Horoskop miesięczny - Luty 2017 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Głupca

Głupiec oznacza, że w lutym wodniki postanowią rozpocząć coś zupełnie od zera. Jakkolwiek niepewnie będą się czuły na nowym gruncie ich entuzjazm oraz szczęście sprawi, że odniosą sukces. Wodniki będą brawurowo szły do przodu i śmiało odkrywały zarówno swoje możliwości jak i otaczający je świat.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Świata

Świat to karta o pozytywnym wydźwięku. Dla wodników oznacza ona dobre warunki do zakończenia wszelkich ważnych spraw. Ich dążenia zakończą się sukcesem, który pozwoli im uzyskać wyższy poziom rozwoju, awansować lub przejść do kolejnego, ważnego dla nich etapu. Świat mówi też o tym, że zanim wodniki ruszą w dalszą drogę będą miały czas, by świętować i cieszyć się życiem.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan przestrzega przed zbyt gwałtownymi reakcjami i zmianami. Zodiakalne wodniki powinny uważać, aby nie działać impulsywnie, gdyż może im to przynieść więcej szkody niż pożytku. Wodniki muszą zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży i podczas urlopu, czy ferii. To nie jest najlepszy czas na wprowadzanie w życiu zmian, przeprowadzki, czy dalekie podróże.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Księżyca

Ważnym momentem w życiu wodników będzie odkrycie jakiejś istotnej informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzy głos i zaufać swojej intuicji. Wówczas wodnikom uda się dojść do sedna rzeczy. Ważne, by nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci

Dla zodiakalnych ryb luty będzie miesiącem przełomowym. Coś ważnego zakończy się w ich życiu, ale coś równie ważnego się rozpocznie. Najważniejsze, to nie bać się zmian, które są potrzebne do tego, by móc się rozwijać. Ryby rozpoczną nowy etap w życiu. Warto wkroczyć w niego z czystym sumieniem i głową otwartą na nowe pomysły. Nie warto rozpamiętywać tego, co odeszło.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny będzie w tym miesiącu wybitnie sprzyjało rybom, a to oznacza, że śmiało mogą wprowadzać w swoim życiu zmiany. Mogą podjąć ryzyko, zaszaleć i bezpiecznie opuścić swój azyl. Jakiekolwiek zmiany wprowadzą w tym czasie, obrócą się one na ich korzyść.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Kochanków

Luty nie będzie korzystny dla ryb pod względem ważnych emocjonalnych wyborów. Jeśli wahacie się w kwestiach uczuć, to postarajcie się uczciwie i obiektywnie ocenić nie tylko swoje uczucia, ale także emocje i zachowanie Waszego i partnera. Od Waszej decyzji będzie zależało Wasze dalsze szczęście, jednak, jeśli możecie ją odwlec w czasie, to będzie to dla Was najlepsze.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Ważnym momentem dla ryb będzie powrót do upragnionej równowagi emocjonalnej. Uda Wam się załatwić sprawę, która od dłuższego czasu wisiała nad Wami i dzięki temu poczujecie się znacznie lepiej. Sprawiedliwości stanie się zadość i jeśli tym razem od Was będzie zależała ocena osoby lub sytuacji postąpicie zgodnie z normami etycznymi i moralnymi.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarza

Miesiąc luty będzie dla baranów pełen wyzwań, ale i satysfakcji. Uda im się zawojować świat, zdobyć pozycję, o której marzą, a dzięki której będą sprawowały niepodzielną władzę w swoim otoczeniu. Jeśli natomiast barany będą musiały skonfrontować się z jakąś silną, cieszącą się autorytetem osobą, powinny uciec się do subtelnej sztuki dyplomacji i delikatnie skłonić tą osobę do pomocy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że baranom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Barany będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne, spontaniczne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że baranom sprzyjać będzie zmiana miejsca. To dobra karta dla wszystkiego, co wiąże się z ruchem, dynamiką i podróżami.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Zodiakalne barany powinny uważać na to, by nie ufać w pełni radom i osądom innych osób, nawet, jeśli cieszą się one powszechnym uznaniem i do tej pory mogły im zaufać. Pewne ważne decyzje barany powinny podjąć samodzielnie. Brak wsparcia i podpowiedzi może spowodować, że brany poczują się mało pewnie

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy

Ważnym momentem w lutym będzie dla baranów pokonanie przeszkody, która była dla nich poważnym wyzwaniem. Poradzenie sobie w trudnej sytuacji da baranom wiarę we własne siły i wyzwoli w nich energię do dalszych zmagań. Warto pamiętać, że wszystkie te przeszkody są możliwe do pokonania dzięki uporowi, wytrwałości i konsekwencji, których baranom nie zabraknie.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Świata

Zodiakalne byki w lutym zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też byki nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Eremity

Osoby spod znaku byka będą miały świadomość tego, że oprócz potrzeb ciała istnieją też potrzeby ducha. Zadbają o siebie, swoje zdrowie i wewnętrzną równowagę. Sprzyjać im będzie koncentracja, zdrowa dieta i umiar. Odpowiedzi na swoje pytania byki mogą znaleźć w medytacji. Czas, jaki poświęcą sobie samym będzie owocny.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarza

Byki zdecydowanie powinny w tym miesiącu unikać sytuacji, w których ktoś będzie się starał je zdominować i narzucić im swoją wolę. Taka konfrontacja może doprowadzić do konfliktu lub otwartej kłótni, która nie przyniesie im niczego dobrego. Byki może wówczas uratować delikatna, subtelna dyplomacja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Maga

Dla byków bardzo ważnym momentem będzie wkroczenie w nowy etap rozwoju osobistego. Może zdecydują się na kurs, szkolenie, studia, w kierunku, który od dawna je interesuje. Byki znajdą sobie nowy cel w życiu i rozpoczną jego realizację. Muszą być jednak konsekwentne, skrupulatne i uczciwie pracować na swój sukces, a wówczas będzie on spektakularny.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci

Luty przyniesie bliźniętom bardzo konkretne zmiany. Coś, co było dla nich ważne, definitywnie się zakończy i nie będzie od tego odwrotu. Pamiętajcie jednak, że w naturze nie ma próżni, a po nocy zawsze nastaje nowy dzień. Także i Was czeka odrodzenie, w miejsce utraconego elementu pojawi się coś zupełnie nowego. Wykorzystajcie tą szansę.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Słońca

Słońce da zodiakalnym bliźniętom dużo energii i sił do realizacji planów. Luty okaże się dla nich bardzo korzystny, rozpoczną nowy, ważny etap w swoim życiu. Bardzo dobrze będą układały się związki bliźniąt z innymi ludźmi. Los będzie sprzyjał bliźniętom, które powinny wykorzystać ten czas dla dobra swojego i tych, którymi się otaczają. To dobra karta dla rodziny i związków.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wieży

Wieża to bardzo silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że bliźnięta pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić bliźniętom szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało na zdrowych podstawach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwanu

Istotnym momentem będzie dla bliźniąt podróż albo zmiana miejsca pobytu. Może to być na przykład przeprowadzka lub zmiana stanowiska. Rydwan na im energię, której potrzebują, by zmienić swoje życie i jakkolwiek duży chaos ta zmiana wprowadzi, to szczęśliwy numer siedem pozwoli bykom osiągnąć szczęście. Zamiany będą dla nich bardzo dobre.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Głupca

W życiu raków luty przyniesie powiew świeżości i nowości. Postanowicie działać w sposób spontaniczny i nieprzemyślany, dosłownie rzucicie się w wir wydarzeń i będziecie brać to, co życie ma Wam do zaoferowania. Głupiec zwiastuje nowy rozdział w życiu, ale oznacza też uśmiech losu, zatem w Waszym szaleństwie jest metoda i nic złego się Wam nie przydarzy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu

Sąd pozwoli rakom trafnie ocenić sytuację, obiektywnie i uczciwie osądzić inne osoby oraz logicznie podejmować decyzje. Karta ta sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji na przyszłość. Może też znaczyć, że raki zostaną w tym miesiącu pozytywnie ocenione przez przełożonych lub kogoś, z kim się liczą.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Księżyca

Raki nie powinny w pełni ufać zdrowemu rozsądkowi, nie zawsze logiczne myślenie przyniesie odpowiedzi na ważne pytania. Pewnych spraw nie da się wyjaśnić inaczej niż za pomocą uczuć, emocji, intuicji. Raki powinny uważać na tajemnice i sekstety, nie ufać plotkom.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Umiaru

Choć Głupiec sprzyja szaleństwom, to zodiakalne raki w porę się opamiętają. Nabranie dystansu do świata, spojrzenie na sprawy ważne z odpowiedniej pespektywy i uświadomienie sobie wszystkich aspektów problemu da rakom odpowiednie rozeznanie przed podjęciem ważnej decyzji. Raki będą chciały zachować czysty, niczym niezmącony umysł, będą, więc stronić od używek. Uda im się zrozumieć jakieś ważne dla nich zagadnienie.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Gwiazdy

Gwiazda będzie w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju lwów. Oznacza to, że znajdą one czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazda zapewni lwom ochronę, a jej moc będzie szczególnie, gdyż wesprze ją Księżyc.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Księżyca

Księżyc ześle w tym miesiącu lwom niezwykły dar, ich intuicja, szósty zmysł oraz też instynkt będą świetnie im służyły. Będą doskonałymi obserwatorami i dzięki temu mają szansę odkryć jakiś sekret bądź tajemnicę. Karta ta niesie też ze sobą ogromną energię erotyczną, dzięki czemu życie osobiste lwów ma szansę rozkwitnąć i dać im wiele satysfakcji.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Głupca

To, co może lwom stanąć na przeszkodzie to niefrasobliwość, dekoncentracja i chęć podążania łatwą ścieżką. Chodzenie na skróty, to jednak nie jest najlepsza droga w ich przypadku. Lwy nie powinny podejmować niepotrzebnego ryzyka i zbytnio ufać swojemu szczęściu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sądu

Lwy będą musiały podjąć ważną decyzję, być może wiążącą się z konsekwencjami prawnymi lub urzędowymi. Być może czeka Was ważny sprawdzian wiedzy i umiejętności, będziecie poddani ocenie i liczycie na łaskawy osąd. Sprawiedliwy wyrok będzie dla lwów bardzo ważny.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Panny będą w tym miesiącu szukały ścieżki do samopoznania i samodoskonalenia. Będą pilnie strzegły swoich sekretów i tajemnic, jednocześnie będą starały się zdobywać nową wiedzę z dziedziny, która je fascynuje. Pannom dobrze przysłużę się ich intuicja. Być może posłuchają też rady mądrej kobiety z większym doświadczeniem.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wieży

Upadek, który obrazuje karta Wieży może być wbrew pozorom bardzo pozytywnym zjawiskiem. Panny dzięki przewróceniu pewnych spraw do góry nogami będą mogły zrewidować swoje poglądy i wyciągnąć konstruktywne wnioski. Dzięki temu zaczną odbudowywać swoje życie na zdrowych, silnych postawach. Rozsądek, logika i analityczne myślenie będą mocnymi stronami zodiakalnych panien.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wisielca

To, na co panny powinny szczególnie uważać, to zbytnie poświęcenie dla sprawy. Czasem nie warto angażować wszystkich sił i rezygnować zupełnie z własnych potrzeb w imię szczytnego celu. Albo nie jest to tak dobra idea, albo wysiłek złożony w jej realizację nie jest tego wart. Panny powinny, zatem z umiarem angażować się w tego typu zadania.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Śmierci

Choć nazwa tej karty brzmi złowrogo, to Śmierć może wnieść w życie panien dużo dobrego. Coś się w ich życiu ostatecznie zakończy, jakiś ważny etap. Tylko dzięki zamknięciu tej sprawy będzie mogło pojawić się w życiu panien coś nowego. Karta ta może zwiastować zakończenie projektu, pewnego etapu nauki lub znajomości, co finalnie będzie korzystne i pozwoli pannom ruszyć z miejsca.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Diabła

Luty będzie dla wag miesiącem pokus i zmagania ze swoimi słabościami. Żywioł ognia podsyci temperament wag, które mogą być skore do kłótni i wybuchów. Nie zabraknie im siły witalnej, zatem jeśli tylko uda im się okiełznać swojego demona i skierować uwagę na jakiś pozytywny cel, będą miały duże szanse na sukces.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Maga

W lutym mocną stroną zodiakalnych wag będzie ich wytrwałość, konsekwencja i pracowitość. Wiedzą, że aby odnieść prawdziwy i długotrwały sukces muszą go same wypracować od podstaw, wówczas efekty będą spektakularne. Dla osób postronnych umiejętności, jakie zaprezentują wagi będą się wydawały wręcz magiczne. Nowy pomysł wag ma wielkie szanse powodzenia.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać przed tym, by nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Wagi nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Gwiazdy

Bardzo ważnym momentem w tym miesiącu będzie dla wag chwila oddechu, którą uda im się złapać. Będą mogły wówczas naprawdę odpocząć, zapomnieć o zobowiązaniach i terminach. Gwiazda zapewni im ochronę w czasie regeneracji i da czas na ułożenie nowego planu działania.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Mocy

Moc, siła i witalność będą w tym miesiącu sprzyjały skorpionom. Karta Mocy oznacza, że co prawda na swoje życiowej ścieżce skorpiony napotkają pewne trudności, mają one jednak w sobie dość mądrości, siły i wytrwałości, aby bez problemu je pokonać i przekuć na sukces. Każde zwycięstwo będzie nakręcało skorpiony do dalszej walki o to, czego pragną.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Skorpionom będą w tym miesiącu sprzyjali ich zaufani doradcy. Przyjaciel lub mentor natchnie je wiarą we własne siły i wskaże im drogę do dalszego rozwoju. Ważne, by skorpiony nie bały się prosić o wsparcie i wskazówki ludzi, którym ufają. To życzliwe nastawienie i akceptacja będą dla nich bardzo korzystne i dzięki niemu będą śmiało dążyły do realizacji swoich planów.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Kochanków

Skorpiony powinny w lutym ostrożnie podchodzić do spraw uczuciowych. Powinny wystrzegać się nieszczerych osób, które chcą się do nich zbliżyć tylko ze względu na własne korzyści. Powinny dopuścić głos rozsądku w kwestii wyboru partnera, aby w przyszłości cieszyć się zaufaniem i wzajemną miłością.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarzowej

Cesarzowa oznacza, że ważny moment z życia skorpionów będzie związany z kobietą życzliwą, posiadająca status, uznanie i wiedzę. Karta ta może symbolizować matkę, mentorkę, opiekunkę. Skorpiony mogą liczyć na poradę w istotnej kwestii, a ich doradczyni pokieruje nimi w dobrą stronę. Cesarzowa wniesie w życie skorpionów szczęście, obfitość i stabilizację.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarzowej

W lutym strzelce skupią się na życiu rodzinnym, budowaniu dobrej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu. Będą świetnie zarządzały swoim czasem, dobrze rozplanują zadania dla siebie i swoich bliskich, którzy niepostrzeżenie będą realizować plany swojej cesarzowej. Strzelce chętnie wesprą swoich przyjaciół i doradzą każdemu, kto zwróci się do nich o pomoc, jednakże nie będą mu jej narzucać.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Umiaru

Strzelce będą w tym miesiącu świetnie panowały nad emocjami. Ich atutem będzie opanowanie, rozsądek i umiejętność zdystansowania się do otaczającej je rzeczywistości. Dzięki temu będą mogły spojrzeć na ważne dla siebie sprawy z odpowiedniej perspektywy, obiektywnie je ocenić i logicznie poukładać.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Diabła

Strzelce powinny unikać w tym miesiącu burzliwych emocji i utraty kontroli nad sobą. Ważne jest, by ich działania nie wykraczały poza przyjęte normy prawne i obyczajowe. Mogą nimi targać różne namiętności i pragnienia, nad którymi strzelce będą starały się zapanować. Jeśli uda im się poskromić diabła, będą mogły wykorzystać energię, jaką niesie, by skupić się na pozytywnych celach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W lutym osoby spod znaku strzelca będą miały okazję przejść swoistą inicjację, zdobędą nowe doświadczenia, dzięki którym przejdą na inny, wyższy poziom rozwoju. Być może przyczyni się do tego poznanie jakiejś tajemnicy lub odkrycie nieznanych pokładów własnej energii, siły i umiejętności. Strzelce będą dzięki temu emanowały siłą i wzbudzą respekt otoczenia.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków

Przed koziorożcami miesiąc pełen przyjemnych doświadczeń. Kochankowie rzutują bardzo pozytywnie na wszelkie aspekty życia, jednak szczególnie sprzyjają związkom uczuciowym i budowaniu relacji z ludźmi. To doskonały moment, aby bez żali zakończyć źle rokujące znajomości, pozbyć się negatywnych myśli i uporządkować zaległe sprawy. Koziorożce mają szansę przejść przemianę, która da im pewność siebie i otworzy przed nimi nowe perspektywy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny będzie w tym miesiącu wybitnie sprzyjało koziorożcom, a to oznacza, że śmiało mogą wprowadzać w swoim życiu zmiany. Mogą podjąć ryzyko, zaszaleć i bezpiecznie opuścić swój azyl. Jakiekolwiek zmiany wprowadzą w tym czasie, obrócą się one na ich korzyść. Koziorożce będą miały w tym miesiącu dobrą passę.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Koziorożce mogą się w tym miesiącu spotkać z jakąś niesprawiedliwością. Nie powinny jednak chować urazy i dzielnie robić swoje. Próby usilnego udawadniania przez koziorożce swojej racji mogą utwierdzić oceniającego w jego niesłusznym przekonaniu, zatem spokój i umiar będą lepszymi doradcami.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Świata

W tym miesiącu koziorożcom uda się zamknąć pewien etap swojego rozwoju lub kariery. Otworzy im to drzwi do wyższego poziomu poznania, będą jednak miały czas na to, by nacieszyć się triumfem i ułożyć plan działania na przeszłość. To dobra karta, która mówi o predyspozycjach do dalszego rozwoju. Daje też ochronę i dobrą energię.

 

Wszystkiego dobrego w lutym życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy