Horoskop miesięczny - sierpień 2018 r.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Eremity

Wodniki powinny w tym miesiącu bardziej skupić się na sobie. Jeśli uda im się zrozumieć siebie, wówczas o wiele łatwiej będzie im również zrozumieć innych. Mogą zaufać swojej intuicji, gdyż dzięki niej wybiorą właściwą drogę. Praca w tym kierunku samodoskonalenia pozwoli wodnikom na osiągnięcie harmonii i powodzenie. Muszą pamiętać o zachowaniu równowagi między ciałem, a duchem

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Wodnikom będą w tym miesiącu sprzyjali ich zaufani doradcy. Przyjaciel lub mentor natchnie wodniki wiarą we własne siły i wskaże im drogę do dalszego rozwoju. Ważne by wodniki nie bały się prosić o wsparcie i wskazówki ludzi, którym ufają. To życzliwe nastawienie i akceptacja będą dla wodników bardzo korzystne i dzięki niemu będą śmiało dążyły do realizacji swoich planów.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wieży

Wieża to bardzo silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że wodniki pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić wodnikom szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało na zdrowych podstawach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Gwiazdy

Bardzo ważnym momentem w tym miesiącu będzie dla wodników chwila oddechu, którą uda im się złapać. Będą mogły wówczas naprawdę odpocząć, odzyskać siły, zapomnieć o zobowiązaniach i terminach. Gwiazda zapewni im ochronę w czasie regeneracji i da czas na ułożenie nowego planu działania.

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca

Dla zodiakalnych ryb sierpień zapowiada się bardzo pomyślnie, a wyrokuje o tym samo Słońce. Sukces sprawi, że ryby odzyskają pewność siebie, poczują się szczęśliwe i spełnione. Nadejdzie dla nich czas spokoju, harmonii i cieszenia się odzyskaną radością życia. Ryby będą doskonale czuły się same ze sobą i śmiało będą kontynuowały swoją życiową drogę. Tym bardziej, że sprzyja im Świat, więc moce tych dwóch ciał niebieskich skumulują pozytywną energii e wokół ryb.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Świata

Świat to karta o pozytywnym wydźwięku. Dla ryb oznacza ona dobre warunki do zakończenia wszelkich spraw, ich dążenia zakończą się sukcesem, który pozwoli im uzyskać wyższy poziom rozwoju, awansować lub przejść do kolejnego, ważnego dla nich etapu. Świat mówi też o tym, że zanim ryby ruszą w dalszą drogę będą miały czas, by świętować i cieszyć się życiem.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarzowej

Cesarzowa ostrzega ryby przed tym, by nie szukały zbyt często rady u innych i same kierowały swoim życiem. W przeciwnym razie mogą stać się czyjąś marionetką i nie będą z tego powodu szczęśliwe. Ryby powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wisielca

Dla zodiakalnych ryb w sierpniu najważniejsze rzeczy będą wiązały się z wyższymi aspiracjami. Ryby będą gotowe ponieść wiele wyrzeczeń, które w szczytnym celu. Mogą dzięki temu osiągnąć sukces, choć będzie on wymagał jeszcze sporo pracy i poświęceń. Jeśli ryby myślą o podejściu do egzaminu mają szanse zdać go dzięki gruntownemu przygotowaniu.

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Maga

Barany powinny pamiętać, że los sprzyja odważnym, więc aby się rozwijać muszą podjąć ryzyko. Jeśli tylko zechcą, zodiakalne barany będą mogły rozpocząć zupełnie nowy, ważny etap w swoim życiu i raz na zawsze pozbędą się starych problemów. Będzie to od nich wymagało samodyscypliny i konsekwencji, jednak przyniesie spektakularne rezultaty. Karta sprzyja rzemieślnikom, technikom, inżynierom, osobom stawiającym na systematyczny rozwój.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny

Koło Fortuny będzie w tym miesiącu wybitnie sprzyjało baranom, a to oznacza, że śmiało mogą wprowadzać w swoim życiu zmiany. Mogą podjąć ryzyko, zaszaleć i bezpiecznie opuścić swój azyl. Jakiekolwiek zmiany wprowadzą w tym czasie, obrócą się one na ich korzyść.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Księżyca

Barany nie powinny w pełni ufać zdrowemu rozsądkowi, nie zawsze logiczne myślenie przyniesie odpowiedzi na ważne pytania. Pewnych spraw nie da się wyjaśnić inaczej niż za pomocą uczuć, emocji, intuicji. Barany powinny uważać na tajemnice i sekstety, nie ufać plotkom.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity

Eremita oznacza, że istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla baranów czas refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia barany będą w stanie odzyskać harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i spojrzenie w głąb siebie, wówczas odkryją coś ważnego.

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Gwiazdy

Gwiazda będzie w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju byków. Oznacza to, że znajdą one czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazda zapewni bykom ochronę, a jej ochronna moc będzie sprzyjała bykom cały miesiąc.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wieży

Choć coś się bykom posypie, jakieś ich plany ulegną rozpadowi, to wbrew pozorom okaże się to bardzo pozytywnym zjawiskiem. Byki będą umiały wyciągnąć bardzo dobre wnioski ze swoich niepowodzeń i zaczną odbudowywać swoje dzieło na zdrowych, silnych postawach. Rozsądek, logika i analityczne myślenie będą mocnymi stronami byków.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Diabła

Byki powinny unikać w tym miesiącu burzliwych emocji i utraty kontroli nad sobą. Ważne jest, by ich działania nie wykraczały poza przyjęte normy prawne i obyczajowe. Mogą nimi targać różne namiętności i żądze, nad którymi byki będą starały się zapanować. Jeśli uda im się poskromić diabła będą mogły wykorzystać energię, jaką niesie by skupić się na pozytywnych celach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W sierpniu osoby spod znaku byka będą miały okazję przejść swoistą inicjację, zdobędą nowe doświadczenia, dzięki którym przejdą na inny, wyższy poziom rozwoju. Być może przyczyni się do tego poznanie jakiejś tajemnicy lub odkrycie nieznanych pokładów własnej energii, siły i umiejętności. Byki będą dzięki temu emanowały siłą i wzbudzą respekt otoczenia.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Diabła

Diabeł będzie w sierpniu wybitnie kusił zodiakalne bliźnięta. Będą one musiały walczyć ze swoimi słabościami, uzależnieniami. Jeśli uda się bliźniętom wziąć w garść i będą sumiennie pracować nad swoimi wadami i złymi nawykami ich sytuacja może się poprawić. Dzięki pokonaniu swoich ograniczeń bliźnięta mogą zyskać dodatkową energię do walki z Diabłem i osiągnąć nowy poziom rozwoju.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu

Najważniejsze będzie w tym miesiącu dla bliźniąt podjęcie decyzji w życiowej kwestii. Bliźniak zdobędzie się na szczerą samoocenę i uczciwie podejdzie do realizacji swoich planów. Jeśli macie do załadowania formalną lub sądową sprawę, to jest na to świetny moment. Być może bliźnięta czeka ważny test, od wyników, którego wiele zależy. Sprawiedliwy osąd będzie dla nich bardzo ważny.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Koła Fortuny

To, na co bliźnięta powinny uważać to z jednej strony bezruch, stagnacja i zbyt długie pozostawanie w jednym miejscu, a z drugiej zbyt pochopne decyzje. Aby się rozwijać bliźnięta muszą coś zmienić w swoim życiu, ale nie powinny iść ślepo na przód, muszą wyznaczyć sobie cel działania. W żadnym wypadku nie mogą pozwolić sobie na chaos.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy

Ważnym momentem w sierpniu będzie dla bliźniąt pokonanie przeszkody, która była dla nich poważnym wyzwaniem. Poradzenie sobie w trudnej sytuacji da im wiarę we własne siły i wyzwoli w nich energię do dalszych zmagań. Warto pamiętać, że wszystkie te przeszkody są możliwe do pokonania dzięki uporowi, wytrwałości i konsekwencji, których bliźniętom nie zabraknie.

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wisielca

Raki będą w sierpniu bardzo skoncentrowane na swoim rozwoju osobistym. Będą gotowe inwestować swój czas, siły i pieniądze w to by osiągnąć wyższy poziom świadomości. Szczególnie w sprawach naukowych taka postawa przyniesie im sukces. Droga do samodoskonalenia wymaga wielu wyrzeczeń, raki będą jednak miały pełną świadomość sytuacji, a cel ich zmagań będzie je mobilizował i dodawał im sił.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Maga

W sierpniu mocną stroną zodiakalnych raków będzie ich wytrwałość, konsekwencja i pracowitość. Wiedzą, że aby odnieść prawdziwy i długotrwały sukces muszą go same wypracować od podstaw, wówczas efekty będą spektakularne. Dla osób postronnych umiejętności, jakie zaprezentują raki będą się wydawały wręcz magiczne. Nowy pomysł raków ma wielkie szanse powodzenia.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

Raki powinny uważać na to, by nie ufać w pełni radom i osądom innych osób, nawet, jeśli cieszą się one powszechnym uznaniem i do tej pory mogły im zaufać. Pewne ważne decyzje raki powinny podjąć samodzielnie. Brak wsparcia i podpowiedzi może spowodować, że raki poczują się mało pewnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Diabła

Diabeł oznacza, że w sierpniu ważnym momentem dla raków będzie podjęcie ważnej etycznej decyzji. Raki staną przed wielką pokusą, ale jeśli się jej oprą odniosą moralne zwycięstwo i da im to siłę by przezwyciężyć swoje słabości, walczyć z nałogami i skierować nagromadzoną energię na jakiś pozytywny cel. Jeśli raki oprą się nieuczciwej lub niemoralnej propozycji mogą wiele zyskać.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci

Dla lwów sierpień będzie miesiącem przełomowym. Coś ważnego zakończy się w ich życiu, ale coś równie ważnego się rozpocznie. Najważniejsze, to nie bać się zmian, które są potrzebne, móc się rozwijać. Przed lwami rozpocznie się nowy etap w życiu. Warto rozpocząć go z czystym sumieniem i głową otwartą na nowe pomysły.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza

Cesarz jest kartą, która oznacza, że lwy poczują się bardzo pewnie. Zwłaszcza mężczyźni spod tego znaku będą w tym miesiącu odznaczać się odwagą, siłą i determinacją. Po męsku załatwią ważne sprawy. Kobiety spod znaku lwa mogą być zdominowane przez silnego mężczyznę, jednak w dyplomatyczny sposób będą mogły opleść go sobie wokół palca.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca

Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać lwy przed tym by nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Lwy nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca

Głupiec mówi o tym, że przed lwami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to lwom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że na ścieżce rozwoju osobistego osób spod znaku panny będzie się bardzo dużo działo. Ruch i zmiany będą dobrze na nie działały, będą odświerzające, mobilizujące i przyniosą oczekiwany postęp. Szczególnie korzystny dla panien byłby teraz wyjazd lub podróż. Choć zmiany te niosą w sobie element chaosu, to wyrwą panny ze stagnacji i nudy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu

Mocnym atutem panien będzie umiejętność podejmowania słusznych i sprawiedliwych decyzji. Trafnie będą oceniały zarówno ludzi jak i sytuacje, w jakich przyjdzie im się znaleźć. Jeśli same będą poddane ocenie mogą w niej wypaść pozytywnie i tym samym wywrzeć dobre wrażenie na oceniającym.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga

Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Panny powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Panny muszą pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on, bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Słońca

Ważnym momentem w życiu panien będzie spektakularny sukces. Po długim i ciężkim okresie przygotowań w końcu uda im się sięgnąć celu. Będą mogły świętować i cieszyć się ze swoich osiągnieć. Słońce da pannom dużo energii, wiary we własne siły i dobre zdrowie. To dobry czas dla osób myślących o powiększeniu rodziny.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla wag priorytetowa sprawa. Będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem wagi najpierw powinny uporządkować swoje emocje, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki

W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze wagi Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności wagi mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Wagi łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Świata

Świat sygnalizuje wagom by uważały przy finalizowaniu ważnych transakcji, kończeniu projektów i zamykaniu spraw. Może się okazać, że tak naprawdę wymagają one jeszcze dopracowania i nie są ukończone. Karta ta ostrzega by wagi nie rozpoczynały nowego przedsięwzięcia zanim nie zakończą poprzedniego.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarzowej

Wagi, jakkolwiek niezależne i silne staną się w tym miesiącu zawsze będą wspierane przez równie silną i odważną kobietę. Jej mądrość i dobre rady mogą się okazać bezcenne. Wagi będą pełne nowych pomysłów, muszą się jednak zdecydować, który z nich zrealizować. Muszą wszystko dobrze rozplanować.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana

W sierpniu zodiakalne skorpiony będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu skorpiony mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do skorpionów, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu

Rydwan oznacza, że skorpionom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Skorpiony będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że skorpionom sprzyjać będzie zmiana miejsca. Karta sprzyja podróżom, zatem sierpniowy urlop wypadnie Wam świetnie.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sprawiedliwości

Skorpiony mogą się w tym miesiącu spotkać z jakąś niesprawiedliwością. Nie powinny jednak chować urazy i dzielnie robić swoje. Próby usilnego udawadniania przez skorpiony swojej racji mogą utwierdzić oceniającego w jego niesłusznym przekonaniu, zatem spokój i umiar będą lepszymi doradcami.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarza

Ważny moment dla skorpiona będzie wiązał się z ingerencją mężczyzny, który w jakiś sposób góruje nad nim. Może to być ktoś starszy z rodziny, przełożony lub mentor. Osoba ta będzie zajmowała wysokie stanowisko i cieszyła się prestiżem. Lubi narzucać swoje zdanie i egzekwuje realizację swoich poleceń. Może jednak zapewnić ochronę i służyć radą. Jeśli skorpion chciały by się sprzeciwić woli Cesarza musza to zrobić delikatnie. Jeśli zaś pragnie jego wsparcia powinien niejako oddać się pod opiekę tej osoby.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków

Pojawienie się tej karty jest bardzo pomyślne i oznacza dla strzelców czas pełen miłości i dobrobytu. Sierpień będzie, więc dla nich bardzo dobrym miesiącem, pełnym harmonii i szczęścia. To świetny moment, aby bez żali zakończyć bezowocne znajomości, pozbyć się złych wspomnień i uregulować zaległe sprawy. Dzięki temu strzelce przejdą przemianę, dzięki której zyskają pewność siebie i nadzieję na przyszłość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Umiaru

Strzelce będą w tym miesiącu świetnie panowały nad emocjami. Ich atutem będzie opanowanie, rozsądek i umiejętność zdystansowania się do otaczającej je rzeczywistości. Dzięki temu będą mogły spojrzeć na ważne dla siebie sprawy z odpowiedniej perspektywy, obiektywnie je ocenić i logicznie poukładać.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci

W tym miesiącu strzelce powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na życiowe zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Lepiej spokojnie przeczekać i niczego nie robić pochopnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sądu

Podjęcie kluczowej decyzji w ważnej, życiowej kwestii będzie dla strzelców priorytetem. Jeśli macie do załatwienia sprawę urzędową to teraz jest dobry czas żeby się na niej skupić i pomyślnie ją przeprowadzić. Być może strzelce czeka ważny życiowy egzamin, będą czekały na ocenę swojego działa i wiążą z nią wielkie nadzieje. Sprawiedliwy osąd będzie dla strzelców bardzo ważny.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Mocy

Moc, siła i witalność będą w tym miesiącu sprzyjały koziorożcom. Karta Mocy oznacza, że co prawda na swoje życiowej ścieżce koziorożce napotkają pewne trudności, ale mają one jednak w sobie dość mądrości, siły i wytrwałości by je pokonać i przekuć na sukces. Każde takie zwycięstwo da koziorożcom ogromną satysfakcję i energię do dalszych działań.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Kochanków

W sierpniu zodiakalnym koziorożcom będzie sprzyjało wszystko, co wiąże się z miłością, uczuciem i zakochaniem. Miłość będzie je mobilizowała do działania i do tego by zadbać o siebie, o swój wygląd, zdrowie, swoje otoczenie, a także karierę zawodową. Osoby będące w związkach będą w tym miesiącu szczęśliwe i spełnione. Koziorożce szukające drugiej połówki powinny rozważnie wybierać, być może flirt przerodzi się w coś więcej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Głupca

To, co może koziorożcom skomplikować życie, to rzadko u nich spotykana niefrasobliwość, dekoncentracja i chęć podążania łatwą ścieżką. Chodzenie na skróty, to jednak nie jest najlepsza droga w ich przypadku. Nie powinny podejmować niepotrzebnego ryzyka i zbytnio ufać swojemu szczęściu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Świata

W tym miesiącu koziorożcom uda się zamknąć pewien etap swojego rozwoju lub kariery. Otworzy im to drzwi do wyższego poziomu poznania, będą jednak miały czas na to by nacieszyć się triumfem i ułożyć plan działania na przeszłość. To dobra karta, która mówi o predyspozycjach do dalszego rozwoju. Daje też ochronę i dobrą energię.

Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy