Horoskop miłosny 2 - 8 lipca 2018 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, aby nie dać się obarczać partnerowi odpowiedzialnością za wszystkie problemy i kłopoty w tej relacji. To niedojrzałe podejście partnera może być powodem waszych frustracji i zmartwień. Postarajcie się uzmysłowić mu, że na równi z Wami odpowiada za wasz związek.

Wolne wodniki mogą znaleźć się pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Mimo to dostaną szansę na to by zawrzeć nową znajomość, która może przerodzić się w dłuższy związek.

W sferze intymnej zmienne nastroje i emocje spowodują, że wodniki raz będą mieć ochotę na igraszki, a innego dnia zupełnie nie będzie im to w głowie. Gdy uda im się uspokoić emocje, wówczas odzyskają chęć do zbliżeń.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą czuły się stabilnie, ich relacjom nic nie zagraża. Jedyne, co może stanowić kłopot, to może Wam brakować ognia namiętności. Choć w związku stawiacie na wierność i jesteście oddani rodzinie, to czasem Wasze uczucia bywają nieszczere.

Wolne ryby zdadzą sobie sprawę, że trwały i stabilny związek będzie znaczył dla nich więcej niż motyle w brzuchu i szaleńcze zakochanie. Być może zdecydują się na związek z rozsądku, oparty na szacunku, ale mało w nim miłości.

W sferze intymnej u ryb wkradła się rutyna i bliskość z partnerem może nie sprawiać im już takiej satysfakcji. Warto ożywić atmosferę, rozbudzić zmysły i przypomnieć sobie jak ekscytujące mogą być wspólnie spędzone chwile.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach czeka radosny i bogaty w wydarzenia tydzień. Wiecie już o tym, że z obecnym partnerem możecie się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę. Może już czas pomyśleć o tym by iść dalej i wspólnie zaplanować przyszłość.

Wolne barany mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Macie do tego doskonałe podstawy, czujecie się pewni siebie i fizycznie atrakcyjni, jesteście gotowi na nowy związek.

W sferze intymnej barany chętnie zdecydują się na małe urozmaicenie gry miłosnej. Nowe miejsce, nowe pomysły, nowa energia, wszystko to zdecydowanie wpłynie korzystnie na Wasze życie seksualne.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach będą musiały zwalczyć o swoją miłość. W ich związkach pojawią się trudności, które jednak da się przezwyciężyć dzięki uporowi i wytrwałości. Pokonanie tych problemów scementuje związek. Nabierzecie więcej zaufania do partnera i przekonacie się, że możecie na niego liczyć.

Wolne byki będą miały na oku ciekawą osobę. Aby zwrócić na sobie uwagę, będziecie musieli jednak nieco bardziej się wysilić. Starania te mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze.

W sferze intymnej po przejściowych trudnościach odzyskacie pełnię sił witalnych a także odzyskacie chęć do prowadzenia gry miłosnej. Będziecie mieli zapał i charyzmę do tego by przejąć inicjatywę.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach powinny uważać by nie traktować partnera obcesowo. Szczera rozmowa wiele wyjaśni i dzięki niej atmosfera się poprawi. Jeśli czujecie się uzależnieni i ubezwłasnowolnieni przez partnera, to rozstanie może być dla Was, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne.

Wolne bliźnięta, choć ich sytuacja jest stabilna, nie są gotowe na nowy związek. Gdy już nabiorą nieco dystansu do swoich emocji wszystko powinno się poukładać.

W sferze intymnej bliźnięta zapragną być dominującą stroną. Musicie tylko uważać, by nie zapędzić się w zaspakajaniu własnych potrzeb kosztem kochanka. Zadbajcie o to, by druga strona była zadowolona z waszej władczej postawy.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie dać się zaślepić zazdrości. Być może czujecie się zranieni jednak sami sobie zafundujecie ciche dni  i celowo będziecie ignorować partnera. To niedojrzałe postępowanie może Was wpędzić w tarapaty.

Wolne raki w najbliższych dniach mogą nie być zainteresowane szukaniem partnera. Wasze zdanie, co do płci przeciwnej jest chwilowo bardzo negatywne, więc lepiej odpuścić poszukiwania do czasu aż Wasze emocje się uspokoją.

W sferze intymnej raki mogą być władcze, narzucające i zazdrosne. Pragniecie mieć ukochaną osobę wyłącznie dla siebie i spędzać z nią możliwie wiele czasu także w sypialni. Uważajcie żeby nie przesadzić z dominacją nad partnerem.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Zapowiada się dla Was bardzo dobry czas, może nawet zaplanujecie zaręczyny lub małżeństwo. Dla par starających się o potomka to bardzo odpowiedni moment na poczęcie nowego życia.

Wolne lwy mogą wdać się w nowy, płomienny romans. Co ciekawe, wzajemna fascynacja i otwartość spowoduje, że ten flirt może przerodzić się w stały związek.

W sferze intymnej będziecie czerpać radość ze wzajemnego zaufania, pewności i poczucia bezpieczeństwa. Dzięki temu możecie puścić wodze fantazji i dać się ponieść. Uważajcie jednak na zabezpieczenia, bo to dobry czas na poczęcie dziecka.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach mogą w pełni ufać swoim partnerom, gdyż mogą liczyć na nich w każdej, nawet ekstremalnej sytuacji. Nie brak Wam przy tym fantazji, lubicie wspólnie zaszaleć i zatracić się w uczuciach.

Wolne panny może dopaść zauroczenie, które odbierze im umiejętność logicznego myślenia. Będą szalały z miłości. Fortuna jednak im sprzyja i mogą w tym szaleństwie odnaleźć prawdziwe szczęście.

W sferze intymnej panny będą szaleć, eksperymentować i świetnie się bawić. Uważajcie jednak, aby nie zatracić się zupełnie w miłosnych uniesieniach, odrobina rozsądku i zabezpieczenia nie zaszkodzi.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach będą cieszyły się miłą atmosferą w związku. Jesteście pewni uczuć swoich i partnera, przeżyjecie piękną, prawdziwą miłość. Być może to dobry moment, aby pomyśleć o zaręczynach.

Wolne wagi będą zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Czeka Was ciekawy romans, macie nawet szansę na prawdziwe, wielkie zauroczenie.

W sferze intymnej chętnie oddacie inicjatywę partnerowi. Pragniecie się poczuć lekko zdominowani, co nie znaczy, że nie będziecie odnosili przyjemności z tego powodu. Pamiętajcie tylko, by wcześniej ustalić zasady gry.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Skupicie się na rozwijaniu i doskonaleniu Waszej relacji z partnerem. Ugruntujecie się w swoich przekonaniach i uczuciach.

Wolne skorpiony mogą zrobić na kimś dobre wrażenie dzięki swojej błyskotliwości, uczciwości i otwartości. Jeśli uda Wam się nawiązać nić porozumienia, wówczas może z tego wyniknąć coś dobrego.

W sferze intymnej nie zabraknie u Was odrobiny pikanterii. Zapragniecie nieco urozmaicić swoją grę miłosną.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach czeka naprawdę radosny i beztroski okres. Powinniście jedynie uważać na to, by się w tej wspólnej dobrej zabawie za nadto nie zagalopować i nie popaść w lekkomyślność, czy niestałość.

Wolne strzelce mogą w tym tygodniu spotkać kogoś naprawdę interesującego. Są duże szanse, że właśnie z tą osobą będziecie mogli stworzyć fajną relację, która przerodzi się w związek.

W sferze intymnej dacie się ponieść namiętności i spędzicie miłe chwile, postarajcie się jednak zachować odrobinę rozsądku, aby nie tracić zupełnie kontroli nad sobą.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach mogą zaufać swojemu instynktowi, gdyż dobrze im podpowiada. Choć sprawy miłosne bywają skomplikowane i nie wszystko jest w nich logiczne, to czasem wystarczy wspólnie dać się ponieść. Jedyne, co może niepokoić to niewyjaśnione sprawy.

Wolne koziorożce powinny skorzystać z podszeptów swojej intuicji. Będą emanowały urokiem i mają szansę na miłosny podbój. Być może odkryjecie coś, co pomoże Wam w zdobyciu uwagi potencjalnego partnera.

W sferze intymnej będziecie bardzo otwarci i chętni do zbliżeń. Wasze ciało podpowiada Wam, czego potrzebuje i dzięki temu łatwo zaspokoicie swoje pragnienia. Kochanek będzie oczarowany waszą zmysłowością.

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy