Horoskop miłosny 01 – 07 stycznia 2018 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by nie prowokować kłótni. Łatwo będziecie tracili cierpliwość, a przez to możecie niesłusznie oskarżać partnera o oziębienie uczuć. Ten tydzień to będzie prawdziwa próba dla Waszego związku.

Wolne wodniki nie będą miały ani chęci, ani cierpliwości do flirtów i zabawy w kotka i myszkę. Jesteście zmęczeni niedomówieniami i półsłówkami. Warto dać sobie czas na odpoczynek od spraw sercowych.

W sferze intymnej będziecie nieco wycofani z powodu złego nastroju. Zmęczenie i brak sprzyjającej atmosfery nie są niestety bez znaczenia. Jeśli tylko nieco odpoczniecie, to wrócicie do formy, także seksualnej.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą bardziej wyrozumiałe dla swoich partnerów, którzy z kolei będą wobec nich pomocni i bardzo przyjaźni. Przez chwilę zgłębicie się w marzenia i tęsknoty za tym, co minęło. Postaracie się także zrozumieć emocje swojego partnera, co pozwoli Wam wprowadzić dobrą atmosferę.

Wolne ryby będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Pojawi się przed Wami szansa na romantyczną i obiecująca znajomość, zatem zostawcie przeszłość za sobą i śmiało zaczynajcie nowy rozdział.

W sferze intymnej ryby będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Z radością będziecie obdarzać partnera pieszczotami, ale też sami oddacie się zmysłowej przyjemności. Pełne zgranie i zrozumienie także w sypialni da Wam dużo przyjemności.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach mogą narzekać na monotonię lub rutynę w związku i potrzebują nieco odmiany. Pamiętajcie jednak, że to piękna, wspólna codzienność tworzy to, czym jest trwały związek. Potrzebujecie, nowej energii, podjęcia nowych, wspólnych wyzwań.

Wolne barany będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć, bo mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego. Uważajcie tylko, żeby w pogoni za ekscytującymi doznaniami nie zgubić swojej szansy.

W sferze intymnej uda Wam się nieco podkręcić atmosferę. Odrobina pikanterii, szczypta tajemniczości i zaufany kochanek, to wszystko, czego Wam trzeba, aby Wasz seks był w tym tygodniu naprawdę udany.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcia partnera. W Waszym związku ważne jest, by zostawić drugiej osobie przestrzeń. To nie tylko oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji.

Wolne byki mogą w tym tygodniu liczyć na wsparcie bliskich. Dzięki temu zapleczu uwierzycie w siebie i zdobędziecie się odwagę, by wyjść ze skorupy.

W sferze intymnej ważne jest dla Was to, by nikt Wam niczego nie narzucał. Potrzebujecie więcej czasu, by rozbudzić swoją namiętność i odpowiedni partner powinien to zrozumieć.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, szczerej i szczęśliwej miłości. Nawet, jeśli czasem w Waszym związku coś nie gra, to umiecie świetnie się komunikować i wspólnie nad nim pracować. Wygląda na to, że z tym partnerem możecie spędzić resztę życia.

Wolne bliźnięta mogą spotkać na swojej drodze człowieka, z którym zbudują w przyszłości szczęśliwy związek. Nie bójcie się mówić o swoich uczuciach oraz pragnieniach. Tylko z osobą, która je rozumie i podziela możecie być szczęśliwi.

W sferze intymnej osiągniecie szczyt. Radość, pasja, taniec zmysłów, wszystko to jest Wam pisane w nadchodzących dniach. Otwórzcie się na partnera i przyjemność, jaka płynie ze zbliżenia, a wówczas osiągniecie pełnię satysfakcji.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach będą cieszyły się miłością i namiętnością. Wasze uczucia rozkwitną w pełni, jeśli tylko będziecie mogli przejąć władze w związku. W związkach z dłuższym stażem możliwe zaręczyny.

Wolne raki będą miały w najbliższym czasie wielkie powodzenie, to bardzo dobry czas zarówno dla zakochanych, jak i dla tych szukających miłości.

W sferze intymnej czeka Was naprawdę gorący tydzień. Będziecie dzielić się radością i będziecie czuli się bardzo komfortowo w towarzystwie swojego partnera.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach mają szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia dojrzałej miłości. Obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Wolne lwy chętnie będą flirtować i być może przytrafi się im spontaniczne zakochanie. Będziecie radośni, weseli i to przyciągnie do Was nowych ludzi.

W sferze intymnej lwy doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej namiętności. Szczególnie osoby w stałych związkach będą świetnie zgrane z partnerem.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach podejmą w tym tygodniu ważą decyzję w sprawach związanych z ich uczuciami. Wybiorą to, co będzie dla nich najlepsze. Być może będziecie chcieli zadeklarować swoje uczucia lub pomyślicie o sformalizowaniu związku.

Wolne panny określą zaś, jakiego partnera szukają. Postarają się obiektywnie ocenić swoje emocje i podjąć wiążącą decyzję, co do następnego kroku. Szykujecie się do zawarcia nowej znajomości, z którą wiążecie duże nadzieje.

W sferze intymnej panny postawią na swój urok i zmysłowość. Wiedzą, co lubi ich kochanek i mają pełną świadomość, co im samym sprawia największą przyjemność. Warto, zatem zaaranżować miłe spotkanie.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach mogą się czuć wewnętrznie rozbite. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie w związku są zagrożone. Być może coś mocno Was zaniepokoi, ale zanim stworzycie własną teorię warto porozmawiać o tym na spokojnie z partnerem.

Wolne wagi nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości. Włączy się Wasz sceptycyzm i jednocześnie dopadnie Was niechęć do podejmowania ważnych decyzji w kwestii uczuć.

W sferze intymnej czeka Was teraz nieco spokoju, musicie przewartościować swoje życie miłosne i gdy już będziecie pewni swoich uczuć, wówczas odzyskacie chęć na zbliżenia. Potrzebujecie, by okazać Wam więcej cierpliwości i ciepła.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach mogą liczyć na to, że po niedawnych perturbacjach nastąpią lepsze czasy. Będziecie się czuli pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będziecie wobec partnera otwarci, przyjaźni i pełni miłości.

Wolne skorpiony będą w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem. Będą emanowały szczęściem, zadowoleniem. Dzięki pewności siebie wzbudzą zainteresowanie i zawrą nowe znajomości.

W sferze intymnej poczujecie się spełnieni, usatysfakcjonowani i docenieni. Dzięki temu, że dobrze znacie swoje potrzeby, ale też jesteście otwarci na swojego partnera możecie w pełni czerpać radość ze wspólnie przeżytego zbliżenia.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach czeka tydzień pozytywnych uniesień, ale muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić uczuć partnera. Będziecie mieli okazję do realizacji swoich marzeń i fantazji, które staną się teraz dla Was przeżywaną, na co dzień, piękną rzeczywistością.

Wolne strzelce będą towarzysko rozchwytywane. Będą doskonale czuły się w swojej skórze i wywrą wielkie wrażenie na płci przeciwnej. Muszą jednak uważać, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami.

W sferze intymnej strzelce będą bardzo pobudzone, a co za tym idzie chętne do miłosnych igraszek. Dzięki temu, że będziecie w pełni otwarci na partnera i skupieni na przeżywanej przyjemności, odczujecie czystą rozkosz.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach czeka poważna odmiana. Wprowadzicie w życie nowy plan, dzięki któremu wyjdziecie z impasu i znów poczujecie silne emocje. Koniec końców ta zmiana wyjdzie Wam na dobre.

Wolne koziorożce zakończą pewien etap poszukiwań, być może odpuścicie sobie kiepsko rokującą relację. Gdy uda Wam się zakończyć ten rozdział, rozpoczniecie w swoim życiu miłosnym coś zupełnie nowego.

W sferze intymnej nastąpi u Was wielka, ale bardzo pozytywna zmiana. Uda Wam się zerwać z rutyną i nudą, wprowadzicie w swoje życie seksualne zmiany, które pozwolą Wam w pełni się nim cieszyć.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy