Horoskop miesięczny - Kwiecień 2017 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci

Kwiecień przyniesie wodnikom bardzo konkretne zmiany. Coś, co było dla nich ważne, definitywnie się zakończy i nie będzie od tego odwrotu. Pamiętajcie jednak, że w naturze nie ma próżni, a po nocy zawsze nastaje nowy dzień. Także i Was czeka odrodzenie, w miejsce utraconego elementu pojawi się coś zupełnie nowego. Wykorzystajcie tą szansę.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Kochanków

W tym miesiącu zodiakalnym wodnikom będzie sprzyjało wszystko, co wiąże się z miłością, uczuciem i zakochaniem. Miłość będzie je mobilizowała do działania i do tego, by zadbać o siebie, o swój wygląd, zdrowie, swoje otoczenie, a także karierę zawodową. Osoby będące w związkach będą w tym miesiącu szczęśliwe i spełnione. Wodniki szukające drugiej połówki powinny rozważnie wybierać, być może flirt przerodzi się w coś więcej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wisielca

To, na co wodniki powinny szczególnie uważać, to zbytnie poświęcenie dla sprawy. Czasem nie warto angażować wszystkich sił i rezygnować zupełnie z własnych potrzeb w imię szczytnego celu. Albo nie jest to tak dobra idea, albo wysiłek złożony w jej realizację nie jest tego wart. Wodniki powinny, zatem z umiarem angażować się w tego typu zadania.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Maga

Dla wodników bardzo ważnym momentem będzie wkroczenie w nowy etap rozwoju osobistego. Może zdecydują się na kurs, szkolenie, studia, w kierunku, który od dawna je interesuje. Wodniki znajdą sobie nowy cel w życiu i rozpoczną jego realizację, muszą być jednak konsekwentne, skrupulatne i uczciwie pracować na swój sukces, a wówczas będzie on spektakularny.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla zodiakalnych ryb priorytetowa sprawa. Będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem ryby najpierw powinny uporządkować swoje myśli uczucia, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Maga

Ryby mogą w kwietniu śmiało podejmować nowe wyzwania i otwierać nowe projekty. Jeśli tylko przyłożą się do pracy, zmobilizują się i użyją całego swojego potencjału mogą osiągnąć spektakularny sukces. Będzie to doskonały punkt wyjścia do realizacji dalszych planów i rozwoju.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy

Ryby powinny w tym miesiącu uważać na to, by nie przesadzić z obowiązkami. Dużo na siebie bierzecie i nadmiar wyzwań może Was przytłoczyć. Pamiętajcie, że wszystko da się poukładać, ale trzeba do tego konsekwencji, uporu i dobrego planu działania. Nie poddawajcie się, a każde małe zwycięstwo będzie przybliżało Was do osiągnięcia celu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Ważnym wydarzeniem dla ryb będzie zdobycie nowych umiejętności popartych wiedzą i doświadczeniem. Dokształcanie się, z pewnością się rybom opłaci. Rozwój intelektualny pomoże im wyjść poza dotychczasowe ramy i poszerzyć horyzonty. Będą lepiej rozumiały otaczający je świat i lepiej się w nim odnajdywały. Być może ryby zdadzą pozytywnie jakiś ważny egzamin.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że na ścieżce rozwoju osobistego osób spod znaku barana będzie się bardzo dużo działo. Ruch i zmiany będą dobrze na nie działały, będą odświerzające, mobilizujące i przyniosą oczekiwany postęp. Szczególnie korzystny dla baranów byłby teraz wyjazd lub podróż. Choć zmiany te niosą w sobie element chaosu, to wyrwą barany ze stagnacji i nudy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalnym baranom sprzyjać będzie dobra Gwiazda, która da im czas na regenerację sił, osłonę przed zawieruchami życia i wenę do układania planów na przyszłość. Barany będą mogły odreagować stres, oczyścić się energetycznie i zrelaksować. Ta odnowa będzie dla nich niezwykle korzystna.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci

W tym miesiącu barany powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na życiowe zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Lepiej spokojnie przeczekać i niczego nie robić pochopnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity

Eremita oznacza, że istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla baranów czas refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia barany będą w stanie odzyskać harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i spojrzenie w głąb siebie, wówczas odkryją coś ważnego.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Księżyca

W kwietniu zodiakalne byki powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać swojej intuicji. Być może będą się wokół nich działy sprawy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak, gdy zaufają swojemu instynktowi wybrnął z nich bez szwanku. Być może bykom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym byki będą erotycznie pobudzone i chętnie będą szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu

Mocnym atutem byków będzie umiejętność podejmowania słusznych i sprawiedliwych decyzji. Trafnie będą oceniały zarówno ludzi jak i sytuacje, w jakich przyjdzie im się znaleźć. Jeśli same będą poddane ocenie mogą w niej wypaść pozytywnie i tym samym wywrzeć dobre wrażenie na oceniającym.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Diabła

Byki powinny unikać w tym miesiącu burzliwych emocji i utraty kontroli nad sobą. Ważne jest, by ich działania nie wykraczały poza przyjęte normy prawne i obyczajowe. Mogą nimi targać różne namiętności i żądze, nad którymi byki będą starały się zapanować. Jeśli uda im się poskromić diabła będą mogły wykorzystać energię, jaką niesie by skupić się na pozytywnych celach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwanu

Istotnym momentem będzie dla byków podróż albo zmiana miejsca pobytu. Może to być na przykład przeprowadzka lub zmiana stanowiska. Rydwan na im energię, której potrzebują, by zmienić swoje życie i jakkolwiek duży chaos ta zmiana wprowadzi, to szczęśliwy numer siedem pozwoli bykom osiągnąć szczęście. Zamiany będą dla nich bardzo dobre.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca

Kwiecień będzie bardzo dobrym miesiącem dla zodiakalnych bliźniąt. Odniosą spektakularny sukces i będą cieszyły się swoim zasłużonym zwycięstwem. Karta ta sprzyja również związkom, rodzinie, budowaniu więzi międzyludzkich. Sprzyja budowaniu planów na przyszłość. Słońce przyniesie bliźniętom szczęście, harmonię i radość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Zmiany, jakie nastaną w tym miesiącu w życiu zodiakalnych bliźniąt wyrwą je z letargu i pozwolą ruszyć z miejsca. Mocnymi stronami stronami bliźniąt będą odwaga, brawura, szybkość. Dzięki tym cechom przejdą przez każde życiowe zawirowanie szczęśliwie i wyjdą na tym bardzo dobrze. Los będzie im sprzyjał.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Najwyższa Kapłanka ostrzega bliźnięta przed zbytnią ufnością we własne siły i umiejętności. Być może nie posiadają one jeszcze dostatecznej wiedzy, bądź nie odkryły istotnej informacji. Bliźnięta powinny unikać sekretów i plotek, nie powinny też pokładać wiary w pogłoski, jakie do nich dojdą.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Kochanków

Coś ważnego może się wydarzyć w życiu uczuciowym osób spod znaku bliźniąt. Czeka je dużo dobrych i ciepłych emocji, być może zdecydują się na poważny związek, na jego legalizację, bądź na założenie rodziny. Osoby samotne mogą natomiast spotkać kogoś, z kim połączy je miłość. Kochankowie rzutują pozytywnie na wszystkie aspekty życia bliźniąt.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Mocy

Moc, siła i witalność będą w tym miesiącu sprzyjały zodiakalnym rakom. Karta Mocy oznacza, że co prawda na swoje życiowej ścieżce raki napotkają pewne trudności, będą jednak w stanie je pokonać. Raki znajdą w sobie dość mądrości, siły i wytrwałości by sprostać przeszkodom i przekuć je na sukces.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Raki będą chętnie i łatwo przyswajały nowe wiadomości. Sprzyjające okoliczności będą się u nich wiązały z nauką, poznawaniem nowych rzeczy i doskonaleniem posiadanych umiejętności. Raki będą też umiały zachować się dyskretnie i nie dadzą wiary plotkom, czy pogłoskom. Dzięki temu mogą zyskać czyjeś zaufanie i wdzięczność.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Głupca

To, co może rakom stanąć na przeszkodzie to niefrasobliwość, dekoncentracja i chęć podążania łatwą ścieżką. Chodzenie na skróty, to jednak nie jest najlepsza droga w ich przypadku. Nie powinny podejmować niepotrzebnego ryzyka i zbytnio ufać swojemu szczęściu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarzowej

Dla raków ważnym momentem w kwietniu będzie spotkanie z kobietą, żoną, matką, przyjaciółką, która w dużej mierze wpływa na ich życie. Doradzi im ona w kluczowej kwestii i pomoże zrealizować ważny plan. Dzięki jej wsparciu raki poczują się bezpiecznie i pewnie, a pod opieką cesarzowej odzyskają pełnię sił.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wisielca

Lwy będą w kwietniu bardzo skoncentrowane na swoim rozwoju osobistym. Będą gotowe inwestować swój czas, siły i pieniądze w to, by osiągnąć wyższy poziom świadomości. Szczególnie w sprawach naukowych taka postawa przyniesie im sukces. Droga do samodoskonalenia wymaga wielu wyrzeczeń, lwy będą jednak miały pełną świadomość sytuacji, a cel ich zmagań będzie je mobilizował i dodawał im sił.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Diabła

Zodiakalnym lwom w tym miesiącu nie zabraknie energii, wigoru i iście szatańskiej przebiegłości. Będzie je rozpierała energia, jednak lwy powinny uważać, by nie dać się jej porwać, nie zatracić się w przyjemnościach życia i używkach. Jeśli uda im się okiełznać swoje pragnienia, skoncentrować na jakimś pozytywnym celu, wówczas mogą wiele zyskać.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać przed tym by nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Lwy nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży

W chwili, gdy wydaje się, że wszystko wali się nam na głowę najlepiej jest zachować spokój. Po głębszym zastanowieniu może się okazać, ze to, co się posypało i tak było pełne wad, a teraz można zbudować coś nowego, dobrego, prawdziwego. Lwy rozpoczną, zatem nowy etap życia w pełni świadomie i nie popełnią starych błędów. Powinny szukać przyjaciół wśród osób, które myślą i czują podobnie.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarza

Miesiąc kwiecień będzie dla panien pełen wyzwań, ale i satysfakcji. Uda im się zawojować świat, zdobyć pozycję, o której marzą, a dzięki której będą sprawowały niepodzielną władzę w swoim otoczeniu. Jeśli natomiast panny będą musiały skonfrontować się z jakąś silną, cieszącą się autorytetem osobą powinny uciec się do subtelnej sztuki dyplomacji i delikatnie skłonić tą osobę do pomocy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Świata

Świat to karta o pozytywnym wydźwięku. Dla panien oznacza ona dobre warunki do zakończenia wszelkich spraw, ich dążenia zakończą się sukcesem, który pozwoli im uzyskać wyższy poziom rozwoju, awansować lub przejść do kolejnego, ważnego dla nich etapu. Świat mówi też o tym, że zanim panny ruszą w dalszą drogę będą miały czas, by świętować i cieszyć się życiem.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru

Przesada nigdy nie jest dobra, nawet, jeśli idzie o zachowanie umiaru. Panny powinny, zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania może spowodować, że panny stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności pannom nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Słońca

Ważnym momentem w życiu panien będzie spektakularny sukces. Po długim i ciężkim okresie przygotowań w końcu pannom uda im się sięgnąć celu. Będą mogły świętować i cieszyć się ze swoich osiągnieć. Słońce da im dużo energii, wiary we własne siły i dobre zdrowie. To dobry czas dla osób myślących o powiększeniu rodziny.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wieży

Wagi mogą na swoje życiowej drodze napotkać trudności. Coś, na co wagi mocno liczyły może okazać się niewypałem. Pomysł ten od samego początku maił chwiejne podstawy i wcześniej, czy później musiał się posypać. Wagi nie powinny jednak pogrążać się w smutku i rozpaczy. To dla nich cenna lekcja, z której muszą wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dzięki temu więcej podobnego błędu nie popełnią.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarzowej

Wagi znajdą wsparcie u kobiety cieszącej się władzą i autorytetem. Pod jej opieką, lub za jej cichym wstawiennictwem będą mogły znacznie się rozwinąć i osiągnąć wybrane przez siebie cele. Będzie to jednak subtelne wsparcie, warto jednak skorzystać z mądrej rady bardziej doświadczonej, życzliwej osoby. Cesarzowa sprzyja także budowaniu więzi rodzinnych.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Koła Fortuny

Zodiakalnym wadom grozi w kwietniu zastój i stagnacja, a tego nie lubią. Potrzebują zmiany, ruchu, ale być może boją się opuścić bezpieczną przystań. Nie róbcie rewolucji na siłę, jeśli nie jesteście gotowi na zmiany, nie wprowadzajcie ich teraz w życie. Niestety w tym miesiącu szczęście nie szczególnie Wam sprzyja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarza

Ważny moment dla wag będzie wiązał się z ingerencją mężczyzny, który w jakiś sposób góruje nad nimi. Może to być ktoś starszy z rodziny, przełożony lub mentor. Osoba ta będzie zajmowała wysokie stanowisko i cieszyła się prestiżem. Lubi narzucać swoje zdanie i egzekwuje realizację swoich poleceń. Jeśli wagi chciałyby się sprzeciwić woli cesarza muszą to zrobić delikatnie. Jeśli zaś pragną jego wsparcia powinny niejako oddać się pod opiekę tej osoby.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W kwietniu zodiakalne skorpiony będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je, nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu skorpiony mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do skorpionów, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Eremity

Osoby spod znaku skorpiona będą miały świadomość tego, że oprócz potrzeb ciała istnieją też potrzeby ducha. Zadbają o siebie, swoje zdrowie i wewnętrzną równowagę. Sprzyjać im będzie koncentracja, odpowiedzi na swoje pytania mogą znaleźć w medytacji. Czas, jaki poświęcą sobie samym będzie owocny.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sądu

Zodiakalne skorpiony powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na wyrażanie swojej opinii, szczególnie na temat innych osób. Być może je same spotka niesprawiedliwa ocena i będą musiały zawalczyć o swoje dobre imię. Nie jest to również dobry czas na załatwianie urzędowych spraw, gdyż mogą wówczas wystąpić komplikacje. Karta ta nie jest jednak sądem ostatecznym i wszelkie niejasności można wyjaśnić. Będzie to jednak wymagało od skorpionów czasu i wysiłku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Umiaru

Nabranie dystansu do świata, spojrzenie na sprawy ważne z odpowiedniej pespektywy i uświadomienie sobie wszystkich aspektów problemu da skorpionom odpowiednie rozeznanie przed podjęciem ważnej decyzji. Skorpiony będą chciały zachować czysty, niczym niezmącony umysł, będą, więc stronić od używek. Uda im się zrozumieć jakieś ważne dla nich zagadnienie.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Umiaru

Zodiakalne strzelce w kwietniu postawią na opanowanie i szeroko pojęty umiar. Będą pracowały nad sobą, swoimi emocjami i swoim życiem. Będą starały się wykazać dużą cierpliwością wobec innych osób lub życiowych trudności. Ta pokora i dystans pozwolą im spojrzeć na otaczający je świat z szerszej perspektywy. Osoby walczące z nałogami mają w tum czasie dużą szanse na zwycięstwo i pożegnanie się z używkami.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Sprawiedliwość da strzelcom poczucie równowagi i pozwoli im przywrócić ład we wszystkich sferach ich życia. Będą mogły w nadchodzącym miesiącu podejmować słuszne decyzje, a ich osądy będą obiektywne i szczere. Harmonia, jaką poczują strzelce będzie dotyczyła zarówno spraw materialnych jak i sfery duchowej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalne strzelce powinny w tym miesiącu uważać na to by nie opuszczać gardy przed zakończeniem walki. Nie będą miały aż tak dobrej ochrony i powinny pozostać czujnie. Strzelce powinny pozostać skoncentrowane i nie rozpraszać się pod byle pretekstem. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie wolnym, wówczas być może uda się uniknąć nieprzyjemności.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Koła Fortuny

Strzelce staną w tym miesiącu w obliczu poważnego wyzwania. Będą miały okazję całkowicie odmienić swój los, jednak potrzebują odwagi do tego by podjąć ryzyko i zakręcić Kołem Fortuny. Szczęście będzie im sprzyjało, więc powinny śmiało iść do przodu. Strzelce powinny pamiętać, że stagnacja, choć z pozoru bezpieczna blokuje możliwość rozwoju i życiowych zmian.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Głupca

W życiu koziorożców kwiecień przyniesie powiew świeżości i nowości. Postanowicie działać w sposób spontaniczny i nieprzemyślany, dosłownie rzucicie się w wir wydarzeń i będziecie brać to, co życie ma Wam do zaoferowania. Głupiec zwiastuje nowy rozdział w życiu, ale oznacza też uśmiech losu, zatem w Waszym szaleństwie jest metoda i nic złego się Wam nie przydarzy

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Świata

Koziorożcom będzie sprzyjał cały świat. Będą się czuły docenione, szczęśliwe, uda im się odnieść sukces i osiągnąć poziom, do którego dążą od dłuższego czasu. Ten triumf pozytywnie je nakręci, zatem wszystko, co koziorożce sobie w tym miesiącu zaplanują uda im się pomyślnie doprowadzić do końca.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Księżyca

Koziorożce nie powinny w pełni ufać zdrowemu rozsądkowi, nie zawsze logiczne myślenie przyniesie odpowiedzi na ważne pytania. Pewnych spraw nie da się wyjaśnić inaczej niż za pomocą uczuć, emocji, intuicji. Koziorożce powinny uważać na tajemnice i sekstety, nie ufać plotkom.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Zodiakalne koziorożce poczują, że mają naprawdę silne wsparcie, dzięki któremu mogą w spokoju rozwijać się i realizować swoje plany. Ważne będzie dla nich również to, że mogą w każdej chwili poprosić o radę, czy opinię kogoś naprawdę mądrego, na kim mogą polegać. Osoba ta cieszy się powszechnym szacunkiem, a jej poparcie wiele będzie dla koziorożców znaczyło.

Pogody ducha i wszelkiej pomyślności życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

Komentarze

Brak komentarzy