Horoskop miłosny 2 – 8 stycznia 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach zdadzą sobie sprawę, że bardzo ważnym elementem ich relacji jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Wasz związek utrwalą wspólne przedsięwzięcia oraz pasje, choć czasami będziecie musieli zrezygnować z własnych ambicji.

Wolne wodniki mają szansę na ciekawy flirt. Jeśli się na to zdecydujecie, znajomość ta, może się przeobrazić w dłuższy romans. Jeśli tylko będziecie umieli nieco podporządkować się partnerowi, podbijecie jego serce.

W sferze intymnej wodniki docenią to, że są zgrane ze swoim ukochanym. Lubicie te same rzeczy i doskonale wiecie, co sprawia Wam przyjemność. Wiecie też jak sprawić radość partnerowi i niejednokrotnie z tego skorzystacie.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą mogły liczyć na zrozumienie i wsparcie swoich partnerów. Przyjaźń będzie dla Was równie ważna jak miłość. Dzięki temu, że znacie się dobrze, możecie sobie zaufać i wspólnie doskonale się bawić.

Wolne ryby mają w tym tygodniu szansę spotkać kogoś, kto podbije ich serce. Możliwe, że swoją drugą połówkę spotkacie w gronie bliskich przyjaciół albo znajomych, zatem nie unikajcie wspólnych imprez i wyjść na miasto.

W sferze intymnej ryby będą otwarte na nowości i chętnie urozmaicą swoje życie erotyczne. Ten tydzień przyniesie im wiele uniesień i przyjemnych przeżyć.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach będą miały okazję, aby lepiej poznać swojego partnera i być może dowiedzą się o nim czegoś zupełnie nowego. To wpłynie korzystnie na Waszą relację i da Wam możliwość wspólnego rozwoju.

Wolne barany mogą liczyć na to, że w tym tygodniu ich życie uczuciowe nabierze kolorów. Będziecie szukali informacji, które pomogą Wam w sztuce uwodzenia i w zdobyciu tej wymarzonej drugiej połowy.

W sferze intymnej barany przekonają się, że czeka je jeszcze wiele miłych rzeczy do odkrycia. Może zdecydujecie się na coś nowego, co podkręci atmosferę w sypialni.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach czeka tydzień pozytywnych uniesień, ale muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić uczuć partnera. Będą miały okazję do realizacji swoich marzeń i fantazji, które staną się teraz dla nich przeżywaną, na co dzień, piękną rzeczywistością.

Wolne byki będą towarzysko rozchwytywane. Będą doskonale czuły się w swojej skórze i wywrą wielkie wrażenie na płci przeciwnej. Muszą jednak uważać, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami.

W sferze intymnej byki będą bardzo pobudzone, a co za tym idzie chętne do miłosnych igraszek. Dzięki temu, że będziecie w pełni otwarci na partnera i skupieni na przeżywanej przyjemności, odczujecie czystą rozkosz.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach podejmą ważą decyzję w sprawach związanych z ich uczuciami. Postaracie się ocenić swoje emocje i podjąć decyzję, co do następnego kroku. Wybierzecie to, co będzie dla Was najlepsze. Być może zdecydujecie się zadeklarować swoje uczucia lub pomyślicie o sformalizowaniu związku.

Wolne bliźnięta jasno określą, jakiego partnera szukają, a to znacznie pomoże im w poszukiwaniach osoby, z którą będą mogły stworzyć stabilny i pewny związek.

W sferze intymnej bliźnięta będą zdecydowane i dokładnie określą, co sprawia im przyjemność. Znacie siebie dobrze i wiecie jak osiągnąć satysfakcję, umiecie też zadbać o przyjemność partnera.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach powinny uważać, by przez rozpamiętywanie błędów i potknięć nie zepsuć istniejącej relacji. Jeśli pragniecie poprawić Waszą więź, wróćcie do tego, co Was połączyło, zacznijcie wszystko od nowa.

Wolne raki powinny wyciągnąć wnioski ze swoich poprzednich związków i uważać, aby w przyszłości nie powielać tych schematów. W nowy związek lepiej wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

W sferze intymnej czeka Was nieco trudniejszy czas. Wasze złe samopoczucie i ciężka atmosfera w związku nie sprzyjają okazywaniu sobie czułości. Przypomnijcie sobie, co sprawia Wam przyjemność i nie bójcie się okazywać swoich uczuć.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Wasz problem polega na tym, że nie pokazaliście jeszcze pełni swojej osobowości. Będziecie się obawiać braku akceptacji ze strony partnera.

Wolne lwy mogą w tym tygodniu silniej odczuwać swoją samotność. Być może nie jesteście jeszcze gotowi na nowy związek. Jeśli uporządkujecie swoje wnętrze i osiągniecie harmonię, wówczas przyciągnie to do Was kogoś nowego.

W sferze intymnej lwy będą wycofane. Nie czujecie się pewnie w obecności partnera, albo to nie jest właściwa osoba, albo musicie popracować nad otwartością i zaufaniem podczas zbliżenia.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach czeka radosny i bogaty w wydarzenia tydzień. Wiecie już o tym, że z obecnym partnerem możecie się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę. Może już czas pomyśleć o tym by iść dalej i wspólnie zaplanować przyszłość.

Wolne panny mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Macie do tego doskonałe podstawy, czujecie się pewne siebie i fizycznie atrakcyjnie, jesteście gotowe na nowy związek.

W sferze intymnej panny chętnie zdecydują się na małe urozmaicenie gry miłosnej. Nowe miejsce, nowe pomysły, nowa energia, wszystko to zdecydowanie wpłynie korzystnie na wasze życie seksualne.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach będą w tym tygodniu wymagały więcej od siebie niż od partnera. Dzięki tym staraniom w związku zapanuje zgoda, harmonia, a dla pary starające się o dziecko mogą odnieść sukces i stworzyć nowe życie.

Wolne wagi być może za bardzo starają się zwracać na siebie uwagę. Ponieważ nie odnoszą oczekiwanych rezultatów i nie udało im się oczarować wybranka, mogą poczuć się niedowartościowane, niedoceniane i samotne.

W sferze intymnej u wag będzie wręcz sielankowo. Bliskość, ciepło, zaufanie, ale i szczypta dzikości sprawią, że doskonale odnajdziecie się w roli kochanków. Pamiętajcie tylko, by zadbać o zabezpieczenie, gdyż to także dobry czas na ciążę.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach podejmą w tym tygodniu ważą decyzję w sprawach związanych z ich uczuciami. Wybiorą to, co będzie dla nich najlepsze. Być może będziecie chcieli zadeklarować swoje uczucia lub pomyślicie o sformalizowaniu związku.

Wolne skorpiony określą, jakiego partnera szukają. Postarają się obiektywnie ocenić swoje emocje i podjąć wiążącą decyzję, co do następnego kroku. Szykujecie się do zawarcia nowej znajomości, z którą wiążecie duże nadzieje.

W sferze intymnej skorpiony postawią na swój urok i zmysłowość. Wiedzą, co lubi ich kochanek i mają pełną świadomość, co im samym sprawia największą przyjemność. Warto, zatem zaaranżować miłe spotkanie.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach zapragną zmian, nuda źle na Was wpływa, więc postanowicie zerwać z rutyną. Może zaplanujecie wyjazd na urlop lub spontaniczny wypad z partnerem, zmiana otoczenia dobrze Wam zrobi i ożywi Waszą relację.

Wolne strzelce mają szansę spotkać kogoś ciekawego podczas wyjazdu lub podróży. Choć nie zabraknie pozytywnych emocji, to może to być przelotny romans. Pozwoli Wam to jednak oderwać się od szarej rzeczywistości.

W sferze intymnej zapragniecie, by zadrżała ziemia. Tradycyjne i sprawdzone metody już Wam nie wystarczają, chcecie zmian. Zmiana miejsca, otoczenia lub techniki przyniesie Wam oczekiwane nowe doznania.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach poczują, że w tej relacji to one tak naprawdę są osobami podejmującymi decyzję. Robią to jednak subtelnie i nie tyranizują partnera. Z drugiej strony ukochany stawia Was na piedestale i wyraźnie pokaże, jak ważni dla niego jesteście.

Wolne koziorożce poczują się bardzo pewne siebie, doskonale będą się czuły w swojej skórze, będą świadome swojej atrakcyjności, uroku i wrażenia, jakie wywierają na płci przeciwnej. Możecie śmiało wykonać pierwszy krok a potem pozwolić się zdobywać.

W sferze intymnej koziorożce poczują się docenione, spełnione i wyniesione na piedestał. Partner będzie się bardzo starał zaspokoić Wasze potrzeby i jeśli odpowiednio go pokierujecie, to obydwoje zaznacie wiele przyjemności.Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy