Horoskop miesięczny - Listopad 2017 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Świata

Wodniki w listopadzie zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też wodniki nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Sprawiedliwość da wodnikom poczucie równowagi i pozwoli im przywrócić ład we wszystkich sferach ich życia. Będą mogły w nadchodzącym miesiącu podejmować słuszne decyzje, a ich osądy będą obiektywne i szczere. Harmonia, jaką poczują wodniki będzie dotyczyła zarówno spraw materialnych jak i sfery duchowej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan przestrzega przed zbyt gwałtownymi reakcjami i zmianami. Zodiakalne wodniki powinny uważać, aby nie działać impulsywnie, gdyż może im to przynieść więcej szkody niż pożytku. Wodniki muszą zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży i podczas urlopu, czy ferii. To nie jest najlepszy czas na wprowadzanie w życiu zmian, przeprowadzki, czy dalekie podróże.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Kochanków

Coś ważnego może się wydarzyć w życiu uczuciowym osób spod znaku wodnika. Czeka je dużo dobrych i ciepłych emocji, być może zdecydują się na poważny związek, na jego legalizację, bądź na założenie rodziny. Osoby samotne mogą natomiast spotkać kogoś, z kim połączy je miłość. Kochankowie rzutują pozytywnie na wszystkie aspekty życia wodników.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Koła Fortuny

W listopadzie ryby mogą zaliczyć zarówno wzloty jak i upadki, jednak fortuna im sprzyja, zatem ze wszelkich zawirowań wyjdą obronną ręką. Najgorsze, co im grozi to stagnacja, trwanie z miejscu, w bezruchu. Najważniejsze to iść na przód, podejmować ryzyko, nie bać się zmian. Wszystko to ma na celu zdobycie przez ryby nowych, cennych doświadczeń. Symbol koła będzie je chroniła jak tarcza.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalnym rybom sprzyjać będzie dobra Gwiazda, która da im czas na regenerację sił, osłonę przed zawieruchami życia i wenę do układania planów na przyszłość. Ryby będą mogły odreagować stres, oczyścić się energetycznie i zrelaksować. Ta odnowa będzie dla nich niezwykle korzystna.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Diabła

Ryby powinny unikać w tym miesiącu burzliwych emocji i utraty kontroli nad sobą. Ważne jest, by ich działania nie wykraczały poza przyjęte normy prawne i obyczajowe. Mogą nimi targać różne namiętności i pragnienia, nad którymi ryby będą starały się zapanować. Jeśli uda im się poskromić diabła, będą mogły wykorzystać energię, jaką niesie, by skupić się na pozytywnych celach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity

W listopadzie zodiakalne ryby popadną w zadumę. Będzie to jednak dla nich bardzo dobre, gdyż potrzebują teraz chwili wyciszenia i samotności. Ryby będą nieco odstawały od towarzystwa, ale wyłącznie, dlatego, że same się na to zdecydują. Dzięki temu spokojowi i ciszy odnajdą równowagę wewnętrzną i uporządkują najważniejsze dla siebie sprawy.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Maga

Zodiakalne barany powinny pamiętać, że los sprzyja odważnym, więc aby się rozwijać muszą podjąć ryzyko. Jeśli tylko zechcą, barany będą mogły rozpocząć nowy, ważny etap w swoim życiu i raz na zawsze pozbędą się starych problemów. Będzie to od nich wymagało samodyscypliny i konsekwencji, jednak przyniesie spektakularne rezultaty

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wisielca

Baranom sprzyjać będzie koncentracja, wytrwałość i upór. Będą w stanie wiele poświęcić, aby zyskać swój cel, który będzie bardziej duchowy niż materialny. Rozwój, podnoszenie kwalifikacji, nauka, we wszystkich tych sferach barany mają szansę bardzo się rozwinąć, jeśli tylko się skupią.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarzowej

Cesarzowa ostrzega barany przed tym, by nie szukały zbyt często rady u innych i same kierowały swoim życiem. W przeciwnym razie mogą stać się czyjąś marionetką i nie będą z tego powodu szczęśliwe. Barany powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Ważnym momentem dla baranów będzie spontaniczne i zupełnie niezaplanowane działanie. Coś wyrwie Was z letargu, pchnie do działania i pozwoli Wam zatracić się w radosnym szaleństwie. Co ważne, opatrzność Wam sprzyja, zatem nie musicie obawiać się negatywnych konsekwencji swoich wyborów.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków

Przed bykami miesiąc pełen przyjemnych doświadczeń. Kochankowie rzutują bardzo pozytywnie na wszelkie aspekty życia, jednak szczególnie sprzyjają związkom uczuciowym i budowaniu relacji z ludźmi. To doskonały moment, aby bez żali zakończyć źle rokujące znajomości, pozbyć się negatywnych myśli i uporządkować zaległe sprawy. Byki mają szansę przejść przemianę, która da im pewność siebie i otworzy przed nimi nowe perspektywy

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Śmierci

Zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu byków będzie dla nich bardzo pozytywna. Co prawda wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym. To jakby byki narodziły się na nowo i rozpoczynały życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla nich dobre.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sądu

Zodiakalne byki powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na wyrażanie swojej opinii, szczególnie na temat innych osób. Być może je same spotka niesprawiedliwa ocena i będą musiały zawalczyć o swoje dobre imię. Nie jest to również dobry czas na załatwianie urzędowych spraw, gdyż mogą wówczas wystąpić komplikacje. Karta ta nie jest jednak sądem ostatecznym i wszelkie niejasności można wyjaśnić. Będzie to jednak wymagało od byków czasu i wysiłku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarzowej

Byki, jakkolwiek niezależne i silne staną się w tym miesiącu zawsze będą wspierane przez równie silną i odważną kobietę. Jej mądrość i dobre rady mogą się okazać bezcenne. Byki będą pełne nowych pomysłów, muszą się jednak zdecydować, który z nich zrealizować. Muszą wszystko dobrze rozplanować.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W listopadzie zodiakalne bliźnięta będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu bliźnięta mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do bliźniąt, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Księżyca

Księżyc ześle w tym miesiącu bliźniętom niezwykły dar, ich intuicja, szósty zmysł oraz instynkt będą świetnie im służyły. Będą doskonałymi obserwatorami i dzięki temu mają szansę odkryć jakiś sekret bądź tajemnicę. Karta ta niesie też ze sobą ogromną energie erotyczną, dzięki czemu życie osobiste bliźniąt ma szansę rozkwitnąć i dać im wiele satysfakcji.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Koła Fortuny

Zodiakalnym bliźniętom grozi zastój i stagnacja, a tego nie lubicie. Potrzebujecie zmiany, ruchu, ale być może boicie się opuścić bezpieczną przystań. Nie róbcie rewolucji na siłę, jeśli nie jesteście gotowi na zmiany, nie wprowadzajcie ich teraz w życie. Niestety w tym miesiącu szczęście nie szczególnie Wam sprzyja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Słońca

Ważnym momentem w życiu bliźniąt będzie spektakularny sukces. Po długim i ciężkim okresie przygotowań w końcu uda im się sięgnąć celu. Będą mogły świętować i cieszyć się ze swoich osiągnieć. Słońce da im dużo energii, wiary we własne siły i dobre zdrowie. To dobry czas dla osób myślących o powiększeniu rodziny.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Diabła

Diabeł będzie kusił raki i w tym miesiącu będą one musiały solidnie popracować nad swoimi słabościami, złymi nawykami i ewentualnymi nałogami. Dzięki pokonaniu swoich ograniczeń i wad zodiakalne raki będą mogły osiągnąć nowy poziom rozwoju.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Głupca

Głupiec będzie sprzyjał szalonym i spontanicznym pomysłom osób spod znaku raka. Los, czy też fortuna będzie po ich stronie nawet podczas zupełnie nieprzemyślanych i brawurowych działań. Mogą też liczyć na to, że w razie zagrożenia dostaną w porę ostrzeżenie i zdążą go uniknąć.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru

Przesada nigdy nie jest dobra, nawet, jeśli idzie o zachowanie umiaru. Raki powinny, zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania może spowodować, że raki stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności Wam nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Gwiazdy

Bardzo ważnym momentem w tym miesiącu będzie dla raków chwila oddechu, którą uda im się złapać. Będą mogły wówczas naprawdę odpocząć, zapomnieć o zobowiązaniach i terminach. Gwiazda zapewni im ochronę w czasie regeneracji i da czas na ułożenie nowego planu działania.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Księżyca

W listopadzie zodiakalne lwy powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać swojej intuicji. Być może będą się wokół nich działy sprawy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak, gdy zaufają swojemu instynktowi wybrnął z nich bez szwanku. Być może lwom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym lwy będą erotycznie pobudzone i chętnie będą szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wieży

Totalna ruina, którą obrazuje karta Wieży może być wbrew pozorom bardzo pozytywnym zjawiskiem. Lwy będą umiały wyciągnąć bardzo dobre wnioski ze swoich niepowodzeń i zaczną odbudowywać swoje dzieło na zdrowych, silnych postawach. Rozsądek, logika i analityczne myślenie będą mocnymi stronami lwów.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Lwy powinny zdecydowanie unikać w tym miesiącu niejasnych sytuacji. Szczególnie powinny uważać, by nie podważać autorytetu i wiedzy wysoko postawionej kobiety, gdyż mogą zastać przez nią ośmieszone, a ich niewiedza może przysporzyć im szkód. Unikajcie plotek i sekretów.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wisielca

Dla lwów najważniejsze będzie sukcesywne dążenie do wyznaczonych wcześniej celów. Będą gotowe do poświęceń i wyrzeczeń, aby tylko osiągnąć to, co sobie założyły. Choć będzie to wymagało ciężkiej pracy, to dzięki swojemu uporowi i konsekwencji, lwy mają szansę odnieść wielki sukces.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Zodiakalne panny będą szukały ścieżki do samopoznania i samodoskonalenia. Będą pilnie strzegły swoich sekretów i tajemnic i jednocześnie będą starały się zdobywać nową wiedzę z dziedziny, która je fascynuje. Pannom dobrze przysłuży się ich intuicja. Być może posłuchają też rady mądrej kobiety z większym doświadczeniem.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Sprawiedliwość da pannom poczucie równowagi i pozwoli im przywrócić ład we wszystkich sferach ich życia. Będą mogły w nadchodzącym miesiącu podejmować słuszne decyzje, a ich osądy będą obiektywne i szczere. Harmonia, jaką poczują panny będzie dotyczyła zarówno spraw materialnych jak i sfery duchowej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga

Panny powinny bardziej przyłożyć się do pracy, jeśli chcą, aby doceniono ich wysiłki. Sukces nie przyjdzie jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki, musicie sami sobie na niego zapracować. Żmudne dążenie do celu może być nużące i chętnie poszlibyście na skróty, ale może Wam to przynieść więcej szkody niż pożytku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Świata

Zodiakalnym pannom uda się szczęśliwie zamknąć pewien ważny etap w ich życiu. Dzięki temu będą szczęśliwe, spełnione, będą mogły zasłużenie świętować. Przejście na nowy, wyższy poziom rozwoju będzie dla nich zupełnie naturalne i z entuzjazmem podejmą się tego wyzwania. Panny czeka nowe, lepsze życie.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sądu

Dla wag listopad będzie czasem podsumowań, rozliczeń i konfrontacji. Nie będzie to być może sąd ostateczny, ale wagi pragną jasno określić, w jakim miejscu swojego życia się znajdują zanim zaplanują kolejne kroki. Będą poddawane ocenie i same będą oceniały nie tylko zdarzenia, ale także osoby i ich poczynania. Dzięki temu rozeznaniu uda im się podjąć dobrą decyzję. To świetny czas na załatwianie spraw urzędowych.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Świata

Świat to karta o pozytywnym wydźwięku. Dla wag oznacza ona dobre warunki do zakończenia wszelkich spraw, ich dążenia zakończą się sukcesem, który pozwoli im uzyskać wyższy poziom rozwoju, awansować lub przejść do kolejnego, ważnego dla nich etapu. Świat mówi też o tym, że zanim wagi ruszą w dalszą drogę będą miały czas, by świętować i cieszyć się życiem.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Kochanków

Wagi powinny w tym miesiącu ostrożnie podchodzić do spraw uczuciowych. Powinny wystrzegać się nieszczerych osób, które chcą się do nich zbliżyć tylko ze względu na własne korzyści. Powinny dopuścić glos rozsądku w kwestii wyboru partnera, aby w przyszłości cieszyć się zaufaniem i wzajemną miłością.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Głupiec mówi o tym, że przed wagami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to wagom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wieży

Skorpiony mogą na swoje życiowej drodze napotkać trudności. Coś, na co skorpiony mocno liczyły może okazać się niewypałem. Pomysł ten od samego początku maił chwiejne podstawy i wcześniej, czy później musiał się posypać. Skorpiony nie powinny jednak pogrążać się w smutku i rozpaczy. To dla nich cenna lekcja, z której muszą wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dzięki temu więcej podobnego błędu nie popełnią.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza

Cesarz da skorpionom siłę i wiarę we własne siły. Szczególnie mężczyźni spod tego znaku będą przebojowi i nieustępliwi w dążeniu do celu. Dzięki odwadze, uporowi i poczuciu własnej wartości skorpiony mogą dużo zyskać. Muszą tylko działać zdecydowanie i być pewne swego.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy

Skorpiony powinny w tym miesiącu uważać na to, by nie przesadzić z obowiązkami. Dużo na siebie bierzecie i nadmiar wyzwań może Was przytłoczyć. Pamiętajcie, że wszystko da się poukładać, ale trzeba do tego konsekwencji uporu i dobrego planu działania. Nie poddawajcie się, a każde małe zwycięstwo będzie przybliżało Was do osiągnięcia celu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity

Dla skorpionów ważne będzie, aby w listopadzie znaleźć chwilę dla siebie, aby zatrzymać się w codziennym pędzie i zastanowić nad tym, co dzieje się w ich życiu. Skorpiony będą chciały na chwilę uciec od świata, poukładać sobie wszystko i wytyczyć nowy plan działania. Ważne, aby pamiętały o tym, że poza potrzebami ciała mają również potrzeby duchowe

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Mocy

Moc, siła i witalność będą w tym miesiącu sprzyjały strzelcom. Karta Mocy oznacza, że co prawda na swoje życiowej ścieżce stzrelce napotkają trudności, mają one jednak w sobie dość mądrości, siły i wytrwałości by je pokonać i przekuć na sukces.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Zodiakalnym strzelcom w listopadzie sprzyjać będą ich przyjaciele, opiekunowie, mentorzy lub doradcy. Stzrelce będą miały w nich silne wsparcie i dzięki temu będą mogły pewnie i ze spokojem realizować swoje plany. Nie bójcie się prosić o mądrą radę i skorzystajcie z wiedzy osób wyspecjalizowanych w danej dziecinie.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

Strzelce zdecydowanie powinny ostrożnie podchodzić do swoich potencjalnych sukcesów, gdyż może się okazać, że przedwcześnie ogłoszą swój triumf. Może się okazać, że praca nie została jeszcze ukończona i nie należy przedwcześnie chwalić się jej efektami, bo ktoś może wówczas wytknąć Wam braki i niedociągnięcia. Niestety nie macie, co w tym miesiącu liczyć na łut szczęścia.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Ważnym momentem dla strzelców będzie powrót do upragnionej równowagi emocjonalnej. Uda Wam się załatwić sprawę, która od dłuższego czasu wisiała nad Wami i dzięki temu poczujecie się znacznie lepiej. Sprawiedliwości stanie się zadość i jeśli tym razem od Was będzie zależała ocena osoby lub sytuacji postąpicie zgodnie z normami etycznymi i moralnymi.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarza

Listopad będzie dla koziorożców pełen wyzwań, ale i satysfakcji. Uda im się zawojować świat, zdobyć pozycję, o której marzą, a dzięki której będą sprawowały niepodzielną władzę w swoim otoczeniu. Jeśli natomiast koziorożce będą musiały skonfrontować się z jakąś silną, cieszącą się autorytetem osobą powinny uciec się do subtelnej sztuki dyplomacji i delikatnie skłonić tą osobę do pomocy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarzowej

Koziorożce znajdą wsparcie u kobiety cieszącej się władzą i autorytetem. Pod jej opieką, lub za jej cichym wstawiennictwem będą mogły znacznie się rozwinąć i osiągnąć wybrane przez siebie cele. Będzie to jednak subtelne wsparcie, warto jednak skorzystać z mądrej rady bardziej doświadczonej, życzliwej osoby. Cesarzowa sprzyja także budowaniu więzi rodzinnych.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

W tym miesiącu zodiakalne koziorożce nie mają, co liczyć na spektakularny sukces. Jeśli wydaje Wam się, że kończycie już jakiś projekt, czy etap rozwoju, to sprawdźcie wszystko raz jeszcze bardzo dokładnie, bo to jeszcze nie jest finał. Koziorożce mogą też czuć się samotne, a tęsknota za bliskimi może spowodować u nich gorszy nastrój, nie poddawajcie się tej negatywnej energii.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwan

W listopadzie dla zodiakalnych koziorożców najważniejsze będzie to, żeby ruszyć się z miejsca i skorzystać z każdej okazji do choćby krótkiej podróży. Energia będzie Was rozpierać, a letnia atmosfera sprawi, że z chęcią ruszycie w świat. Zmiana otoczenia dobrze Wam zrobi i dzięki temu szybko naładujecie baterie do dalszego działania. Wszystko, co w tym miesiącu ważne wiąże się u Was z ruchem, podróżą, zmianą. To też dobry czas na przeprowadzki i aktywność fizyczną.

 

Komentarze

Brak komentarzy