Horoskop miesięczny - Lipiec 2017 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wieży

Wodniki mogą na swoje życiowej drodze napotkać trudności. Coś, na co wodniki mocno liczyły może okazać się niewypałem. Pomysł ten od samego początku maił chwiejne podstawy i wcześniej, czy później musiał się posypać. Wodniki nie powinny jednak pogrążać się w smutku i rozpaczy. To dla nich cenna lekcja, z której muszą wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dzięki temu więcej podobnego błędu nie popełnią.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze wodniki Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności wodniki mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Wodniki łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sądu

Zodiakalne wodniki powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na wyrażanie swojej opinii, szczególnie na temat innych osób. Być może je same spotka niesprawiedliwa ocena i będą musiały zawalczyć o swoje dobre imię. Nie jest to również dobry czas na załatwianie urzędowych spraw, gdyż mogą wówczas wystąpić komplikacje. Karta ta nie jest jednak sądem ostatecznym i wszelkie niejasności można wyjaśnić. Będzie to jednak wymagało od wodników czasu i wysiłku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwanu 1

Istotnym momentem będzie dla wodników podróż albo zmiana miejsca pobytu. Może to być na przykład przeprowadzka lub zmiana stanowiska. Rydwan na im energię, której potrzebują, by zmienić swoje życie i jakkolwiek duży chaos ta zmiana wprowadzi, to szczęśliwy numer siedem pozwoli bykom osiągnąć szczęście. Zamiany będą dla nich bardzo dobre.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Księżyca

W lipcu zodiakalne ryby powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać swojej intuicji. Być może będą się wokół nich działy sprawy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak, gdy zaufają swojemu instynktowi, wybrnął z nich bez szwanku. Być może rybom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym ryby będą erotycznie pobudzone i chętnie będą szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Słońca

Słońce da rybom dużo energii i sił do realizacji planów. Bardzo dobrze będą układały się ich związki z innymi osobami, szczególnie w gronie rodzinnym. Los będzie sprzyjał rybom, które powinny wykorzystać ten czas dla dobra swojego i tych, którzy cię otaczają.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci

W tym miesiącu ryby powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na życiowe zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Lepiej spokojnie przeczekać i niczego nie robić pochopnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W lipcu osoby spod znaku ryb będą miały okazję przejść swoistą inicjację, zdobędą nowe doświadczenia, dzięki którym przejdą na inny, wyższy poziom rozwoju. Być może przyczyni się do tego poznanie jakiejś tajemnicy lub odkrycie nieznanych pokładów własnej energii, siły i umiejętności. Ryby będą dzięki temu emanowały siłą i wzbudzą respekt otoczenia.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla baranów priorytetowa sprawa. Będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem barany najpierw powinny uporządkować swoje wnętrze, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Eremity

Osoby spod znaku barana mają świadomość tego, że oprócz potrzeb ciała istnieją też potrzeby ducha. Zadają o siebie, swoje zdrowie i wewnętrzną równowagę. Sprzyjać im będzie koncentracja, odpowiedzi na swoje pytania mogą znaleźć w medytacji. Czas, jaki poświęcą sobie samym będzie owocny.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalne barany powinny w tym miesiącu uważać na to, by nie opuszczać gardy przed zakończeniem walki. Nie będą miały aż tak dobrej ochrony i powinny pozostać czujne. Barany powinny pozostać skoncentrowane i nie rozpraszać się pod byle pretekstem. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie wolnym, wówczas być może uda się uniknąć nieprzyjemności.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Słońca

Ważnym momentem w życiu baranów będzie spektakularny sukces. Po długim i ciężkim okresie przygotowań w końcu uda im się sięgnąć celu. Będą mogły świętować i cieszyć się ze swoich osiągnieć. Słońce da baranom dużo energii, wiary we własne siły i dobre zdrowie. To dobry czas dla osób myślących o powiększeniu rodziny.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Mocy

Moc, siła i witalność będą w tym miesiącu sprzyjały zodiakalnym bykom. Karta Mocy oznacza, że co prawda na swoje życiowej ścieżce byki niejednokrotnie napotkają trudności. Nie powinny jednak zbaczać z obranej ścieżki. Mają one w sobie dość mądrości, siły i wytrwałości by pokonać wszelkie przeciwności losu i przekuć na sukces.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że bykom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Byki będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że bykom sprzyjać będzie zmiana miejsca. Karta sprzyja podróżom, zatem urlop w lipcu to świetny pomysł.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru

Przesada nigdy nie jest dobra, nawet, jeśli idzie o zachowanie umiaru. Byki powinny, zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania może spowodować, że byki stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności im nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Maga

Dla byków bardzo ważnym momentem będzie wkroczenie w nowy etap rozwoju osobistego. Może zdecydują się na kurs, szkolenie, studia, w kierunku, który od dawna je interesuje. Byki znajdą sobie nowy cel w życiu i rozpoczną jego realizację, muszą być jednak konsekwentne, skrupulatne i uczciwie pracować na swój sukces, a wówczas będzie on spektakularny.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Umiaru

Zodiakalne bliźnięta w lipcu postawią na opanowanie i szeroko pojęty umiar. Będą pracowały nad sobą, swoimi emocjami i swoim życiem. Będą starały się wykazać duża cierpliwością wobec innych osób lub życiowych trudności. Ta pokora i dystans pozwolą im spojrzeć na otaczający je świat z szerszej perspektywy. Osoby walczące z nałogami mają w tum czasie dużą szansę na zwycięstwo i pożegnanie się z używkami.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu

Sąd pozwoli bliźniętom trafnie ocenić sytuację, obiektywnie i uczciwie osądzić inne osoby oraz logicznie podejmować decyzje. Karta ta sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji na przyszłość. Może też znaczyć, że bliźnięta zostaną pozytywnie ocenione przez inne osoby.
Mocnym atutem bliźniąt będzie umiejętność podejmowania słusznych i sprawiedliwych decyzji. Trafnie będą oceniały zarówno ludzi jak i sytuacje, w jakich przyjdzie im się znaleźć. Jeśli same będą poddane ocenie mogą w niej wypaść pozytywnie i tym samym wywrzeć dobre wrażenie na oceniającym.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy

Bliźnięta powinny w tym miesiącu uważać na to, by nie przesadzić z obowiązkami. Dużo na siebie bierzecie i nadmiar wyzwań może Was przytłoczyć. Pamiętajcie, że wszystko da się poukładać, ale trzeba do tego konsekwencji uporu i dobrego planu działania. Nie poddawajcie się, a każde małe zwycięstwo będzie przybliżało Was do osiągnięcia celu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Diabła

Diabeł przyniesie bliźniętom wielką pokusę, ale i ogromną witalność. Ważne wydarzenie w ich życiu będzie się ściśle wiązało z pokusą i tym, co obiektywnie rzecz biorąc nie jest uczciwe lub moralne. By przezwyciężyć swoje słabości bliźnięta będą musiały walczyć z nałogami i skierować nagromadzoną energię na jakiś pozytywny cel. Wówczas negatywne wpływy znikną i bliźnięta mogą odnieść sukces.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wisielca

Raki będą w lipcu bardzo skoncentrowane na swoim rozwoju osobistym. Będą gotowe inwestować swój czas, siły i pieniądze w to, by osiągnąć wyższy poziom świadomości. Szczególnie w sprawach naukowych taka postawa przyniesie im sukces. Droga do samodoskonalenia wymaga wielu wyrzeczeń, raki będą jednak miały pełną świadomość sytuacji, a cel ich zmagań będzie je mobilizował i dodawał im sił.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Diabła

Rakom w tym miesiącu nie zabraknie energii, wigoru i iście szatańskiej przebiegłości. Będzie je rozpierała energia, jednak raki powinny uważać, by nie dać się jej porwać, nie zatracić się w przyjemnościach życia i używkach. Jeśli uda im się okiełznać swoje pragnienia i skoncentrować na jakimś pozytywnym celu, wówczas mogą wiele zyskać.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarza

Raki zdecydowanie powinny unikać sytuacji, w których ktoś będzie się starał je zdominować i narzucić im swoją wolę. Taka konfrontacja może doprowadzić do konfliktu lub otwartej kłótni, która nie przyniesie im niczego dobrego. Raki może wówczas uratować delikatna, subtelna dyplomacja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwanu

W lipcu dla zodiakalnych raków najważniejsze będzie to, żeby ruszyć się z miejsca i skorzystać z każdej okazji do choćby krótkiej podróży. Energia będzie Was rozpierać, a letnia atmosfera sprawi, że z chęcią ruszycie w świat. Zmiana otoczenia dobrze Wam zrobi i dzięki temu szybko naładujecie baterie do dalszego działania. Wszystko, co w tym miesiącu ważne wiąże się u Was z ruchem, podróżą, zmianą. To też dobry czas na przeprowadzki i aktywność fizyczną.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W lipcu zodiakalne lwy będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je, nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu lwy mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do lwów, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Świata

Świat to bardzo pozytywny znak dla lwów. Przyniesie im możliwość zakończenia ważnych, życiowych spraw oraz sprawi, że ich wysiłki zakończą się sukcesem. Zakończenie tego etapu rozwoju pozwoli lwom przejść na wyższy poziom, awansować albo rozpocząć nowy, ważny projekt. Świat mówi lwom, że zanim rozpoczną podążanie ku nowym wyzwaniom miały czas, by się zregenerować i cieszyć z odniesionego sukcesu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Księżyca

Lwy nie powinny w tym miesiącu w pełni ufać zdrowemu rozsądkowi, nie zawsze logiczne myślenie przyniesie odpowiedzi na ważne pytania. Pewnych spraw nie da się wyjaśnić inaczej niż za pomocą uczuć, emocji, intuicji. Lwy powinny uważać na tajemnice i sekstety, nie ufać plotkom.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Głupiec mówi o tym, że przed lwami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to lwom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarzowej

Panny skupią się w tym miesiącu na życiu rodzinnym i budowaniu dobrej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu. Będą świetnie zarządzały swoim czasem, dobrze rozplanują zadania dla siebie i swoich bliskich, którzy niepostrzeżenie będą realizować plany swojej cesarzowej. Panny chętnie wesprą i doradzą każdemu, kto zwróci się do nich o pomoc, jednakże nie będą mu jej narzucać.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza

Cesarz może oznaczać, że panny będą w tym miesiącu śmiało zdobywały to, czego pragną. Wykażą się siłą, odwagą i przebojowością. Mogą liczyć na wsparcie kogoś z autorytetem i pozycją, ojca, szefa, czyli innej szanowanej osoby. Mocną stroną panien będzie logika, upór i nieustępliwość. Mają one szansę umocnić swoją władzę i pozycję.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Koła Fortuny

Zodiakalnym pannom grozi zastój i stagnacja, a tego nie lubicie. Potrzebujecie zmiany, ruchu, ale być może boicie się opuścić bezpieczną przystań. Nie róbcie rewolucji na siłę, jeśli nie jesteście gotowe na zmiany, nie wprowadzajcie ich teraz w życie. Niestety w tym miesiącu szczęście nie szczególnie Wam sprzyja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity

Eremita oznacza, że istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla panien czas refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia panny będą w stanie odzyskać harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i spojrzenie w głąb siebie, wówczas odkryją coś ważnego.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków

Pojawienie się tej karty jest bardzo pomyślne i oznacza dla wag czas pełen miłości i dobrobytu. Lipiec będzie, więc dla nich bardzo dobrym miesiącem. To świetny moment, aby bez żali zakończyć bezowocne znajomości, pozbyć się złych wspomnień i uregulować zaległe sprawy. Zodiakalne wagi przejdą przemianę, dzięki której zyskają pewność siebie i nadzieję na przyszłość. Karta ta sprzyja wszelkim praktykom miłosnym i związkom.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalnym wagom sprzyjać będzie dobra Gwiazda, która da im czas na regenerację sił, osłonę przed zawieruchami życia i wenę do układania planów na przyszłość. Wagi będą mogły odreagować stres, oczyścić się energetycznie i zrelaksować. Ta odnowa będzie dla nich niezwykle korzystna.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Wagi powinny uważać na to, by nie ufać w pełni radom i osądom innych osób, nawet, jeśli cieszą się one powszechnym uznaniem i do tej pory mogły im zaufać. Pewne ważne decyzje wagi powinny podjąć samodzielnie. Brak wsparcia i podpowiedzi może spowodować, że wagi poczują się mało pewnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży

Wieża oznacza, że wagi bardzo poruszy dosłowne zawalenie jakiejś sprawy lub znajomości. Nie będą się spodziewały tak drastycznej zmiany i wytrąci je to z równowagi. Dokładana analiza sprawy może wykazać, że przyczyna takiego je obroty tkwi u jej początków. To cenna lekcja na przyszłość, by nie popełnić podobnego błędu i budować na silnych, zdrowych podstawach.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Koła Fortuny

W lipcu skorpiony mogą zaliczyć zarówno wzloty jak i upadki, jednak fortuna im sprzyja, zatem ze wszelkich życiowych zawirowań wyjdą obronną ręką. Najgorsze, co im grozi to stagnacja, trwanie z miejscu, w bezruchu. Najważniejsze to iść na przód, podejmować ryzyko, nie bać się zmian. Wszystko to ma na celu zdobycie przez skorpiony nowych, cennych doświadczeń. Symbol koła będzie je chroniła jak tarcza.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Śmierci

Zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu skorpionów będzie dla nich bardzo pozytywna. Co prawda wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym. To jakby skorpion narodził się na nowo i rozpoczynał życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla niego dobre.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarzowej

Cesarzowa ostrzega skorpiony przed tym, by nie szukały zbyt często rady u innych i same kierowały swoim życiem. W przeciwnym razie mogą stać się czyjąś marionetką i nie będą z tego powodu szczęśliwe. Skorpiony powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy

Ważnym momentem w lipcu będzie dla skorpionów pokonanie przeszkody, która była dla nich poważnym wyzwaniem. Poradzenie sobie w trudnej sytuacji da skorpionom wiarę we własne siły i wyzwoli w nich energię do dalszych zmagań. Warto pamiętać, że wszystkie te przeszkody są możliwe do pokonania dzięki uporowi, wytrwałości i konsekwencji, których skorpionom nie zabraknie.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Maga

W tym miesiącu strzelce powinny pamiętać, że los sprzyja odważnym, więc aby się rozwijać muszą podjąć ryzyko. Jeśli tylko zechcą, strzelce będą mogły rozpocząć nowy, ważny etap w swoim życiu i raz na zawsze pozbędą się starych problemów. Będzie to od nich wymagało samodyscypliny i konsekwencji, jednak przyniesie spektakularne rezultaty.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Sprawiedliwość da strzelcom poczucie równowagi i pozwoli im przywrócić ład we wszystkich sferach ich życia. Będą mogły w nadchodzącym miesiącu podejmować słuszne decyzje, a ich osądy będą obiektywne i szczere. Harmonia, jaką poczują strzelce będzie dotyczyła zarówno spraw materialnych jak i sfery duchowej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wieży

Wieża to bardzo silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że strzelce pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić strzelcom szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało na zdrowych podstawach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Śmierci

Strzelce powinny w tym miesiącu szykować się na dużą zmianę, a to za sprawą karty Śmieci. Mówi ona wyraźnie, że coś w życiu strzelców skończy się definitywnie. Natura jednak nie znosi pustki i w to miejsce natychmiast pojawi się coś nowego. Może to być zakończenie projektu, pewnego życiowego etapu lub znajomości.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Głupca

W życiu koziorożców lipiec przyniesie powiew świeżości i nowości. Postanowicie działać w sposób spontaniczny i nieprzemyślany, dosłownie rzucicie się w wir wydarzeń i będziecie brać to, co życie ma Wam do zaoferowania. Głupiec zwiastuje nowy rozdział w życiu, ale oznacza też uśmiech losu, zatem w Waszym szaleństwie jest metoda i nic złego się Wam nie przydarzy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Świata

Koziorożcom będzie sprzyjał cały świat. Będą się czuły docenione, szczęśliwe, uda im się odnieść sukces i osiągnąć poziom, do którego dążą od dłuższego czasu. Ten triumf pozytywnie je nakręci, zatem wszystko, co koziorożce sobie w tym miesiącu zaplanują uda im się pomyślnie doprowadzić do końca.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Kochanków

Lipiec nie będzie korzystny dla koziorożców pod względem ważnych emocjonalnych wyborów. Jeśli wahacie się w kwestiach uczuć, to postarajcie się uczciwie i obiektywnie ocenić nie tylko swoje uczucia, ale także emocje i zachowanie Waszego i partnera. Od Waszej decyzji będzie zależało Wasze dalsze szczęście, jednak, jeśli możecie ją odwlec w czasie, to będzie to dla Was najlepsze.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Ważnym momentem dla koziorożców będzie powrót do upragnionej równowagi emocjonalnej. Uda Wam się załatwić sprawę, która od dłuższego czasu wisiała nad Wami i dzięki temu poczujecie się znacznie lepiej. Sprawiedliwości stanie się zadość i jeśli tym razem od Was będzie zależała ocena osoby lub sytuacji postąpicie zgodnie z normami etycznymi i moralnymi.

Udanego miesiąca, w tym także miłych wakacyjnych wojaży, życzy Wam Wróżka Sorsha :)

 

Komentarze

Brak komentarzy