Horoskop miłosny 2 – 8 kwietnia 2018 r.

Miłosny horoskop tygodniowy dla Wodnika

Osoby będące w związkach miłość może w nadchodzących dniach skłoni

do wyjazdu, podróży lub zmiany miejsca zamieszkania. Jeśli jeszcze razem nie mieszkacie, warto to przedyskutować, bo nadszedł właściwy czas. Nie tłumcie uczuć, czasami kłótnia najlepiej oczyszcza atmosferę, a godzenie się po niej może być bardzo przyjemne.

Wolne wodniki mogą w tym tygodniu wdać się w nowy, dość burzliwy romans. Niestety Wasza niestałość uczuć i brak zaufania do nowo poznanej osoby da się Wam znów mocno we znaki.

W sferze intymnej wodniki będą nienasycone i zachłanne. Nawet krótka rozłąka z partnerem będzie wzmagała Wasze pożądanie.

Miłosny horoskop tygodniowy dla Ryb

Osoby będące w związkach czeka ponowny rozkwit uczuć. Być może zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji z partnerem. Jeśli wszystko pójdzie po Waszej myśli, to będziecie mogli śmiało snuć ze swoją drugą połówką dalekosiężne i radosne plany.

Wolne ryby poczują prawdziwą wiosnę w sercu. Jeśli znudziło się Wam życie w pojedynkę i szukacie swojej drugiej połowy, to w nadchodzących dniach macie szansę poznać kogoś, z kim stworzycie naprawdę dobrze rokujący związek.

W sferze intymnej u ryb zapowiada się początek czegoś nowego. Macie pomysł na to, jak ożywić i urozmaicić grę miłosną, jednocześnie dając sobie nawzajem wiele czułości i ciesząc się wspólną bliskością.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, co mówią i okazują partnerowi. Sprzeczka może doprowadzić do tego, ż emocjonalnie zranicie partnera. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawią Wam przykrość, to pamiętajcie, że czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę, wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku.

Wolne barany w najbliższym czasie będą przeżywały swój ostatni zawód miłosny i przez to mogą najzwyczajniej w świecie nie mieć ochoty na szukanie nowej miłości. Dajcie sobie czas na wyciszenie żali, abyście odzyskali radość życia.

W sferze intymnej emocje tego tygodnia sprawią, że również fizycznie nieco oddalicie się od ukochanej osoby. Gniewny nastrój nie sprzyja zbliżeniom, ale gdy trudne chwile będą za Wami chętnie znów się do siebie się zbliżycie.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Osoby będące w związkach będą miały doskonałą okazję żeby wyjaśnić wszelkie niejasności w relacji z partnerem. Szczera rozmowa w cztery oczy bardzo Wam się przyda i oczyści atmosferę między Wami. Dzięki temu znacznie poprawią się Wasze wzajemne relacje i będziecie mogli znów cieszyć się udanym związkiem.

Wolne byki powinny w tym tygodniu mieć oczy szeroko otwarte. Jeśli będą uważne, to mogą dostać swoją wymarzoną szansę na stworzenie partnerskiego związku pełnego szczerości otwartości i pozytywnych emocji.

W sferze intymnej u byków zapanuje sielanka. Będziecie cieszyli się odzyskanym spokojem i z radością dacie temu wyraz w sypialni. Staniecie się zdecydowanie bardziej otwarci na pomysły partnera i chętnie wspólnie poeksperymentujecie.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach mogą być spokojne o swoje szczęście. W tym tygodniu miłość i szczęście wciąż będą obecne w ich życiu. Przed Wami okres rozwoju i nowych porywających uczuć. To ożywienie wniesie w Wasz związek wiele dobrego.

Wolne bliźnięta mogą w tym tygodniu liczyć na spotkanie kogoś naprawdę interesującego, z kim miło spędzą czas. Dzięki temu przyjemnemu doświadczeniu bliźnięta odzyskają wiarę w swój urok osobisty.

W sferze intymnej u bliźniąt zapowiada się coś nowego, ekscytującego, co pozwoli im wyrazić swoje emocje i pragnienia. Zaspokojenie potrzeby bliskości i spełnienie przyniesie Wam wielką satysfakcję.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Osoby będące w związkach, dzięki kojącej bliskości ukochanych osób odzyskają poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. W Waszym życiu nastanie okres, w którym znikną miłosne dylematy, kryzysy, a w  związku zagości radość, wdzięczność  i szczęście.

Wolne raki mogą w tym tygodniu spotkać kogoś, z kim będą chciały związać się na dłużej, a wszystko to dlatego, że kandydat ten będzie nie tylko intrygującym człowiekiem, ale także dobrym przyjacielem.

W sferze intymnej zodiakalne raki będą nieco spokojniejsze, choć nie znaczy to, że staną się oziębłe. Potrzebują po prostu dłuższej gry wstępnej, bliskości, czułości, romantycznej oprawy i więcej czasu na rozkręcenie atmosfery.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Osoby będące w związkach przekonają się w tym tygodniu o tym, że ich uczucie jest szczere i prawdziwe. Będziecie bardzo zaangażowaniu, chętnie będziecie tworzyli wokół siebie ciepłą, serdeczną atmosferę. Z ochotą będziecie rozpieszczać partnera i skupicie się na doskonaleniu Waszej relacji.

Wolne lwy mogą dzięki swojej błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś bardzo dobre wrażenie. Poczujecie się gotowi na nowy związek i będziecie szczerzy w okazywanych innym uczuciach.

W sferze intymnej lwy postawią na dobrze sprawdzone metody i pieszczoty, które zawsze odnoszą skutek. Wiecie, co lubicie i umiecie to wyegzekwować. Jesteście jednak gotowi zrewanżować się tym samym wobec partnera.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Osoby będące w związkach mają szansę osiągnąć pełne porozumienie z partnerem. Będziecie czuli się razem szczęśliwi i będzie to w pełni prawdziwa, dojrzała miłość. Obdarzycie swojego partnera całkowitym zaufaniem, dzięki czemu w zamian zyskacie silne poczucie bezpieczeństwa, wsparcia, opieki i bezwarunkowej miłości.

Wolne panny mają w najbliższych dniach szansę na urocze, wiosenne, spontaniczne zauroczenie. Jeśli pozwolicie sobie na romans, możecie zaznać prawdziwej, wielkiej miłości i namiętności.

W sferze intymnej u panien nastąpi ponowny rozkwit doznań i emocji. Możecie się cieszyć intymnością, w której nie brakuje czułości, gorących uniesień i pikantnych wyznań. To dla Was nowy etap w życiu intymnym i warto skorzystać z tej przyjemności.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Osoby będące w związkach mogą w nadchodzących dniach liczyć na jakiś ciepły, przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Jeśli mieliście jakieś problemy, uda się je Wam rozwiązać. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Może warto pomyśleć o zaręczynach?

Wolne wagi mogą już niebawem spotkać na swoje drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek. Jeśli nie szukają stałego związku, to spędzą miłe chwile w gronie przyjaciół i będą dobrze się bawić.

W sferze intymnej będzie u wag gorąco. Może się zdarzyć, że seks okaże się doskonałym zakończeniem kłótni lub gorszego okresu. Okazana wzajemnie czułość, serdeczność i bliskość będą wtedy ważniejsze niż słowa.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą w tym tygodniu wymagały więcej od siebie niż od partnera. Dzięki tym szczególnym staraniom w Waszym związku zapanuje zgoda i harmonia. Pary starające się o dziecko mogą odnieść sukces i stworzyć nowe życie.

Wolne skorpiony być może za bardzo będą starały się zwracać na siebie uwagę. Jeśli nie odniosą oczekiwanych rezultatów i nie udało im się oczarować obiektu swoich westchnień, mogą poczuć się niedowartościowane, niedoceniane i samotne. Więcej luzu drogie skorpiony.

W sferze intymnej u skorpionów będzie sielankowo. Bliskość, ciepło, zaufanie, ale i szczypta dzikości sprawią, że doskonale odnajdziecie się w roli kochanków. Pamiętajcie tylko, by zadbać o zabezpieczenie, gdyż to także dobry czas na ciążę.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Osoby będące w związkach czeka tydzień pozytywnych uniesień, ale muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić uczuć partnera. Strzelce będą miały okazję do realizacji swoich marzeń i fantazji. Jeśli się postarają, uda im się wprowadzić je w życie i staną się przeżywaną, na co dzień, piękną rzeczywistością.

Wolne strzelce będą towarzysko rozchwytywane. Będą doskonale czuły się w swojej skórze i wywrą wielkie wrażenie na płci przeciwnej. Muszą jednak uważać, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami.

W sferze intymnej strzelce będą bardzo pobudzone, a co za tym idzie chętne do miłosnych igraszek. Dzięki temu, że będą w pełni otwarte i skupione na przeżywanej przyjemności, mogą przeżyć czystą rozkosz.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Osoby będące w związkach zdadzą sobie sprawę, że bardzo ważnym elementem ich relacji jest podłoże ekonomiczne, zawodowe. Waszą relację scementują wspólne pasje i zainteresowania. Związek mogą utrwalić wspólne przedsięwzięcia oraz inwestycje. Choć czasami będziecie musieli iść na kompromis.

Wolne Koziorożce mają szansę na ciekawy flirt. Jeśli się na to zdecydujecie, znajomość ta, może się przeobrazić w dłuższy romans. Jeśli tylko będziecie umieli nieco podporządkować się partnerowi, podbijecie jego serce.

W sferze intymnej koziorożce docenią to, że są zgrane ze swoją druga połową. Lubicie te same rzeczy i doskonale wiecie, co sprawia Wam przyjemność. Wiecie też jak sprawić radość partnerowi i niejednokrotnie z tego skorzystacie.

 

Horoskop miłosny przygotowała dla Was Wróżka Sorsha :)

 

 

Komentarze

Brak komentarzy