Horoskop miesięczny - Marzec 2017 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W marcu zodiakalne wodniki będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je, nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu wodniki mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do wodników, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza

Cesarz może oznaczać, że wodniki będą w tym miesiącu śmiało zdobywały to, czego pragną. Wykażą się siłą, odwagą i przebojowością. Mogą liczyć na wsparcie kogoś z autorytetem i pozycją, ojca, szefa, czyli innej szanowanej osoby. Mocną stroną wodników będzie logika, upór i nieustępliwość. Mają one szanse umocnić swoją władzę i pozycję.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać wodniki przed tym by nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Wodniki nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Gwiazdy

Bardzo ważnym momentem w tym miesiącu będzie dla wodników chwila oddechu, którą uda im się złapać. Będą mogły wówczas naprawdę odpocząć, zapomnieć o zobowiązaniach i terminach. Gwiazda zapewni im ochronę w czasie regeneracji i da czas na ułożenie nowego planu działania.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Maga

Zodiakalne ryby powinny pamiętać, że na prawdziwy, długotrwały sukces trzeba ciężko, sumiennie i konsekwentnie pracować. Jeśli tylko zechcą, ryby będą mogły rozpocząć nowy, ważny etap w swoim życiu i raz na zawsze pozbędą się starych problemów. Będzie to od nich wymagało samodyscypliny i konsekwencji, jednak przyniesie spektakularne rezultaty.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Rybom będą w tym miesiącu sprzyjali ich zaufani doradcy. Przyjaciel lub mentor natchnie je wiarą we własne siły i wskaże im drogę do dalszego rozwoju. Ważne by ryby nie bały się prosić o wsparcie i wskazówki ludzi, którym ufają. To życzliwe nastawienie i akceptacja będą dla ryb bardzo korzystne i dzięki niemu będą śmiało dążyły do realizacji swoich planów.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan przestrzega przed zbyt gwałtownymi reakcjami i zmianami. Zodiakalne ryby powinny w tym miesiącu uważać, aby nie działać impulsywnie, gdyż może im to przynieść więcej szkody niż pożytku. Ryby muszą zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży i podczas urlopu, czy ferii. To nie jest najlepszy czas na wprowadzanie w życiu zmian, przeprowadzki, czy dalekie podróże.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity

Dla ryb ważne będzie, aby w marcu znaleźć chwilę dla siebie, aby zatrzymać się w codziennym pędzie i zastanowić nad tym, co dzieje się w ich życiu. Ryby będą chciały na chwilę uciec od świata, poukładać sobie wszystko i wytyczyć nowy plan działania. Ważne, aby pamiętały o tym, że poza potrzebami ciała mają również potrzeby duchowe.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sądu

Dla baranów marzec będzie czasem podsumowań, rozliczeń i konfrontacji. Nie będzie to być może sąd ostateczny, ale barany pragną jasno określić, w jakim miejscu swojego życia się znajdują zanim zaplanują kolejne kroki. Będą poddawane ocenie i same będą oceniały nie tylko zdarzenia, ale także osoby i ich poczynania. Dzięki temu rozeznaniu uda im się podjąć dobra decyzję. To świetny czas na załatwianie spraw urzędowych.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Kochanków

W marcu zodiakalnym baranom będzie sprzyjało wszystko, co wiąże się z miłością, uczuciem i zakochaniem. Miłość będzie je mobilizowała do działania i do tego by zadbać o siebie, o swój wygląd, zdrowie, swoje otoczenie, a także karierę zawodową. Osoby będące w związkach będą w tym miesiącu szczęśliwe i spełnione. Barany szukające drugiej połówki powinny rozważnie wybierać, być może flirt przerodzi się w coś więcej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Świata

Świat sygnalizuje baranom, by uważały przy finalizowaniu ważnych transakcji, kończeniu projektów i zamykaniu spraw. Może się okazać, że tak naprawdę wymagają one jeszcze dopracowania i nie są ukończone. Karta ta ostrzega by zodiakalne barany nie rozpoczynały nowego przedsięwzięcia zanim nie zakończą poprzedniego.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Diabła

Marzec ześle baranom wielkie emocje. Będą walczyły ze swoimi słabościami, nałogami, starając się zmienić na lepsze. Wszystko skazuje na to, że nie zabraknie im determinacji i choć zdają sobie sprawę ze swoich ułomności, to walczą z nimi dzielnie. Barany mogą odnieść sukces, o ile nadal będą trzymały się w karbach.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci

Marzec przyniesie bykom bardzo konkretne zmiany. Coś, co było dla nich ważne, definitywnie się zakończy i nie będzie od tego odwrotu. Pamiętajcie jednak, że w naturze nie ma próżni, a po nocy zawsze nastaje nowy dzień. Także i Was czeka odrodzenie, w miejsce utraconego elementu pojawi się coś zupełnie nowego. Wykorzystajcie tą szansę.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Księżyca

Księżyc ześle w tym miesiącu bykom niezwykły dar, ich intuicja, szósty zmysł oraz instynkt będą świetnie im służyły. Będą doskonałymi obserwatorami i dzięki temu mają szansę odkryć jakiś sekret bądź tajemnicę. Karta ta niesie też ze sobą ogromną energię erotyczną, dzięki czemu życie osobiste byków ma szansę rozkwitnąć i dać im wiele satysfakcji.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wieży

Wieża to bardzo silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że byki pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić bykom szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało na zdrowych podstawach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarzowej

W marcu bykom sprzyjać będzie wysoko postawiona kobieta. Cesarzowa może symbolizować mentorkę, przełożoną, matkę, albo oddaną przyjaciółkę. Osoba ta będzie popierała działania byki i ich dążenia do wyznaczonego celu, jednak nie będzie się ze swoją pomocą narzucała. Sprzyjające okoliczności wiążą się także z najbliższą rodziną i domem. Byki mogą zawsze liczyć na swoich bliskich.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Głupca

Głupiec oznacza, że w marcu bliźnięta postanowią rozpocząć coś zupełnie od zera. Jakkolwiek niepewnie będą się czuły na nowym gruncie ich entuzjazm oraz szczęście sprawi, że odniosą sukces. Bliźnięta będą brawurowo szły do przodu i śmiało odkrywały zarówno swoje możliwości jak i otaczający je świat.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny będzie w tym miesiącu wybitnie sprzyjało zodiakalnym bliźniętom, a to oznacza, że śmiało mogą wprowadzać w swoim życiu zmiany. Mogą podjąć ryzyko, zaszaleć i bezpiecznie opuścić swój azyl. Jakiekolwiek zmiany wprowadzą w tym czasie w swoim życiu, obrócą się one na ich korzyść.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy

Bliźnięta powinny w tym miesiącu uważać na to, by nie przesadzić z obowiązkami. Dużo na siebie bierzecie i nadmiar wyzwań może Was przytłoczyć. Pamiętajcie, że wszystko da się poukładać, ale trzeba do tego konsekwencji uporu i dobrego planu działania. Nie poddawajcie się, a każde małe zwycięstwo będzie przybliżało Was do osiągnięcia celu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Marzec będzie dla bliźniąt miesiącem, w którym uda im się osiągnąć upragnioną równowagę. Pomyślnie załatwią jakąś ważną, być może urzędową sprawę. Sprawiedliwość oznacza nie tylko pozytywne załatwienie ważnych planów, ale i wypośrodkowanie między tym, co istotne dla ciała i ducha. Bliźnięta mają, więc szansę uporządkować swoje życie wewnętrzne i zewnętrzne.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wisielca

Raki będą w marcu bardzo skoncentrowane na swoim rozwoju osobistym. Będą gotowe inwestować swój czas, siły i pieniądze w to, by osiągnąć wyższy poziom świadomości. Szczególnie w sprawach naukowych taka postawa przyniesie im sukces. Droga do samodoskonalenia wymaga wielu wyrzeczeń, raki będą jednak miały pełną świadomość sytuacji, a cel ich zmagań będzie je mobilizował i dodawał im sił.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Umiaru

Raki będą w tym miesiącu świetnie panowały nad emocjami. Ich atutem będzie opanowanie, rozsądek i umiejętność zdystansowania się do otaczającej je rzeczywistości. Dzięki temu będą mogły spojrzeć na ważne dla siebie sprawy z odpowiedniej perspektywy, obiektywnie je ocenić i logicznie poukładać.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Koła Fortuny

To, na co raki powinny uważać, to z jednej strony bezruch, stagnacja i zbyt długie pozostawanie w jednym miejscu, a z drugiej zbyt pochopne decyzje. Aby się rozwijać raki muszą coś zmienić w swoim życiu, ale nie powinny iść ślepo naprzód, muszą wyznaczyć sobie cel działania. W żadnym wypadku nie mogą pozwolić sobie na chaos.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży

W chwili, gdy wydaje się, że wszystko wali się nam na głowę najlepiej jest zachować spokój. Po głębszym zastanowieniu może się okazać, ze to, co się posypało i tak było pełne wad, a teraz można zbudować coś nowego, dobrego, prawdziwego. Raki rozpoczną, zatem nowy etap życia w pełni świadomie i nie popełnią starych błędów. Powinny szukać przyjaciół wśród osób, które myślą i czują podobnie.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca

Marzec będzie bardzo dobrym miesiącem dla zodiakalnych lwów. Odniosą spektakularny sukces i będą cieszyły się swoim zasłużonym zwycięstwem. Karta ta sprzyja również związkom, rodzinie, budowaniu więzi międzyludzkich. Sprzyja budowaniu planów na przyszłość. Słońce przyniesie lwom szczęście, harmonię i radość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Mocy

Żadne trudności, jakie lwy spotkają na swojej drodze nie będą w tym miesiącu w stanie spowolnić ich ani zniechęcić do realizacji marzeń. Moc da lwom siłę do przezwyciężania wszelkich przeciwności, a pokonanie każdej z nich da im więcej siły, wiedzy i pozwoli im wzmocnić swoją pozycję. Lwom sprzyjać będzie ich spryt, wewnętrzna moc i silna wola.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Świata

Świat sygnalizuje lwom, by uważały przy finalizowaniu ważnych transakcji, kończeniu projektów i zamykaniu spraw. Może się okazać, że tak naprawdę wymagają one jeszcze dopracowania i nie są ukończone. Karta ta ostrzega by lwy nie rozpoczynały nowego przedsięwzięcia zanim nie zakończą poprzedniego.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwanu

Istotnym momentem będzie dla lwów podróż albo zmiana miejsca pobytu. Może to być na przykład przeprowadzka lub zmiana stanowiska. Rydwan na im energię, której potrzebują, by zmienić swoje życie i jakkolwiek duży chaos ta zmiana wprowadzi, to szczęśliwy numer siedem pozwoli bykom osiągnąć szczęście. Zamiany będą dla nich bardzo dobre.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków

Przed pannami miesiąc pełen przyjemnych doświadczeń. Kochankowie rzutują bardzo pozytywnie na wszelkie aspekty życia, jednak szczególnie sprzyjają związkom uczuciowym i budowaniu relacji z ludźmi. To doskonały moment, aby bez żali zakończyć źle rokujące znajomości, pozbyć się negatywnych myśli i uporządkować zaległe sprawy. Panny mają szansę przejść przemianę, która da im pewność siebie i otworzy przed nimi nowe perspektywy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Zodiakalnym pannom w marcu sprzyjać będą ich przyjaciele, opiekunowie, mentorzy lub doradcy. Panny będą miały w nich silne wsparcie i dzięki temu będą mogły pewnie i ze spokojem realizować swoje plany. Nie bójcie się prosić o mądrą radę i skorzystajcie z wiedzy osób wyspecjalizowanych w danej dziecinie.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Diabła

Panny powinny unikać w tym miesiącu burzliwych emocji i utraty kontroli nad sobą. Ważne jest, by ich działania nie wykraczały poza przyjęte normy prawne i obyczajowe. Mogą nimi targać różne namiętności i żądze, nad którymi panny będą starały się zapanować. Jeśli uda im się poskromić diabła będą mogły wykorzystać energię, jaką niesie by skupić się na pozytywnych celach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarza

Dla zodiakalnych panien ważne będzie wzmocnienie swojego autorytetu i władzy. Będą gotowe zawalczyć o prestiż i pozycję zawodową lub społeczną. Będą pewne swoich racji i jasno dadzą do zrozumienia otoczeniu, że należy się z nimi liczyć. Mogą chcieć także zdominować lub podporządkować sobie partnera, jednak mogą ulec łagodnej perswazji.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Koła Fortuny

W marcu wagi mogą zaliczyć zarówno wzloty jak i upadki, jednak fortuna im sprzyja, zatem ze wszelkich zawirowań wyjdą obronną ręką. Najgorsze, co im grozi wagom, to stagnacja, trwanie z miejscu, w bezruchu. Najważniejsze to iść na przód, podejmować ryzyko, nie bać się zmian. Wszystko to ma na celu zdobycie przez wagi nowych, cennych doświadczeń. Symbol koła będzie je chroniła jak tarcza.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wieży

Upadek, który obrazuje karta Wieży może być wbrew pozorom bardzo pozytywnym zjawiskiem. Wagi dzięki przewróceniu pewnych spraw do góry nogami będą mogły zrewidować swoje poglądy i wyciągnąć konstruktywne wnioski. Dzięki temu zaczną odbudowywać swoje życie na zdrowych, silnych postawach. Rozsądek, logika i analityczne myślenie będą mocnymi stronami wag.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Wagi powinny zdecydowanie unikać w tym miesiącu niejasnych sytuacji. Szczególnie powinny uważać, by nie podważać autorytetu i wiedzy wysoko postawionej kobiety, gdyż mogą zastać przez nią ośmieszone, a ich niewiedza może przysporzyć im szkód. Unikajcie plotek i sekretów.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Gwiazdy

Bardzo ważnym momentem w tym miesiącu będzie dla zodiakalnych wag chwila oddechu, którą uda im się złapać. Będą mogły wówczas naprawdę odpocząć, zapomnieć o zobowiązaniach i terminach. Gwiazda zapewni im ochronę w czasie regeneracji i da czas na ułożenie nowego planu działania.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Księżyca

W marcu zodiakalne skorpiony powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać swojej intuicji. Być może będą się wokół nich działy sprawy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak, gdy zaufają swojemu instynktowi wybrnął z nich bez szwanku. Być może skorpionom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym będą erotycznie pobudzone i chętni będą szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Sprawiedliwość da skorpionom poczucie równowagi i pozwoli im przywrócić ład we wszystkich sferach ich życia. Będą mogły w nadchodzącym miesiącu podejmować słuszne decyzje, a ich osądy będą obiektywne i szczere. Harmonia, jaką poczują skorpiony będzie dotyczyła zarówno spraw materialnych jak i sfery duchowej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci

W tym miesiącu skorpiony powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na życiowe zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Lepiej spokojnie przeczekać i niczego nie robić pochopnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sądu

Skorpiony będą musiały podjąć ważną decyzję, być może wiążącą się z konsekwencjami prawnymi lub urzędowymi. Być może czeka Was ważny sprawdzian wiedzy i umiejętności, będziecie poddani ocenie i liczycie na łaskawy osąd. Sprawiedliwy wyrok będzie dla skorpionów bardzo ważny.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarzowej

W marcu strzelce skupią się na życiu rodzinnym i budowaniu dobrej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu. Będą świetnie zarządzały swoim czasem, dobrze rozplanują zadania dla siebie i swoich bliskich, którzy niepostrzeżenie będą realizować plany swojej cesarzowej. Strzelce chętnie wesprą i doradzą każdemu, kto zwróci się do nich o pomoc, jednakże nie będą mu jej narzucać.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Eremity

Osoby spod znaku strzelca będą miały świadomość tego, że oprócz potrzeb ciała istnieją też potrzeby ducha. Zadbają o siebie, swoje zdrowie i wewnętrzną równowagę. Sprzyjać im będzie koncentracja, odpowiedzi na swoje pytania mogą znaleźć w medytacji. Czas, jaki poświęcą sobie samym będzie owocny.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru

Przesada nigdy nie jest dobra, nawet, jeśli idzie o zachowanie umiaru. Strzelce powinny, zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania może spowodować, że strzelce stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności im nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wisielca

Dla zodiakalnych strzelców w marcu najważniejsze rzeczy będą wiązały się z wyrzeczeniami, które są gotowe ponieść w szczytnym celu. Mogą dzięki temu osiągnąć sukces, choć będzie on wymagał jeszcze sporo pracy i poświęceń. Jeśli strzelce myślą o podejściu do egzaminu mają szanse zdać go wyłącznie dzięki gruntownemu przygotowaniu.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci

Dla koziorożców marzec będzie miesiącem przełomowym. Coś ważnego zakończy się w ich życiu, ale coś równie ważnego się rozpocznie. Najważniejsze, to nie bać się zmian, które są potrzebne, aby móc się rozwijać. Przed koziorożcami nowy etap w życiu. Warto rozpocząć go z czystym sumieniem i głową otwartą na nowe pomysły.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Zmiany, jakie nastaną w tym miesiącu w życiu zodiakalnych koziorożców wyrwą je z letargu i pozwolą ruszyć z miejsca. Mocne strony koziorożców to odwaga, brawura, siła. Dzięki tym cechom przejdą przez każde życiowe zawirowanie szczęśliwie i wyjdą na tym bardzo dobrze. Los będzie im sprzyjał.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Głupca

To, co może koziorożcom stanąć na przeszkodzie to niefrasobliwość, dekoncentracja i chęć podążania łatwą ścieżką. Chodzenie na skróty, to jednak nie jest najlepsza droga w ich przypadku. Koziorożce nie powinny podejmować niepotrzebnego ryzyka, choć los im sprzyja, to jednak nie powinny ślepo ufać swojemu szczęściu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Maga

Dla koziorożców bardzo ważnym momentem będzie wkroczenie w nowy etap rozwoju osobistego. Może zdecydują się na kurs, szkolenie, studia, w kierunku, który od dawna je interesuje. Koziorożce znajdą sobie nowy cel w życiu i rozpoczną jego realizację, musza być jednak konsekwentne, skrupulatne i uczciwie pracować na swój sukces, a wówczas będzie on spektakularny.

Szczęścia i wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

Komentarze

Brak komentarzy