Horoskop miesięczny na październik 2016

 

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarzowej

Wodniki skupią się w tym miesiącu na życiu rodzinnym, budowaniu dobrej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu. Będą świetnie zarządzały swoim czasem, dobrze rozplanują zadania dla siebie i swoich bliskich, którzy niepostrzeżenie będą realizować plany swojej cesarzowej. Wodniki chętnie wesprą bliskich i doradzą każdemu, kto zwróci się do nich o pomoc, jednakże nie będą mu jej narzucać.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny będzie w tym miesiącu wybitnie sprzyjało wodnikom, a to oznacza, że śmiało mogą wprowadzać w swoim życiu zmiany. Mogą podjąć ryzyko, zaszaleć i bezpiecznie opuścić swój azyl. Jakiekolwiek zmiany wprowadzą w tym czasie, obrócą się one na ich korzyść.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sądu

Zodiakalne wodniki powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na wyrażanie swojej opinii, szczególnie na temat innych osób. Być może je same spotka niesprawiedliwa ocena i będą musiały zawalczyć o swoje dobre imię. Nie jest to również dobry czas na załatwianie urzędowych spraw, gdyż mogą wówczas wystąpić komplikacje. Karta ta nie jest jednak sądem ostatecznym i wszelkie niejasności można wyjaśnić. Będzie to jednak wymagało od wodników czasu i wysiłku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Słońca

Ważnym momentem w życiu wodników będzie spektakularny sukces. Po długim i ciężkim okresie przygotowań w końcu uda im się sięgnąć celu. Będą mogły świętować i cieszyć się ze swoich osiągnieć. Słońce da wodnikom dużo energii, wiary we własne siły i dobre zdrowie. To dobry czas dla osób myślących o powiększeniu rodziny.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W październiku zodiakalne ryby będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie je wspierała nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu ryby mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do ryb, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Ryby będą chętnie i łatwo przyswajały nowe wiadomości. Sprzyjające okoliczności będą się u nich wiązały z nauką, poznawaniem nowych rzeczy i doskonaleniem posiadanych umiejętności. Ryby będą też umiały zachować się dyskretnie i nie dadzą wiary plotkom, czy pogłoskom. Dzięki temu mogą zyskać czyjeś zaufanie i wdzięczność.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarzowej

Cesarzowa ostrzega ryby przed tym, by nie szukały zbyt często rady u innych i same kierowały swoim życiem. W przeciwnym razie mogą stać się czyjąś marionetką i nie będą z tego powodu szczęśliwe. Ryby powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Gwiazdy

Bardzo ważnym momentem w tym miesiącu będzie dla ryb chwila oddechu, którą uda im się złapać. Będą mogły wówczas naprawdę odpocząć, zapomnieć o zobowiązaniach i terminach. Gwiazda zapewni im ochronę w czasie regeneracji i da czas na ułożenie nowego planu działania.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wisielca

Barany będą w październiku bardzo skoncentrowane na swoim rozwoju osobistym. Będą gotowe inwestować swój czas, siły i pieniądze w to, by osiągnąć wyższy poziom świadomości. Szczególnie w sprawach naukowych taka postawa przyniesie im sukces. Droga do samodoskonalenia wymaga wielu wyrzeczeń, barany będą jednak miały pełną świadomość sytuacji, a cel ich zmagań będzie je mobilizował i dodawał im sił.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że baranom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Barany będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że baranom sprzyjać będzie ruch, zmiana miejsca pobytu, wyjazdy i podróże.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci

W tym miesiącu barany powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na życiowe zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Lepiej spokojnie przeczekać i niczego nie robić pochopnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity

Eremita oznacza, że istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla baranów czas refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia barany będą w stanie odzyskać harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i spojrzenie w głąb siebie, wówczas odkryją coś ważnego.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wieży

Byki mogą na swoje życiowej drodze napotkać trudności. Coś, na co byki mocno liczyły może okazać się niewypałem. Pomysł ten od samego początku maił chwiejne podstawy i wcześniej, czy później musiał się posypać. Byki nie powinny jednak pogrążać się w smutku i rozpaczy. To dla nich cenna lekcja, z której muszą wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dzięki temu więcej podobnego błędu nie popełnią.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Diabła

W październiku bykom z pewnością nie zabraknie energii, wigoru i iście szatańskiej przebiegłości. Będzie je rozpierała energia, jednak byki powinny uważać, by nie dać się jej porwać, nie zatracić się w przyjemnościach życia i używkach. Jeśli uda im się okiełznać swoje popędy i pragnienia oraz skoncentrować na jakimś pozytywnym celu, wówczas mogą wiele zyskać.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy

Byki powinny uważać, by nie brać na siebie więcej zobowiązań niż będą w stanie zrealizować. Muszą mierzyć siły na zamiary i cierpliwie dążyć do obranego celu bez względu na napotykane trudności. Powinny mieć na względzie to, by kończyć sprawy, które zaczęły, a nie wymigiwać się od obowiązków, bo może to spowodować ich spiętrzenie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Świata

W tym miesiącu bykom uda się zamknąć pewien etap swojego rozwoju lub kariery. Otworzy im to drzwi do wyższego poziomu poznania, będą jednak miały czas na to by nacieszyć się triumfem i ułożyć plan działania na przeszłość. To dobra karta, która mówi o predyspozycjach do dalszego rozwoju. Daje też ochronę i dobrą energię.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Umiaru

Zodiakalne bliźnięta w październiku postawią na opanowanie i szeroko pojęty umiar. Będą pracowały nad sobą, swoimi emocjami i swoim życiem. Będą starały się wykazać dużą cierpliwością wobec innych osób lub życiowych trudności. Ta pokora i dystans pozwolą im spojrzeć na otaczający je świat z szerszej perspektywy. Osoby walczące z nałogami mają w tym czasie dużą szanse na zwycięstwo i pożegnanie się z używkami.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu

Mocnym atutem bliźniąt będzie umiejętność podejmowania słusznych i sprawiedliwych decyzji. Trafnie będą oceniały zarówno ludzi jak i sytuacje, w jakich przyjdzie im się znaleźć. Jeśli same będą poddane ocenie mogą w niej wypaść pozytywnie i tym samym wywrzeć dobre wrażenie na oceniającym. Pomyślnie załatwią także sprawy urzędowe.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Diabła

Bliźnięta powinny unikać w tym miesiącu burzliwych emocji i utraty kontroli nad sobą. Ważne jest, by ich działania nie wykraczały poza przyjęte normy prawne i obyczajowe. Mogą nimi targać różne namiętności i żądze, nad którymi bliźnięta będą starały się zapanować. Jeśli uda im się poskromić diabła będą mogły wykorzystać energię, jaką niesie by skupić się na pozytywnych celach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Głupiec mówi o tym, że przed bliźniętami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to bliźniętom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Świata

Raki w październiku zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też raki nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Mocy

Żadne trudności, jakie w tym miesiącu spotkają na swojej drodze raki nie będą w stanie spowolnić ich, ani zniechęcić do realizacji marzeń. Moc da rakom siłę do przezwyciężania wszelkich przeciwności losu, a pokonanie każdej z nich da im więcej siły, wiedzy i pozwoli im wzmocnić swoją pozycję. Rakom sprzyjać będzie spryt, wewnętrzna moc i silna wola.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru

W tym miesiącu raki powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w będą musiały za wszelką cenę panować nad emocjami i nerwami. Może brakować Wam cierpliwości, dystansu do sprawy i obiektywizmu. Silenie się na zachowanie równowagi i tłumienie uczuć to nie jest dobry pomysł.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Księżyca

Ważnym momentem w życiu raków będzie odkrycie jakiejś istotnej informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzy głos i zaufać instynktowi. Wówczas rakom uda się dojść do sedna rzeczy. Ważne, aby nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Koła Fortuny

W październiku lwy mogą zaliczyć zarówno wzloty jak i upadki, jednak fortuna im sprzyja, zatem ze wszelkich zawirowań wyjdą obronną ręką. Najgorsze, co im grozi to stagnacja, trwanie z miejscu, w bezruchu. Najważniejsze to iść na przód, podejmować ryzyko, nie bać się zmian. Wszystko to ma na celu zdobycie przez lwy nowych, cennych doświadczeń. Symbol koła będzie je chroniła jak tarcza.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Księżyca

Księżyc ześle w tym miesiącu lwom niezwykły dar, ich intuicja, szósty zmysł oraz instynkt będą świetnie im służyły. Będą doskonałymi obserwatorami i dzięki temu mają szansę odkryć jakiś sekret bądź tajemnicę. Karta ta niesie też ze sobą ogromną energię erotyczną, dzięki czemu życie osobiste lwów ma szansę rozkwitnąć i dać im wiele satysfakcji.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Kochanków

Październik nie będzie korzystny dla lwów pod względem ważnych emocjonalnych wyborów. Jeśli wahacie się w kwestiach uczuć, to postarajcie się uczciwie i obiektywnie ocenić nie tylko swoje uczucia, ale także emocje i zachowanie Waszego partnera. Od Waszej decyzji będzie zależało Wasze dalsze szczęście, jednak, jeśli możecie ją odwlec w czasie, to będzie to dla Was najlepsze.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży

W chwili, gdy wydaje się, że wszystko wali się nam na głowę najlepiej jest zachować spokój. Po głębszym zastanowieniu może się okazać, ze to, co się posypało i tak było pełne wad, a teraz można zbudować coś nowego, dobrego, prawdziwego. Lwy rozpoczną, zatem nowy etap życia, w pełni świadomie i nie popełnią starych błędów. Powinni szukać przyjaciół wśród osób, które myślą i czują podobnie.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca

Październik będzie bardzo dobrym miesiącem dla zodiakalnych panien. Odniosą spektakularny sukces i będą cieszyły się swoim zasłużonym zwycięstwem. Karta ta sprzyja również związkom, rodzinie, budowaniu więzi międzyludzkich. Sprzyja budowaniu planów na przyszłość. Słońce przyniesie pannom szczęście, harmonię i radość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Śmierci

Zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu panien będzie dla nich bardzo pozytywna. Co prawda wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym. To jakby panny narodził się na nowo i rozpoczynały życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla nich dobre.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wisielca

To, na co panny powinny szczególnie uważać, to zbytnie poświęcenie dla sprawy. Czasem nie warto angażować wszystkich sił i rezygnować zupełnie z własnych potrzeb w imię szczytnego celu. Albo nie jest to tak dobra idea, albo wysiłek złożony w jej realizację nie jest tego wart. Panny powinny, zatem z umiarem angażować się w tego typu zadania.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwanu

Istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla panien podróż albo zmiana miejsca pobytu. Może to być na przykład przeprowadzka lub zmiana stanowiska. Rydwan da im energię, której potrzebują, by zmienić swoje życie i jakkolwiek duży chaos ta zmiana wprowadzi, to szczęśliwy numer siedem pozwoli pannom osiągnąć szczęście. Zamiany będą dla nich bardzo dobre.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Maga

Wagi powinny pamiętać, że los sprzyja odważnym, więc aby się rozwijać muszą podjąć ryzyko. Jeśli tylko zechcą, wagi będą mogły rozpocząć nowy, ważny etap w swoim życiu i raz na zawsze pozbędą się starych problemów. Będzie to od nich wymagało samodyscypliny i konsekwencji, jednak przyniesie spektakularne rezultaty.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze wagi Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności wagi mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Wagi łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Wagi mogą się w tym miesiącu spotkać z jakąś niesprawiedliwością. Nie powinny jednak chować urazy i dzielnie robić swoje. Próby usilnego udawadniania przez wagi swojej racji mogą utwierdzić oceniającego w jego niesłusznym przekonaniu, zatem spokój i umiar będą lepszymi doradcami.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Ważnym wydarzeniem dla wag będzie zdobycie nowych umiejętności popartych wiedzą i doświadczeniem. Dokształcanie się, z pewnością się wagom opłaci. Rozwój intelektualny pomoże im wyjść poza dotychczasowe ramy i poszerzyć horyzonty. Będą lepiej rozumiały otaczający je świat i lepiej się w nim odnajdywały. Być może wagi zdadzą pozytywnie jakiś ważny egzamin.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków

Przed skorpionami miesiąc pełen przyjemnych doświadczeń. Kochankowie rzutują bardzo pozytywnie na wszelkie aspekty życia, jednak szczególnie sprzyjają związkom uczuciowym i budowaniu relacji z ludźmi. To doskonały moment, aby bez żali zakończyć źle rokujące znajomości, pozbyć się negatywnych myśli i uporządkować zaległe sprawy. Skorpiony mają szansę przejść przemianę, która da im pewność siebie i otworzy przed nimi nowe perspektywy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza

Cesarz da zodiakalnym skorpionom siłę i wiarę we własne siły. Szczególnie mężczyźni spod tego znaku będą przebojowi i nieustępliwi w dążeniu do celu. Dzięki odwadze, uporowi i poczuciu własnej wartości skorpiony mogą dużo zyskać. Musza tylko działać zdecydowanie i być pewne swego.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga

Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Skorpiony powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Skorpiony muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on, bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Śmierci

Choć nazwa tej karty brzmi złowrogo, to Śmierć może wnieść w życie skorpionów dużo dobrego. Coś się w ich życiu ostatecznie zakończy, jakiś ważny etap. Tylko dzięki zamknięciu tej sprawy będzie mogło pojawić się u nich coś nowego. Karta ta może zwiastować zakończenie projektu, pewnego etapu nauki lub znajomości.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Głupca

Głupiec oznacza, że zodiakalne strzelce postanowią rozpocząć coś zupełnie od zera. Jakkolwiek niepewnie będą się czuły na nowym gruncie ich entuzjazm oraz szczęście sprawi, że odniosą sukces. Strzelce będą brawurowo szły do przodu i śmiało odkrywały zarówno swoje możliwości jak i otaczający je świat.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalnym strzelcom sprzyjać będzie dobra Gwiazda, która w październiku da im czas na regenerację sił, osłonę przed zawieruchami życia i wenę do układania planów na przyszłość. Strzelce będą mogły odreagować stres, oczyścić się energetycznie i zrelaksować. Ta odnowa będzie dla nich niezwykle korzystna.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarza

Strzelce zdecydowanie powinny unikać sytuacji, w których ktoś będzie się starał je zdominować i narzucić im swoją wolę. Taka konfrontacja może doprowadzić do konfliktu lub otwartej kłótni, która nie przyniesie im niczego dobrego. Strzelce może wówczas uratować delikatna, subtelna dyplomacja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Ważnym momentem dla strzelców będzie powrót do upragnionej równowagi emocjonalnej. Uda Wam się załatwić sprawę, która od dłuższego czasu wisiała nad Wami i dzięki temu poczujecie się znacznie lepiej. Sprawiedliwości stanie się zadość i jeśli tym razem od Was będzie zależała ocena osoby lub sytuacji postąpicie zgodnie z normami etycznymi i moralnymi.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Eremity

Koziorożce powinny w tym miesiącu bardziej skupić się na sobie. Jeśli uda im się zrozumieć siebie, wówczas o wiele łatwiej będzie im również zrozumieć innych. Mogą zaufać swojej intuicji, gdyż dzięki niej wybiorą właściwą drogę. Praca w tym kierunku samodoskonalenia pozwoli koziorożcom na osiągnięcie harmonii i powodzenie. Muszą pamiętać o zachowaniu równowagi między ciałem, a duchem.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Sprawiedliwość da koziorożcom poczucie równowagi i pozwoli im przywrócić ład we wszystkich sferach ich życia. Będą mogły w nadchodzącym miesiącu podejmować słuszne decyzje, a ich osądy będą obiektywne i szczere. Harmonia, jaką poczują koziorożce będzie dotyczyła zarówno spraw materialnych jak i sfery duchowej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać zodiakalne koziorożce przed tym, by nie świętowały triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Koziorożce nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Umiaru

Nabranie dystansu do świata, spojrzenie na sprawy ważne z odpowiedniej pespektywy i uświadomienie sobie wszystkich aspektów problemu da koziorożcom odpowiednie rozeznanie przed podjęciem ważnej decyzji. Koziorożce będą chciały zachować czysty, niczym niezmącony umysł, będą, więc stronić od używek. Uda im się zrozumieć jakieś ważne dla nich zagadnienie.

 

Wszystkiego dobrego w nadchodzącym miesiącu życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy