Horoskop miesięczny - Październik 2017 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Maga

Wodniki powinny pamiętać, że los sprzyja odważnym, więc aby się rozwijać muszą podjąć ryzyko. Jeśli tylko zechcą, wodniki będą mogły rozpocząć nowy, ważny etap w swoim życiu i raz na zawsze pozbędą się starych problemów. Będzie to od nich wymagało samodyscypliny i konsekwencji, jednak przyniesie spektakularne rezultaty.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądy

W tym miesiącu wodniki będą umiały świetnie ocenić sytuację, w której się znajdą, a to dzięki karcie Sądu. Da im ona również mądrość i rozwagę przy podejmowaniu ważnych decyzji oraz pozwoli obiektywnie oceniać inne osoby

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Świata

Świat sygnalizuje wodnikom, by uważały przy finalizowaniu ważnych transakcji, kończeniu projektów i zamykaniu spraw. Może się okazać, że tak naprawdę wymagają one jeszcze dopracowania i nie są ukończone. Karta ta ostrzega by wodniki nie rozpoczynały nowego przedsięwzięcia zanim nie zakończą poprzedniego.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Gwiazdy

Bardzo ważnym momentem w tym miesiącu będzie dla wodników chwila oddechu, którą uda im się złapać. Będą mogły wówczas naprawdę odpocząć, zapomnieć o zobowiązaniach i terminach. Gwiazda zapewni im ochronę w czasie regeneracji i da czas na ułożenie nowego planu działania.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Koła Fortuny

W październiku zodiakalne ryby mogą zaliczyć zarówno wzloty jak i upadki, jednak fortuna im sprzyja, zatem ze wszelkich zawirowań wyjdą obronną ręką. Najgorsze, co im grozi to stagnacja, trwanie z miejscu, w bezruchu. Najważniejsze to iść na przód, podejmować ryzyko, nie bać się zmian. Wszystko to ma na celu zdobycie przez ryby nowych, cennych doświadczeń. Symbol koła będzie je chroniła jak tarcza.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalnym rybom sprzyjać będzie dobra Gwiazda, która da im czas na regenerację sił, osłonę przed zawieruchami życia i wenę do układania planów na przyszłość. Ryby będą mogły odreagować stres, oczyścić się energetycznie i zrelaksować. Ta odnowa będzie dla nich niezwykle korzystna.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru

Przesada nigdy nie jest dobra, nawet, jeśli idzie o zachowanie umiaru. Ryby powinny, zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania może spowodować, że ryby stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności rybom nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Śmierci

Ryby powinny w tym miesiącu szykować się na dużą zmianę, a to za sprawą karty Śmieci. Mówi ona wyraźnie, że coś w życiu ryb skończy się definitywnie. Natura jednak nie znosi pustki i w to miejsce natychmiast pojawi się coś nowego. Może to być zakończenie projektu, pewnego życiowego etapu lub znajomości.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Umiaru

Zodiakalne barany w październiku postawią na opanowanie i szeroko pojęty umiar. Będą pracowały nad sobą, swoimi emocjami i swoim życiem. Będą starały się wykazać duża cierpliwością wobec innych osób lub życiowych trudności. Ta pokora i dystans pozwolą im spojrzeć na otaczający je świat z szerszej perspektywy. Osoby walczące z nałogami mają w tum czasie dużą szanse na zwycięstwo i pożegnanie się z używkami.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Świata

Świat to karta o pozytywnym wydźwięku. Dla baranów oznacza ona dobre warunki do zakończenia wszelkich spraw, ich dążenia zakończą się sukcesem, który pozwoli im uzyskać wyższy poziom rozwoju, awansować lub przejść do kolejnego, ważnego dla nich etapu. Świat mówi też o tym, że zanim barany ruszą w dalszą drogę będą miały czas, by świętować i cieszyć się życiem.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Kochanków

Październik nie będzie korzystny dla baranów pod względem ważnych emocjonalnych wyborów. Jeśli wahacie się w kwestiach uczuć, to postarajcie się uczciwie i obiektywnie ocenić, nie tylko swoje uczucia, ale także emocje i zachowanie Waszego i partnera. Od Waszej decyzji będzie zależało Wasze dalsze szczęście, jednak, jeśli możecie ją odwlec w czasie, to będzie to dla Was najlepsze.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwanu

Istotnym momentem będzie dla baranów podróż albo zmiana miejsca pobytu. Może to być na przykład przeprowadzka lub zmiana stanowiska. Rydwan da im energię, której potrzebują, by zmienić swoje życie i jakkolwiek duży chaos ta zmiana wprowadzi, to szczęśliwy numer siedem pozwoli baranom osiągnąć szczęście. Zamiany będą dla nich bardzo dobre.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci

Październik przyniesie bykom bardzo konkretne zmiany. Coś, co było dla nich ważne, definitywnie się zakończy i nie będzie od tego odwrotu. Pamiętajcie jednak, że w naturze nie ma próżni, a po nocy zawsze nastaje nowy dzień. Także i Was czeka odrodzenie, w miejsce utraconego elementu pojawi się coś zupełnie nowego. Wykorzystajcie tą szansę.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Słońca

Słońce da bykom dużo energii i sił do realizacji planów. Bardzo dobrze będą układały się ich związki z innymi, Los będzie sprzyjał bykom, które powinny wykorzystać ten czas dla dobra swojego i tych, którzy cię otaczają.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Byki powinny zdecydowanie unikać w tym miesiącu niejasnych sytuacji. Szczególnie powinny uważać, by nie podważać autorytetu i wiedzy wysoko postawionej kobiety, gdyż mogą zastać przez nią ośmieszone, a ich niewiedza może przysporzyć im szkód. Unikajcie plotek i sekretów.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Diabła

Diabeł oznacza, że w październiku ważnym momentem dla byków będzie podjęcie moralnej decyzji. Byki staną przed wielką pokusą, ale jeśli się jej oprą odniosą wielkie zwycięstwo i da im to siłę, by przezwyciężyć swoje słabości, walczyć z nałogami i skierować nagromadzoną energię na jakiś pozytywny cel. Jeśli byki oprą się nieuczciwej lub niemoralnej propozycji mogą wiele zyskać.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wisielca

Bliźnięta będą w październiku bardzo skoncentrowane na swoim rozwoju osobistym. Będą gotowe inwestować swój czas, siły i pieniądze w to, by osiągnąć wyższy poziom świadomości. Szczególnie w sprawach naukowych taka postawa przyniesie im sukces. Droga do samodoskonalenia wymaga wielu wyrzeczeń, bliźnięta będą jednak miały pełną świadomość sytuacji, a cel ich zmagań będzie je mobilizował i dodawał im sił.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Eremity

Osoby spod znaku bliźniąt będą miały świadomość tego, że oprócz potrzeb ciała istnieją też potrzeby ducha. Zadają o siebie, swoje zdrowie i wewnętrzną równowagę. Sprzyjać im będzie koncentracja, odpowiedzi na swoje pytania mogą znaleźć w medytacji. Czas, jaki poświęcą sobie samym będzie owocny.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

W tym miesiącu zodiakalne bliźnięta nie mają, co liczyć na spektakularny sukces. Jeśli wydaje Wam się, że kończycie już jakiś projekt, czy etap rozwoju, to sprawdźcie wszystko raz jeszcze bardzo dokładnie, bo to jeszcze nie jest finał. Bliźnięta mogą też czuć się samotne, a tęsknota za bliskimi może spowodować u nich gorszy nastrój, nie poddawajcie się tej negatywnej energii.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Głupiec mówi o tym, że przed bliźniętami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to bliźniętom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarza

Październik będzie dla raków pełen wyzwań, ale i satysfakcji. Uda im się zawojować świat, zdobyć pozycję, o której marzą, a dzięki której będą sprawowały niepodzielną władzę w swoim otoczeniu. Jeśli natomiast raki będą musiały skonfrontować się z jakąś silną, cieszącą się autorytetem osobą powinny uciec się do subtelnej sztuki dyplomacji i delikatnie skłonić tą osobę do pomocy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarzowej

Rakom sprzyjać będzie wysoko postawiona kobieta. Cesarzowa może symbolizować mentorkę, przełożoną, matkę, albo oddaną przyjaciółkę. Osoba ta będzie popierała działania raków i ich dążenia do wyznaczonego celu, jednak nie będzie się ze swoją pomocą narzucała. Sprzyjające okoliczności wiążą się także z najbliższą rodziną i domem. Raki mogą zawsze liczyć na swoich bliskich.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Eremity

Arkanem, który obrazuje to, czego raki powinny się wystrzegać jest Eremita. Ostrzega on przed zbytnim zdystansowaniem do rzeczywistości i uciekaniem we własny świat. Zachowanie równowagi między duchowością, a materialną stroną życia może w tym czasie być trudne.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Ważnym momentem dla raków będzie powrót do upragnionej równowagi emocjonalnej. Uda Wam się załatwić sprawę, która od dłuższego czasu wisiała nad Wami i dzięki temu poczują się znacznie lepiej. Sprawiedliwości stanie się zadość i jeśli tym razem od Was będzie zależała ocena osoby lub sytuacji postąpicie zgodnie z normami etycznymi i moralnymi.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Głupca

W życiu lwów październik przyniesie powiew świeżości i nowości. Postanowicie działać w sposób spontaniczny i nieprzemyślany, dosłownie rzucicie się w wir wydarzeń i będziecie brać to, co życie ma Wam do zaoferowania. Głupiec zwiastuje nowy rozdział w życiu, ale oznacza też uśmiech losu, zatem w Waszym szaleństwie jest metoda i nic złego się Wam nie przydarzy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze lwy Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności lwy mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Lwy łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarzowej

Cesarzowa ostrzega lwy przed tym, by nie szukały zbyt często rady u innych i same kierowały swoim życiem. W przeciwnym razie mogą stać się czyjąś marionetką i nie będą z tego powodu szczęśliwe. Lwy powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarza

Dla zodiakalnych lwów ważne będzie wzmocnienie swojego autorytetu i władzy. Będą gotowe zawalczyć o prestiż i pozycję zawodową lub społeczną. Będą pewne swoich racji i jasno dadzą do zrozumienia otoczeniu, że należy się z nimi liczyć. Mogą chcieć także zdominować lub podporządkować sobie partnera, jednak mogą ulec łagodnej perswazji.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków

Przed pannami miesiąc pełen przyjemnych doświadczeń. Kochankowie rzutują bardzo pozytywnie na wszelkie aspekty życia, jednak szczególnie sprzyjają związkom uczuciowym i budowaniu relacji z ludźmi. To doskonały moment, aby bez żali zakończyć źle rokujące znajomości, pozbyć się negatywnych myśli i uporządkować zaległe sprawy. Panny mają szansę przejść przemianę, która da im pewność siebie i otworzy przed nimi nowe perspektywy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że pannom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Panny będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że pannom sprzyjać będzie zmiana miejsca. Karta sprzyja podróżom.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wisielca

W październiku zodiakalne panny nie powinny tak mocno się angażować i poświęcać, by osiągnąć równowagę. Takie działanie na siłę może je tylko wyczerpać i zniechęcić. Aby rozwiązać problem należy się z nim skonfrontować i dać sobie czas na jego rozwiązanie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy

Ważnym momentem w październiku będzie dla panien pokonanie przeszkody, która była dla nich poważnym wyzwaniem. Poradzenie sobie w trudnej sytuacji da im wiarę we własne siły i wyzwoli w nich energię do dalszych zmagań. Warto pamiętać, że wszystkie te przeszkody są możliwe do pokonania dzięki uporowi, wytrwałości i konsekwencji, których pannom nie zabraknie.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W październiku zodiakalne wagi będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu wagi mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do wag, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wieży

Upadek, który obrazuje karta Wieży może być wbrew pozorom bardzo pozytywnym zjawiskiem. Wagi dzięki przewróceniu pewnych spraw do góry nogami będą mogły zrewidować swoje poglądy i wyciągnąć konstruktywne wnioski. Dzięki temu zaczną odbudowywać swoje życie na zdrowych, silnych postawach. Rozsądek, logika i analityczne myślenie będą mocnymi stronami wag.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sądu

Zodiakalne wagi powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na wyrażanie swojej opinii, szczególnie na temat innych osób. Być może je same spotka niesprawiedliwa ocena i będą musiały zawalczyć o swoje dobre imię. Nie jest to również dobry czas na załatwianie urzędowych spraw, gdyż mogą wówczas wystąpić komplikacje. Karta ta nie jest jednak sądem ostatecznym i wszelkie niejasności można wyjaśnić. Będzie to jednak wymagało od wag czasu i wysiłku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Księżyca

Ważnym momentem w życiu wag będzie odkrycie jakiejś istotnej informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzy głos i zaufać sobie. Wówczas wagom uda się dojść do sedna rzeczy. Ważne, by nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Księżyca

W październiku zodiakalne skorpiony powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać swojej intuicji. Być może będą się wokół nich działy sprawy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak, gdy zaufają swojemu instynktowi wybrnął z nich bez szwanku. Być może skorpionom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym będą erotycznie pobudzone i chętnie będą szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Mocy

Żadne trudności, jakie skorpiony spotkają na swojej drodze nie będą w tym miesiącu w stanie spowolnić ich ani zniechęcić do realizacji marzeń. Moc da skorpionom siłę do przezwyciężania wszelkich przeciwności, a pokonanie każdej z nich da im więcej siły, wiedzy i pozwoli im wzmocnić swoją pozycję. Skorpionom sprzyjać będzie ich spryt, wewnętrzna moc i silna wola.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wieży

Wieża to bardzo silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że skorpiony pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić skorpionom szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało na zdrowych podstawach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Kluczowym momentem dla skorpionów będzie w październiku uzyskanie nowych umiejętności, objęcie nowego stanowiska, zdobycie tytułu naukowego lub po prostu wyższego stopnia rozwoju. Poszerzenie wiedzy na pewno się skorpionom opłaci. Rozwój pozwoli im poszerzyć horyzonty. Skorpiony wiedzą, że mają ogromne wsparcie w zaufanych osobach i dzięki nim śmiało mogą realizować swoje życiowe plany.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla strzelców priorytetowa sprawa. Będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem strzelce najpierw powinny uporządkować swoje wnętrze, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Zmiany, jakie nastaną w tym miesiącu w życiu zodiakalnych strzelców wyrwą je z letargu i pozwolą im ruszyć z miejsca. Mocne strony strzelców to odwaga, brawura, siła. Dzięki tym cechom przejdą przez każde życiowe zawirowanie szczęśliwie i wyjdą na tym bardzo dobrze. Los będzie im sprzyjał.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci

W tym miesiącu strzelce powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na aż tak poważne życiowe zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć należy przeczekać. Lepiej podejść do nich na spokojnie i niczego nie robić pochopnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Gwiazdy

Październik przyniesie strzelcom upragnioną chwilę wytchnienia. Po życiowych zmaganiach i trudnych decyzjach nadejdzie dla nich czas na fizyczny odpoczynek i psychiczną regenerację. Dzięki temu strzelce odzyskają wigor i podejdą do życia bardziej optymistycznie. To dobry moment na uporządkowanie swoich planów na przyszłość.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Diabła

Październik będzie dla koziorożców miesiącem pokus i zmagania ze swoimi słabościami. Żywioł ognia podsyci temperament koziorożców, które mogą być skore do kłótni i wybuchów. Nie zabraknie im siły witalnej, zatem jeśli tylko uda im się okiełznać swojego demona i skierować uwagę na jakiś pozytywny cel będą miały duże szanse na sukces.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Maga

Koziorożce mogą w październiku śmiało podejmować nowe wzuwania i otwierać nowe projekty. Jeśli tylko przyłożą się do pracy, zmobilizują się i użyją całego swojego potencjału mogą osiągnąć spektakularny sukces. Będzie to doskonały punkt wyjścia do realizacji dalszych planów i rozwoju

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru

Koziorożce powinny uważać, żeby przez zbytnią powściągliwość i asekurowanie się nie stracić jakiejś ciekawej szansy. Ich naturalna ostrożność i sceptycyzm mogą blokować szansę rozwoju i dlatego w tym miesiącu koziorożce powinny podąć ryzyko, działać szybko i zdecydowanie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wisielca

Dla zodiakalnych koziorożców w październiku najważniejsze rzeczy będą wiązały się z wyrzeczeniami, które są gotowe ponieść w szczytnym celu. Mogą dzięki temu osiągnąć sukces, choć będzie on wymagał jeszcze sporo pracy i poświęceń. Jeśli koziorożce myślą o podejściu do egzaminu mają szanse zdać go dzięki gruntownemu przygotowaniu.

Wszystkiego dobrego w te jesienne dni życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy