu osiągnąć sukces, choć będzie on wymagał jeszcze sporo pracy i poświęceń. Jeśli wodniki myślą o podejściu do egzaminu mają szanse zdać go wyłącznie dzięki gruntownemu przygotowaniu.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla ryb priorytetowa sprawa. Ryby będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem najpierw powinny uporządkować swoje wnętrze, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Głupca

Głupiec będzie sprzyjał szalonym i spontanicznym pomysłom osób spod znaku ryb. Los, czy też fortuna będzie po ich stronie nawet podczas zupełnie nieprzemyślanych i brawurowych działań. Mogą też liczyć na to, że w razie zagrożenia dostaną w porę ostrzeżenie i zdążą go uniknąć.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy

Ryby powinny uważać, by nie brać na siebie więcej zobowiązań niż będą w stanie zrealizować. Muszą mierzyć siły na zamiary i cierpliwie dążyć do obranego celu bez względu na napotykane trudności. Powinny mieć na względzie to, by kończyć sprawy, które zaczęły i nie wymigiwać się od obowiązków, bo może to spowodować ich spiętrzenie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarza

Ważny moment dla ryb będzie wiązał się utrzymaniem władzy i autorytetu. Może wspierać je ktoś starszy z rodziny, przełożony lub mentor. Osoba ta będzie zajmowała wysokie stanowisko i cieszyła się prestiżem. Ryby mogą chcieć narzucać swoje zdanie innym, jednak będą to robiły bardziej z miłości i troski niż z chęci dominacji.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny da baranom szansę na wprowadzenie diametralnych zmian w ich życiu. Z natury dość żywiołowe, barany chętnie podejmą ryzyko i zakręca kołem fortuny. Dzięki temu odniosą sukces i wyrwą się z rutyny. Czasami zmiany są po prostu konieczne, niezależnie od ich przyczyn rezultaty mogą być bardzo dobre.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Maga

W kwietniu mocną stroną zodiakalnych baranów będzie ich wytrwałość, konsekwencja i pracowitość. Wiedzą, że aby odnieść prawdziwy i długotrwały sukces muszą go same wypracować od podstaw, wówczas efekty będą spektakularne. Dla osób postronnych umiejętności, jakie zaprezentują brany będą się wydawały wręcz magiczne. Nowy pomysł baranów ma wielkie szanse powodzenia.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sądu

Zodiakalne barany powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na wyrażanie swojej opinii, na temat innych osób. Być może spotka je niesprawiedliwa ocena i będą musiały zawalczyć o swoje dobre imię. Nie jest to dobry czas na załatwianie urzędowych spraw, gdyż mogą wówczas wystąpić komplikacje. Karta ta nie jest jednak sądem ostatecznym i wszelkie niejasności można wyjaśnić. Będzie to jednak wymagało od baranów czasu i wysiłku.  

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwanu

Istotnym momentem będzie dla baranów podróż albo zmiana miejsca pobytu. Może to być na przykład przeprowadzka lub zmiana stanowiska. Rydwan da im energię, której potrzebują, by zmienić swoje życie i jakkolwiek duży chaos ta zmiana wprowadzi, to szczęśliwy numer siedem pozwoli baranom osiągnąć szczęście. Zamiany będą dla nich bardzo dobre.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca

Kwiecień będzie bardzo dobrym miesiącem dla zodiakalnych byków. Odniosą spektakularny sukces i będą cieszyły się swoim zasłużonym zwycięstwem. Karta ta sprzyja również związkom, rodzinie, budowaniu więzi międzyludzkich. Słońce sprzyja budowaniu planów na przyszłość i przyniesie bykom szczęście, harmonię i radość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Śmierci

Zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu byków będzie dla nich bardzo pozytywna. Co prawda wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym. To jakby byki narodził się na nowo i rozpoczynał życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla niego dobre.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarzowej

Cesarzowa ostrzega byki przed tym, by nie szukały zbyt często rady u innych i same kierowały swoim życiem. W przeciwnym razie mogą stać się czyjąś marionetką i nie będą z tego powodu szczęśliwe. Byki powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Księżyca

Ważnym momentem w życiu byków będzie odkrycie jakiejś istotnej informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzy głos i zaufać sobie. Wówczas bykom uda się dojść do sedna rzeczy. Ważne by nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Gwiazdy

Gwiazda będzie w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju bliźniąt. Oznacza to, że znajdą one czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazda zapewni im ochronę podczas odpoczynku. Bliźnięta odzyskają nadzieję i wiarę we własne możliwości.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Eremity

Osoby spod znaku bliźniąt będą mają świadomość tego, że oprócz potrzeb ciała istnieją też potrzeby ducha. Zadają o siebie, swoje zdrowie i wewnętrzną równowagę. Sprzyjać im będzie koncentracja, odpowiedzi na swoje pytania mogą znaleźć w medytacji. Czas, jaki poświęcą sobie samym będzie owocny.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wieży

Wieża to bardzo silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że bliźnięta pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić im szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało na zdrowych podstawach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Ważnym wydarzeniem dla bliźniąt będzie zdobycie nowych umiejętności popartych wiedzą i doświadczeniem. Dokształcanie się, z pewnością się bliźniętom opłaci. Rozwój intelektualny pomoże im wyjść poza dotychczasowe ramy i poszerzyć horyzonty. Będą lepiej rozumiały otaczający je świat i lepiej się w nim odnajdywały. Być może bliźnięta zdadzą pozytywnie jakiś ważny egzamin.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Świata

Świat to bardzo pozytywny znak dla zodiakalnych raków. Postarają się one zakończyć ważną, życiową sprawę. Ich wysiłki zakończą się sukcesem. Zakończenie tego etapu rozwoju pozwoli rakom przejść na wyższy poziom, awansować albo rozpocząć nowy, ważny projekt. Świat mówi, że zanim raki rozpoczną podążanie ku nowym wyzwaniom będą miały czas, aby się zregenerować i cieszyć z odniesionego sukcesu.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze raki Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności raki mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Raki łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Raki powinny uważać na to, by nie ufać w pełni radom i osądom innych osób, nawet, jeśli cieszą się one powszechnym uznaniem i do tej pory mogły im zaufać. Pewne ważne decyzje raki powinny podjąć samodzielnie. Brak wsparcia i podpowiedzi może spowodować, że raki poczują się mało pewnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Głupiec mówi o tym, że przed rakami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to rakom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Księżyca

W kwietniu zodiakalne lwy powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać intuicji. Być może będą się wokół nich działy sprawy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały. Gdy lwy zaufają swojemu instynktowi wybrnął z nich bez szwanku. Być może uda im się odkryć jakąś tajemnicę. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wieży

Upadek, który obrazuje karta Wieży może być wbrew pozorom bardzo pozytywnym zjawiskiem. Lwy dzięki przewróceniu pewnych spraw do góry nogami będą mogły zrewidować swoje poglądy i wyciągnąć konstruktywne wnioski. Dzięki temu zaczną odbudowywać swoje życie na zdrowych, silnych postawach. Rozsądek, logika i analityczne myślenie będą mocnymi stronami lwów.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Diabła

Lwy powinny w kwietniu unikać niejasnych sytuacji i balansowania na granicy prawa. Dbajcie o to, aby wszystkie transakcje i umowy zawierać legalnie. Uważajcie też na to, aby żadne używki nie zaburzyły Waszego postrzegania rzeczywistości. To nie jest dobry moment na folgowanie sobie i uleganie przyjemnościom. Lwy powinny pozostać skupione i nie ulegać pokusom.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Umiaru

Nabranie dystansu do świata, spojrzenie na sprawy ważne z odpowiedniej pespektywy i uświadomienie sobie wszystkich aspektów problemu da lwom odpowiednie rozeznanie przed podjęciem ważnej decyzji. Lwy będą chciały zachować czysty, niczym niezmącony umysł, będą, więc stronić od używek (pokusy zwiastowała także karta Diabła). Lwom uda się zrozumieć jakieś ważne dla nich zagadnienie.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarzowej

Panny skupią się w tym miesiącu na życiu rodzinnym, budowaniu dobrej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu. Będą świetnie zarządzały swoim czasem, dobrze rozplanują zadania dla siebie i swoich bliskich, którzy niepostrzeżenie będą realizować plany swojej cesarzowej. Panny chętnie wesprą bliskich i doradzą każdemu, kto zwróci się do nich o pomoc, jednakże nie będą mu jej narzucać.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Słońca

Słońce da zodiakalnym pannom dużo energii i sił do realizacji ich życiowych planów. Bardzo dobrze będą układały się ich związki z innymi, Los będzie sprzyjał pannom, które powinny wykorzystać ten czas dla dobra swojego i tych, którzy cię otaczają. Mogą odnieść sukces!

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalne panny powinny w tym miesiącu uważać na to by nie opuszczać gardy przed zakończeniem walki. Nie będą miały aż tak dobrej ochrony i powinny pozostać czujne. Panny powinny pozostać skoncentrowane i nie rozpraszać się pod byle pretekstem. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie wolnym, wówczas być może uda się uniknąć nieprzyjemności.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarza

Dla zodiakalnych panien ważne będzie wzmocnienie swojego autorytetu i władzy. Będą gotowe zawalczyć o prestiż i pozycję zawodową lub społeczną. Będą pewne swoich racji i jasno dadzą do zrozumienia otoczeniu, że należy się z nimi liczyć. Mogą chcieć także zdominować lub podporządkować sobie partnera, jednak mogą ulec łagodnej perswazji.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Wagi będą szukały ścieżki do samopoznania i samodoskonalenia. Będą pilnie strzegły swoich sekretów i tajemnic i jednocześnie będą starały się zdobywać nową wiedzę z dziedziny, która je fascynuje. Wagom dobrze przysłużę się ich intuicja. Być może posłuchają też rady mądrej kobiety z większym doświadczeniem.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu

Sąd pozwoli zodiakalnym wagom trafnie ocenić sytuację oraz obiektywnie i uczciwie osądzić inne osoby. Wago będą umiały podejmować logiczne i strategiczne decyzje. Karta ta sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji na przyszłość. Może też znaczyć, że wagi zostaną pozytywnie ocenione przez inne osoby.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Kochanków

Kwiecień nie będzie korzystny dla wag pod względem ważnych emocjonalnych wyborów. Jeśli wahacie się w kwestiach uczuć, to postarajcie się uczciwie i obiektywnie ocenić nie tylko swoje wrażenia, ale także emocje i zachowanie Waszego partnera. Od tej decyzji będzie zależało Wasze dalsze szczęście, jednak, jeśli możecie ją odwlec w czasie, to będzie to dla Was najlepsze.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy

Ważnym momentem w kwietniu będzie dla wag pokonanie przeszkody, która była dla nich poważnym wyzwaniem. Poradzenie sobie w trudnej sytuacji da wagom wiarę we własne siły i wyzwoli w nich energię do dalszych zmagań. Warto pamiętać, że wszystkie przeszkody są możliwe do pokonania dzięki uporowi, wytrwałości i konsekwencji, których wagom nie zabraknie.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci

Dla skorpionów kwiecień będzie miesiącem przełomowym. Coś ważnego zakończy się w ich życiu, ale coś równie ważnego się rozpocznie. Najważniejsze, to nie bać się zmian, które są potrzebne, móc się rozwijać. Skorpiony rozpoczną nowy etap w życiu. Warto wejść w ten nowy rozdział z czystym sumieniem i głową otwartą na nowe pomysły.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Mocy

Żadne trudności, jakie skorpiony spotkają na swojej drodze nie będą w tym miesiącu w stanie spowolnić ich, ani zniechęcić do realizacji marzeń. Moc da skorpionom siłę do przezwyciężania wszelkich przeciwności, a pokonanie każdej z nich da im więcej siły, wiedzy i pozwoli im wzmocnić swoją pozycję. Skorpionom sprzyjać będzie ich spryt, wewnętrzna moc i silna wola.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Głupca

To, co może skorpionom stanąć na przeszkodzie to niefrasobliwość, dekoncentracja i chęć podążania łatwą ścieżką. Chodzenie na skróty, to jednak nie jest najlepsza droga w ich przypadku. Skorpiony nie powinny podejmować niepotrzebnego ryzyka i zbytnio ufać swojemu szczęściu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sądu

Skorpiony będą musiały podjąć ważną decyzję, być może wiążącą się z konsekwencjami prawnymi lub urzędowymi. Być może czeka Was ważny sprawdzian wiedzy i umiejętności, będziecie poddane ocenie i liczycie na łaskawy osąd. Sprawiedliwy wyrok będzie dla skorpionów bardzo ważny.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Świata

Strzelce w kwietniu zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też strzelce nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Maga

Strzelce mogą w kwietniu śmiało podejmować nowe wzuwania i otwierać nowe projekty. Jeśli tylko przyłożą się do pracy, zmobilizują się i użyją całego swojego potencjału mogą osiągnąć spektakularny sukces. Będzie to doskonały punkt wyjścia do realizacji dalszych planów i rozwoju

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać przed tym by nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Strzelce nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Kochanków

Coś ważnego może się wydarzyć w życiu uczuciowym osób spod znaku strzelca. Przed strzelcami dużo dobrych i ciepłych emocji, być może zdecydują się na poważny związek, na jego legalizację, bądź na założenie rodziny. Osoby samotne mogą natomiast spotkać kogoś, z kim połączy je miłość. Kochankowie rzutują pozytywnie na wszystkie aspekty życia strzelców.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W kwietniu zodiakalne koziorożce będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu koziorożce mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do koziorożców, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny będzie w tym miesiącu wybitnie sprzyjało koziorożcom, a to oznacza, że śmiało mogą wprowadzać w swoim życiu zmiany. Mogą podjąć ryzyko, zaszaleć i bezpiecznie opuścić swój azyl. Jakiekolwiek plany wprowadzą w tym czasie, obrócą się one na ich korzyść.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Koziorożce mogą się w tym miesiącu spotkać z jakąś niesprawiedliwością. Nie powinny jednak chować urazy i dzielnie robić swoje. Próby usilnego udawadniania przez koziorożce swojej racji mogą utwierdzić oceniającego w jego niesłusznym przekonaniu, zatem spokój i umiar będą dla Was lepszymi doradcami.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wisielca
Podobnie jak dla winników, także dla koziorożców najważniejsze będzie sukcesywne dążenie do wyznaczonych wcześniej celów. Będą gotowe do poświęceń i wyrzeczeń, aby tylko osiągnąć to, co sobie założyły. Choć będzie to wymagało ciężkiej pracy, to dzięki swojemu uporowi i konsekwencji, koziorożce mają szansę odnieść wielki sukces.

Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy