Horoskop miesięczny - lipiec 2018 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca

Wodniki w lipcu zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też wodniki nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Mocy

Żadne trudności, jakie wodniki spotkają na swojej drodze nie będą w tym miesiącu w stanie spowolnić ich ani zniechęcić do realizacji marzeń. Moc da im siłę do przezwyciężania wszelkich przeciwności, a pokonanie każdej z nich da im więcej siły, wiedzy i pozwoli wodnikom wzmocnić swoją pozycję. Wodnikom sprzyjać będzie ich spryt, wewnętrzna moc i silna wola.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarzowej

Cesarzowa ostrzega wodniki przed tym, by nie wschodziły w konflikt z kobietą na stanowisku. Doradza również, aby wodniki uwierzyły we własne siły i nie oczekiwały wsparcia i rady na każdym kroku. Powinny także więcej czasu i uwagi poświęcić temu, co dzieje się w ich domu i rodzinie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity

Eremita oznacza, że istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla wodników czas refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia wodniki będą w stanie odzyskać harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i spojrzenie w głąb siebie, wówczas odkryją coś ważnego.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków

Pojawienie się tej karty jest bardzo pomyślne i oznacza dla ryb czas pełen miłości i dobrobytu. Lipiec będzie, więc dla nich bardzo dobrym miesiącem. To świetny moment, aby bez żali się zakończyć bezowocne znajomości, pozbyć się złych wspomnień i uregulować zaległe sprawy. Dzięki temu ryby przejdą przemianę, zyskają pewność siebie i nadzieję na przyszłość. To dobra wróżba dla spraw miłosnych.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Śmierci

Zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu ryb będzie dla nich bardzo pozytywna. Co prawda wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym. To jakby ryby narodziły się na nowo i rozpoczynały życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla niech dobre.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Księżyca

Ryby nie powinny w pełni ufać zdrowemu rozsądkowi, nie zawsze logiczne myślenie przyniesie odpowiedzi na ważne pytania. Pewnych spraw nie da się wyjaśnić inaczej niż za pomocą uczuć, emocji, intuicji. Ryby powinny uważać na sekstety, nie ufać plotkom.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W lipcu osoby spod znaku ryb będą miały okazję przejść swoistą inicjację, zdobędą nowe doświadczenia, dzięki którym przejdą na inny, wyższy poziom rozwoju. Być może przyczyni się do tego poznanie jakiejś tajemnicy lub odkrycie nieznanych pokładów własnej energii, siły i umiejętności. Ryby będą dzięki temu emanowały siłą i wzbudzą respekt otoczenia.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Diabła

Lipiec będzie dla baranów miesiącem pokus i zmagania ze swoimi słabościami. Żywioł ognia podsyci ich temperament, niektóre barany mogą być skore do kłótni i wybuchów. Nie zabraknie im siły witalnej, zatem jeśli tylko uda im się okiełznać swojego demona i skierować uwagę na jakiś pozytywny cel będą miały duże szanse na sukces.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Umiaru

Barany będą w tym miesiącu świetnie panowały nad emocjami. Ich atutem będzie opanowanie, rozsądek i umiejętność zdystansowania się do otaczającej je rzeczywistości. Dzięki temu będą mogły spojrzeć na ważne dla siebie sprawy z odpowiedniej perspektywy, obiektywnie je ocenić i logicznie poukładać.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sądu

Zodiakalne barany powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na wyrażanie swojej opinii, szczególnie na temat innych osób. Być może je same spotka niesprawiedliwa ocena i będą musiały zawalczyć o swoje dobre imię. Nie jest to również dobry czas na załatwianie urzędowych spraw, gdyż mogą wówczas wystąpić komplikacje. Karta ta, nie jest jednak sądem ostatecznym i wszelkie niejasności można wyjaśnić. Będzie to jednak wymagało od baranów czasu i wysiłku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wisielca

Dla baranów najważniejsze będzie sukcesywne dążenie do wyznaczonych wcześniej celów. Będą gotowe do poświęceń i wyrzeczeń, aby tylko osiągnąć to, co sobie założyły. Choć będzie to wymagało ciężkiej pracy, to dzięki swojemu uporowi i konsekwencji, barany mają szansę odnieść wielki sukces.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Byki będą szukały ścieżki do samopoznania i samodoskonalenia. Będą pilnie strzegły swoich sekretów i tajemnic i jednocześnie będą starały się zdobywać nową wiedzę z dziedziny, która je fascynuje. Bykom dobrze przysłuży się ich intuicja. Być może posłuchają też rady mądrej kobiety z większym doświadczeniem.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Maga

W lipcu mocną stroną zodiakalnych byków będzie ich wytrwałość, konsekwencja i pracowitość. Wiedzą, że aby odnieść prawdziwy i długotrwały sukces muszą go same wypracować od podstaw, wówczas efekty będą spektakularne. Dla osób postronnych umiejętności, jakie zaprezentują byki będą się wydawały wręcz magiczne. Nowy pomysł byków ma wielkie szanse powodzenia.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalne byki powinny w tym miesiącu uważać na to, żeby nie opuszczać gardy przed zakończeniem walki. Nie będą miały aż tak dobrej ochrony i powinny pozostać czujne. Byki powinny pozostać skoncentrowane i nie rozpraszać się pod byle pretekstem. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie wolnym, wówczas być może uda się uniknąć nieprzyjemności.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Koła Fortuny

Byki staną w tym miesiącu w obliczu poważnego wyzwania. Będą miały okazję całkowicie odmienić swój los, jednak potrzebują odwagi do tego by podjąć ryzyko i zakręcić Kołem Fortuny. Szczęście będzie im sprzyjało, więc powinny śmiało iść do przodu. Byki powinny pamiętać, że stagnacja, choć z pozoru bezpieczna blokuje możliwość rozwoju i życiowych zmian.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla bliźniąt priorytetowa sprawa. Będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem bliźnięta najpierw powinny uporządkować swoje wnętrze, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza

Cesarz może oznaczać, że bliźnięta będą w tym miesiącu śmiało zdobywały to, czego pragną. Wykażą się siłą, odwagą i przebojowością. Mogą liczyć na wsparcie kogoś z autorytetem i pozycją, ojca, szefa, czy innej szanowanej osoby. Mocną stroną bliźniąt będzie logika, upór i nieustępliwość. Mają one szanse umocnić swoją władzę i pozycję.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wieży

Wieża to bardzo silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że bliźnięta pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić im szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało na zdrowych podstawach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Głupiec mówi o tym, że przed bliźniętami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to bliźniętom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Świata

Raki w lipcu zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też raki nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że rakom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Raki będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że rakom sprzyjać będzie zmiana miejsca. Karta sprzyja podróżom, wyjazdom i aktywnemu wypoczynkowi.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać przed tym, aby nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to jedynie chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Raki nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Ważnym momentem dla raków będzie powrót do upragnionej równowagi emocjonalnej. Uda Wam się załatwić sprawę, która od dłuższego czasu wisiała nad Wami i dzięki temu poczujecie się znacznie lepiej. Sprawiedliwości stanie się zadość i jeśli tym razem od Was będzie zależała ocena osoby lub sytuacji postąpicie zgodnie z normami etycznymi i moralnymi.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Księżyca

W lipcu zodiakalne lwy powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać swojej intuicji. Być może będą się wokół nich działy sprawy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak, gdy zaufają swojemu instynktowi wybrnął z nich bez szwanku. Być może lwom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym lwy będą erotycznie pobudzone i chętni będą szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Kochanków

Zodiakalnym lwom będzie sprzyjało wszystko, co wiąże się z miłością, uczuciem i zakochaniem. Miłość będzie je mobilizowała do działania i do tego, by zadbać o siebie, o swój wygląd, zdrowie, swoje otoczenie, a także karierę zawodową. Osoby będące w związkach będą w tym miesiącu szczęśliwe i spełnione. Lwy szukające drugiej połówki powinny rozważnie wybierać, być może wakacyjny flirt przerodzi się w coś więcej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Lwy powinny zdecydowanie unikać w tym miesiącu niejasnych sytuacji. Szczególnie powinny uważać, żeby nie podważać autorytetu i wiedzy wysoko postawionej kobiety, gdyż mogą zastać przez nią ośmieszone, a ich niewiedza może przysporzyć im szkód. Unikajcie plotek i sekretów.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Maga

Dla lwów bardzo ważnym momentem będzie wkroczenie w nowy etap rozwoju osobistego. Może zdecydują się na kurs, szkolenie, studia, w kierunku, który od dawna je interesuje. Lwy znajdą sobie nowy cel w życiu i rozpoczną jego realizację, muszą być jednak konsekwentne, skrupulatne i uczciwie pracować na swój sukces, a wówczas będzie on spektakularny.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wisielca

Panny będą w lipcu bardzo skoncentrowane na swoim rozwoju osobistym. Będą gotowe inwestować swój czas, siły i pieniądze w to, aby osiągnąć wyższy poziom świadomości. Szczególnie w sprawach naukowych taka postawa przyniesie im sukces. Droga do samodoskonalenia wymaga wielu wyrzeczeń, panny będą jednak miały pełną świadomość sytuacji, a cel ich zmagań będzie je mobilizował i dodawał im sił.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Eremity

Osoby spod znaku panny będą miały świadomość tego, że oprócz potrzeb ciała istnieją też potrzeby ducha. Zadbają o siebie, swoje zdrowie i wewnętrzną równowagę. Sprzyjać im będzie koncentracja, odpowiedzi na swoje pytania mogą znaleźć w medytacji. Czas, jaki poświęcą sobie samym będzie owocny.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru

Przesada nigdy nie jest dobra, nawet, jeśli idzie o zachowanie umiaru. Panny powinny, zatem uważać, żeby nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania otoczenia może spowodować, że panny stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności im nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Gwiazdy

Bardzo ważnym momentem w tym miesiącu będzie dla panien chwila oddechu, którą uda im się złapać. Będą mogły wówczas naprawdę odpocząć, zapomnieć o zobowiązaniach i terminach. Gwiazda zapewni im ochronę w czasie regeneracji i da czas na ułożenie nowego planu działania.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sądu

Dla zodiakalnych wag lipiec będzie okresem podsumowań, rozliczeń i konfrontacji. Nie będzie to być może sąd ostateczny, ale wagi pragną jasno określić, w jakim miejscu swojego życia się znajdują zanim zaplanują kolejne kroki. Będą poddawane ocenie i same będą oceniały nie tylko zdarzenia, ale także osoby i ich poczynania. Dzięki temu rozeznaniu uda im się podjąć dobrą decyzję. To idealny moment na załatwianie spraw urzędowych.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Głupca

Głupiec będzie sprzyjał szalonym i spontanicznym pomysłom osób spod znaku wagi. Los, czy też fortuna będzie po ich stronie nawet podczas zupełnie nieprzemyślanych i brawurowych działań. Mogą też liczyć na to, że w razie zagrożenia dostaną w porę ostrzeżenie i zdążą go uniknąć.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Wagi powinny uważać na to, by nie ufać w pełni radom i osądom innych osób, nawet, jeśli cieszą się one powszechnym uznaniem i do tej pory mogły im zaufać. Pewne ważne decyzje wagi powinny podjąć samodzielnie. Brak wsparcia i podpowiedzi może spowodować, że poczują się mało pewnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwanu

Istotnym momentem będzie dla wag podróż albo zmiana miejsca pobytu. Może to być na przykład przeprowadzka lub zmiana stanowiska. Rydwan na im energię, której potrzebują, by zmienić swoje życie i jakkolwiek duży chaos ta zmiana wprowadzi, to szczęśliwy numer siedem pozwoli wagom osiągnąć szczęście. Zamiany będą dla nich bardzo dobre.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci

Dla skorpionów lipiec będzie miesiącem przełomowym. Coś ważnego zakończy się w ich życiu, ale coś równie ważnego się rozpocznie. Najważniejsze, to nie bać się zmian, które są potrzebne, móc się rozwijać. Przed skorpionami rozpocznie się nowy etap w życiu. Warto rozpocząć go z czystym sumieniem i głową otwartą na nowe pomysły.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Diabła

Skorpionom w tym miesiącu nie zabraknie energii, wigoru i iście szatańskiej przebiegłości. Będzie je rozpierała energia, jednak skorpiony powinny uważać, by nie dać się jej porwać, nie zatracić się w przyjemnościach życia i używkach. Jeśli uda im się okiełznać swoje pragnienia, skoncentrować uwagę na jakimś pozytywnym celu, wówczas mogą wiele zyskać.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Świata

Świat sygnalizuje skorpionom, że powinny uważać przy finalizowaniu ważnych transakcji, kończeniu projektów i zamykaniu spraw. Może się okazać, że tak naprawdę wymagają one jeszcze dopracowania i nie są ukończone. Karta ta ostrzega by skorpiony nie rozpoczynały nowego przedsięwzięcia zanim nie zakończą poprzedniego.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży

Wieża oznacza, że skorpiony bardzo poruszy dosłowne zawalenie jakiejś sprawy lub znajomości. Nie będą się spodziewały tak drastycznej zmiany i wytrąci je to z równowagi. Dokładana analiza sprawy może wykazać, że przyczyna takiego jej obroty tkwi u samych początków. To cenna lekcja na przyszłość, by nie popełnić podobnego błędu i budować swoją przyszłość na silnych, zdrowych podstawach.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarzowej

Strzelce skupią się w tym miesiącu na życiu rodzinnym, budowaniu dobrej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu. Będą świetnie zarządzały swoim czasem, dobrze rozplanują zadania dla siebie i swoich bliskich, którzy niepostrzeżenie będą realizować plany swojej cesarzowej. Strzelce chętnie wesprą bliskich i doradzą każdemu, kto zwróci się do nich o pomoc, jednakże nie będą mu jej narzucać.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny będzie w tym miesiącu wybitnie sprzyjało strzelcom, a to oznacza, że śmiało mogą wprowadzać w swoim życiu zmiany. Mogą podjąć ryzyko, zaszaleć i bezpiecznie opuścić swój azyl. Jakiekolwiek zmiany wprowadzą w tym czasie, obrócą się one na ich korzyść. Warto zagrać w grze losowej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarza

Strzelce zdecydowanie powinny unikać sytuacji, w których ktoś będzie się starał je zdominować i narzucić im swoją wolę. Taka konfrontacja może doprowadzić do konfliktu lub otwartej kłótni, która nie przyniesie im niczego dobrego. Strzelce może wówczas uratować delikatna, subtelna dyplomacja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Kochanków

Coś ważnego może się wydarzyć w życiu uczuciowym osób spod znaku strzelce. Czeka je dużo dobrych i ciepłych emocji, być może zdecydują się na poważny związek, na jego legalizację, bądź na założenie rodziny. Osoby samotne mogą natomiast spotkać kogoś, z kim połączy je miłość. Kochankowie rzutują pozytywnie na wszystkie aspekty życia miłosnego.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Mocy

Moc, energia, siła i witalność będą w tym miesiącu sprzyjały koziorożcom. Karta Mocy oznacza, że co prawda na swoje życiowej ścieżce koziorożce będą, co i rusz napotkały trudności, jednak mają one w sobie dość mądrości, siły i wytrwałości, aby je pokonać i przekuć na sukces. Każde zwycięstwo będzie umacniało koziorożce i dodawało im wiary w siebie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalnym koziorożcom sprzyjać będzie dobra Gwiazda, która da im czas na regenerację sił, osłonę przed zawieruchami życia i wenę do układania planów na przyszłość. Koziorożce będą mogły odreagować stres, oczyścić się energetycznie i zrelaksować. Ta odnowa będzie dla nich niezwykle korzystna.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarzowej

Cesarzowa ostrzega koziorożce przed tym, by nie szukały zbyt często rady u innych i same kierowały swoim życiem. W przeciwnym razie mogą stać się czyjąś marionetką i nie będą z tego powodu szczęśliwe. Koziorożce powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Ważnym momentem dla koziorożców będzie powrót do upragnionej równowagi emocjonalnej. Uda Wam się załatwić sprawę, która od dłuższego czasu wisiała nad Wami i dzięki temu poczujecie się znacznie lepiej. Sprawiedliwości stanie się zadość i jeśli tym razem od Was będzie zależała ocena osoby lub sytuacji postąpicie zgodnie z normami etycznymi i moralnymi.

Udanego miesiąca życzy Wam Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy