Horoskop miesięczny na listopad 2016

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków

Przed wodnikami miesiąc pełen przyjemnych doświadczeń. Kochankowie rzutują bardzo pozytywnie na wszelkie aspekty życia, jednak szczególnie sprzyjają związkom uczuciowym i budowaniu relacji z ludźmi. To doskonały moment, aby bez żali zakończyć źle rokujące znajomości, pozbyć się negatywnych myśli i uporządkować zaległe sprawy. Wodniki mają szansę przejść przemianę, która da im pewność siebie i otworzy przed nimi nowe perspektywy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że w tym miesiącu wodnikom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Wodniki będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że wodnikom sprzyjać będzie zmiana miejsca, podróże i wyjazdy.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru

Przesada nigdy nie jest dobra, nawet, jeśli idzie o zachowanie umiaru. Wodniki powinny, zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania otoczenia może spowodować, że wodniki będą zestresowane. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności wodnikom nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Listopad będzie dla wodników miesiącem, w którym uda im się osiągnąć upragnioną równowagę. Pomyślnie załatwią jakąś ważną, być może urzędową sprawę. Sprawiedliwość oznacza nie tylko pozytywne załatwienie ważnych planów, ale i wypośrodkowanie między tym, co istotne dla ciała i ducha. Wodniki mają, więc szansę uporządkować swoje życie wewnętrzne i zewnętrzne.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W listopadzie zodiakalne ryby będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu ryby mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do ryb, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Ryby będą chętnie i łatwo przyswajały nowe wiadomości. Sprzyjające okoliczności będą się u nich wiązały z nauką, poznawaniem nowych rzeczy i doskonaleniem posiadanych umiejętności. Ryby będą też umiały zachować się dyskretnie i nie dadzą wiary plotkom, czy pogłoskom. Dzięki temu mogą zyskać czyjeś zaufanie i wdzięczność.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wisielca

Ryby nie powinny w listopadzie tak mocno się angażować i poświęcać, by osiągnąć ważny dla siebie cel. Takie działanie na siłę może je tylko wyczerpać i zniechęcić. Aby rozwiązać problem należy się z nim skonfrontować i dać sobie czas na jego rozwiązanie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Księżyca

Ważnym momentem w życiu ryb będzie odkrycie jakiejś informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzy głos i zaufać sobie. Wówczas rybom uda się dojść do sedna rzeczy. Ważne, by nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci

Dla zodiakalnych baranów listopad będzie miesiącem przełomowym. Coś ważnego zakończy się w ich życiu, ale coś równie ważnego się rozpocznie. Najważniejsze, to nie bać się zmian, które są potrzebne, móc się rozwijać. Przed baranami rozpocznie się nowy etap w życiu. Warto rozpocząć go z czystym sumieniem i głową otwartą na nowe pomysły.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Słońca

Słońce da zodiakalnym baranom dużo energii i sił do realizacji planów. Listopad przyniesie im długo wyczekiwany sukces. Bardzo dobrze będą układały się ich związki z innymi. Los będzie sprzyjał baranom, które powinny wykorzystać ten czas dla dobra swojego i tych, którzy cię otaczają.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny oznacza, że w nadchodzącym miesiącu ważnym elementem życia baranów będzie podjęcie ryzykownej decyzji. Sprawa, przed jaką staną będzie wymagała odwagi, jednak zważywszy na sprzyjająca kartę słońca można wnioskować, że barany zakręcą Kołem Fortuny i zmienią swoje życie na lepsze. Należy jedynie unikać nieprzemyślanych działań.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity

Dla baranów ważne będzie, aby w listopadzie znaleźć chwilę dla siebie, aby zatrzymać się w codziennym pędzie i zastanowić nad tym, co dzieje się w ich życiu. Barany będą chciały na chwilę uciec od świata, poukładać sobie wszystko i wytyczyć nowy plan działania. Ważne, aby pamiętały o tym, że poza potrzebami ciała mają również potrzeby duchowe.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Gwiazdy

Gwiazda będzie w listopadzie określała ścieżkę rozwoju byków. Oznacza to, że znajdą one czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazda zapewni bykom niezbędną ochronę, natchnie je otuchą i da im wiarę we własne siły.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Maga

W listopadzie mocną stroną zodiakalnych byków będzie ich wytrwałość, konsekwencja i pracowitość. Wiedzą, że aby odnieść prawdziwy i długotrwały sukces muszą go same wypracować od podstaw. Wówczas efekty będą spektakularne. Dla osób postronnych umiejętności, jakie zaprezentują byki będą się wydawały wręcz magiczne. Nowy pomysł będzie miał wielkie szanse powodzenia.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Głupca

To, co może bykom stanąć na przeszkodzie, to niefrasobliwość, dekoncentracja i chęć podążania łatwą ścieżką. Chodzenie na skróty, to jednak nie jest najlepsza droga w ich przypadku. Nie powinny podejmować niepotrzebnego ryzyka i zbytnio ufać swojemu szczęściu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Diabła

Diabeł oznacza, że w listopadzie ważnym momentem dla byków będzie podjęcie moralnej decyzji. Byki staną przed wielką pokusą, ale jeśli się jej oprą odniosą zwycięstwo i da im to siłę, by przezwyciężyć swoje słabości, walczyć z nałogami i skierować nagromadzoną energię na jakiś pozytywny cel. Jeśli byki oprą się nieuczciwej lub niemoralnej propozycji mogą wiele zyskać.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wieży

Bliźnięta mogą na swoje życiowej drodze napotkać trudności. Coś, na co bliźnięta mocno liczyły może okazać się niewypałem. Pomysł ten od samego początku maił chwiejne podstawy i wcześniej, czy później musiał się posypać. Bliźnięta nie powinny jednak pogrążać się w smutku i rozpaczy. To dla nich cenna lekcja, z której muszą wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dzięki temu więcej podobnego błędu nie popełnią.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarzowej

Bliźniętom sprzyjać będzie wysoko postawiona kobieta. Cesarzowa może symbolizować mentorkę, przełożoną, matkę, albo oddaną przyjaciółkę. Osoba ta będzie popierała działania bliźniąt i ich dążenia do wyznaczonego celu, jednak nie będzie się ze swoją pomocą narzucała. Sprzyjające okoliczności wiążą się także z najbliższą rodziną i domem. Bliźnięta mogą zawsze liczyć na swoich bliskich.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy

W listopadzie bliźnięta powinny szczególnie uważać na to, by nie przesadzić z obowiązkami. Dużo na siebie bierzecie i nadmiar wyzwań może Was przytłoczyć. Pamiętajcie, że wszystko da się poukładać, ale trzeba do tego konsekwencji w działaniu, uporu i dobrego planu. Nie poddawajcie się, a każde małe zwycięstwo będzie przybliżało Was do osiągnięcia Waszego celu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Świata

W tym miesiącu bliźniętom uda się zamknąć pewien etap swojego rozwoju lub kariery. Otworzy im to drzwi do wyższego poziomu poznania, będą jednak miały czas na to by nacieszyć się triumfem i ułożyć plan działania na przeszłość. To dobra karta, która mówi o predyspozycjach do dalszego rozwoju. Daje też ochronę i dobrą energię. Po trudnych przejściach, jakie opisuje wcześniejsza Wieża poczujecie, że jednak Świat należy do Was.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarza

Miesiąc listopad będzie dla raków pełen wyzwań, ale i satysfakcji. Uda im się zawojować świat, zdobyć pozycję, o której marzą i dzięki której będą sprawowały niepodzielną władzę w swoim otoczeniu. Jeśli natomiast raki będą musiały skonfrontować się z jakąś silną, cieszącą się autorytetem osobą powinny uciec się do subtelnej sztuki dyplomacji i delikatnie skłonić tą osobę do pomocy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu

Sąd pozwoli rakom trafnie ocenić zarówno sytuacje, jak i obiektywnie i uczciwie osądzić inne osoby. Mocną stroną raków będzie logiczne myślenie i postępowanie zgodne z ogólnie obowiązującymi zasadami. Karta ta sprzyja wytyczaniu planów na przyszłość. Może też znaczyć, że raki pozytywnie załatwią sprawę urzędową.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci

Raki powinny w listopadzie wstrzymać się z zamykaniem ważnych dla siebie spraw. To nie jest najlepszy czas, aby definitywnie je kończyć, gdyż raki nie będą jeszcze gotowe na kolejny krok, jakim jest odrodzenie. W miejsce tego, co obumiera powinno nadejść coś nowego, inaczej rakom doskwierać będzie pustka i tęsknota.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarzowej

Dla raków ważnym momentem będzie spotkanie z kobietą, żoną, matką lub przyjaciółką, która w dużej mierze wpływa na ich życie. Doradzi im ona w kluczowej kwestii i pomoże zrealizować ważny plan. Dzięki jej wsparciu raki poczują się bezpiecznie i pewnie, a pod opieką Cesarzowej odzyskają pełnię sił.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Diabła

Listopad będzie dla lwów miesiącem pokus i zmagania ze swoimi słabościami. Żywioł ognia podsyci ich temperament, więc mogą być skore do kłótni i wybuchów. Nie zabraknie im siły witalnej, zatem jeśli tylko uda im się okiełznać swojego demona i skierować uwagę na jakiś pozytywny cel, lwy będą miały duże szanse na sukces.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Umiaru

Mocną stroną lwów będzie w tym miesiącu zdrowy rozsądek. Dzięki niemu nabiorą dystansu do świata i będą mogły z szerszej perspektywy ocenić sytuację. Dostrzegą wówczas to, czego szukają. Lwy wiele zyskają zachowując umiar i nie dając zmącić sobie umysłu za pomocą używek.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Lwy mogą się w tym miesiącu spotkać z jakąś niesprawiedliwością. Nie powinny jednak chować urazy i dzielnie robić swoje. Próby usilnego udawadniania przez lwy swojej racji mogą utwierdzić oceniającego w jego niesłusznym przekonaniu. W listopadzie spokój i umiar będą lepszymi doradcami.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży

W chwili, gdy wydaje się, że wszystko wali się nam na głowę najlepiej jest zachować spokój. Po głębszym zastanowieniu może się okazać, że to, co się posypało i tak było pełne wad, a teraz można zbudować coś nowego, dobrego, prawdziwego. Lwy rozpoczną, zatem nowy etap życia w pełni świadomie i nie popełnią starych błędów. Powinny szukać przyjaciół wśród osób, które myślą i czują podobnie

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Maga

Głupiec oznacza, że zodiakalne panny postanowią rozpocząć coś zupełnie od zera. Jakkolwiek niepewnie będą się czuły na nowym gruncie ich entuzjazm oraz szczęście sprawi, że odniosą sukces. W listopadzie panny będą brawurowo szły do przodu i śmiało odkrywały zarówno swoje możliwości jak i otaczający je świat.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Kochanków

W listopadzie pannom będzie sprzyjało wszystko, co wiąże się z miłością, uczuciem i zakochaniem. Miłość będzie je mobilizowała do działania i do tego by zadbać o siebie, o swój wygląd, zdrowie, swoje otoczenie, a także karierę zawodową. Osoby będące w związkach będą w tym miesiącu szczęśliwe i spełnione. Panny szukające drugiej połówki, powinny rozważnie wybierać, być może flirt przerodzi się w coś więcej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarza

Panny zdecydowanie powinny unikać sytuacji, w których ktoś będzie się starał je zdominować i narzucić im swoją wolę. Taka konfrontacja może doprowadzić do konfliktu lub otwartej kłótni, która nie przyniesie im niczego dobrego. Panny może wówczas uratować delikatna, subtelna dyplomacja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Gwiazdy

Bardzo ważnym momentem w tym miesiącu będzie dla panien chwila oddechu, którą uda im się złapać. Będą mogły wówczas naprawdę odpocząć, zapomnieć o zobowiązaniach i terminach. Gwiazda zapewni im ochronę w czasie regeneracji i da czas na ułożenie nowego planu działania.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca

Listopad będzie bardzo dobrym miesiącem dla zodiakalnych wag. Odniosą spektakularny sukces i będą cieszyły się swoim zasłużonym zwycięstwem. Karta ta sprzyja również związkom, rodzinie, budowaniu więzi międzyludzkich. Sprzyja snuciu planów na przyszłość. Słońce przyniesie wagom szczęście, harmonię i radość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze wagi Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności wagi mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną, dostępną tylko dla wybranych osób. Wagi łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan przestrzega przed zbyt gwałtownymi reakcjami i zmianami. Zodiakalne wagi powinny uważać, aby nie działać impulsywnie, gdyż może im to przynieść więcej szkody niż pożytku. Wagi muszą zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży i podczas urlopu, czy ferii. To nie jest najlepszy czas na wprowadzanie w życiu zmian, przeprowadzki, czy dalekie podróże.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Koła Fortuny

Wagi staną w tym miesiącu w obliczu poważnego wyzwania. Będą miały okazję całkowicie odmienić swój los, jednak potrzebują odwagi do tego by podjąć ryzyko i zakręcić Kołem Fortuny. Szczęście będzie im sprzyjało, więc powinny śmiało iść do przodu. Wagi powinny pamiętać, że stagnacja, choć z pozoru bezpieczna blokuje możliwość rozwoju i życiowych zmian.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sądu

Dla skorpionów listopad będzie czasem podsumowań, rozliczeń i konfrontacji. Nie będzie to być może sąd ostateczny, ale skorpiony pragną jasno określić, w jakim miejscu swojego życia się znajdują, zanim zaplanują kolejne kroki. Będą poddawane ocenie i same będą oceniały, nie tylko zdarzenia, ale także osoby i ich poczynania. Dzięki temu rozeznaniu uda im się podjąć dobrą decyzję. To świetny czas na załatwianie spraw urzędowych.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Księżyca

Księżyc ześle w tym miesiącu skorpionom niezwykły dar, ich intuicja, szósty zmysł oraz instynkt będą świetnie im służyły. Będą doskonałymi obserwatorami i dzięki temu mają szansę odkryć jakiś sekret, bądź tajemnicę. Karta ta niesie też ze sobą ogromną energię erotyczną, dzięki czemu życie osobiste skorpionów ma szansę rozkwitnąć i dać im wiele satysfakcji.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Eremity

Arkanem, który obrazuje to, czego skorpiony powinny się wystrzegać jest Eremita. Ostrzega on przed zbytnim zdystansowaniem do rzeczywistości i uciekaniem we własny świat. Zachowanie równowagi między duchowością, a materialną stroną życia może w tym czasie być dla skorpionów trudne.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Ważnym wydarzeniem dla skorpionów będzie zdobycie nowych umiejętności popartych wiedzą i doświadczeniem. Dokształcanie się, z pewnością się skorpionom opłaci. Rozwój intelektualny pomoże im wyjść poza dotychczasowe ramy i poszerzyć horyzonty. Będą lepiej rozumiały otaczający je świat i lepiej się w nim odnajdywały. Być może skorpiony zdadzą pozytywnie jakiś ważny egzamin.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wisielca

Strzelce będą w listopadzie bardzo skoncentrowane na swoim rozwoju osobistym. Będą gotowe inwestować swój czas, siły i pieniądze w to, by osiągnąć wyższy poziom świadomości. Szczególnie w sprawach naukowych taka postawa przyniesie im sukces. Droga do samodoskonalenia wymaga wielu wyrzeczeń, strzelce będą jednak miały pełną świadomość sytuacji, a cel ich zmagań będzie je mobilizował i dodawał im sił.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Świata

Świat to karta o pozytywnym wydźwięku. Dla strzelców oznacza ona dobre warunki do zakończenia wszelkich spraw, ich dążenia zakończą się sukcesem, który pozwoli im uzyskać wyższy poziom rozwoju, awansować lub przejść do kolejnego, ważnego dla nich etapu. Świat mówi też o tym, że zanim strzelce ruszą w dalszą drogę będą miały czas, by świętować i cieszyć się życiem.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Głupca

Głupiec ostrzega strzelce przed podejmowaniem lekkomyślnych, impulsywnych decyzji. W tym miesiącu nie powinny one ryzykować i rzucać się ślepo do przodu bez rozeznania sytuacji i wcześniejszego przygotowania.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy

Dla strzelców najważniejsze będzie sukcesywne dążenie do wyznaczonych wcześniej celów. Będą gotowe do poświęceń i wyrzeczeń, aby tylko osiągnąć to, co sobie założyły. Choć będzie to wymagało ciężkiej pracy, to dzięki swojemu uporowi i konsekwencji, strzelce mają szansę odnieść wielki sukces.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Księżyca

W listopadzie zodiakalne koziorożce powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać swojej intuicji. Być może będą się wokół nich działy sprawy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak, gdy zaufają swojemu instynktowi, wybrnął z nich bez szwanku. Być może koziorożcom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym będą erotycznie pobudzone i chętnie będą szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Sprawiedliwość da koziorożcom poczucie równowagi i pozwoli im przywrócić ład we wszystkich sferach ich życia. Będą mogły w nadchodzącym miesiącu podejmować słuszne decyzje, a ich osądy będą obiektywne i szczere. Harmonia, jaką poczują koziorożce będzie dotyczyła zarówno spraw materialnych jak i sfery duchowej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wieży

Wieża to bardzo silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że koziorożce pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić koziorożcom szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało, na zdrowych podstawach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Maga

Dla koziorożców bardzo ważnym momentem będzie wkroczenie w nowy etap rozwoju osobistego. Może zdecydują się na kurs, szkolenie, studia, w kierunku, który od dawna je interesuje. Koziorożce znajdą sobie nowy cel w życiu i rozpoczną jego realizację, musza być jednak konsekwentne, skrupulatne i uczciwie pracować na swój sukces, a wówczas będzie on spektakularny.

Wszystkiego dobrego w nadchodzącym czasie życzy Wasz Dobra Wróżka Sorsha.

 

 

 

Komentarze

Brak komentarzy