Horoskop miesięczny - luty 2018 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Gwiazdy

Gwiazda będzie w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju wodników. Oznacza to, że znajdą one czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i psychicznie. Będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazda zapewni wodnikom ochronę, a jej moc będzie szczególnie silna, gdyż sprzyja jej żywioł wody, najlepszy możliwy dla wodnika.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny będzie w tym miesiącu wybitnie sprzyjało zodiakalnym wodnikom, a to oznacza, że śmiało mogą wprowadzać w swoim życiu wszelkie zmiany. Mogą podjąć każde ryzyko, zaszaleć i bezpiecznie opuścić swój azyl. Jakiekolwiek rewolucje wprowadzą w tym czasie, obrócą się one na ich korzyść.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wisielca

To, na co wodniki powinny szczególnie uważać, to zbytnie poświęcenie dla sprawy. Czasem nie warto angażować wszystkich sił i rezygnować zupełnie z własnych potrzeb w imię szczytnego celu. Albo nie jest to tak dobra idea, albo wysiłek złożony w jej realizację nie jest tego wart. Wodniki powinny zatem z umiarem angażować się w tego typu zadania.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sądu

Podjęcie kluczowej decyzji w ważnej kwestii będzie priorytetem wśród najistotniejszych spraw jakie wodniki mają w tym miesiącu do załatwienia. Być może czeka je ważny egzamin, będą czekały na decyzję urzędową, lub ocenę swojego działa i wiążą z nią wielkie nadzieje. Sprawiedliwy osąd będzie dla wodników bardzo ważny.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że na ścieżce rozwoju osobistego osób spod znaku ryb będzie się bardzo dużo działo. Ruch i wszelkie zmiany będą dobrze na nie działały, będą odświerzające, mobilizujące i przyniosą oczekiwany postęp. Szczególnie korzystny dla ryb byłby teraz wyjazd lub podróż. Choć zmiany te niosą w sobie element chaosu, to wyrwą ryby ze stagnacji i nudy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Księżyca

Księżyc ześle w tym miesiącu rybom niezwykły dar, ich intuicja, szósty zmysł oraz instynkt będą świetnie im służyły. Będą doskonałymi obserwatorami i dzięki temu mają szansę odkryć jakiś sekret bądź tajemnicę. Karta ta niesie też ze sobą ogromną energie erotyczną, dzięki czemu życie osobiste ryb ma szansę rozkwitnąć i dać im wiele satysfakcji. Karta ta ściśle wiąże się ze znakiem zodiaku ryb, dlatego Księżyc będzie je także chronić od złego.Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalne ryby powinny w tym miesiącu uważać na to by nie opuszczać gardy przed zakończeniem walki. Nie będą mieli aż tak dobrej ochrony i powinny pozostać czujni. Ryby powinny pozostać skoncentrowane i nie rozpraszać się pod byle pretekstem. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie wolnym, wówczas być może uda się uniknąć nieprzyjemności.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Diabła

Diabeł przyniesie rybom wielką pokusę, ale i ogromną witalność. Ważne będzie by przezwyciężyć swoje słabości, walczyć z nałogami, złymi nawykami, zachciankami i skierować nagromadzoną energię na jakiś pozytywny cel. Wówczas raki mogą liczyć na sukces. Być może, by go osiągnąć nie obejdzie się bez spowodowania kontrowersji.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Barany będą szukały ścieżki do samopoznania i samodoskonalenia. Będą pilnie strzegły swoich sekretów i tajemnic i jednocześnie będą starały się zdobywać nową wiedzę z dziedziny, która je fascynuje. Baranom dobrze przysłużę się ich intuicja. Być może posłuchają też rady mądrej kobiety z większym doświadczeniem.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Śmierci

Zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu baranów będzie dla nich bardzo pozytywna. Co prawda wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym. To jakby barany narodziły się na nowo i rozpoczynały życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla nich dobre.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sądu

Zodiakalne barany powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na wyrażanie swojej opinii, szczególnie na temat innych osób. Być może je same spotka niesprawiedliwa ocena i będą musiały zawalczyć o swoje dobre imię. Nie jest to również dobry czas na załatwianie urzędowych spraw, gdyż mogą wówczas wystąpić komplikacje. Karta ta nie jest jednak sądem ostatecznym i wszelkie niejasności można wyjaśnić. Będzie to jednak wymagało od baranów czasu i wysiłku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny oznacza, że w nadchodzącym miesiącu ważnym elementem życia baranów będzie podjęcie ryzyka. Decyzja, przed jaką staną będzie wymagała odwagi, jednak zważywszy na sprzyjająca kartę sądu można wnioskować, że barany zakręcą Kołem Fortuny i zmienią swoje życie na lepsze.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Głupca

Głupiec oznacza, że zodiakalne byki postanowią rozpocząć coś zupełnie od zera. Jakkolwiek niepewnie będą się czuły na nowym gruncie ich entuzjazm oraz szczęście sprawi, że odniosą sukces. Byki będą brawurowo szły do przodu i śmiało odkrywały zarówno swoje możliwości jak i otaczający je świat.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Kochanków

W lutym zodiakalnym bykom będzie sprzyjało wszystko co wiąże się z miłością, uczuciem i zakochaniem. Miłość będzie je mobilizowała do działania i do tego by zadbać o siebie, o swój wygląd, zdrowie, swoje otoczenie, a także karierę zawodową. Osoby będące w związkach będą w tym miesiącu szczęśliwe i spełnione. Byki szukające drugiej połówki powinny rozważnie wybierać, być może flirt przerodzi się w coś więcej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Eremity

Arkanem, który obrazuje to, czego byki powinny się wystrzegać jest Eremita. Ostrzega on przed zbytnim zdystansowaniem do rzeczywistości i uciekaniem we świat fantazji. Zachowanie równowagi między duchowością, a materialną stroną życia może w tym czasie być trudne. Być może byki za bardzo się rozmarzyły i w konfrontacji z brutalną rzeczywistością ich wyidealizowany świat może runąć.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Ważnym wydarzeniem dla byków będzie zdobycie nowych umiejętności popartych wiedzą i doświadczeniem. Dokształcanie się, z pewnością się bykom opłaci. Rozwój intelektualny pomoże im wyjść poza dotychczasowe ramy i poszerzyć horyzonty. Będą lepiej rozumiały otaczający je świat i lepiej się w nim odnajdywały. Być może byki zdadzą pozytywnie jakiś ważny egzamin.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wieży

Na drodze osób spod znaku bliźniąt mogą pojawić się trudności. Może się okazać, że jakiś ważny dla nich projekt lub życiowy aspekt zacznie się sypać i mimo wszelkich starań nie uda się go uratować przed zupełną ruiną. W takiej sytuacji warto rozsądnie przewartościować swoje podejście do tematu. Nie należy uparcie trzymać się czegoś, co nie ma przyszłości, ani rozpaczać, że się skończyło. Zdecydowanie lepiej będzie wyciągnąć wnioski z tej porażki i poznać jej przyczyny, które najprawdopodobniej leżą u podstaw. Wiedza ta pozwoli bliźniętom uniknąć podobnych upadków w przyszłości i będzie cenną lekcją życia.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Mocy

Żadne trudności jakie bliźnięta spotkają na swojej drodze nie będą w tym miesiącu w stanie spowolnić ich ani zniechęcić do realizacji marzeń. Moc da bliźniętom siłę do przezwyciężania wszelkich przeciwności, a pokonanie każdej z nich da im więcej siły, wiedzy i pozwoli im wzmocnić swoją pozycję. Bliźniętom sprzyjać będzie ich spryt, wewnętrzna moc i silna wola.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

Słońce jako ostrzeżenie może przestrzegać przed tym by nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Bliźnięta nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Gwiazdy

Bardzo ważnym momentem w tym miesiącu będzie dla bliźniąt chwila oddechu, którą uda im się złapać. Będą mogły wówczas naprawdę odpocząć, zapomnieć o zobowiązaniach i terminach. Gwiazda zapewni im ochronę w czasie regeneracji i da czas na ułożenie nowego planu działania.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Koła Fortuny

W lutym raki mogą zaliczyć zarówno wzloty jak i upadki, jednak fortuna im sprzyja, zatem ze wszelkich zawirowań wyjdą obronną ręką. Najgorsze co im grozi to stagnacja, trwanie z miejscu, w bezruchu. Najważniejsze to iść na przód, podejmować ryzyko, nie bać się zmian. Wszystko to ma na celu zdobycie przez raki nowych, cennych doświadczeń. Symbol koła będzie je chroniła jak tarcza.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Maga

W lutym mocną stroną zodiakalnych raków będzie ich wytrwałość, konsekwencja i pracowitość. Wiedzą, że aby odnieść prawdziwy i długotrwały sukces muszą go same wypracować od podstaw, wówczas efekty będą spektakularne. Dla osób postronnych umiejętności jakie zaprezentują raki będą się wydawały wręcz magiczne. Nowy pomysł raków ma wielkie szanse powodzenia.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wisielca

Zodiakalne raki nie powinny tak mocno się angażować i poświęcać by osiągnąć upragniony cel. Zaburzają tym swoją wewnętrzną równowagę. Takie działanie na siłę może je tylko wyczerpać i przy braku efektów zniechęcić. Aby rozwiązać problem należy się z nim skonfrontować i dać sobie czas na jego rozwiązanie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Osoby spod znaku raka będą miały w tym miesiącu okazję przejść swoistą inicjację, zdobędą nowe doświadczenia, dzięki którym przejdą na inny, wyższy poziom rozwoju. Być może przyczyni się do tego poznanie jakiejś tajemnicy lub odkrycie nieznanych pokładów własnej energii, siły i umiejętności. Raki będą dzięki temu emanowały siłą i wzbudzą respekt otoczenia.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sądu

Dla lwów miesiąc luty będzie czasem podsumowań, rozliczeń i konfrontacji. Nie będzie to być może sąd ostateczny, ale lwy pragną jasno określić w jakim miejscu swojego życia się znajdują zanim zaplanują kolejne kroki. Będą poddawane ocenie i same będą oceniały nie tylko zdarzenia, ale także osoby i ich poczynania. Dzięki temu rozeznaniu uda im się podjąć dobra decyzję. To dobry czas na załatwianie spraw urzędowych, tym bardziej, że lwom sprzyjać będzie Sprawiedliwość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Sprawiedliwość da zodiakalnym lwom wyczekiwane poczucie równowagi i pozwoli im przywrócić ład we wszystkich sferach ich życia. Szczególnie dobrze komponuje się ona z kartą Sądu, potęguje i podkreśla to, że wszystkie istotne tematy uda się im rozstrzygnąć uczciwie i pozytywnie. Lwy będą mogły w nadchodzącym miesiącu podejmować słuszne decyzje, a ich osądy będą obiektywne i szczere. Harmonia jaką poczują lwy będzie dotyczyła zarówno spraw materialnych jak i sfery duchowej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarzowej

Cesarzowa ostrzega lwy przed tym, by nie szukały zbyt często rady u innych (zwłaszcza u matki, partnerki lub przyjaciółki) i same kierowały swoim życiem. W przeciwnym razie mogą stać się czyjąś marionetką i nie będą z tego powodu szczęśliwe. Lwy powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Głupiec mówi o tym, że przed lwami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Ryzyko się jednak opłaci, gdyż jakkolwiek szalone może się to wydawać, to lwom sprzyjać będzie szczęście. Jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Świata

Panny w lutym zdobędą to o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też panny nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Wieży

Totalna ruina, którą obrazuje karta Wieży może być wbrew pozorom bardzo pozytywnym zjawiskiem. Panny będą umiały wyciągnąć bardzo dobre wnioski ze swoich niepowodzeń i zaczną odbudowywać swoje dzieło na zdrowych, silnych postawach. Rozsądek, logika i analityczne myślenie będą mocnymi stronami panny.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru

Przesada w niczym nie jest dobra, nawet jeśli chodzi o zachowanie umiaru. Panny powinny nieco odpuścić i nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata i przesadne pragnienie kontrolowania otoczenia może spowodować, że panny wiele stracą. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności pannom nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy

Ważnym momentem w lutym będzie dla zodiakalnych panien pokonanie przeszkody, która była dla nich poważnym wyzwaniem. Poradzenie sobie w trudnej sytuacji da im wiarę we własne siły i wyzwoli w nich energię do dalszych zmagań. Warto pamiętać, że wszystkie te przeszkody są możliwe do pokonania dzięki uporowi, wytrwałości i konsekwencji, których pannom nie zabraknie.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wisielca

Wisielec oznacza, że wagi całkowicie skupią się w tym miesiącu na samodoskonaleniu. Będą w stanie znieść wiele wyrzeczeń i całkowicie poświęcić się zdobywaniu wiedzy. Koncentracja, zaangażowanie i wytrwałość przyniosą wagom korzystne rezultaty i pozwolą wejść na wyższy poziom rozwoju. Karta ta odzwierciedla też ważne dla niech wydarzenie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Księżyca

W lutym Księżyc ześle wagom niezwykły dar, dzięki czemu ich intuicja, szósty zmysł oraz instynkt będą świetnie im służyły. Będą doskonałymi obserwatorami i dzięki temu mają szansę odkryć jakiś sekret bądź tajemnicę. Karta ta niesie też ze sobą ogromną energie erotyczną, dzięki czemu życie osobiste wag ma szansę rozkwitnąć i dać im wiele satysfakcji.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga

Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Wagi powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Wagi muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wisielca

Dla zodiakalnych wag w lutym najważniejsze rzeczy będą wiązały się z wyrzeczeniami, które są gotowe ponieść w szczytnym celu. Mogą dzięki temu osiągnąć sukces, choć będzie on wymagał jeszcze sporo pracy i poświęceń. Jeśli wagi myślą o podejściu do egzaminu mają szanse zdać go dzięki gruntownemu przygotowaniu.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Księżyca

W lutym zodiakalne skorpiony powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać swojej intuicji. Być może będą się wokół nich działy sprawy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak gdy zaufają swojemu instynktowi wybrnął z nich bez szwanku. Być może skorpionom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym skorpiony będą erotycznie pobudzone i chętni będą szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Głupca

Głupiec będzie sprzyjał szalonym i spontanicznym pomysłom osób spod znaku skorpiona. Los, czy też fortuna będzie po ich stronie nawet podczas zupełnie nieprzemyślanych i brawurowych działań. Mogą też liczyć na to, że w razie zagrożenia dostaną w porę ostrzeżenie i zdążą go uniknąć.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci

W tym miesiącu skorpiony powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się ważne dla nich projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na życiowe zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Lepiej spokojnie przeczekać i niczego nie robić pochopnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Luty będzie dla skorpionów miesiącem, w którym uda im się osiągnąć upragnioną równowagę. Pomyślnie załatwią jakąś ważną, być może urzędową sprawę. Sprawiedliwość oznacza nie tylko pozytywne załatwienie ważnych planów, ale i wypośrodkowanie między tym co istotne dla ciała i ducha. Lwy mają więc szansę uporządkować swoje życie wewnętrzne i zewnętrzne.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Umiaru

Zodiakalne strzelce w lutym postawią na opanowanie i szeroko pojęty umiar. Będą pracowały nad sobą, swoimi emocjami i swoim życiem. Będą starały się wykazać duża cierpliwością wobec innych osób lub życiowych trudności. Ta pokora i dystans pozwolą im spojrzeć na otaczający je świat z szerszej perspektywy. Osoby walczące z nałogami mają w tum czasie dużą szanse na zwycięstwo i pożegnanie się z używkami

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarzowej

Strzelcom sprzyjać będzie wysoko postawiona kobieta. Cesarzowa może symbolizować mentorkę, przełożoną, matkę, albo oddaną przyjaciółkę. Osoba ta będzie popierała działania strzelców i ich dążenia do wyznaczonego celu, jednak nie będzie się ze swoją pomocą narzucała. Sprzyjające okoliczności wiążą się także z najbliższą rodziną i domem. Strzelce mogą zawsze liczyć na swoich bliskich.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Kochanków

Zodiakalne strzelce powinny w tym miesiącu ostrożnie podchodzić do spraw uczuciowych. Powinny wystrzegać się nieszczerych osób, które chcą się do nich zbliżyć tylko ze względu na własne korzyści. Powinny dopuścić glos rozsądku w kwestii wyboru partnera, aby w przyszłości cieszyć się zaufaniem i wzajemną miłością.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity

Eremita oznacza, że istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla strzelców czas refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia Strzelce w tym czasie będą w stanie odzyskać pełną harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i spojrzenie w głąb siebie, wówczas odkryją coś ważnego.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca

Dla zodiakalnych koziorożców miesiąc luty zapowiada się bardzo pomyślnie, a wyrokuje o tym samo Słońce. Po być może ciężkiej końcówce ubiegłego roku, w końcu nadejdzie chwila wytchnienia i odpoczynku. Będzie to dla koziorożców czas spokoju, harmonii i cieszenia się odzyskaną radością życia. Koziorożce będą doskonale czuły się same ze sobą i śmiało będą kontynuowały swoją życiową drogę. Pomyślna karta dla par starających się o dziecko oraz zakochanych.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze koziorożce Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności koziorożce mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Koziorożce łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru

Przesada nigdy nie jest dobra, nawet jeśli idzie o zachowanie umiaru. Koziorożce powinny zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania siebie i otoczenia może spowodować, że koziorożce stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Śmierci

Choć nazwa tej karty brzmi złowrogo, to Śmierć może wnieść w życie koziorożców dużo dobrego. Coś się w ich życiu ostatecznie zakończy, jakiś ważny etap. Tylko dzięki zamknięciu tej sprawy będzie mogło pojawić się coś nowego. Karta ta może zwiastować zakończenie projektu, pewnego etapu nauki lub znajomości.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy