Horoskop miesięczny - maj 2017 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny da wodnikom szansę na wprowadzenie diametralnych zmian w ich życiu. Macie w sobie żyłkę hazardzisty, dlatego nie boicie się ryzykować. Dzięki któremu wodniki odniosą sukces i wyrwą się z rutyny. Czasami zmiany są po prostu konieczne, dlatego niezależnie od ich przyczyn rezultaty mogą być bardzo dobre.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Wodniki będą chętnie i łatwo przyswajały nowe wiadomości. Sprzyjające okoliczności będą się u nich wiązały z nauką, poznawaniem nowych rzeczy i doskonaleniem posiadanych umiejętności. Wodniki będą też umiały zachować się dyskretnie i nie dadzą wiary plotkom, czy pogłoskom. Dzięki temu mogą zyskać czyjeś zaufanie i wdzięczność.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Księżyca

Wodniki nie powinny w pełni ufać zdrowemu rozsądkowi, nie zawsze logiczne myślenie przyniesie odpowiedzi na ważne pytania. Pewnych spraw nie da się wyjaśnić inaczej niż za pomocą uczuć, emocji, intuicji. Wodniki powinny uważać na tajemnice i sekstety, nie ufać plotkom.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwanu

Istotnym momentem będzie dla wodników podróż albo zmiana miejsca pobytu. Może to być na przykład przeprowadzka lub zmiana stanowiska. Rydwan na im energię, której potrzebują, by zmienić swoje życie i jakkolwiek duży chaos ta zmiana wprowadzi, to szczęśliwy numer siedem pozwoli wodnikom osiągnąć szczęście. Zamiany będą dla nich bardzo dobre.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wisielca

Ryby będą w maju bardzo skoncentrowane na swoim rozwoju osobistym. Będą gotowe inwestować swój czas, siły i pieniądze w to by osiągnąć wyższy poziom świadomości. Szczególnie w sprawach naukowych taka postawa przyniesie im sukces. Droga do samodoskonalenia wymaga wielu wyrzeczeń, ryby będą jednak miały pełną świadomość sytuacji, a cel ich zmagań będzie je mobilizował i dodawał im sił.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Kochanków

W maju zodiakalnym rybom będzie sprzyjało wszystko, co wiąże się z miłością, uczuciem i zakochaniem. Miłość będzie je mobilizowała do działania i do tego, by zadbać o siebie, o swój wygląd, zdrowie, swoje otoczenie, a także karierę zawodową. Osoby będące w związkach będą w tym miesiącu szczęśliwe i spełnione. Ryby szukające drugiej połówki powinny rozważnie wybierać, być może flirt przerodzi się w coś więcej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga

Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Ryby powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Ryby muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on, bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sądu

Zodiakalne ryby będą musiały podjąć ważną decyzję, być może wiążącą się z konsekwencjami prawnymi lub urzędowymi. Być może czeka Was ważny sprawdzian wiedzy i umiejętności, będziecie poddani ocenie i liczycie na łaskawy osąd. Sprawiedliwy wyrok będzie dla Was bardzo ważny.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W maju zodiakalne barany będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu barany mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do baranów, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Eremity

Osoby spod znaku barana będą miały świadomość tego, że oprócz potrzeb ciała istnieją też potrzeby ducha. Zadbają o siebie, swoje zdrowie i wewnętrzną równowagę. Sprzyjać im będzie koncentracja. Odpowiedzi na swoje pytania barany mogą znaleźć w medytacji. Czas, jaki poświęcą sobie samym będzie owocny.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy

Barany powinny uważać, by nie brać na siebie więcej zobowiązań niż będą w stanie zrealizować. Muszą mierzyć siły na zamiary i cierpliwie dążyć do obranego celu bez względu na napotykane trudności. Powinny mieć na względzie to, by kończyć sprawy, które zaczęły, a nie wymigiwać się od obowiązków, bo może to spowodować ich spiętrzenie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży

W chwili, gdy wydaje się, że wszystko wali się nam na głowę najlepiej jest zachować spokój. Po głębszym zastanowieniu może się okazać, ze to, co się posypało i tak było pełne wad, a teraz można zbudować coś nowego, dobrego, prawdziwego. Barany rozpoczną, zatem nowy etap życia w pełni świadomie i nie popełnią starych błędów. Powinni szukać przyjaciół wśród osób, które myślą i czują podobnie.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Świata

Byki w maju zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też byki nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Umiaru

Mocną stroną byków będzie w tym miesiącu zdrowy rozsądek. Dzięki niemu nabiorą dystansu do świata i będą mogły z szerszej perspektywy ocenić sytuację. Dostrzegą wówczas to, czego szukają. Byki wiele zyskają zachowując umiar i nie dając zmącić sobie umysłu za pomocą używek.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Głupca

To, co może bykom stanąć na przeszkodzie to niefrasobliwość, dekoncentracja i chęć podążania łatwą ścieżką. Chodzenie na skróty, to jednak nie jest najlepsza droga w ich przypadku. Nie powinny podejmować niepotrzebnego ryzyka i zbytnio ufać swojemu szczęściu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarzowej

Cesarzowa oznacza, że ważny moment z życia byków będzie związany z kobietą życzliwą, posiadająca status, uznanie i wiedzę. Karta ta może symbolizować matkę, żonę, przyjaciółkę. Byki mogą liczyć na poradę w istotnej kwestii, a ich doradczyni pokieruje nimi w dobrą stronę. Cesarzowa wniesie w życie byków szczęście, obfitość i stabilizację.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Diabła

Maj będzie dla bliźniąt miesiącem pokus i zmagania ze swoimi słabościami. Żywioł ognia podsyci temperament bliźniąt, które mogą być skore do kłótni i wybuchów. Nie zabraknie im siły witalnej, zatem jeśli tylko uda im się okiełznać swojego demona i skierować uwagę na jakiś pozytywny cel będą miały duże szanse na sukces.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Sprawiedliwość da bliźniętom poczucie równowagi i pozwoli im przywrócić ład we wszystkich sferach ich życia. Będą mogły w nadchodzącym miesiącu podejmować słuszne decyzje, a ich osądy będą obiektywne i szczere. Harmonia, jaką poczują bliźnięta będzie dotyczyła zarówno spraw materialnych jak i sfery duchowej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać przed tym, by nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Bliźnięta nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Śmierci

Choć nazwa tej karty brzmi złowrogo, to Śmierć może wnieść w życie bliźniąt dużo dobrego. Coś się w ich życiu ostatecznie zakończy, jakiś ważny etap. Tylko dzięki zamknięciu tej sprawy będzie mogło pojawić się coś nowego. Karta ta może zwiastować zakończenie projektu, pewnego etapu nauki lub znajomości.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Gwiazdy

Gwiazda będzie w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju raków. Oznacza to, że znajdą one czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazda zapewni rakom ochronę, a jej moc będzie szczególnie silna, gdyż sprzyja jej żywioł wody, najlepszy możliwy dla raków.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza

Cesarz jest kartą, która oznacza, że raki poczują się bardzo pewnie. Zwłaszcza mężczyźni spod tego znaku będą w tym miesiącu odznaczać się odwagą, siłą i determinacją. Po męsku załatwią ważne sprawy. Kobiety spod znaku raków mogą być zdominowane przez silnego mężczyznę, jednak w dyplomatyczny sposób będą mogły opleść go sobie wokół palca.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sądu

Zodiakalne raki powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na wyrażanie swojej opinii na temat innych osób. Być może je same spotka niesprawiedliwa ocena i będą musiały zawalczyć o swoje dobre imię. Nie jest to również dobry czas na załatwianie urzędowych spraw, gdyż mogą wówczas wystąpić komplikacje. Karta ta nie jest jednak sądem ostatecznym i wszelkie niejasności można wyjaśnić. Będzie to jednak wymagało od raków czasu i wysiłku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Księżyca

Ważnym momentem w życiu raków będzie odkrycie jakiejś istotnej informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzy głos i zaufać sobie. Wówczas rakom uda się dojść do sedna rzeczy. Ważne, by nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Maga

Lwy powinny pamiętać, że los sprzyja odważnym, więc aby się rozwijać muszą podjąć ryzyko. Jeśli tylko zechcą, lwy będą mogły rozpocząć nowy, ważny etap w swoim życiu i raz na zawsze pozbędą się starych problemów. Będzie to od nich wymagało samodyscypliny i konsekwencji, jednak przyniesie spektakularne rezultaty.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Eremity

Zodiakalne lwy najlepiej będą się czuły we własnym towarzystwie. Chwila samotności, wytchnienia od codziennych spraw, czas na zastanowienie się nas sobą i swoim życiem, to wszystko wpłynie bardzo korzystnie na lwy. Sprzyjać im będzie logika, rozum, działanie na chłodno i podchodzie do spraw z dystansem i rozwagą.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan przestrzega przed zbyt gwałtownymi reakcjami i zmianami. Zodiakalne lwy powinny uważać, aby nie działać impulsywnie, gdyż może im to przynieść więcej szkody niż pożytku. Lwy muszą zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży i podczas urlopu, czy ferii. To nie jest najlepszy czas na wprowadzanie w życiu zmian, przeprowadzki, czy dalekie podróże.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Świata

Zodiakalnym lwom uda się szczęśliwie zamknąć pewien ważny etap w ich życiu. Dzięki temu będą szczęśliwe, spełnione, będą mogły zasłużenie świętować. Przejście na nowy, wyższy poziom rozwoju będzie dla nich zupełnie naturalne i z entuzjazmem podejmą się tego wyzwania. Lwy czeka nowe, lepsze życie.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci

Maj przyniesie pannom bardzo konkretne zmiany. Coś, co było dla nich ważne, definitywnie się zakończy i nie będzie od tego odwrotu. Pamiętajcie jednak, że w naturze nie ma próżni, a po nocy zawsze nastaje nowy dzień. Także i Was czeka odrodzenie, w miejsce utraconego elementu pojawi się coś zupełnie nowego. Wykorzystajcie tą szansę.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Diabła

Pannom w tym miesiącu nie zabraknie energii, wigoru i iście szatańskiej przebiegłości. Będzie je rozpierała energia, jednak powinny uważać, by nie dać się jej porwać, nie zatracić się w przyjemnościach życia i używkach. Jeśli uda im się okiełznać swoje pragnienia, skoncentrować na jakimś pozytywnym celu, wówczas mogą wiele zyskać.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru

Przesada nigdy nie jest dobra, nawet, jeśli idzie o zachowanie umiaru. Panny powinny, zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania może spowodować, że stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności pannom nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy

Ważnym momentem w maju będzie dla panien pokonanie przeszkody, która była dla nich poważnym wyzwaniem. Poradzenie sobie w trudnej sytuacji da im wiarę we własne siły i wyzwoli w nich energię do dalszych zmagań. Warto pamiętać, że wszystkie te przeszkody są możliwe do pokonania dzięki uporowi, wytrwałości i konsekwencji, których pannom nie zabraknie.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca

Maj będzie bardzo dobrym miesiącem dla zodiakalnych wag. Odniosą spektakularny sukces i będą cieszyły się swoim zasłużonym zwycięstwem. Karta ta sprzyja również związkom, rodzinie, budowaniu więzi międzyludzkich. Sprzyja snuciu planów na przyszłość. Słońce przyniesie wagom szczęście, harmonię i radość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze wagi Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności wagi mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Wagi łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarzowej

Cesarzowa ostrzega wagi przed tym, by nie szukały zbyt często rady u innych i same kierowały swoim życiem. W przeciwnym razie mogą stać się czyjąś marionetką i nie będą z tego powodu szczęśliwe. Wagi powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Śmierci

Wagi powinny w tym miesiącu szykować się na dużą zmianę, a to za sprawą karty Śmieci. Mówi ona wyraźnie, że coś w życiu wag skończy się definitywnie. Natura jednak nie znosu próżni i w puste miejsce natychmiast pojawi się coś nowego. Może to być zakończenie projektu, pewnego życiowego etapu lub znajomości.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla skorpionów priorytetowa sprawa. Będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem skorpiony najpierw powinny uporządkować swoją psychikę, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Głupca

Głupiec będzie sprzyjał szalonym i spontanicznym pomysłom osób spod znaku skorpiona. Los, czy też fortuna będzie po ich stronie nawet podczas zupełnie nieprzemyślanych i brawurowych działań. Mogą też liczyć na to, że w razie zagrożenia dostaną w porę ostrzeżenie i zdążą go uniknąć.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarza

Skorpiony zdecydowanie powinny unikać sytuacji, w których ktoś będzie się starał je zdominować i narzucić im swoją wolę. Taka konfrontacja może doprowadzić do konfliktu lub otwartej kłótni, która nie przyniesie im niczego dobrego. Skorpiony może wówczas uratować delikatna, subtelna dyplomacja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Gwiazdy

Bardzo ważnym momentem w tym miesiącu będzie dla skorpionów chwila oddechu, którą uda im się złapać. Będą mogły wówczas naprawdę odpocząć, zapomnieć o zobowiązaniach i terminach. Gwiazda zapewni im ochronę w czasie regeneracji i da czas na ułożenie nowego planu działania.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wisielca

Wisielec oznacza, że strzelce skupią się w tym miesiącu na samodoskonaleniu. Będą w stanie znieść wiele wyrzeczeń i całkowicie poświęcić się zdobywaniu wiedzy. Koncentracja, zaangażowanie i wytrwałość przyniosą strzelcom korzystne rezultaty i pozwolą wejść na wyższy poziom rozwoju.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Zmiany, jakie nastaną w tym miesiącu w życiu zodiakalnych strzelców wyrwą je z letargu i pozwolą ruszyć z miejsca. Mocne strony strzelców to odwaga, brawura, siła. Dzięki tym cechom przejdą przez każde życiowe zawirowanie szczęśliwie i wyjdą na tym bardzo dobrze. Los będzie im sprzyjał.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wieży

Wieża to bardzo silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że strzelce pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić strzelcom szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało na zdrowych podstawach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Świata

W tym miesiącu strzelcom uda się zamknąć pewien etap swojego rozwoju lub kariery. Otworzy im to drzwi do wyższego poziomu poznania, będą jednak miały czas na to by nacieszyć się triumfem i ułożyć plan działania na przeszłość. To dobra karta, która mówi o predyspozycjach do dalszego rozwoju. Daje też ochronę i dobrą energię.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków

Pojawienie się tej karty jest bardzo pomyślne i oznacza dla koziorożców czas pełen miłości i dobrobytu. Maj będzie, więc dla nich bardzo dobrym miesiącem. To świetny moment, aby bez żali zakończyć bezowocne znajomości, pozbyć się złych wspomnień i uregulować zaległe sprawy. Dzięki temu koziorożce przejdą przemianę, dzięki której zyskają pewność siebie i nadzieję na przyszłość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Koziorożcom będą w tym miesiącu sprzyjali ich zaufani doradcy. Przyjaciel lub mentor natchnie je wiarą we własne siły i wskaże im drogę do dalszego rozwoju. Ważne by koziorożce nie bały się prosić o wsparcie i wskazówki ludzi, którym ufają. To życzliwe nastawienie i akceptacja będą dla koziorożców bardzo korzystne i dzięki niemu będą śmiało dążyły do realizacji swoich planów.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalne koziorożce powinny w tym miesiącu uważać na to, by nie opuszczać gardy przed zakończeniem walki. Nie będą miały aż tak dobrej ochrony i powinny pozostać czujne. Koziorożce powinny pozostać skoncentrowane i nie rozpraszać się pod byle pretekstem. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie wolnym, wówczas być może uda się uniknąć nieprzyjemności.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Księżyca

Ważnym momentem w życiu koziorożców będzie odkrycie jakiejś istotnej informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzy głos i zaufać sobie. Wówczas koziorożcom uda się dojść do sedna sprawy. Ważne, by nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią.

Wszystkiego dobrego w nadchodzącym miesiącu życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy