Horoskop miesięczny - kwiecień 2018 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Księżyca

W kwietniu zodiakalne wodniki powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać swojej intuicji. Być może będą się wokół nich działy sprawy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak, gdy zaufają swojemu instynktowi wybrnął z nich bez szwanku. Być może wodnikom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym wodniki będą erotycznie pobudzone i chętni będą szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że wodnikom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Wodniki będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że wodnikom sprzyjać będzie zmiana miejsca. To świetny moment na podróże i wyjazdy.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Wodniki mogą się w tym miesiącu spotkać z jakąś niesprawiedliwością. Nie powinny jednak chować urazy i dzielnie robić swoje. Próby usilnego udawadniania przez wodniki swojej racji mogą utwierdzić oceniającego w jego niesłusznym przekonaniu, zatem spokój i umiar będą lepszymi doradcami.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Gwiazdy

Bardzo ważnym momentem w tym miesiącu będzie dla wodników chwila oddechu, którą uda im się złapać. Będą mogły wówczas naprawdę odpocząć, zapomnieć o zobowiązaniach i terminach. Gwiazda zapewni im ochronę w czasie regeneracji i da czas na ułożenie nowego planu działania.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca

Dla ryb miesiąc kwiecień zapowiada się bardzo pomyślnie, a wyrokuje o tym samo Słońce. Będzie to czas spokoju, harmonii i cieszenia się odzyskaną radością życia. Ryby będą doskonale czuły się same ze sobą i śmiało będą kontynuowały swoją życiową drogę. Jeśli ryby planują założenie rodziny, zaręczyny lub ślub, to będzie doskonały moment na wprowadzenie planu w życie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Eremity

Osoby spod znaku ryby mają świadomość tego, że oprócz potrzeb ciała istnieją też potrzeby ducha. Zadbają o siebie, swoje zdrowie i wewnętrzną równowagę. Sprzyjać im będzie koncentracja, odpowiedzi na swoje pytania mogą znaleźć w medytacji. Czas, jaki poświęcą sobie samym będzie owocny.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Ryby powinny zdecydowanie unikać w tym miesiącu niejasnych sytuacji. Szczególnie powinny uważać, by nie podważać autorytetu i wiedzy wysoko postawionej kobiety, gdyż mogą zastać przez nią ośmieszone, a ich niewiedza może przysporzyć im szkód. Unikajcie plotek i sekretów.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Głupiec mówi o tym, że przed rybami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to rybom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Mocy

Moc, siła i witalność będą w tym miesiącu sprzyjały baranom. Karta Mocy oznacza, że co prawda na swojej życiowej ścieżce barany mogą napotkać pewne trudności, mają one jednak w sobie dość modrości, siły i wytrwałości by je pokonać i przekuć na sukces. Umór i konsekwencja baranów okażą się dla nich bezcenne.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarzowej

Baranom sprzyjać będzie wysoko postawiona kobieta. Cesarzowa może symbolizować mentorkę, przełożoną, matkę, albo oddaną przyjaciółkę. Osoba ta będzie popierała działania baranów i ich dążenia do wyznaczonego celu, jednak nie będzie się ze swoją pomocą narzucała. Sprzyjające okoliczności wiążą się także z najbliższą rodziną i domem. Barany mogą zawsze liczyć na swoich bliskich.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga

Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Barany powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Barany muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on, bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wisielca

Dla zodiakalnych baranów w kwietniu najważniejsze rzeczy będą wiązały się z wyrzeczeniami, które są gotowe ponieść w szczytnym celu. Mogą dzięki temu osiągnąć sukces, choć będzie on wymagał jeszcze sporo pracy i poświęceń. Jeśli barany myślą o podejściu do egzaminu mają szanse zdać go dzięki gruntownemu przygotowaniu.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Diabła

Kwiecień będzie dla byków miesiącem pokus i zmagania ze swoimi słabościami. Żywioł ognia podsyci temperament byków, które mogą być skore do kłótni i wybuchów. Nie zabraknie im siły witalnej, i energii, będą pełne pasji i namiętności. Jeśli tylko uda im się okiełznać swojego demona i skierować uwagę na jakiś pozytywny cel będą miały duże szanse na sukces.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny będzie w tym miesiącu wybitnie sprzyjało bykom, a to oznacza, że śmiało mogą wprowadzać w swoim życiu zmiany. Mogą podjąć ryzyko, zaszaleć i bezpiecznie opuścić swój azyl. Jakiekolwiek zmiany wprowadzą w tym czasie, obrócą się one na ich korzyść.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarza

Byki zdecydowanie powinny unikać sytuacji, w których ktoś będzie się starał je zdominować i narzucić im swoją wolę. Taka konfrontacja może doprowadzić do konfliktu lub otwartej kłótni, która nie przyniesie im niczego dobrego. Byki może wówczas uratować delikatna, subtelna dyplomacja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Kluczowym momentem dla byków będzie w kwietniu uzyskanie nowych umiejętności, objęcie nowego stanowiska, zdobycie tytułu naukowego lub po prostu wyższego stopnia rozwoju. Poszerzenie wiedzy na pewno się bykom opłaci. Rozwój pozwoli im znacznie poszerzyć horyzonty. Byki wiedzą, że mają ogromne wsparcie w zaufanych osobach i dzięki nim śmiało mogą realizować swoje życiowe plany.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków

Pojawienie się tej karty jest bardzo pomyślne i oznacza dla bliźniąt czas pełen miłości i dobrobytu. Kwiecień będzie, więc dla nich bardzo dobrym miesiącem. To świetny moment, aby bez żalu zakończyć bezowocne znajomości, pozbyć się złych wspomnień i uregulować zaległe sprawy. Dzięki temu bliźnięta przejdą przemianę, dzięki której zyskają pewność siebie i nadzieję na przyszłość. Karta ta sprzyja szczególnie związkom uczuciowym.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu

Mocnym atutem bliźniąt będzie umiejętność podejmowania słusznych i sprawiedliwych decyzji. Trafnie będą oceniały zarówno ludzi jak i sytuacje, w jakich przyjdzie im się znaleźć. Jeśli same będą poddane ocenie mogą w niej wypaść pozytywnie i tym samym wywrzeć dobre wrażenie na oceniającym.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wieży

Wieża to bardzo silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że bliźnięta pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić bliźniętom szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało na zdrowych, solidnych podstawach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Śmierci

Choć nazwa tej karty brzmi złowrogo, to Śmierć może wnieść w życie bliźniąt dużo dobrego. Coś się w ich życiu ostatecznie zakończy, jakiś ważny etap. Tylko dzięki zamknięciu tej sprawy będzie mogło pojawić się coś nowego. Karta ta może zwiastować zakończenie projektu, pewnego etapu nauki lub znajomości.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Umiaru

Mocną stroną raków będzie w tym miesiącu zdrowy rozsądek. Dzięki niemu nabiorą dystansu do otaczającej je rzeczywistości i będą mogły z szerszej perspektywy ocenić sytuację, w jakiej się znajdują. Dostrzegą wówczas to, czego szukają. Raki wiele zyskają zachowując umiar i nie dając zmącić sobie umysłu za pomocą używek.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Świata

Świat to bardzo pozytywny znak dla raków. Przyniesie im ona możliwość zakończenia ważnych, życiowych spraw oraz sprawi, że ich wysiłki zakończą się sukcesem. Zakończenie tego etapu rozwoju pozwoli rakom przejść na wyższy poziom, awansować albo rozpocząć nowy, ważny projekt. Świat mówi rakom, że zanim rozpoczną podążanie ku nowym wyzwaniom miały czas, by się zregenerować i cieszyć z odniesionego sukcesu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sądu

Zodiakalne raki powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na wyrażanie swojej opinii, szczególnie na temat innych osób. Być może je same spotka niesprawiedliwa ocena i będą musiały zawalczyć o swoje dobre imię. Nie jest to również dobry czas na załatwianie urzędowych spraw, gdyż mogą wówczas wystąpić komplikacje. Karta ta nie jest jednak sądem ostatecznym i wszelkie niejasności można wyjaśnić. Będzie to jednak wymagało od raków czasu i wysiłku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Ważnym wydarzeniem dla raka będzie zdobycie nowych umiejętności popartych wiedzą i doświadczeniem. Dokształcanie się, z pewnością się rakowi opłaci. Rozwój intelektualny pomoże wam wyjść poza dotychczasowe ramy i poszerzyć horyzonty. Będziecie lepiej rozumieli otaczający was świat i lepiej się w nim odnajdziecie. Być może raki zdadzą pozytywnie jakiś ważny egzamin.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Diabła

Los będzie kusił zodiakalne lwy do podjęcia bardzo wiele obiecującego ryzyka. W tym miesiącu lwy będą one musiały solidnie popracować nad swoimi słabościami, złymi nawykami i ewentualnymi nałogami. Dzięki pokonaniu swoich ograniczeń i wad lwy będą mogły osiągnąć nowy poziom rozwoju.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Księżyca

Księżyc ześle w tym miesiącu lwom niezwykły dar, ich intuicja, szósty zmysł oraz instynkt będą świetnie im służyły. Będą doskonałymi obserwatorami i dzięki temu mają szansę odkryć jakiś sekret bądź tajemnicę. Karta ta niesie też ze sobą ogromną energie erotyczną, dzięki czemu życie osobiste lwów ma szansę rozkwitnąć i dać im wiele satysfakcji.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Głupca

To, co może lwom stanąć na przeszkodzie to niefrasobliwość, dekoncentracja i chęć podążania łatwą ścieżką. Chodzenie na skróty, to jednak nie jest najlepsza droga w ich przypadku. Nie powinny podejmować niepotrzebnego ryzyka i zbytnio ufać swojemu szczęściu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarzowej

Lwy, zazwyczaj niezależne i silne staną się w tym miesiącu bardziej opiekuńcze i zbliżą się z rodziną. Będą szukały mądrej rady lub wsparcia u równie silnej i odważnej kobiety. Jej mądrość i dobre rady mogą się okazać bezcenne. Lwy będą pełne nowych pomysłów, muszą się jednak zdecydować, który z nich zrealizować. Muszą wszystko dobrze rozplanować.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Umiaru

Zodiakalne panny postawią w kwietniu na opanowanie i szeroko pojęty umiar. Będą pracowały nad sobą, swoimi emocjami i swoim życiem. Będą starały się wykazać duża cierpliwością wobec innych osób lub życiowych trudności. Ta pokora i dystans pozwolą im spojrzeć na otaczający je świat z szerszej perspektywy. Osoby walczące z nałogami mają w tum czasie dużą szanse na zwycięstwo i pożegnanie się z używkami.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Śmierci

Zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu panien będzie dla nich bardzo pozytywna. Co prawda wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym. To jakby panny narodziły się na nowo i rozpoczynały życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla niech dobre.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Eremity

Arkanem, który obrazuje to, czego panny powinny się wystrzegać jest Eremita. Ostrzega on przed zbytnim zdystansowaniem do rzeczywistości i uciekaniem we własny świat. Zachowanie równowagi między duchowością, a materialną stroną życia może w tym czasie być trudne.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Słońca

Ważnym momentem w życiu panien będzie spektakularny sukces. Po długim i ciężkim okresie przygotowań w końcu uda im się sięgnąć celu. Będą mogły świętować i cieszyć się ze swoich osiągnieć. Słońce da pannom dużo energii, wiary we własne siły i dobre zdrowie. To dobry czas dla osób myślących o powiększeniu rodziny.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Maga

Zodiakalne wagi powinny pamiętać, że los sprzyja odważnym, więc aby się rozwijać muszą podjąć ryzyko. Jeśli tylko zechcą, wagi będą mogły rozpocząć nowy, ważny etap w swoim życiu i raz na zawsze pozbędą się starych problemów. Będzie to od nich wymagało samodyscypliny i konsekwencji, jednak przyniesie spektakularne rezultaty.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza

Cesarz da wagom siłę i wiarę we własne siły. Szczególnie mężczyźni spod tego znaku będą przebojowi i nieustępliwi w dążeniu do celu. Dzięki odwadze, uporowi i poczuciu własnej wartości wagi mogą dużo zyskać. Muszą jednak działać zdecydowanie i być pewne swego. Być może w walce o wyższą pozycję wagi będą musiały wykazać się kontrolowaną agresją, jednak to właśnie władcza i nieznosząca sprzeciwu postawa przyniesie im największy sukces.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wisielca

To, na co wagi powinny szczególnie uważać, to zbytnie poświęcenie dla sprawy. Czasem nie warto angażować wszystkich sił i rezygnować zupełnie z własnych potrzeb w imię szczytnego celu. Albo nie jest to tak dobra idea, albo wysiłek złożony w jej realizację nie jest tego wart. Wagi powinny, zatem z umiarem angażować się w tego typu zadania.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy

Ważnym momentem w kwietniu będzie dla wag pokonanie przeszkody, która była dla nich poważnym wyzwaniem. Poradzenie sobie w trudnej sytuacji da im wiarę we własne siły i wyzwoli w nich energię do dalszych zmagań. Warto pamiętać, że wszystkie te przeszkody są możliwe do pokonania dzięki uporowi, wytrwałości i konsekwencji, których wagom nie zabraknie.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że na ścieżce rozwoju osobistego osób spod znaku skorpiona będzie się bardzo dużo działo. Ruch i zmiany będą dobrze działały na skorpiony, będą dla nich odświerzające, mobilizujące i przyniosą oczekiwany postęp. To bardzo dobry czas na podróże, wyjazdy i przeprowadzki. Choć zmiany te niosą w sobie element chaosu, to wyrwą skorpiony ze stagnacji i nudy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny będzie w tym miesiącu wybitnie sprzyjało skorpionom a to oznacza, że śmiało mogą wprowadzać w swoim życiu zmiany. Mogą podjąć ryzyko, zaszaleć i bezpiecznie opuścić swój azyl. Jakiekolwiek zmiany wprowadzą w tym czasie, obrócą się one na ich korzyść.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Sprawiedliwość w sferze ostrzeżenia może oznaczać, że skorpiony mogą stracić równowagę. Powinny unikać sytuacji, w których muszą podejmować wiążące i zrównoważone decyzje, gdyż ich ocena może być w tym czasie zaburzona. Karta ostrzega też przed niesprawiedliwą oceną.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Świata

W tym miesiącu skorpionom uda się zamknąć pewien etap swojego rozwoju lub kariery. Otworzy im to drzwi do wyższego poziomu poznania, będą jednak miały czas na to by nacieszyć się triumfem i ułożyć plan działania na przeszłość. To dobra karta, która mówi o predyspozycjach do dalszego rozwoju. Daje też ochronę i dobrą energię.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków

Przed strzelcami miesiąc pełen przyjemnych doświadczeń. Kochankowie rzutują bardzo pozytywnie na wszelkie aspekty życia, jednak szczególnie sprzyjają związkom uczuciowym i budowaniu relacji z ludźmi. To doskonały moment, aby bez żali zakończyć źle rokujące znajomości, pozbyć się negatywnych myśli i uporządkować zaległe sprawy. Strzelce mają szansę przejść przemianę, która da im pewność siebie i otworzy przed nimi nowe perspektywy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wieży

Upadek i zniszczenie, które obrazuje karta Wieży może symbolizować wbrew pozorom pozytywne zmiany w życiu strzelców. Oznacza, bowiem, że będą umiały wyciągnąć bardzo dobre wnioski ze swoich wcześniejszych niepowodzeń i zaczną odbudowywać swoje dzieło na zdrowych, silnych postawach. Rozsądek, logika i analityczne myślenie będą mocnymi stronami strzelców.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy

Zodiakalne strzelce powinny w tym miesiącu uważać na to by nie opuszczać gardy przed zakończeniem walki. Nie będą miały aż tak dobrej ochrony i powinny pozostać czujne. Strzelce powinny pozostać skoncentrowane i nie rozpraszać się pod byle pretekstem. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie wolnym, wówczas być może uda się uniknąć nieprzyjemności.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W kwietniu osoby spod znaku strzelca będą miały okazję przejść swoistą inicjację, zdobędą nowe doświadczenia, dzięki którym przejdą na inny, wyższy poziom rozwoju. Być może przyczyni się do tego poznanie jakiejś tajemnicy lub odkrycie nieznanych pokładów własnej energii, siły i umiejętności. Strzelce będą dzięki temu emanowały siłą i wzbudzą respekt otoczenia.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

Koziorożce będą szukały ścieżki do samopoznania i samodoskonalenia. Będą pilnie strzegły swoich sekretów i tajemnic i jednocześnie będą starały się zdobywać nową wiedzę z dziedziny, która je fascynuje. Koziorożcom dobrze przysłuży się ich intuicja. Być może posłuchają też rady mądrej kobiety z większym doświadczeniem w danej dziedzinie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Świata

Świat to karta o pozytywnym wydźwięku. Dla koziorożców oznacza ona dobre warunki do zakończenia wszelkich spraw, ich dążenia zakończą się sukcesem, który pozwoli im uzyskać wyższy poziom rozwoju, awansować lub przejść do kolejnego, ważnego dla nich etapu. Świat mówi też o tym, że zanim koziorożce ruszą w dalszą drogę będą miały czas, by świętować i cieszyć się życiem.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy

Koziorożce powinny uważać, by nie brać na siebie więcej zobowiązań niż będą w stanie zrealizować. Muszą mierzyć siły na zamiary i cierpliwie dążyć do obranego celu bez względu na napotykane trudności. Powinny mieć na względzie to, by kończyć sprawy, które zaczęły. Nie mogą wymigiwać się od obowiązków, bo może to spowodować ich spiętrzenie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Księżyca

Ważnym momentem w życiu koziorożców będzie odkrycie jakiejś istotnej informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzy głos i zaufać sobie. Wówczas koziorożcowi uda się dojść do sedna rzeczy. Ważne by nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią.

 

Komentarze

Brak komentarzy