Horoskop miesięczny - marzec 2016 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci

Dla wodników marzec będzie miesiącem przełomowym. Coś ważnego zakończy się w ich życiu, ale coś równie ważnego się rozpocznie. Najważniejsze, to nie bać się zmian, które są potrzebne, móc się rozwijać. Przed wodnikami otwiera się nowy etap w życiu. Warto rozpocząć go z czystym sumieniem i głową otwartą na nowe pomysły.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wisielca

Wodnikom sprzyjać będzie koncentracja, wytrwałość i upór. Będą w stanie wiele poświęcić, aby zyskać swój cel, który będzie bardziej duchowy niż materialny. Rozwój, podnoszenie kwalifikacji, nauka, we wszystkich tych sferach wodniki mają szansę bardzo się rozwinąć, jeśli tylko się skupią.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan przestrzega przed zbyt gwałtownymi reakcjami i zmianami. Zodiakalne wodniki powinny uważać, aby nie działać impulsywnie, gdyż może im to przynieść więcej szkody niż pożytku. Wodniki muszą zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży i podczas urlopu, czy ferii. To nie jest najlepszy czas na wprowadzanie w życiu zmian, przeprowadzki, czy dalekie podróże.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży

W chwili, gdy wydaje się, że wszystko wali się nam na głowę najlepiej jest zachować spokój. Po głębszym zastanowieniu może się okazać, że to, co się posypało i tak było pełne wad, a teraz można zbudować coś nowego, dobrego, prawdziwego. Wodniki rozpoczną, zatem nowy etap życia w pełni świadomie i nie popełnią starych błędów. Powinny szukać przyjaciół wśród osób, które myślą i czują podobnie.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Mocy

Moc, siła i witalność będą w tym miesiącu wybitnie sprzyjały zodiakalnym rybom. Karta Mocy oznacza, że co prawda na swoje życiowej ścieżce ryby napotkają pewne trudności, mają one jednak w sobie dość mądrości, siły i wytrwałości by wszystkie je pokonać i przekuć na sukces. Każde zwycięstwo będzie Was umacniać, rozwijać i dodawać Wam sił do dalszych zmagań.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Księżyca

Księżyc ześle w tym miesiącu rybom niezwykły dar, ich intuicja, szósty zmysł oraz instynkt będą świetnie im służyły. Będą doskonałymi obserwatorami i dzięki temu mają szansę odkryć jakiś sekret bądź tajemnicę. Karta ta niesie też ze sobą ogromną energie erotyczną, dzięki czemu życie osobiste ryb ma szansę rozkwitnąć i dać im wiele satysfakcji.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru

Przesada nigdy nie jest dobra, nawet, jeśli idzie o zachowanie umiaru. Ryby powinny, zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania otoczenia może spowodować, że ryby stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności Wam nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Ważnym momentem dla ryb będzie w marcu uzyskanie nowych umiejętności, objęcie nowego stanowiska, zdobycie tytułu naukowego lub po prostu wyższego stopnia rozwoju. Poszerzenie wiedzy na pewno się Wam opłaci. Ryby wiedzą, że mają ogromne wsparcie w zaufanych osobach i dzięki nim śmiało mogą realizować swoje życiowe plany

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W marcu zodiakalne barany będą mogły liczyć na serdeczność i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała barany, nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu barany mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do baranów, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza

Cesarz oznacza, że barany będą w tym miesiącu śmiało zdobywały to, czego pragną. Wykażą się siłą, odwagą i przebojowością. Mogą liczyć na wsparcie kogoś z autorytetem i pozycją, ojca, szefa, czyli innej szanowanej osoby. Mocną stroną baranów będzie logika, upór i nieustępliwość. Mają one szansę umocnić swoją władzę i pozycję.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga

Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Barany powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Barany muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on, bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity

Eremita oznacza, że istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla baranów czas regeneracji, odpoczynku i refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia barany będą w stanie odzyskać harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i spojrzenie w głąb siebie, wówczas odkryją coś ważnego.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wieży

Byki mogą na swoje życiowej drodze napotkać trudności. Coś, na co byki mocno liczyły może okazać się niewypałem. Pomysł ten od samego początku maił chwiejne podstawy i wcześniej, czy później musiał się posypać. Byki nie powinny jednak pogrążać się w smutku i rozpaczy. To dla nich cenna lekcja, z której muszą wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dzięki temu więcej podobnego błędu nie popełnią.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarzowej

Byki znajdą wsparcie u kobiety cieszącej się władzą i autorytetem. Pod jej opieką, lub za jej cichym wstawiennictwem będą mogły znacznie się rozwinąć i osiągnąć wybrane przez siebie cele. Będzie to jednak subtelne wsparcie, warto jednak skorzystać z mądrej rady bardziej doświadczonej, życzliwej osoby. Cesarzowa sprzyja także budowaniu więzi rodzinnych.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Świata

Świat sygnalizuje bykom, aby uważały przy finalizowaniu ważnych transakcji, kończeniu projektów i zamykaniu spraw. Może się okazać, że tak naprawdę wymagają one jeszcze dopracowania i nie są ukończone. Karta ta ostrzega by byki nie rozpoczynały nowego przedsięwzięcia zanim nie zakończą poprzedniego.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy

Ważnym momentem w marcu będzie dla byków pokonanie przeszkody, która była dla nich poważnym wyzwaniem. Poradzenie sobie w trudnej sytuacji da bykom wiarę we własne siły i wyzwoli w nich energię do dalszych zmagań. Warto pamiętać, że wszystkie te przeszkody są możliwe do pokonania dzięki uporowi, wytrwałości i konsekwencji, których bykom nie zabraknie.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków

Pojawienie się tej karty jest bardzo pomyślne i oznacza dla bliźniąt czas pełen miłości i dobrobytu. Marzec będzie, więc dla nich bardzo dobrym miesiącem. To świetny moment, aby bez żali się zakończyć bezowocne znajomości, pozbyć się złych wspomnień i uregulować zaległe sprawy. Dzięki temu Bliźnięta przejdą przemianę, dzięki której zyskają pewność siebie i nadzieję na przyszłość. Dobrze będzie się wiodło bliźniętom na polu uczuciowym.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze bliźnięta Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności bliźnięta mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Bliźnięta łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wisielca

To, na co bliźnięta powinny szczególnie uważać, to zbytnie poświęcenie dla sprawy. Czasem nie warto angażować wszystkich sił i rezygnować zupełnie z własnych potrzeb w imię szczytnego celu. Albo nie jest to tak dobra idea, albo wysiłek złożony w jej realizację nie jest tego wart. Bliźnięta powinny, zatem z umiarem angażować się w tego typu zadania.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Księżyca

Ważnym momentem w życiu bliźniąt będzie odkrycie jakiejś istotnej informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzy głos i zaufać intuicji. Wówczas bliźniętom uda się dojść do sedna rzeczy. Ważne by nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Gwiazdy

Gwiazda będzie w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju raków. Oznacza to, że znajdą one czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazda zapewni rakom ochronę, a jej moc będzie szczególnie silna, gdyż sprzyja jej żywioł wody, najlepszy możliwy dla raków.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny będzie w tym miesiącu wybitnie sprzyjało rakom, a to oznacza, że śmiało mogą wprowadzać w swoim życiu zmiany. Mogą podjąć ryzyko, zaszaleć i bezpiecznie opuścić swój azyl. Jakiekolwiek zmiany wprowadzą w tym czasie, obrócą się one na ich korzyść.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarza

Raki zdecydowanie powinny unikać sytuacji, w których ktoś będzie się starał je zdominować i narzucić im swoją wolę. Taka konfrontacja może doprowadzić do konfliktu lub otwartej kłótni, która nie przyniesie im niczego dobrego. Raki może wówczas uratować delikatna, subtelna dyplomacja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Śmierci

Choć nazwa tej karty brzmi złowrogo, to Śmierć może wnieść w życie raków dużo dobrego. Coś się w ich życiu ostatecznie zakończy, jakiś ważny etap. Tylko dzięki zamknięciu tej sprawy będzie mogło pojawić się coś nowego. Karta ta może zwiastować zakończenie projektu, pewnego etapu nauki lub znajomości, jednak jest to zmiana na lepsze.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Diabła

Diabeł będzie kusił lwy i w tym miesiącu będą one musiały solidnie popracować nad swoimi słabościami, złymi nawykami i ewentualnymi nałogami. Dzięki pokonaniu swoich ograniczeń i wad lwy będą mogły osiągnąć nowy poziom rozwoju. Nie dajcie się złamać i nie brnijcie świadomie rzeczy niezdrowe i niemoralne.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu

W tym miesiącu lwy będą umiały uczciwie i obiektywnie ocenić sytuację, w której się znajdą, a to dzięki karcie Sądu. Da im ona również mądrość i rozwagę przy podejmowaniu ważnych decyzji oraz pozwoli obiektywnie oceniać inne osoby.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać przed tym by nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Lwy nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarzowej

Lwy, jakkolwiek niezależne i silne staną się w tym miesiącu, to zawsze będą wspierane przez równie silną i odważną kobietę. Jej mądrość i dobre rady mogą się okazać bezcenne. Lwy będą pełne nowych pomysłów, muszą się jednak zdecydować, który z nich zrealizować. Muszą wszystko dobrze rozplanować.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Eremity

Panny powinny w tym miesiącu bardziej skupić się na sobie. Jeśli uda im się zrozumieć siebie, wówczas o wiele łatwiej będzie im również zrozumieć innych. Mogą zaufać swojej intuicji, gdyż dzięki niej wybiorą właściwą drogę. Praca w tym kierunku samodoskonalenia pozwoli pannom na osiągnięcie harmonii i powodzenie. Muszą pamiętać o zachowaniu równowagi między ciałem, a duchem.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Głupca

Głupiec będzie sprzyjał szalonym i spontanicznym pomysłom osób spod znaku panny, a to dla nich nietypowe. Los, czy też fortuna będzie po ich stronie nawet podczas zupełnie nieprzemyślanych i brawurowych działań. Mogą też liczyć na to, że w razie zagrożenia zostaną w porę ostrzeżenie i zdążą go uniknąć.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Panny mogą się w tym miesiącu spotkać z jakąś niesprawiedliwością. Nie powinny jednak chować urazy i dzielnie robić swoje. Próby usilnego udawadniania przez panny swojej racji mogą utwierdzić oceniającego w jego niesłusznym przekonaniu, zatem spokój i umiar będą lepszymi doradcami.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sądu

Panny będą musiały podjąć ważną decyzję, być może wiążącą się z konsekwencjami prawnymi lub urzędowymi. Być może czeka Was ważny sprawdzian wiedzy i umiejętności, będziecie poddane ocenie i liczycie na łaskawy osąd. Sprawiedliwy wyrok będzie dla panien bardzo ważny.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla wag priorytetowa sprawa. Karta ta jest związana z ich znakiem zodiaku, więc los wyjątkowo będzie im sprzyjał. Wagi będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem wagi najpierw powinny uporządkować swoje osobiste sprawy, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Maga

Wagi mogą w marcu śmiało podejmować nowe wzuwania i otwierać nowe projekty. Jeśli tylko przyłożą się do pracy, zmobilizują się i użyją całego swojego potencjału mogą osiągnąć spektakularny sukces. Będzie to doskonały punkt wyjścia do realizacji dalszych planów i rozwoju wag.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Koła Fortuny

To, na co wagi powinny uważać to z jednej strony bezruch, stagnacja i zbyt długie pozostawanie w jednym miejscu, a z drugiej zbyt pochopne decyzje. Aby się rozwijać wagi muszą coś zmienić w swoim życiu, ale nie powinny iść ślepo na przód, muszą wyznaczyć sobie cel działania. W żadnym wypadku nie mogą pozwolić sobie na chaos.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Głupiec mówi o tym, że przed wagami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to wagom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca

Marzec będzie bardzo dobrym miesiącem dla zodiakalnych skorpionów. Odniosą spektakularny sukces i będą cieszyły się swoim zasłużonym zwycięstwem. Karta ta sprzyja również związkom, rodzinie, budowaniu więzi międzyludzkich. Sprzyja budowaniu planów na przyszłość. Słońce przyniesie skorpionom szczęście, harmonię i radość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Umiaru

Skorpiony będą w tym miesiącu świetnie panowały nad emocjami. Ich atutem będzie opanowanie, rozsądek i umiejętność zdystansowania się do otaczającej je rzeczywistości. Dzięki temu będą mogły spojrzeć na ważne dla siebie sprawy z odpowiedniej perspektywy, obiektywnie je ocenić i logicznie poukładać.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Kochanków

Marzec nie będzie korzystny dla skorpionów pod względem ważnych emocjonalnych wyborów. Jeśli wahacie się w kwestiach uczuć, to postarajcie się uczciwie i obiektywnie ocenić nie tylko swoje uczucia, ale także emocje i zachowanie Waszego i partnera. Od Waszej decyzji będzie zależało Wasze dalsze szczęście, jednak, jeśli możecie ją odwlec w czasie, to będzie to dla Was najlepsze.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy

Ważnym momentem w marcu będzie dla skorpionów pokonanie przeszkody, która była dla nich poważnym wyzwaniem. Poradzenie sobie w trudnej sytuacji da im wiarę we własne siły i wyzwoli w nich energię do dalszych zmagań. Warto pamiętać, że wszystkie te przeszkody są możliwe do pokonania dzięki uporowi, wytrwałości i konsekwencji, których skorpionom nie zabraknie.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Księżyca

W marcu zodiakalne strzelce powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać intuicji. Być może będą się wokół nich działy rzeczy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak, gdy zaufają swojemu instynktowi wybrnął z nich bez szwanku. Być może strzelcom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym strzelce będą erotycznie pobudzone i chętnie będą szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że strzelcom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Strzelce będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że strzelcom sprzyjać będzie zmiana miejsca. Karta sprzyja podróżom.  

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Strzelce powinny zdecydowanie unikać w tym miesiącu niejasnych sytuacji. Szczególnie powinny uważać, by nie podważać autorytetu i wiedzy wysoko postawionej kobiety, gdyż mogą zastać przez nią ośmieszone, a ich niewiedza może przysporzyć im szkód. Unikajcie plotek i sekretów.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Umiaru

Nabranie dystansu do świata, spojrzenie na sprawy ważne z odpowiedniej pespektywy i uświadomienie sobie wszystkich aspektów problemu da strzelcom odpowiednie rozeznanie przed podjęciem ważnej decyzji. Strzelce będą chciały zachować czysty, niczym niezmącony umysł, będą, więc stronić od używek. Uda im się zrozumieć jakieś ważne dla nich zagadnienie.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Świata

Koziorożce w marcu zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też koziorożce nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Diabła

Koziorożcom w tym miesiącu nie zabraknie energii, wigoru i iście szatańskiej przebiegłości. Będzie je rozpierała moc, jednak koziorożce powinny uważać, by nie dać się jej porwać, nie zatracić się w przyjemnościach życia i używkach. Jeśli uda im się okiełznać swoje emocje, skoncentrować na jakimś pozytywnym celu, wówczas mogą wiele zyskać, gdyż Diabeł jest zodiakalną kartą koziorożców.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy

Koziorożce powinny w tym miesiącu uważać na to by nie opuszczać gardy przed zakończeniem walki. Nie będą miały aż tak dobrej ochrony i powinny pozostać czujne. Koziorożce muszą być pozostać skoncentrowane i nie rozpraszać się pod byle pretekstem. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie wolnym, wówczas być może uda się uniknąć nieprzyjemności.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W marcu osoby spod znaku koziorożca będą miały okazję przejść swoistą inicjację, zdobędą nowe doświadczenia, dzięki którym przejdą na inny, wyższy poziom rozwoju. Być może przyczyni się do tego poznanie jakiejś tajemnicy lub odkrycie nieznanych pokładów własnej energii, siły i umiejętności. Koziorożce będą dzięki temu emanowały siłą i wzbudzą respekt otoczenia.

Wróżka Sorsha

Komentarze

Brak komentarzy