Horoskop miłosny 2– 8 października 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach będą walczyły ze swoimi ograniczeniami i obawami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Wodniki nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Warto zaryzykować i być w pełni sobą.

Wolne wodniki będą miały dość samotności, ale jak na złość nie będą też gotowe na nowy związek. Jeśli jednak uporządkują swoje sprawy i osiągną wewnętrzną równowagę, przyciągnie to do nich kogoś nowego.

W sferze intymnej wodniki będą walczyły z uprzedzeniami. Chcą spróbować czegoś nowego w seksie, ale nie są zdecydowane, czy aby na pewno to jest to. Pamiętajcie, że nie należy robić niczego wbrew sobie.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach czekają konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre ryby mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne zaś mogą rezygnować z dotychczasowych nawyków i rozpocząć faktycznie głęboki związek.

Wolne ryby czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie. Zamkną drzwi do przyszłości i zdecydują się śmiało zacząć nowe życie i chętnie rozpoczną nowy, poważny i głęboki związek.

W sferze intymnej ryby zapragną zmian. Zdecydowanie potrzebujecie nowych doznań, emocji i satysfakcji. Zmiana przyzwyczajeń, miejsca, a może partnera, okaże się kluczem do pełnego zadowolenia.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach czeka dobry czas, w którym uczucie na nowo odżyje. Wspólna przygoda, wyjazd, spontaniczny wypad podsyci Wasze uczucia i chętnie będziecie szukali przygód poza utartym szlakiem.

Wolne barany mogą wdać się w ognisty romans. Macie dużą szansę na nową znajomość. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą stałe i raczej nie da się z nią stworzyć długotrwałej relacji.

W sferze intymnej sytuacja znacznie się poprawi. Pragniecie odmiany i to dobry moment, by zmienić coś w Waszym łóżkowym scenariuszu. Pomyślcie o zmiennie miejsca lub pozycji.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, aby nie dać się obarczać partnerowi odpowiedzialnością za wszystkie problemy i kłopoty w tej relacji. To niedojrzałe podejście partnera może być powodem Waszych frustracji i zmartwień. Postarajcie się uzmysłowić mu, że na równi z Wami odpowiada za Wasz związek.

Wolne byki mogą znaleźć się pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Mimo to dostaną szansę na to by zawrzeć nową znajomość, która może przerodzić się w dłuższy związek.

W sferze intymnej zmienne nastroje i emocje spowodują, że raz będziecie mieć ochotę na igraszki, a innego dnia zupełnie nie będzie Wam to w głowie. Gdy uda Wam się uspokoić emocje, wówczas odzyskacie chęć do zbliżeń.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach mogą być w tym ty tygodniu nieco przygaszone. Możecie czuć się osamotnieni nawet w obecności swojego partnera. To poczucie opuszczenia bierze się głównie ze zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu macie w tej chwili na prowadzenie gry miłosnej.

Wolne bliźnięta mogą silniej odczuwać samotność. Mimo wszystko nie czujecie się na siłach rozglądać za nową miłością. Przyczyną tego osowienia jest w znacznej mierze stres i zmęczenie.

W sferze intymnej bliźnięta nie będą szczególnie ożywione. Bardziej niż seks będzie Was interesował wspólny relaks, wypoczynek, bliskość i czułość. Potrzebujecie ciepła i miłości.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach będą musiały zawalczyć o partnera. Nieporozumienia i plotki kładą się cieniem na Waszej relacji, a w większość są one zupełnie nieuzasadnione. Szczera rozmowa z ukochaną osobą, bez zawiści i złości może uratować sytuację i Wasz wiązek.

Wolne raki stracą nieco zapał do poszukiwania drugiej połowy. Choć ktoś zwrócił Waszą uwagę, to jednak nie jesteście przekonani, czy jest to właściwa osoba. Nie jesteście otwarci na nowe znajomości ani zmiany.

W sferze intymnej czeka Was okres spokoju. Trudny czas w związku nie sprzyja zbliżeniom, najpierw musicie na nowo poukładać swoje sprawy, wówczas będziecie mogli cieszyć się seksem.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach czeka radosny i bogaty w wydarzenia tydzień. Wiecie już o tym, że z obecnym partnerem możecie się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę. Może już czas pomyśleć o tym by iść dalej i wspólnie zaplanować przyszłość.

Wolne lwy mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Macie do tego doskonałe podstawy, czujecie się pewni siebie i fizycznie atrakcyjni, jesteście gotowi na nowy związek.

W sferze intymnej lwy chętnie zdecydują się na małe urozmaicenie gry miłosnej. Nowe miejsce, nowe pomysły, nowa energia, wszystko to zdecydowanie wpłynie korzystnie na Wasze życie seksualne.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie traktować partnera obcesowo. Szczera rozmowa wiele wyjaśni i dzięki niej atmosfera się poprawi. Jeśli czujecie się uzależnieni od partnera, to rozstanie może być dla Was, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne.

Wolne panny, choć ich sytuacja jest stabilna, nie są gotowe na nowy związek. Gdy już nabiorą nieco dystansu do swoich emocji wszystko powinno się poukładać.

W sferze intymnej panny zapragną być dominująca stroną. Musicie tylko uważać, by nie zapędzić się w zaspakajaniu własnych potrzeb kosztem kochanka. Zadbajcie o to, by druga strona była zadowolona z Waszej władczej postawy.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Waszego związku. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko poukładacie, to Wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Wolne wagi powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner, jego pasje, zainteresowania i znajomych.

W sferze intymnej potrzebujecie wszystko sobie poukładać. Aby w pełni czerpać radość z bliskości musicie być pewni zarówno swoich uczuć jak i intencji partnera.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będą wobec partnera otwarte, przyjazne i pełne miłości. Dla Waszego związku nastaną nowe, lepsze czasy, będziecie w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem.

Wolne skorpiony czekają nowe znajomości. Warto przewartościować swoje wymagania i dać szansę na nawiązanie kontaktu z nieco bardziej stabilną i spokojną osobą.

W sferze intymnej będzie spokojnie, ale z pewnością przyjemnie. Jesteście teraz otwarci na nowe doznania zmysłowe, może zapragniecie nieco zmienić swoje zwyczaje, ale tylko wtedy, gdy Wam obydwojgu będzie to naprawdę pasowało.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach mają szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia i dojrzałej miłości. Obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Wolne strzelce chętnie będą flirtować i być może przytrafi się im spontaniczne zakochanie. Będziecie radośni, weseli i to przyciągnie do Was nowych ludzi.

W sferze intymnej strzelce doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej namiętności. Szczególnie osoby w stałych związkach będą świetnie zgrane z partnerem.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach docenią jak ważnym jej elementem jest przyjaźń. Może liczyć na wsparcie i dobrą radę a także pomoc ukochanej osoby. Nie musicie się obawiać narzucania poglądów przez partnera, co da Wam poczucie zrozumienia i szczęścia.

Wolne koziorożce powinny przyjrzeć się uważniej swoim najbliższym przyjaciołom. Być może, to właśnie w ich gronie znajduje się ktoś, kto po cichu liczy, że Wasza relacja okaże się czymś więcej.

W sferze intymnej docenicie zaufanie i otwartość, jakie okazuje Wam partner. Nie ma dla Was tematów tabu i dzięki temu możecie liczyć na pełne zrozumienie także w seksie.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy