Horoskop miesięczny - marzec 2018 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarzowej

Wodniki skupią się w tym miesiącu na życiu rodzinnym, budowaniu dobrej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu. Będą świetnie zarządzały swoim czasem. Po mistrzowsku rozplanują zadania dla siebie i swoich bliskich, którzy niepostrzeżenie będą realizować plany swojej cesarzowej. Wodniki chętnie wesprą osoby będące w potrzebie i doradzą każdemu, kto zwróci się do nich o pomoc, jednakże nie będą mu jej narzucać.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze wodniki Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dogłębnemu zbadani sprawy wodniki mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Wodniki łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan przestrzega przed zbyt gwałtownymi reakcjami i zmianami. Zodiakalne wodniki powinny uważać, aby nie działać impulsywnie, gdyż może im to przynieść więcej szkody niż pożytku. Wodniki muszą zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży i podczas dłuższego pobytu poza domem. To nie jest najlepszy czas na wprowadzanie w życiu zmian, przeprowadzki, czy dalekie wycieczki.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy

Ważnym momentem w marcu będzie dla wodników pokonanie przeszkody, która była dla nich poważnym wyzwaniem. Poradzenie sobie w trudnej sytuacji da wodnikom wiarę we własne siły i wyzwoli w nich energię do dalszych zmagań. Warto pamiętać, że wszystkie te komplikacje są możliwe do pokonania dzięki uporowi, wytrwałości i konsekwencji, których wodnikom nie zabraknie.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wieży

Na drodze osób spod znaku ryb mogą pojawić się trudności. Może się okazać, że jakiś ważny dla nich projekt lub życiowy aspekt zacznie się sypać i mimo wszelkich starań nie uda się go uratować przed zupełną ruiną. W takiej sytuacji warto rozsądnie przewartościować swoje podejście do tematu. Nie należy uparcie trzymać się czegoś, co nie ma przyszłości, ani rozpaczać, że się skończyło. Zdecydowanie lepiej będzie wyciągnąć wnioski z tej porażki i poznać jej przyczyny, które najprawdopodobniej leżą u podstaw. Wiedza ta pozwoli rybom uniknąć podobnych upadków w przyszłości i będzie cenną lekcją życia.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza

Cesarz jest kartą, która oznacza, że ryby poczują się bardzo pewnie. Zwłaszcza mężczyźni spod tego znaku będą w tym miesiącu odznaczać się odwagą, siłą i determinacją. Po męsku załatwią ważne sprawy. Kobiety spod znaku ryb mogą być zdominowane przez silnego mężczyznę, jednak w dyplomatyczny sposób będą mogły opleść go sobie wokół palca.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru

Przesada nigdy nie jest dobra, nawet, jeśli idzie o zachowanie umiaru. Ryby powinny, zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania może spowodować, że ryby stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Słońca

Ważnym momentem w życiu ryb będzie spektakularny sukces. Po długim i ciężkim okresie przygotowań w końcu uda im się sięgnąć celu. Będą mogły świętować i cieszyć się ze swoich osiągnieć. Słońce da rybom dużo energii, wiary we własne siły i dobre zdrowie. To dobry czas dla osób myślących o powiększeniu rodziny.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sądu

Dla baranów marzec będzie czasem podsumowań, rozliczeń i konfrontacji. Nie będzie to być może sąd ostateczny, ale barany pragną jasno określić, w jakim miejscu swojego życia się znajdują zanim zaplanują kolejne kroki. Będą poddawane ocenie i same będą oceniały nie tylko zdarzenia, ale także osoby i ich poczynania. Dzięki temu rozeznaniu uda im się podjąć dobra decyzję. To świetny czas na załatwianie spraw urzędowych.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarzowej

Baranom sprzyjać będzie wysoko postawiona kobieta. Cesarzowa może symbolizować mentorkę, przełożoną, matkę, albo oddaną przyjaciółkę. Osoba ta będzie popierała działania baranów i ich dążenia do wyznaczonego celu, jednak nie będzie się ze swoją pomocą narzucała. Sprzyjające okoliczności wiążą się także z najbliższą rodziną i domem. Barany mogą zawsze liczyć na swoich bliskich.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Eremity

Arkanem, który obrazuje to, czego barany powinny się wystrzegać jest Eremita. Ostrzega on przed zbytnim zdystansowaniem do rzeczywistości i uciekaniem we własny świat. Zachowanie równowagi między duchowością, a materialną stroną życia może w tym czasie być trudne.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny oznacza, że w nadchodzącym miesiącu ważnym elementem życia baranów będzie podjęcie ryzyka. Decyzja, przed jaką staną będzie wymagała odwagi, jednak zważywszy na sprzyjającą kartę cesarzowej można wnioskować, że barany skorzystają z dobrej rady i zakręcą Kołem Fortuny. Dzięki temu zmienią swoje życie na lepsze.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków

Pojawienie się tej karty jest bardzo pomyślne i oznacza dla byków czas pełen miłości i dobrobytu. Marzec będzie, więc dla nich bardzo dobrym miesiącem. To świetny moment, aby bez żali zakończyć bezowocne znajomości, pozbyć się złych wspomnień i uregulować zaległe sprawy. Dzięki temu byki przejdą przemianę, dzięki której zyskają pewność siebie i nadzieję na przyszłość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Śmierci

Zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu byków będzie dla nich bardzo pozytywna. Co prawda wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym. To jakby byk narodził się na nowo i rozpoczynał życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla niego dobre.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru

Przesada nigdy nie jest dobra, nawet w powściągliwości i umiarkowaniu. Zodiakalne byki powinny uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Tworząc dystans wobec otaczającego je świata, narażają najbliższych ba emocjonalny chłód. Pragnienie zachowania pełnej samokontroli a może spowodować, że byki stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności Wam nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wisielca

Dla zodiakalnych byków w marcu najważniejsze rzeczy będą wiązały się z wyrzeczeniami, które są gotowe ponieść w szczytnym celu. Mogą dzięki temu osiągnąć sukces, choć będzie on wymagał jeszcze sporo pracy i poświęceń. Jeśli byki myślą o podejściu do egzaminu mają szanse zdać go dzięki gruntownemu przygotowaniu.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W marcu zodiakalne bliźnięta będą mogły liczyć na wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu bliźnięta mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do bliźniąt, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Sprawiedliwość da bliźniętom poczucie równowagi i pozwoli im przywrócić ład we wszystkich sferach ich życia. Będą mogły w nadchodzącym miesiącu podejmować słuszne decyzje, a ich osądy będą obiektywne i szczere. Harmonia, jaką poczują bliźnięta będzie dotyczyła zarówno spraw materialnych jak i sfery duchowej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan przestrzega przed zbyt gwałtownymi reakcjami i zmianami. Zodiakalne bliźnięta powinny uważać, aby nie działać impulsywnie, gdyż może im to przynieść więcej szkody niż pożytku. Bliźnięta muszą zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży i podczas przebywania z dala od domu. To nie jest najlepszy czas na wprowadzanie w życiu zmian, przeprowadzki, czy wyjazdy.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Kochanków

Coś ważnego może się wydarzyć w życiu uczuciowym osób spod znaku bliźniąt. Czeka je dużo dobrych i ciepłych emocji, być może zdecydują się na poważny związek, na jego legalizację, bądź na założenie rodziny. Osoby samotne mogą natomiast spotkać kogoś, z kim połączy je miłość. Kochankowie rzutują pozytywnie na wszystkie aspekty życia bliźniąt.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci

Dla raków marzec będzie miesiącem przełomowym. Coś ważnego zakończy się w ich życiu, ale coś równie ważnego się rozpocznie. Najważniejsze, to nie bać się zmian, które są potrzebne, móc się rozwijać. Przed rakami rozpocznie się nowy etap w życiu. Warto rozpocząć go z czystym sumieniem i głową otwartą na nowe pomysły.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Maga

W marcu mocną stroną zodiakalnych raków będzie ich wytrwałość, konsekwencja i pracowitość. Wiedzą, że aby odnieść prawdziwy i długotrwały sukces muszą go same wypracować od podstaw, wówczas efekty będą spektakularne. Dla osób postronnych umiejętności, jakie zaprezentują raki będą się wydawały wręcz magiczne. Nowy pomysł raka ma wielkie szanse powodzenia.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wieży

Wieża to bardzo silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że raki pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić rakom szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało na zdrowych podstawach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Głupiec mówi o tym, że przed rakami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to rakom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Gwiazdy

Gwiazda będzie w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju lwów. Oznacza to, że znajdą one czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie po niedawno przeżytych perturbacjach. Dzięki odpoczynkowi będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazda zapewni lwom ochronę, będzie dla nich niczym tarcza.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wisielca

Lwom sprzyjać będzie koncentracja, wytrwałość i upór. Będą w stanie wiele poświęcić, aby zyskać swój cel, który będzie bardziej duchowy niż materialny. Rozwój, podnoszenie kwalifikacji, nauka, we wszystkich tych sferach lwy mają szansę bardzo się rozwinąć, jeśli tylko się skupią.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Diabła

Lwy powinny unikać w tym miesiącu burzliwych emocji i utraty kontroli nad sobą. Ważne jest, by ich działania nie wykraczały poza przyjęte normy prawne i obyczajowe. Mogą nimi targać różne namiętności i żądze, nad którymi lwy będą starały się zapanować. Jeśli uda im się poskromić diabła będą mogły wykorzystać energię, jaką niesie by skupić się na pozytywnych celach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Księżyca

Ważnym momentem w życiu lwów będzie odkrycie jakiejś istotnej informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzy głos i zaufać sobie. Wówczas lwom uda się dojść do sedna rzeczy. Ważne by nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią. Intuicja będzie dla lwów bardzo przydatną cechą.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Świata

W marcu zodiakalne panny zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też panny nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że pannom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Panny będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że pannom sprzyjać będzie zmiana miejsca. Karta sprzyja podróżom.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga

Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Panny powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Panny muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on, bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży

Wieża oznacza, że dla zodiakalnych panien bardzo ważne będzie zawalenie jakiejś sprawy lub zakończenie znajomości. Nie będą się spodziewały tak drastycznej zmiany i wytrąci je to z równowagi. Dokładana analiza sprawy może wykazać, że przyczyna takiego jej obrotu tkwi u jej początków. To cenna lekcja na przyszłość, by nie popełnić podobnego błędu i budować swoje życie na silnych, zdrowych podstawach.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny da wagom szansę na wprowadzenie diametralnych zmian w ich życiu. Choć z natury cenią sobie równowagę, wagi zdecydują się podjąć ryzyko, dzięki któremu odniosą sukces i wyrwą się z rutyny. Czasami zmiany są po prostu konieczne, niezależnie od ich przyczyn rezultaty mogą być bardzo dobre.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalnym wagom sprzyjać będzie dobra Gwiazda, która da im czas na regenerację sił, osłonę przed zawieruchami życia i wenę do układania planów na przyszłość. Wagi będą mogły odreagować stres, oczyścić się energetycznie i zrelaksować. Ta odnowa będzie dla nich niezwykle korzystna.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Eremity

Arkanem, który obrazuje to, czego wagi powinny się wystrzegać jest Eremita. Ostrzega on przed zbytnim zdystansowaniem do rzeczywistości i uciekaniem we własny świat. Zachowanie równowagi między duchowością, a materialną stroną życia może w tym czasie być trudne. Wagi nie powinny zamykać się przed światem ani stronić od ludzi, gdyż samotność nie będzie dla nich wskazana.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Głupiec mówi o tym, że przed wagami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to wagom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Gwiazdy

Gwiazda będzie w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju skorpionów. Oznacza to, że znajdą one czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazda zapewni skorpionom bezpieczeństwo, a jej moc będzie szczególnie silna, gdyż, jako symbol koła mają silne działanie ochronne.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Słońca

Słońce da skorpionom dużo energii i sił do realizacji planów. Bardzo dobrze będą układały się ich związki z innymi osobami, szczególnie w kręgu rodzinnym. Los będzie sprzyjał skorpionom, które powinny wykorzystać ten czas dla dobra swojego i swoich najbliższych. Mają szansę odnieść sukces i długo się nim cieszyć.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Skorpiony powinny zdecydowanie unikać w tym miesiącu niejasnych sytuacji. Szczególnie powinny uważać, by nie podważać autorytetu i wiedzy wysoko postawionej kobiety, gdyż mogą zastać przez nią ośmieszone. Ich niewiedza może przysporzyć im szkód. Unikajcie plotek i sekretów.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarza

Dla zodiakalnych skorpionów ważne będzie wzmocnienie swojego autorytetu i władzy. Będą gotowe zawalczyć o prestiż i pozycję zawodową lub społeczną. Będą pewne swoich racji i jasno dadzą do zrozumienia otoczeniu, że należy się z nimi liczyć. Mogą chcieć także zdominować lub podporządkować sobie partnera, jednak mogą ulec łagodnej perswazji.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Głupca

Głupiec oznacza, że strzelce postanowią rozpocząć coś zupełnie od zera. Jakkolwiek niepewnie będą się czuły na nowym gruncie ich entuzjazm oraz szczęście sprawi, że odniosą sukces. Strzelce będą brawurowo szły do przodu i śmiało odkrywały zarówno swoje możliwości jak i otaczający je świat.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Diabła

Zodiakalnym strzelcom w tym miesiącu nie zabraknie energii, wigoru i iście szatańskiej przebiegłości. Będzie je rozpierała energia, jednak strzelce powinny uważać, by nie dać się jej porwać, nie zatracić się w przyjemnościach życia i używkach. Jeśli uda im się okiełznać swoje rządze, skoncentrować na jakimś pozytywnym celu, wówczas mogą wiele zyskać.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Księżyca

Strzelce nie powinny w pełni ufać zdrowemu rozsądkowi, nie zawsze logiczne myślenie przyniesie odpowiedzi na ważne pytania. Pewnych spraw nie da się wyjaśnić inaczej niż za pomocą uczuć, emocji, intuicji. Strzelce powinny uważać na tajemnice i sekstety, nie ufać plotkom.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wisielca

Dla strzelców w marcu najważniejsze rzeczy będą wiązały się z wyrzeczeniami, które są gotowe ponieść w szczytnym celu. Mogą dzięki temu osiągnąć sukces, choć będzie on wymagał jeszcze sporo pracy i poświęceń. Jeśli strzelce myślą o podejściu do egzaminu mają szanse zdać go dzięki gruntownemu przygotowaniu.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Osoby spod znaku koziorożca mają świadomość tego, że oprócz potrzeb ciała istnieją też potrzeby ducha. Zadają o siebie, swoje zdrowie i wewnętrzną równowagę. Sprzyjać im będzie koncentracja, odpowiedzi na swoje pytania mogą znaleźć w medytacji. Czas, jaki poświęcą sobie samym będzie owocny.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Umiaru

Mocną stroną koziorożców będzie w tym miesiącu zdrowy rozsądek. Dzięki niemu nabiorą dystansu do świata i będą mogły z szerszej perspektywy ocenić sytuację. Dostrzegą wówczas to, czego szukają. Koziorożce wiele zyskają zachowując umiar i nie dając zmącić sobie umysłu za pomocą używek.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Księżyca

Koziorożce powinny w tym miesiącu bardziej ufać swoje intuicji niż zdrowemu rozsądkowi. Będzie taki moment, że logiczne myślenie nie przyniesie im odpowiedzi na ważne pytania. Są rzeczy, których nie da się wyrazić inaczej niż poprzez uczucia i emocje. Koziorożcom nie sprzyjają tajemnice, zatem powinny wystrzegać się sekretów i plotek.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sądu

Podjęcie kluczowej decyzji w ważnej kwestii będzie priorytetem wśród najistotniejszych spraw, jakie koziorożce mają w tym miesiącu do załatwienia. Być może czeka je ważny egzamin, będą czekały na ocenę swojego działa i wiążą z nią wielkie nadzieje. Sprawiedliwy osąd będzie dla koziorożców bardzo ważny.

Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy