Horoskop miesięczny - Wrzesień 2018 r.

Wodnik

Twoja droga życiowa.
Wodniki w nadchodzącym miesiącu będą musiały zweryfikować swoje podejście do ważnych dla nich kwestii. Coś, co było dla nich ważne, zawali się, gdyż było budowane na złych fundamentach. Jeśli wodniki wyciągną wnioski z tej przykrej lekcji będą mogły zacząć budować swoją przyszłość na nowych, zdrowych i silnych fundamentach.

Co Ci sprzyja.
W tym miesiącu Wodniki będą umiały świetnie ocenić sytuację, w której się znajdą, a to dzięki karcie Sądu. Da im ona również mądrość i rozwagę przy podejmowaniu ważnych decyzji oraz pozwoli obiektywnie oceniać inne osoby.

Wystrzegaj się.
Arkanem, który obrazuje to, czego Wodniki powinny się wystrzegać jest Eremita. Ostrzega on przed zbytnim zdystansowaniem do rzeczywistości i uciekaniem we własny świat. Zachowanie równowagi między duchowością, a materialną stroną życia może w tym czasie być trudne.

Ważne wydarzenie.
Wodniki powinny w tym miesiącu szykować się na dużą zmianę, a to za sprawą karty Śmieci. Mówi ona wyraźnie, że coś w życiu wodników skończy się definitywnie. Natura jednak nie znosu pustki i w puste miejsce natychmiast pojawi się coś nowego. Może to być zakończenie projektu, pewnego życiowego etapu lub znajomości.

Ryby

Twoja droga życiowa.
Gwiazda będzie w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju ryb. Oznacza to, że znajdą one czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazda zapewni rybom ochronę, a jej moc będzie szczególnie silna, gdyż sprzyja jej żywioł wody, najlepszy możliwy dla ryb.

Co Ci sprzyja.
Wisielec oznacza, że rybom sprzyjać będzie ich rozum. Koncentracja, uwaga i wiedza to ich największe atuty i będą z nich korzystać. Będą w stanie wiele poświęcić by zdobyć nową wiedzę, wejść na nowy poziom poznania, jednak ich działanie pozbawione jest egoizmu.

Wystrzegaj się.
Najwyższa Kapłanka ostrzega ryby przed zbytnią ufnością we własne siły i umiejętności. Być może nie posiadają one jeszcze dostatecznej wiedzy, bądź nie odkryły istotnej informacji. Ryby powinny unikać sekretów i plotek.

Ważne wydarzenie.
Cesarzowa wniesie w życie ryb szczęście, obfitość i stabilizację. Ważnym momentem będzie czas spędzony z matką, bądź kobietą nam życzliwą, a posiadająca status, uznanie i wiedzę. Może ona doradzić w istotnej kwestii, pokierować rybami w dobrą stronę.

Baran

Twoja droga życiowa.
Głupiec oznacza, że barany postanowią rozpocząć coś zupełnie od zera. Jakkolwiek niepewnie będą się czuły na nowym gruncie ich entuzjazm oraz szczęście sprawi, że odniosą sukces. Barany będą brawurowo szły do przodu i śmiało odkrywały zarówno swoje możliwości jak i otaczający je świat.

Co Ci sprzyja.
Sąd pozwoli baranom trafnie ocenić sytuację, obiektywnie i uczciwie osądzić inne osoby oraz logicznie podejmować decyzje. Karta ta sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji na przyszłość. Może też znaczyć, że barany zostaną pozytywnie ocenione przez inne osoby.

Wystrzegaj się.
Barany powinny szczególnie uważać na kwestie, które pragną za wszelką cenę zakończyć. Mówi o tym karta Śmierci. Niektóre zmiany mogą być nieodwracalne i nie należy decydować się na nie pochopnie czy pod wpływem impulsu.

Ważne wydarzenie.
Koło Fortuny oznacza, że w nadchodzącym miesiącu ważnym elementem życia baranów będzie podjęcie ryzyka. Decyzja, przed jaką staną będzie wymagała odwagi, jednak zważywszy na sprzyjająca kartę sądu można wnioskować, że barany zakręcą Kołem Fortuny i zmienią swoje życie na lepsze.

Byk

Twoja droga życiowa.
Moc, siła i witalność będą w tym miesiącu sprzyjały bykom. Karta Mocy oznacza, że co prawda na swoje życiowej ścieżce byki napotkają trudności, mają one jednak w sobie dość modrości, siły i wytrwałości by je pokonać i przekuć na sukces.

Co Ci sprzyja.
Wisielec oznacza, że byki będą w stanie poświęcić się dla ważnego, wyższego celu. Ta koncentracja, zaangażowanie i wytrwałość przyniosą im korzystne rezultaty i pozwolą wejść na wyższy poziom rozwoju.

Wystrzegaj się.
Najwyższa Kapłanka to dla byków sygnał, aby wystrzegały się zbytniej ufności we własne siły i umiejętności. Karta ta ostrzega, że nie posiadają dostatecznej wiedzy, by sprostać wyzwaniu bądź nie odkryły istotnej informacji. Byki, podobnie jak ryby powinny unikać tajemnic i plotek.

Ważne wydarzenie.
Najwyższy Kapłan oznacza, że dla byków niezwykle ważne będzie wsparcie i rada, jaką otrzymają od zaufanego przyjaciela. Osoba ciesząca się autorytetem pokieruje bykami tak, by odniosły one jak największy sukces. Mogą również liczyć na opiekę i pełne poparcie przyjaciół.

Bliźnięta

Twoja droga życiowa.
Wielki Arkan Głupca oznacza, że Bliźnięta będą mogły pozwolić sobie na niefrasobliwość, szaleństwo i brawurę. Dzięki temu uda im się wiele zyskać, choć nie powinny tracić kontaktu z rzeczywistością. Choć nie będzie to łatwe, to muszą nie dać się zwariować.

Co Ci sprzyja.
Cesarz jest kartą, która oznacza, że bliźnięta poczują się bardzo pewnie. Zwłaszcza mężczyźni spod tego znaku będą w tym miesiącu odznaczać się odwagą, siłą i determinacją. Po męsku załatwią ważne sprawy. Kobiety spod znaku bliźniąt mogą być zdominowane przez silnego mężczyznę, jednak w dyplomatyczny sposób będą mogły opleść go sobie wokół palca.

Wystrzegaj się.
Głupiec ostrzega bliźnięta przed podejmowaniem lekkomyślnych, impulsywnych decyzji. W tym miesiącu nie powinny one ryzykować i rzucać się ślepo do przodu bez rozeznania sytuacji i wcześniejszego przygotowania.

Ważne wydarzenie.
Diabeł niesie bliźniętom wielką pokusę, ale i ogromną witalność. Ważne będzie by przezwyciężyć swoje słabości, walczyć z nałogami i skierować nagromadzoną energię na jakiś pozytywny cel. Wówczas bliźnięta mogą liczyć na sukces.

Rak

Twoja droga życiowa.
Diabeł będzie kusił raki w tym miesiącu będą one musiały solidnie popracować nad swoimi słabościami, złymi nawykami i ewentualnymi nałogami. Dzięki pokonaniu swoich ograniczeń i wad raki będą mogły osiągnąć nowy poziom rozwoju.

Co Ci sprzyja.
Mag oznacza, że rybom sprzyja ich otwartość i chęć poznawania nowych rzeczy. Chętnie doskonalą swoje umiejętności i przyswajają nowa wiedzę. To da im możliwość rozwoju, jakiej się nawet nie spodziewali.

Wystrzegaj się.
Najwyższa Kapłanka, która w tym miesiącu jest wyjątkowo silną kartą i pojawia się, jako ostrzeżenie już w trzecim zodiaku, ostrzega ryby by nie przeceniały własnych sił i umiejętności. Karta ta sugeruje, że nie posiadają dostatecznej wiedzy, by sprostać wyzwaniu bądź nie posiadły ważnego sekretu. Raki powinny unikać niejasnych sytuacji i plotkarzy.

Ważne wydarzenie.
Choć nazwa tej karty brzmi złowrogo, to Śmierć może wnieść w życie raków dużo dobrego. Coś się w ich życiu ostatecznie zakończy, jakiś ważny etap. Tylko dzięki zamknięciu tej sprawy będzie mogło pojawić się coś nowego. Karta ta może zwiastować zakończenie projektu, pewnego etapu nauki lub znajomości.

Lew

Twoja droga życiowa.
Wisielec oznacza, że lwy skupią się w tym miesiącu na samodoskonaleniu. Będą w stanie znieść wiele wyrzeczeń i całkowicie poświęcić się zdobywaniu wiedzy. Koncentracja, zaangażowanie i wytrwałość przyniosą lwom korzystne rezultaty i pozwolą wejść na wyższy poziom rozwoju.

Co Ci sprzyja.
Rydwan oznacza, że lwom wybitnie sprzyja ruch, zmiany, będą umiały spontanicznie podejmować trafne decyzje i dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że lwom sprzyjać będzie zmiana miejsca. Karta sprzyja podróżom.

Wystrzegaj się.
Lwy powinny uważać na to, by nie stracić poczucia sprawiedliwości, obiektywizmu i równowagi. Karta Sprawiedliwości mówi o tym, że lwy powinny uważać podczas wydawania opinii na temat innych osób. Same te mogą zostać osądzone.

Ważne wydarzenie.
Głupiec mówi o tym, że przed lwami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to lwom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Panna

Twoja droga życiowa.
Rydwan oznacza, że na ścieżce rozwoju osobistego osób spod znaku panny będzie się bardzo dużo działo. Ruch i zmiany będą dobrze na nie działały. Szczególnie korzystny dla panien byłby teraz wyjazd lub podróż. Choć zmiany te niosą w sobie element chaosu, to wyrwą panny ze stagnacji i nudy.

Co Ci sprzyja.
Koło Fortuny będzie w tym miesiącu wybitnie sprzyjało pannom, a to oznacza, że śmiało mogą wprowadzać w swoim życiu zmiany. Mogą podjąć ryzyko, zaszaleć i bezpiecznie opuścić swój azyl. Jakiekolwiek zmiany wprowadzą w tym czasie, obrócą się one na ich korzyść.

Wystrzegaj się.
Świat sygnalizuje pannom, by uważały przy finalizowaniu ważnych transakcji, kończeniu projektów i zamykaniu spraw. Może się okazać, że tak naprawdę wymagają one jeszcze dopracowania i nie są ukończone. Karta ta ostrzega by panny nie rozpoczynały nowego przedsięwzięcia zanim nie zakończą poprzedniego.

Ważne wydarzenie.
Dla osób spod znaku Panny ważnym momentem będzie wydanie opinii, ocenienie czegoś lub kogoś, o czym mówi karta Sprawiedliwości. Panny powinny zachować spokój, obiektywizm i uczciwie zbadać zagadnienie zanim wyrażą swoją opinię, gdyż będzie się ona bardzo liczyła.


Waga

Twoja droga życiowa.
Rydwan oznacza, że w życiu Wag będzie się wiele działo, ruch, postęp i zmiany będą im towarzyszyły przez cały wrzesień. Podczas swojej drogi mogą dosłownie zmieniać miejsce pobytu i podróżować. Ten chaos będzie jednak bardzo twórczy i pozwoli wagom poszerzyć horyzonty.

Co Ci sprzyja.
Głupiec będzie sprzyjał szalonym i spontanicznym pomysłom osób spod znaku wagi. Los, czy też fortuna będzie po ich stronie nawet podczas zupełnie nieprzemyślanych i brawurowych działań. Mogą też liczyć na to, że w razie zagrożenia dostaną w porę ostrzeżenie i zdążą go uniknąć.

Wystrzegaj się.
Sprawiedliwość w sferze ostrzeżenia może oznaczać, że wagi mogą stracić równowagę. Powinny unikać sytuacji, w których muszą podejmować wiążące i zrównoważone decyzje, gdyż ich ocena może być w tym czasie zaburzona. Karta ostrzega też przed niesprawiedliwą oceną.

Ważne wydarzenie.
Eremita oznacza, że istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla wag czas refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia wagi będą w stanie odzyskać harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i spojrzenie w głąb siebie, wówczas odkryją coś ważnego.

Skorpion

Twoja droga życiowa.
Eremita skłoni w tym miesiącu skorpiony do refleksji i zastanowienia nad sobą i swoim życiem. Dojdą one do nowych wniosków, przewartościowują swój świat i określą nowe cele działania. Pozwali im to na uzyskanie szybszych i lepszych rezultatów w pracy nad sobą.

Co Ci sprzyja.
Skorpionom będzie sprzyjał Diabeł, a to oznacza, że będą mogły pofolgować swoim żądzom i oddać się przyjemnościom. Choć powinny uważać na używki i nie wykraczać poza granice prawa, skorpionom w tym miesiącu wiele wyskoków ujdzie płazem. Nie powinny jednak ufać takiemu patronowi.

Wystrzegaj się.
Wieża to bardzo silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że skorpiony pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić skorpionom szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało na zdrowych podstawach.

Ważne wydarzenie.
Cesarzowa oznacza, że ważny moment z życia skorpionów będzie związany z kobietą życzliwą, posiadająca status, uznanie i wiedzę. Karta ta może symbolizować matkę. Skorpiony mogą liczyć na poradę w istotnej kwestii, a ich doradczyni pokieruje nimi w dobrą stronę. Cesarzowa wniesie w życie skorpiona szczęście, obfitość i stabilizację.

Strzelec

Twoja droga życiowa.
Dla strzelców wrzesień zapowiada się bardzo pomyślnie, a wyrokuje o tym samo Słońce. Będzie to czas spokoju, harmonii i cieszenia się odzyskaną radością życia. Strzelce będą doskonale czuły się same ze sobą i śmiało będą kontynuowały swoją życiową drogę.

Co Ci sprzyja.
Sprawiedliwość da strzelcom poczucie równowagi i pozwoli im przywrócić ład we wszystkich sferach ich życia. Będą mogły w nadchodzącym miesiącu podejmować słuszne decyzje, a ich osądy będą obiektywne i szczere.

Wystrzegaj się.
Strzelce powinny wystrzegać się chaotycznych, nieprzemyślanych i naiwnych zachowań. Karta Głupca ostrzega strzelce przed zbytnią niefrasobliwością i pędzeniem na oślep za upatrzonym celem. W tej pogoni za marzeniami lepiej będzie mimo wszystko stąpać twardo po ziemi.

Ważne wydarzenie.
Wieża oznacza, że strzelce bardzo poruszy dosłowne zawalenie jakiejś sprawy lub znajomości. Nie będą się spodziewały tak drastycznej zmiany i wytrąci je to z równowagi. Dokładana analiza sprawy może wykazać, że przyczyna takiego je obroty tkwi u jej początków. To cenna lekcja na przyszłość, by nie popełnić podobnego błędu i budować na silnych, zdrowych podstawach.

Koziorożec

Twoja droga życiowa.
Koło Fortuny da koziorożcom szansę na wprowadzenie diametralnych zmian w ich życiu. Choć z natury ostrożne, koziorożce mogą podjąć ryzyko, dzięki któremu odniosą sukces i wyrwą się z rutyny. Czasami zmiany są po prostu konieczne, niezależnie od ich przyczyn rezultaty mogą być bardzo dobre.

Co Ci sprzyja.
Eremita oznacza, że legendarny rozsądek koziorożców, ich rozwaga i umiar będą im bardzo pomocne. Dzięki nabraniu dystansu i głębokim przemyśleniom przed podjęciem kolejnych działań koziorożec może wiele zyskać.

Wystrzegaj się.
Najwyższa Kapłanka, ostrzega już czwarty znak zodiaku w tym miesiącu, by nie przeceniać własnych sił i umiejętności. Karta ta sugeruje, że koziorożce nie posiadają jeszcze dostatecznej wiedzy, by sprostać wyzwaniu, na jakie chcą się porwać. Nie posiadły pewnego ważnego sekretu. Koziorożce powinny unikać niejasnych sytuacji i plotek.

Ważne wydarzenie.
Świat oznacza, że dla koziorożców szczególnie istotne będzie pomyślne zamknięcie jakiegoś rozdziału ich życia i wejście na wyższy poziom rozwoju. Będą skupione na tym, by dokonać tego przejścia w sposób godny i szlachetny.Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy