Wielki horoskop miesięczny na wrzesień 2016

 

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci

Dla wodników wrzesień będzie miesiącem przełomowym. Coś ważnego zakończy się w ich życiu, ale coś równie ważnego się rozpocznie. Najważniejsze, to nie bać się zmian, które są potrzebne, móc się rozwijać. Przed wodnikami otworzy się nowy etap w życiu. Warto rozpocząć go z czystym sumieniem i głową otwartą na nowe pomysły.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Słońca

Słońce da wodnikom dużo energii i sił do realizacji planów. Bardzo dobrze będą układały się ich związki i relacje z innymi ludźmi. Los będzie sprzyjał wodnikom, które powinny wykorzystać ten czas dla dobra swojego i tych, którymi się otaczają.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan przestrzega przed zbyt gwałtownymi reakcjami i zmianami. Zodiakalne wodniki powinny uważać, aby nie działać impulsywnie, gdyż może im to przynieść więcej szkody niż pożytku. Wodniki muszą zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży i podczas urlopu. To nie jest najlepszy czas na wprowadzanie w życiu zmian, przeprowadzki, czy dalekie podróże.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarza

Dla zodiakalnych wodników ważne będzie wzmocnienie swojego autorytetu i władzy. Będą gotowe zawalczyć o prestiż i pozycję zawodową lub społeczną. Będą pewne swoich racji i jasno dadzą do zrozumienia otoczeniu, że należy się z nimi liczyć. Mogą chcieć także zdominować lub podporządkować sobie partnera, jednak mogą ulec łagodnej perswazji.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Diabła

Wrzesień będzie dla ryb miesiącem pokus i zmagania ze swoimi słabościami. Żywioł ognia podsyci temperament zodiakalnych ryb, które mogą być skore do kłótni i wybuchów. Nie zabraknie im za to siły witalnej, zatem jeśli tylko uda im się okiełznać swojego demona i skierować uwagę na jakiś pozytywny cel, będą miały duże szanse na sukces.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarzowej

Rybom sprzyjać będzie wysoko postawiona kobieta. Cesarzowa może symbolizować mentorkę, przełożoną, matkę, siostrę albo oddaną przyjaciółkę. Osoba ta będzie popierała działania ryb i ich dążenia do wyznaczonego celu, jednak nie będzie się ze swoją pomocą narzucała. Sprzyjające okoliczności wiążą się także z najbliższą rodziną i domem. Ryby mogą zawsze liczyć na swoich bliskich.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Ryby powinny uważać na to, by nie ufać w pełni radom i osądom innych osób, nawet, jeśli cieszą się one powszechnym uznaniem i do tej pory mogły im zaufać. Pewne ważne decyzje ryby powinny podjąć samodzielnie. Brak wsparcia i podpowiedzi może spowodować, że ryby poczują się mało pewnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

We wrześniu osoby spod znaku ryb będą miały okazję przejść swoistą inicjację, zdobędą nowe doświadczenia, dzięki którym przejdą na inny, wyższy poziom rozwoju. Być może przyczyni się do tego poznanie jakiejś tajemnicy lub odkrycie nieznanych pokładów własnej energii, siły i umiejętności. Ryby będą dzięki temu emanowały siłą i wzbudzą respekt otoczenia.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Mocy

Moc, siła i witalność będą w tym miesiącu sprzyjały zodiakalnym baranom. Karta Mocy oznacza, że co prawda na swoje życiowej ścieżce barany mogą napotkać jakieś trudności, mają one jednak w sobie dość mądrości, siły i wytrwałości by je pokonać i przekuć na sukces. Każde zwycięstwo będzie je umacniać i inspirować do dalszych starań.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu

Mocnym atutem baranów będzie umiejętność podejmowania słusznych i sprawiedliwych decyzji. Trafnie będą oceniały zarówno ludzi jak i sytuacje, w jakich przyjdzie im się znaleźć. Jeśli same będą poddane ocenie, mogą w niej wypaść pozytywnie i tym samym wywrzeć dobre wrażenie na oceniającym.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Barany mogą się w tym miesiącu spotkać z jakąś niesprawiedliwością. Nie powinny jednak chować urazy i dzielnie robić swoje. Mimo wszystko sprzyja Wam karta Sądu, zatem koniec końców, to Wy będziecie górą. Niemniej, spokój, opanowanie i umiar będą lepszymi rozwiązaniami niż spontaniczne i pełne emocji reakcje.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity

Eremita oznacza, że istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla baranów czas refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia barany będą w stanie odzyskać harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i spojrzenie w głąb siebie, wówczas odkryją coś ważnego.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny da bykom szansę na wprowadzenie diametralnych zmian w ich życiu. Choć z natury mocno stąpają po ziemi, byki mogą podjąć ryzyko, dzięki któremu odniosą sukces i wyrwą się z rutyny. Czasami zmiany są po prostu konieczne, niezależnie od ich przyczyn rezultaty mogą być bardzo dobre.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Głupca

W chaosie zmian, jakie niesie poprzednia karta Głupiec niejako pociesza, że nic złego się w tym czasie bykom nie stanie. Nawet, jeśli ich działania będą irracjonalne i szalone, to los będzie im sprzyjał i w kluczowym momencie odzyskają poczucie rzeczywistości.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalne byki powinny w tym miesiącu uważać na to by nie opuszczać gardy przed zakończeniem walki. Nie będą miały aż tak dobrej ochrony i powinny pozostać czujne. Byki powinny pozostać skoncentrowane i nie rozpraszać się pod byle pretekstem. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie wolnym, wówczas być może uda się uniknąć nieprzyjemności.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Świata

W tym miesiącu bykom uda się zamknąć pewien etap swojego rozwoju lub kariery. Otworzy im to drzwi do wyższego poziomu poznania, będą jednak miały czas na to by nacieszyć się triumfem i ułożyć plan działania na przeszłość. To dobra karta, która mówi o predyspozycjach do dalszego rozwoju. Daje też ochronę i dobrą energię.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Księżyca

We wrześniu zodiakalne bliźnięta powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać swojej intuicji. Być może będą się wokół nich działy sprawy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak, gdy zaufają swojemu instynktowi wybrnął z nich bez szwanku. Być może bliźniętom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym będą erotycznie pobudzone i chętnie będą szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Umiaru

Mocną stroną bliźniąt będzie w tym miesiącu zdrowy rozsądek. Dzięki niemu nabiorą dystansu do świata i będą mogły z szerszej perspektywy ocenić sytuację. Dostrzegą wówczas to, czego szukają. Bliźnięta wiele zyskają zachowując umiar i nie dając zmącić sobie umysłu za pomocą używek.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wisielca

To, na co bliźnięta powinny szczególnie uważać, to zbytnie poświęcenie dla sprawy. Czasem nie warto angażować wszystkich sił i rezygnować zupełnie z własnych potrzeb w imię szczytnego celu. Albo nie jest to tak dobra idea, albo wysiłek złożony w jej realizację nie jest tego wart. Bliźnięta powinny, zatem z umiarem angażować się w tego typu zadania.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Maga

Dla bliźniąt bardzo ważnym momentem będzie wkroczenie w nowy etap rozwoju osobistego. Może zdecydują się na kurs, szkolenie, studia, w kierunku, który od dawna je interesuje. Bliźnięta znajdą sobie nowy cel w życiu i rozpoczną jego realizację, musza być jednak konsekwentne, skrupulatne i uczciwie pracować na swój sukces, a wówczas będzie on spektakularny.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków

Przed rakami miesiąc pełen przyjemnych doświadczeń. Kochankowie rzutują bardzo pozytywnie na wszelkie aspekty życia, jednak szczególnie sprzyjają związkom uczuciowym i budowaniu relacji z ludźmi. To doskonały moment, aby bez żali zakończyć źle rokujące znajomości, pozbyć się negatywnych myśli i uporządkować zaległe sprawy. Raki mają szansę przejść przemianę, która da im pewność siebie i otworzy przed nimi nowe perspektywy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Maga

We wrześniu mocną stroną zodiakalnych raków będzie ich wytrwałość, konsekwencja i pracowitość. Wiedzą, że aby odnieść prawdziwy i długotrwały sukces muszą go same wypracować od podstaw, wówczas efekty będą spektakularne. Dla osób postronnych umiejętności, jakie zaprezentują raki będą się wydawały wręcz magiczne. Nowy pomysł raków ma wielkie szanse powodzenia.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wieża

Wieża to bardzo silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że raki pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić rakom szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało na zdrowych podstawach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Umiaru

Nabranie dystansu do świata, spojrzenie na sprawy ważne z odpowiedniej pespektywy i uświadomienie sobie wszystkich aspektów problemu da rakom odpowiednie rozeznanie przed podjęciem ważnej decyzji. Raki będą chciały zachować czysty, niczym niezmącony umysł, będą, więc stronić od używek. Uda im się zrozumieć jakieś ważne dla nich zagadnienie.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że na ścieżce rozwoju osobistego osób spod znaku lwa będzie się bardzo dużo działo. Ruch i zmiany będą dobrze na nie działały, będą odświerzające, mobilizujące i przyniosą oczekiwany postęp. Szczególnie korzystny dla lwów byłby teraz wyjazd lub podróż. Choć zmiany te niosą w sobie element chaosu, to wyrwą lwy ze stagnacji i nudy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Świata

Świat to bardzo pozytywny znak dla lwów. Przyniesie im on możliwość zakończenia ważnych, życiowych spraw oraz sprawi, że ich wysiłki zakończą się sukcesem. Zakończenie tego etapu rozwoju pozwoli lwom przejść na wyższy poziom, awansować albo rozpocząć nowy, ważny projekt. Świat mówi lwom, że zanim rozpoczną podążanie ku nowym wyzwaniom miały czas, by się zregenerować i cieszyć z odniesionego sukcesu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci

W tym miesiącu wrześniu lwy powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na trudne zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Lepiej spokojnie przeczekać i niczego nie robić pochopnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Kochanków

Coś ważnego może się wydarzyć w życiu uczuciowym osób spod znaku lwa. Czeka je dużo dobrych i ciepłych emocji, być może zdecydują się na poważny związek, na jego legalizację, bądź na założenie rodziny. Osoby samotne mogą natomiast spotkać kogoś, z kim połączy je miłość. Kochankowie rzutują pozytywnie na wszystkie aspekty życia lwów.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

We wrześniu zodiakalne panny będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu panny mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do panien, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Eremity

Eremita oznacza, że panny wykażą się wielką rozwagą i umiarem, które będą im bardzo pomocne. Dzięki nabraniu dystansu i głębokim przemyśleniom przed podjęciem kolejnych działań panny mogą wiele zyskać.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Diabła

Panny powinny unikać w tym miesiącu burzliwych emocji i utraty kontroli nad sobą. Ważne jest, by ich działania nie wykraczały poza przyjęte normy prawne i obyczajowe. Mogą nimi targać różne namiętności i pragnienia, nad którymi panny będą starały się zapanować. Jeśli uda im się poskromić diabła, będą mogły wykorzystać energię, jaką niesie by skupić się na pozytywnych celach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Głupiec mówi o tym, że przed pannami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to pannom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla wag priorytetowa sprawa. Będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem wagi najpierw powinny uporządkować swoje wnętrze, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze wagi Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności wagi mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Wagi łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy

Wagi powinny uważać na to, by mierzyć siły na zamiary. Mogą porwać się na przedsięwzięcie, które je przerasta i w efekcie może zabraknąć im sił, wiedzy lub umiejętności by z niego wybrnąć. Wagi powinny najpierw zakończyć to, co rozpoczęły, inaczej nie starczy im energii na pokonywanie kolejnych przeszkód. Więcej uporu i wytrwałości!

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sądu

Wagi będą musiały podjąć ważną decyzję, być może wiążącą się z konsekwencjami prawnymi lub urzędowymi. Być może czeka Was ważny sprawdzian wiedzy i umiejętności, będziecie poddani ocenie i liczycie na łaskawy osąd. Sprawiedliwy wyrok będzie dla wag bardzo ważny.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Gwiazdy

Gwiazda będzie w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju skorpionów. Oznacza to, że znajdą one czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazda zapewni im ochronę, a jej moc będzie szczególnie silna.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza

Skorpiony znajdą wsparcie u kobiety cieszącej się władzą i autorytetem. Pod jej opieką, lub za jej cichym wstawiennictwem będą mogły znacznie się rozwinąć i osiągnąć wybrane przez siebie cele. Będzie to jednak subtelne wsparcie, warto jednak skorzystać z mądrej rady bardziej doświadczonej, życzliwej osoby. Cesarzowa sprzyja także budowaniu więzi rodzinnych.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Koła Fortuny

Zodiakalnym skorpionom grozi zastój i stagnacja, a tego nie lubią. Potrzebujecie zmiany, ruchu, ale być może boicie się opuścić bezpieczną przystań. Nie róbcie rewolucji na siłę, jeśli nie jesteście gotowi na zmiany, nie wprowadzajcie ich teraz w życie. Niestety w tym miesiącu szczęście nie szczególnie Wam sprzyja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Ważnym wydarzeniem dla skorpionów będzie zdobycie nowych umiejętności popartych wiedzą i doświadczeniem. Dokształcanie się, z pewnością się skorpionom opłaci. Rozwój intelektualny pomoże im wyjść poza dotychczasowe ramy i poszerzyć horyzonty. Będą lepiej rozumiały otaczający je świat i lepiej się w nim odnajdywały. Być może skorpiony zdadzą pozytywnie jakiś ważny egzamin.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wisielca

Strzelce będą we wrześniu bardzo skoncentrowane na swoim rozwoju osobistym. Będą gotowe inwestować swój czas, siły i pieniądze w to, by osiągnąć wyższy poziom świadomości. Szczególnie w sprawach naukowych taka postawa przyniesie im sukces. Droga do samodoskonalenia wymaga wielu wyrzeczeń, strzelce będą jednak miały pełną świadomość sytuacji, a cel ich zmagań będzie je mobilizował i dodawał im sił.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Słońca

Strzelcom sprzyjać będą ich najbliżsi, w gronie rodziny i przyjaciół znajdą silne poparcie dla swoich działań. W końcu zaczną realizować swoje plany, wyjdą ze strefy planowania, będą odważnie działać. Słońce to karta miłości, płodności i życia, wpłynie, więc dobrze na wszystkie wspomniane aspekty.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Księżyca

Strzelce nie powinny w pełni ufać zdrowemu rozsądkowi, nie zawsze logiczne myślenie przyniesie odpowiedzi na ważne pytania. Pewnych spraw nie da się wyjaśnić inaczej niż za pomocą uczuć, emocji, intuicji. Strzelce powinny uważać na tajemnice i sekstety, nie ufać plotkom.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Diabła

Diabeł oznacza, że we wrześniu ważnym momentem dla strzelców będzie podjęcie ważnej moralnej decyzji. Strzelce staną przed wielką pokusą, ale jeśli się jej oprą, odniosą wielkie zwycięstwo i da im to siłę by przezwyciężyć swoje słabości, walczyć z nałogami i skierować nagromadzoną energię na jakiś pozytywny cel. Jeśli strzelce oprą się nieuczciwej lub niemoralnej propozycji mogą wiele zyskać.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wieży

Koziorożce mogą na swoje życiowej drodze napotkać trudności. Coś, na co koziorożce mocno liczyły może okazać się niewypałem. Pomysł ten od samego początku maił chwiejne podstawy i wcześniej, czy później musiał się posypać. Koziorożce nie powinny jednak pogrążać się w smutku i rozpaczy. To dla nich cenna lekcja, z której muszą wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dzięki temu więcej podobnego błędu nie popełnią.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarzowej

Koziorożcowi będzie sprzyjała silna kobieca energia. Być może koziorożec poszuka rady u mądrej i szanowanej kobiety. Jeśli postąpi wedle jej rady, może wiele zyskać. Bardzo sprzyjające okoliczności będą miały związek z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi, w ich gronie koziorożec będzie swobodny i szczęśliwy.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać koziorożce przed tym, by nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Koziorożce nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity

Dla koziorożców ważne będzie, aby we wrześniu znaleźć chwilę dla siebie, aby zatrzymać się w codziennym pędzie i zastanowić nad tym, co dzieje się w ich życiu. Koziorożce będą chciały na chwilę uciec od świata, poukładać sobie wszystko i wytyczyć nowy plan działania. Ważne, aby pamiętały o tym, że poza potrzebami ciała mają również potrzeby duchowe.

 

Dobrego miesiąca życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy