Horoskop miesięczny - Wrzesień 2017 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarzowej

Wodniki skupią się w tym miesiącu na życiu rodzinnym, budowaniu dobrej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu. Będą świetnie zarządzały swoim czasem, dobrze rozplanują zadania dla siebie i swoich bliskich, którzy niepostrzeżenie będą realizować plany swojej cesarzowej. Wodniki chętnie wesprą dobrą radą każdego, kto zwróci się do nich o pomoc, jednakże nie będą mu jej narzucać.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza

Cesarz może oznaczać, że wodniki będą w tym miesiącu śmiało zdobywały to, czego pragną. Wykażą się siłą, odwagą i przebojowością. Mogą liczyć na wsparcie kogoś z autorytetem i pozycją, ojca, szefa, czyli innej szanowanej osoby. Mocną stroną wodników będzie logika, upór i nieustępliwość. Mają one szanse umocnić swoją władzę i pozycję

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga

Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Wodniki powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Wodniki muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on, bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Wrzesień będzie dla wodników miesiącem, w którym uda im się osiągnąć upragnioną równowagę. Pomyślnie załatwią jakąś ważną, być może urzędową sprawę. Sprawiedliwość oznacza nie tylko pozytywne załatwienie ważnych planów, ale i wypośrodkowanie między tym, co istotne dla ciała i ducha. Wodniki mają, więc szansę uporządkować swoje życie wewnętrzne i zewnętrzne.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

We wrześniu zodiakalne ryby będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je, nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu ryby mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do ryb, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu

Mocnym atutem ryb będzie umiejętność podejmowania słusznych i sprawiedliwych decyzji. Trafnie będą oceniały zarówno ludzi jak i sytuacje, w jakich przyjdzie im się znaleźć. Jeśli same będą poddane ocenie mogą w niej wypaść pozytywnie i tym samym wywrzeć dobre wrażenie na oceniającym.  

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać przed tym by nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Ryby nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Księżyca

Ważnym momentem w życiu ryb będzie odkrycie jakiejś informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzy głos i zaufać sobie. Wówczas rybom uda się dojść do sedna rzeczy. Ważne, by nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Eremity

Barany powinny w tym miesiącu bardziej skupić się na sobie. Jeśli uda im się zrozumieć siebie, wówczas o wiele łatwiej będzie im również zrozumieć innych. Mogą zaufać swojej intuicji, gdyż dzięki niej wybiorą właściwą drogę. Praca w tym kierunku samodoskonalenia pozwoli baranom na osiągnięcie harmonii i powodzenia. Muszą pamiętać o zachowaniu równowagi między ciałem, a duchem.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Śmierci

Zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu baranów będzie dla nich bardzo pozytywna. Co prawda wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym. To jakby barany narodziły się na nowo i rozpoczynały życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla nich dobre.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wieży

Wieża to bardzo silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że barany pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić baranom szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało na zdrowych podstawach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

We wrześniu osoby spod znaku barana będą miały okazję przejść swoistą inicjację, zdobędą nowe doświadczenia, dzięki którym przejdą na inny, wyższy poziom rozwoju. Być może przyczyni się do tego poznanie jakiejś tajemnicy lub odkrycie nieznanych pokładów własnej energii, siły i umiejętności. Barany będą dzięki temu emanowały siłą i wzbudzą respekt otoczenia.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że na ścieżce rozwoju osobistego osób spod znaku byka będzie się bardzo dużo działo. Ruch i zmiany będą dobrze na nie działały, będą odświerzające, mobilizujące i przyniosą oczekiwany postęp. Szczególnie korzystny dla byków byłby teraz wyjazd lub podróż. Choć zmiany te niosą w sobie element chaosu, to wyrwą byki ze stagnacji i nudy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalnym bykom sprzyjać będzie dobra Gwiazda, która da im czas na regenerację sił, osłonę przed zawieruchami życia i wenę do układania planów na przyszłość. Byki będą mogły odreagować stres, oczyścić się energetycznie i zrelaksować. Ta odnowa będzie dla nich niezwykle korzystna.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Kochanków

Wrzesień nie będzie korzystny dla byków pod względem ważnych emocjonalnych wyborów. Jeśli wahacie się w kwestiach uczuć, to postarajcie się uczciwie i obiektywnie ocenić nie tylko swoje uczucia, ale także emocje i zachowanie Waszego i partnera. Od Waszej decyzji będzie zależało Wasze dalsze szczęście, jednak, jeśli możecie ją odwlec w czasie, to będzie to dla Was najlepsze.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży

Wieża oznacza, że byki bardzo poruszy dosłowne zawalenie jakiejś sprawy lub znajomości. Nie będą się spodziewały tak drastycznej zmiany i wytrąci je to z równowagi. Dokładana analiza sprawy może wykazać, że przyczyna takiego je obroty tkwi u jej początków. To cenna lekcja na przyszłość, by nie popełnić podobnego błędu i budować na silnych, zdrowych podstawach.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarzowej

Dla zodiakalnych bliźniąt w tym miesiącu ważny będzie ich rodzinny dom, ich najbliżsi i wszystko, co się z nimi wiąże. Bardzo rozsądnie będą podchodzić do rozdzielania obowiązków, znajdując też czas na to, by odpocząć i zrelaksować się w rodzinnym gronie, zacieśniając więzi rodzinne.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Umiaru

Mocną stroną bliźniąt będzie w tym miesiącu zdrowy rozsądek. Dzięki niemu nabiorą dystansu do świata i będą mogły z szerszej perspektywy ocenić sytuację. Dostrzegą wówczas to, czego szukają. Bliźnięta wiele zyskają zachowując umiar i nie dając zmącić sobie umysłu za pomocą używek.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wisielca

Bliźnięta nie powinny tak mocno się angażować i poświęcać by osiągnąć równowagę. Takie działanie na siłę może je tylko wyczerpać i zniechęcić. Aby rozwiązać problem należy się z nim skonfrontować i dać sobie czas na jego rozwiązanie

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Koła Fortuny

Bliźnięta staną w tym miesiącu w obliczu poważnego wyzwania. Będą miały okazję całkowicie odmienić swój los, jednak potrzebują odwagi do tego, by podjąć ryzyko i zakręcić Kołem Fortuny. Szczęście będzie im sprzyjało, więc powinny śmiało iść do przodu. Bliźnięta powinny pamiętać, że stagnacja, choć z pozoru bezpieczna blokuje możliwość rozwoju i życiowych zmian.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarza

Wrzesień będzie dla raków pełen wyzwań, ale i satysfakcji. Uda im się zawojować świat, zdobyć pozycję, o której marzą, a dzięki której będą sprawowały niepodzielną władzę w swoim otoczeniu. Jeśli natomiast raki będą musiały skonfrontować się z jakąś silną, cieszącą się autorytetem osobą powinny uciec się do subtelnej sztuki dyplomacji i delikatnie skłonić tą osobę do pomocy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Mocy

Żadne trudności, jakie raki spotkają na swojej drodze nie będą w tym miesiącu w stanie spowolnić ich ani zniechęcić do realizacji marzeń. Moc da rakom siłę do przezwyciężania wszelkich przeciwności, a pokonanie każdej z nich da im więcej siły, wiedzy i pozwoli im wzmocnić swoją pozycję. Rakom sprzyjać będzie ich spryt, wewnętrzna moc i silna wola.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sądu

Zodiakalne raki powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na wyrażanie swojej opinii, szczególnie na temat innych osób. Być może je same spotka niesprawiedliwa ocena i będą musiały zawalczyć o swoje dobre imię. Nie jest to również dobry czas na załatwianie urzędowych spraw, gdyż mogą wówczas wystąpić komplikacje. Karta ta nie jest jednak sądem ostatecznym i wszelkie niejasności można wyjaśnić. Będzie to jednak wymagało od raków czasu i wysiłku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Dla raków ważne w tym miesiącu okaże się zdobycie nowych umiejętności popartych wiedzą i doświadczeniem. Dokształcanie się, z pewnością się rakom opłaci. Rozwój intelektualny pomoże im wyjść poza dotychczasowe ramy i poszerzyć horyzonty. Będą lepiej rozumiały otaczający je świat i lepiej się w nim odnajdywały. Być może raki zdadzą pozytywnie jakiś ważny egzamin.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Eremity

Wrzesień będzie dla zodiakalnych lwów miesiącem zadumy. Lwy postanowią na chwilę zwolnić tempo, zdystansować się do otaczającego je świata, codziennych spraw, pracy, obowiązków. Będą chciały przewartościować swoje życie, na nowo ustalić w nim hierarchię wartości i uporządkować swój wewnętrzny świat. Będą potrzebowały chwili samotności. Gdy już wszystko przemyślą, zaczną spokojnie realizować swoje zamierzenia.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Kochanków

W tym miesiącu zodiakalnym lwom będzie sprzyjało wszystko, co wiąże się z miłością, uczuciem i zakochaniem. Miłość będzie je mobilizowała do działania i do tego, by zadbać o siebie, o swój wygląd, zdrowie, swoje otoczenie, a także karierę zawodową. Osoby będące w związkach będą w tym miesiącu szczęśliwe i spełnione. Lwy szukające drugiej połówki powinny rozważnie wybierać, być może flirt przerodzi się w coś więcej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Diabła

Lwy powinny unikać w tym miesiącu burzliwych emocji i utraty kontroli nad sobą. Ważne jest, by ich działania nie wykraczały poza przyjęte normy prawne i obyczajowe. Mogą nimi targać różne namiętności i pragnienia, nad którymi lwy będą starały się zapanować. Jeśli uda im się poskromić diabła, będą mogły wykorzystać energię, jaką niesie, by skupić się na pozytywnych celach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Dla lwów bardzo ważnym momentem będzie wkroczenie w nowy etap rozwoju osobistego. Może zdecydują się na kurs, szkolenie, studia, w kierunku, który od dawna je interesuje. Lwy znajdą sobie nowy cel w życiu i rozpoczną jego realizację, musza być jednak konsekwentne, skrupulatne i uczciwie pracować na swój sukces, a wówczas będzie on spektakularny.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla panien priorytetowa sprawa. Będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem panny najpierw powinny uporządkować swoje wnętrze, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Gwiazdy

We wrześniu zodiakalne panny znajdą czas na to, żeby porządnie wypocząć i zdegenerować swoje siły. Sprzyjać Wam będzie wszystko, co wiąże się z relaksem, spokojem, wypoczynkiem. To także dobry moment żeby zadbać o zdrowie i urodę, bo efekty tego typu zabiegów będą bardzo dobre i długotrwałe.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Panny powinny uważać na to, by nie ufać w pełni radom i osądom innych osób, nawet, jeśli cieszą się one powszechnym uznaniem i do tej pory mogły im zaufać. Pewne ważne decyzje panny powinny podjąć samodzielnie. Brak wsparcia i podpowiedzi może spowodować, że poczują się mało pewnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży

W chwili, gdy wydaje się, że wszystko wali się nam na głowę najlepiej jest zachować spokój. Po głębszym zastanowieniu może się okazać, ze to, co się posypało i tak było pełne wad, a teraz można zbudować coś nowego, dobrego, prawdziwego. Panny rozpoczną, zatem nowy etap życia w pełni świadomie i nie popełnią starych błędów. Powinny szukać przyjaciół wśród osób, które myślą i czują podobnie.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Maga

Wagi powinny pamiętać, że los sprzyja odważnym, więc aby się rozwijać muszą podjąć ryzyko. Jeśli tylko zechcą, wagi będą mogły rozpocząć nowy, ważny etap w swoim życiu i raz na zawsze pozbędą się starych problemów. Będzie to od nich wymagało samodyscypliny i konsekwencji, jednak przyniesie spektakularne rezultaty.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że wagom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Wagi będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że wagom sprzyjać będzie zmiana miejsca. Karta sprzyja podróżom.  

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Głupca

To, co może wagom stanąć na przeszkodzie to niefrasobliwość, dekoncentracja i chęć podążania łatwą ścieżką. Chodzenie na skróty, to jednak nie jest najlepsza droga w ich przypadku. Nie powinny podejmować niepotrzebnego ryzyka i zbytnio ufać swojemu szczęściu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarza

Dla zodiakalnych wag ważne będzie wzmocnienie swojego autorytetu i władzy. Będą gotowe zawalczyć o prestiż i pozycję zawodową lub społeczną. Będą pewne swoich racji i jasno dadzą do zrozumienia otoczeniu, że należy się z nimi liczyć. Mogą chcieć także zdominować lub podporządkować sobie partnera, jednak mogą ulec łagodnej perswazji.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca

Wrzesień będzie bardzo dobrym miesiącem dla zodiakalnych skorpionów. Odniosą spektakularny sukces i będą cieszyły się swoim zasłużonym zwycięstwem. Karta ta sprzyja również związkom, rodzinie, budowaniu więzi międzyludzkich. Sprzyja budowaniu planów na przyszłość. Słońce przyniesie skorpionom szczęście, harmonię i radość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Zodiakalnym skorpionom we wrześniu sprzyjać będą ich przyjaciele, opiekunowie, mentorzy lub doradcy. Skorpiony będą miały w nich silne wsparcie i dzięki temu będą mogły pewnie i ze spokojem realizować swoje plany. Nie bójcie się prosić o mądrą radę i skorzystajcie z wiedzy osób wyspecjalizowanych w danej dziecinie.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci

W tym miesiącu skorpiony powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na życiowe zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Lepiej spokojnie przeczekać i niczego nie robić pochopnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sądu

Skorpiony będą musiały podjąć ważną decyzję, być może wiążącą się z konsekwencjami prawnymi lub urzędowymi. Być może czeka Was ważny sprawdzian wiedzy i umiejętności, będziecie poddani ocenie i liczycie na łaskawy osąd. Sprawiedliwy wyrok będzie dla skorpionów bardzo ważny.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Księżyca

We wrześniu zodiakalne strzelce powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać swojej intuicji. Być może będą się wokół nich działy sprawy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak, gdy zaufają swojemu instynktowi wybrnął z nich bez szwanku. Być może strzelcom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym będą erotycznie pobudzone i chętnie będą szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas. Co ciekawe Księżyc do tego stopnia zdominuje ścieżkę życiową strzelców, że będzie dla nich również Ważnym Wydarzeniem.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Eremity

Osoby spod znaku strzelca będą miały w tym miesiącu świadomość tego, że oprócz potrzeb ciała istnieją też potrzeby ducha. Zadają o siebie, swoje zdrowie i wewnętrzną równowagę. Sprzyjać im będzie koncentracja, odpowiedzi na swoje pytania mogą znaleźć w medytacji. Czas, jaki poświęcą sobie samym będzie owocny.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

W tym miesiącu zodiakalne strzelce nie mają, co liczyć na spektakularny sukces. Jeśli wydaje Wam się, że kończycie już jakiś projekt, czy etap rozwoju, to sprawdźcie wszystko raz jeszcze bardzo dokładnie, bo to jeszcze nie jest finał. Strzelce mogą też czuć się samotne, a tęsknota za bliskimi może spowodować u nich gorszy nastrój, nie poddawajcie się tej negatywnej energii.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Księżyca

Ważnym momentem w życiu strzelców będzie podążenie za głosem swoich emocji, za sercem i intuicją. Nie wszystko w życiu da się logicznie wytłumaczyć, zaplanować, ubrać w schematy, czasami trzeba iść na żywioł i działać instynktownie. Dla osób lubiących kierować się rozsądkiem może to być ciężka próba. Możliwe, że strzelce odkryją skrywany przed nimi sekret.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci

Dla koziorożców wrzesień będzie miesiącem przełomowym. Coś ważnego zakończy się w ich życiu, ale coś równie ważnego się rozpocznie. Najważniejsze, to nie bać się zmian, które są potrzebne, móc się rozwijać. Przed koziorożcami rozpocznie się nowy etap w życiu. Warto rozpocząć go z czystym sumieniem i głową otwartą na nowe pomysły.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wisielca

Koziorożcom sprzyjać będzie koncentracja, wytrwałość i upór. Będą w stanie wiele poświęcić, aby zyskać swój cel, który będzie bardziej duchowy niż materialny. Rozwój, podnoszenie kwalifikacji, nauka, we wszystkich tych sferach koziorożce mają szansę bardzo się rozwinąć, jeśli tylko się skupią.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga

Koziorożce powinny bardziej przyłożyć się do pracy, jeśli chcą, aby doceniono ich wysiłki. Sukces nie przyjdzie jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki, musicie sami sobie na niego zapracować. Żmudne dążenie do celu może być nużące i chętnie poszlibyście na skróty, ale może Wam to przynieść więcej szkody niż pożytku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Kochanków

Coś ważnego może się wydarzyć w życiu uczuciowym osób spod znaku koziorożca. Czeka je dużo dobrych i ciepłych emocji, być może zdecydują się na poważny związek, na jego legalizację, bądź na założenie rodziny. Osoby samotne mogą natomiast spotkać kogoś, z kim połączy je miłość. Kochankowie rzutują pozytywnie na wszystkie aspekty życia koziorożców.

 

Powodzenia we Wrześniu życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

Komentarze

Brak komentarzy