Horoskop miesięczny - styczeń 2018 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Umiaru

W styczniu zodiakalne wodniki postawią na opanowanie i szeroko pojęty umiar. Będą pracowały nad sobą, swoimi emocjami i swoim życiem. Będą starały się wykazać dużą cierpliwością wobec innych osób lub życiowych trudności. Ta pokora i dystans pozwolą im spojrzeć na otaczający je świat z szerszej perspektywy. Osoby walczące z nałogami mają w tum czasie dużą szanse na zwycięstwo i pożegnanie się z używkami.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Mocy

Żadne trudności, jakie wodniki spotkają na swojej drodze nie będą w tym miesiącu w stanie spowolnić ich ani zniechęcić do realizacji marzeń. Moc da wodnikom siłę do przezwyciężania wszelkich przeciwności, a pokonanie każdej z nich da im więcej siły, wiedzy i pozwoli im wzmocnić swoją pozycję. Wodnikom sprzyjać będzie ich spryt, wewnętrzna moc i silna wola.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga

Wodniki powinny bardziej przyłożyć się do pracy, jeśli chcą, aby doceniono ich wysiłki. Sukces nie przyjdzie jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki, musicie sami sobie na niego zapracować. Żmudne dążenie do celu może być nużące i chętnie poszlibyście na skróty, ale może Wam to przynieść więcej szkody niż pożytku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży

W chwili, gdy wydaje się, że wszystko wali się nam na głowę najlepiej jest zachować spokój. Po głębszym zastanowieniu może się okazać, że to, co się posypało i tak było pełne wad, a teraz można zbudować coś nowego, dobrego, prawdziwego. Wodniki rozpoczną, zatem nowy etap życia w pełni świadomie i nie popełnią starych błędów. Powinni szukać przyjaciół wśród osób, które myślą i czują podobnie.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Świata

Ryby w styczniu zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też ryby nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Zmiany, jakie nastaną w tym miesiącu w życiu zodiakalnych ryb wyrwą je z letargu i pozwolą ruszyć z miejsca. Mocne strony ryb to odwaga, brawura, siła. Dzięki tym cechom przejdą przez każde życiowe zawirowanie szczęśliwie i wyjdą na tym bardzo dobrze. Los będzie im sprzyjał.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Ryby mogą się w tym miesiącu spotkać z jakąś niesprawiedliwością. Nie powinny jednak chować urazy i dzielnie robić swoje. Próby usilnego udawadniania przez ryby swojej racji mogą utwierdzić oceniającego w jego niesłusznym przekonaniu, zatem spokój i umiar będą lepszymi doradcami.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Kochanków

Coś ważnego może się wydarzyć w życiu uczuciowym osób spod znaku ryb. Czeka je dużo dobrych i ciepłych emocji, być może zdecydują się na poważny związek, na jego legalizację, bądź na założenie rodziny. Osoby samotne mogą natomiast spotkać kogoś, z kim połączy je miłość. Kochankowie rzutują pozytywnie na wszystkie aspekty życia ryb.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca

Styczeń będzie bardzo dobrym miesiącem dla zodiakalnych baranów. Odniosą spektakularny sukces i będą cieszyły się swoim zasłużonym zwycięstwem. Karta ta sprzyja również związkom, rodzinie, budowaniu więzi międzyludzkich. Sprzyja budowaniu planów na przyszłość. Słońce przyniesie baranom szczęście, harmonię i radość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Maga

W styczniu mocną stroną zodiakalnych baranów będzie ich wytrwałość, konsekwencja i pracowitość. Wiedzą, że aby odnieść prawdziwy i długotrwały sukces muszą go same wypracować od podstaw, wówczas efekty będą spektakularne. Dla osób postronnych umiejętności, jakie zaprezentują barany będą się wydawały wręcz magiczne. Nowy pomysł baranów ma wielkie szanse powodzenia.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wisielca

Barany nie powinny tak mocno się angażować i poświęcać, by osiągnąć równowagę. Takie działanie na siłę może je tylko wyczerpać i zniechęcić. Aby rozwiązać problem należy się z nim skonfrontować i dać sobie czas na jego rozwiązanie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarzowej

Dla baranów ważnym momentem będzie spotkanie z kobietą, żoną, matką, przyjaciółką, która w dużej mierze wpływa na ich życie. Doradzi im ona w kluczowej kwestii i pomoże zrealizować ważny plan. Dzięki jej wsparciu barany poczują się bezpiecznie i pewnie, a pod opieką cesarzowej odzyskają pełnię sił.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarza

Styczeń będzie dla zodiakalnych byków pełen wyzwań, ale i satysfakcji. Uda im się zawojować świat, zdobyć pozycję, o której marzą, a dzięki której będą sprawowały niepodzielną władzę w swoim otoczeniu. Jeśli natomiast byki będą musiały skonfrontować się z jakąś silną, cieszącą się autorytetem osobą powinny uciec się do subtelnej sztuki dyplomacji i delikatnie skłonić tą osobę do pomocy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Głupca

Zodiakalne byku poczują moc karnawału i z ochotą rzucą się w wir zabawy. Odwaga, spontaniczność i pogoda ducha będą ich wielkimi atutem. Choć mogą być ciut naiwne i patrzeć na świat przez różowe okulary, to szczęście będzie sprzyjało bykom przez cały miesiąc. Dzięki temu unikną wszelkich niebezpieczeństw.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru

Byki powinny uważać, żeby przez zbytnią powściągliwość i asekurowanie się nie stracić jakiejś ciekawej szansy. Ich naturalna ostrożność i sceptycyzm mogą blokować szansę rozwoju i dlatego w tym miesiącu byki powinny podąć ryzyko, działać szybko i zdecydowanie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwanu

W styczniu dla zodiakalnych byków najważniejsze będzie to, żeby ruszyć się z miejsca i skorzystać z każdej okazji do choćby krótkiej podróży. Energia będzie Was rozpierać, a wesoła atmosfera sprawi, że z chęcią ruszycie w świat. Zmiana otoczenia dobrze Wam zrobi i dzięki temu szybko naładujecie baterie do dalszego działania. Wszystko, co w tym miesiącu ważne wiąże się u Was z ruchem, podróżą, zmianą. To też dobry czas na przeprowadzki i aktywność fizyczną.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że na ścieżce rozwoju osobistego osób spod znaku bliźniąt będzie się bardzo dużo działo. Ruch i zmiany będą dobrze na nie działały, będą odświerzające, mobilizujące i przyniosą oczekiwany postęp. Szczególnie korzystny dla bliźniąt byłby teraz wyjazd lub podróż. Choć zmiany te niosą w sobie element chaosu, to wyrwą bliźnięta ze stagnacji i nudy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Księżyca

Księżyc ześle w tym miesiącu bliźniętom niezwykły dar, ich intuicja, szósty zmysł oraz instynkt będą świetnie im służyły. Będą doskonałymi obserwatorami i dzięki temu mają szansę odkryć jakiś sekret bądź tajemnicę. Karta ta niesie też ze sobą ogromną energie erotyczną, dzięki czemu życie osobiste bliźniąt ma szansę rozkwitnąć i dać im wiele satysfakcji.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarza

Bliźnięta zdecydowanie powinny unikać sytuacji, w których ktoś będzie się starał je zdominować i narzucić im swoją wolę. Taka konfrontacja może doprowadzić do konfliktu lub otwartej kłótni, która nie przyniesie im niczego dobrego. Bliźnięta może wówczas uratować delikatna, subtelna dyplomacja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W styczniu osoby spod znaku bliźniąt będą miały okazję przejść swoistą inicjację, zdobędą nowe doświadczenia, dzięki którym przejdą na inny, wyższy poziom rozwoju. Być może przyczyni się do tego poznanie jakiejś tajemnicy lub odkrycie nieznanych pokładów własnej energii, siły i umiejętności. Bliźnięta będą dzięki temu emanowały siłą i wzbudzą respekt otoczenia.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków

Przed rakami miesiąc pełen przyjemnych doświadczeń. Kochankowie rzutują bardzo pozytywnie na wszelkie aspekty życia, jednak szczególnie sprzyjają związkom uczuciowym i budowaniu relacji z ludźmi. To doskonały moment, aby bez żali zakończyć źle rokujące znajomości, pozbyć się negatywnych myśli i uporządkować zaległe sprawy. Raki mają szansę przejść przemianę, która da im pewność siebie i otworzy przed nimi nowe perspektywy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze raki Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności raki mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Raki łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

W tym miesiącu zodiakalne raki nie mają, co liczyć na spektakularny sukces. Jeśli wydaje Wam się, że kończycie już jakiś projekt, czy etap rozwoju, to sprawdźcie wszystko raz jeszcze bardzo dokładnie, bo to jeszcze nie jest finał. Raki mogą odczuwać tęsknotę za bliskimi, a to może spowodować u nich gorszy nastrój, nie poddawajcie się tej negatywnej energii.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Księżyca

Ważnym momentem w życiu raków będzie odkrycie jakiejś istotnej informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzy głos i zaufać sobie. Wówczas rakom uda się dojść do sedna rzeczy. Ważne, by nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Diabła

Styczeń będzie dla lwów miesiącem pokus i zmagania ze swoimi słabościami. Żywioł ognia podsyci temperament lwów, które mogą być skore do kłótni i wybuchów. Nie zabraknie im siły witalnej, zatem jeśli tylko uda im się okiełznać swojego demona i skierować uwagę na jakiś pozytywny cel będą miały duże szanse na sukces.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarzowej

Lwom sprzyjać będzie wysoko postawiona kobieta. Cesarzowa może symbolizować mentorkę, przełożoną, matkę, albo oddaną przyjaciółkę. Osoba ta będzie popierała działania lwów i ich dążenia do wyznaczonego celu, jednak nie będzie się ze swoją pomocą narzucała. Sprzyjające okoliczności wiążą się także z najbliższą rodziną i domem. Lwy mogą zawsze liczyć na swoich bliskich.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Świata

Świat sygnalizuje lwom, by uważały przy finalizowaniu ważnych transakcji, kończeniu projektów i zamykaniu spraw. Może się okazać, że tak naprawdę wymagają one jeszcze dopracowania i nie są ukończone. Karta ta ostrzega by lwy nie rozpoczynały nowego przedsięwzięcia zanim nie zakończą poprzedniego.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W styczniu kluczowym momentem dla lwów będzie uzyskanie nowych umiejętności, objęcie nowego stanowiska, zdobycie tytułu naukowego lub po prostu wyższego stopnia rozwoju. Poszerzenie wiedzy na pewno się lwom opłaci. Rozwój pozwoli im poszerzyć horyzonty. Lwy wiedzą, że mają ogromne wsparcie w zaufanych osobach i dzięki nim śmiało mogą realizować swoje życiowe plany.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla panien priorytetowa sprawa. Będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem panny najpierw powinny uporządkować swoje wnętrze, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Śmierci

Zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu panien będzie dla nich bardzo pozytywna. Co prawda wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym. To jakby panny narodziły się na nowo i rozpoczynały życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla niech dobre.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Koła Fortuny

Zodiakalnym pannom grozi zastój i stagnacja, a tego nie lubicie. Potrzebujecie zmiany, ruchu, ale być może boicie się opuścić bezpieczną przystań. Nie róbcie rewolucji na siłę, jeśli nie jesteście gotowi na zmiany, nie wprowadzajcie ich teraz w życie. Niestety w tym miesiącu szczęście nie szczególnie Wam sprzyja

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Ważnym momentem dla panien będzie spontaniczne i zupełnie niezaplanowane działanie. Coś wyrwie Was z letargu, pchnie do działania i pozwoli Wam zatracić się w radosnym szaleństwie. Co ważne, opatrzność Wam sprzyja, zatem nie musicie obawiać się negatywnych konsekwencji swoich wyborów.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sądu

Dla wag styczeń będzie czasem podsumowań, rozliczeń i konfrontacji. Nie będzie to być może sąd ostateczny, ale wagi pragną jasno określić, w jakim miejscu swojego życia się znajdują zanim zaplanują kolejne kroki. Będą poddawane ocenie i same będą oceniały nie tylko zdarzenia, ale także osoby i ich poczynania. Dzięki temu rozeznaniu uda im się podjąć dobra decyzję. To dobry czas na załatwianie spraw urzędowych.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wisielca

Wagom sprzyjać będzie koncentracja, wytrwałość i upór. Będą w stanie wiele poświęcić, aby zyskać swój cel, który będzie bardziej duchowy niż materialny. Rozwój, podnoszenie kwalifikacji, nauka, we wszystkich tych sferach wagi mają szansę bardzo się rozwinąć, jeśli tylko się skupią.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy

Wagi powinny w tym miesiącu uważać na to, by nie przesadzić z obowiązkami. Dużo na siebie bierzecie i nadmiar wyzwań może Was przytłoczyć. Pamiętajcie, że wszystko da się poukładać, ale trzeba do tego konsekwencji, uporu i dobrego planu działania. Nie poddawajcie się, a każde małe zwycięstwo będzie przybliżało Was do osiągnięcia celu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Księżyca

Ważnym momentem w życiu wag będzie odkrycie jakiejś istotnej informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzy głos i zaufać sobie. Wówczas wagom uda się dojść do sedna rzeczy. Ważne by nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Gwiazdy

Gwiazda będzie w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju skorpionów. Oznacza to, że znajdą one czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazda zapewni skorpionom ochronę, a jej moc będzie szczególnie silna.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wieży

Upadek, który obrazuje karta Wieży może być wbrew pozorom bardzo pozytywnym zjawiskiem. Skorpiony dzięki przewróceniu pewnych spraw do góry nogami będą mogły zrewidować swoje poglądy i wyciągnąć konstruktywne wnioski. Dzięki temu zaczną odbudowywać swoje życie na zdrowych, silnych postawach. Rozsądek, logika i analityczne myślenie będą mocnymi stronami skorpionów.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Eremity

Arkanem, który obrazuje to, czego skorpiony powinny się wystrzegać jest Eremita. Ostrzega on przed zbytnim zdystansowaniem do rzeczywistości i uciekaniem we własny świat. Zachowanie równowagi między duchowością, a materialną stroną życia może w tym czasie być trudne.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W styczniu osoby spod znaku skorpiona będą miały okazję przejść swoistą inicjację, zdobędą nowe doświadczenia, dzięki którym przejdą na inny, wyższy poziom rozwoju. Być może przyczyni się do tego poznanie jakiejś tajemnicy lub odkrycie nieznanych pokładów własnej energii, siły i umiejętności. Skorpiony będą dzięki temu emanowały siłą i wzbudzą respekt otoczenia

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W styczniu zodiakalne strzelce będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu strzelce mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do strzelców, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Gwiazdy

W tym miesiącu zodiakalne strzelce znajdą czas na to, żeby porządnie wypocząć i zdegenerować swoje siły. Sprzyjać Wam będzie wszystko, co wiąże się z relaksem, spokojem, wypoczynkiem. To także dobry moment żeby zadbać o zdrowie i urodę, bo efekty tego typu zabiegów będą bardzo dobre i długotrwałe.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Diabła

Strzelce powinny unikać w tym miesiącu burzliwych emocji i utraty kontroli nad sobą. Ważne jest, by ich działania nie wykraczały poza przyjęte normy prawne i obyczajowe. Mogą nimi targać różne namiętności i pragnienia, nad którymi strzelce będą starały się zapanować. Jeśli uda im się poskromić Diabła, będą mogły wykorzystać energię, jaką niesie by skupić się na pozytywnych celach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży

Wieża oznacza, że strzelce bardzo poruszy dosłowne zawalenie jakiejś sprawy lub znajomości. Nie będą się spodziewały tak drastycznej zmiany i wytrąci je to z równowagi. Dokładana analiza sprawy może wykazać, że przyczyna takiego jej obroty tkwi u jej początków. To cenna lekcja na przyszłość, by nie popełnić podobnego błędu i budować na silnych, zdrowych podstawach.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Eremity

Koziorożce powinny w tym miesiącu bardziej skupić się na sobie. Jeśli uda im się zrozumieć siebie, wówczas o wiele łatwiej będzie im również zrozumieć innych. Mogą zaufać swojej intuicji, gdyż dzięki niej wybiorą właściwą drogę. Praca w tym kierunku samodoskonalenia pozwoli koziorożcom na osiągnięcie harmonii i powodzenie. Muszą jednak pamiętać o zachowaniu równowagi między ciałem, a duchem.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu

Mocnym atutem koziorożców będzie umiejętność podejmowania słusznych i sprawiedliwych decyzji. Trafnie będą oceniały zarówno ludzi jak i sytuacje, w jakich przyjdzie im się znaleźć. Jeśli same będą poddane ocenie, mogą w niej wypaść pozytywnie i tym samym wywrzeć dobre wrażenie na oceniającym.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci

Koziorożce powinny w styczniu wstrzymać się z zamykaniem ważnych dla siebie spraw. To nie jest najlepszy czas, aby definitywnie je kończyć, gdyż koziorożce nie będą jeszcze gotowe na kolejny krok, jakim jest odrodzenie. W miejsce tego, co obumiera powinno nadejść coś nowego, inaczej koziorożcom doskwierać będzie pustka i tęsknota.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwanu

Istotnym momentem będzie dla koziorożców podróż albo zmiana miejsca pobytu. Może to być na przykład przeprowadzka lub zmiana stanowiska. Rydwan na im energię, której potrzebują, by zmienić swoje życie i jakkolwiek duży chaos ta zmiana wprowadzi, to szczęśliwy numer siedem pozwoli koziorożcom osiągnąć szczęście. Zamiany będą dla nich bardzo dobre.

 

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

Komentarze

Brak komentarzy