Horoskop miłosny 3 – 9 kwietnia 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcia ze strony partnera. Pamiętajcie, że ważne jest, by zostawić drugiej osobie nieco przestrzeni. To oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji.

Wolne wodniki mogą w tym tygodniu liczyć na duże wsparcie ze strony swoich bliskich, a to doda im odwagi w kontaktach z płcią przeciwną.

W sferze intymnej możecie liczyć na zrozumienie ze strony partnera. Wiecie, że nie musicie za wszelką cenę osiągać perfekcji i to pozwala Wam zaakceptować siebie takimi, jacy jesteście.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą musiały zdobyć się na większą cierpliwość i wyrozumiałość wobec swojego partnera. Problem mogą stanowić nieporozumienia, wskutek których niesłusznie oskarżycie partnera o coś, czego nie zrobił. To może go urazić i wprowadzić niepotrzebny zamęt.

Wolne ryby mogą liczyć na chwilę szczęścia i zauroczenie. Pamiętajcie jednak, by nie wierzyć we wszystko, co usłyszycie o nowym kochanku i samodzielnie przekonać się, co jest poradą, a co nie.

W sferze intymnej okażcie więcej serdeczności, ciepła i otwartości. Wówczas Wasze chwile we dwoje znów nabiorą kolorów i na nowo będziecie cieszyć się sobą.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnują z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będziecie pracowa

nad związkiem, by zyskać szczęście i radość.

Wolne barany będą wytrwale pracowały, żeby spodobać się potencjalnemu partnerowi. Zadbają nie tylko o atrakcyjny wygląd, ale także o zdrowie oraz kondycję.

W sferze intymnej barany otworzą się na partnera. Poza zaspakajaniem własnej przyjemności zapragną również zgłębić marzenia i zrealizować fantazje swojej drugiej połowy. Chętnie spróbują czegoś nowego, co wzbogaci ich życie erotyczne.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach mogą być lekko zdominowane przez partnera. Nie jest ona jednak takie złe, gdyż zapewnia Wam to jego opiekę, ochronę i wsparcie. Jeśli jednak czujecie, że ukochana osoba za bardzo się rządzi, to postawcie na subtelną dyplomację, przyniesie szybkie efekty.

Wolne byki mogą być zauroczone kimś władczym i energicznym. Zaimponuje Wam siła, przebojowość i autorytet, jakim będzie cieszyła się nowo poznana osoba. Poczujecie się gotowi do poważnego związku, pamiętajcie jednak, że ten typ człowieka lubi mieć wszystko pod kontrolą.

W sferze intymnej oddacie inicjatywę partnerowi, ale z pewnością nie będziecie z tego powodu rozczarowani. Pamiętajcie tylko, by trzymać się wspólnych zasad i preferencji nie robić niczego wbrew sobie.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach mogą poczuć się rozczarowane. Ich wyobrażenie na temat miłości może nie przetrwać zderzenia z rzeczywistością. Być może zdecydują się na rozstanie z kimś, kto do tej pory wiele znaczył w ich życiu. Nie należy wówczas dramatyzować, tylko wyciągnąć z tej nauczki wnioski na przyszłość.

Wolne bliźnięta dzięki swojej samotności miały czas na to, by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Teraz będą gotowe na poważnie się kimś zainteresować.

W sferze intymnej bliźnięta mogą odkryć, ze pewne rzeczy są w seksie przereklamowane. Może się przez to rozczarują, ale z drugiej strony lepiej poznają swoje preferencje, a to zawsze cenna lekcja.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach docenią bliskość i oddanie swojego partnera. Zodiakalne raki będą się czuły adorowane, rozpieszczane i szczęśliwe. Wasza wzajemna fascynacja i uczucie rozbudzi się na nowo.

Wolne raki mogą wdać się w ognisty wiosenny romans. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą stałe i raczej nie uda się Wam stworzyć długotrwałej relacji.

W sferze intymnej rozsmakujecie się w miłosnej grze i chętnie będziecie spędzali czas sam na sam ze swoim ukochanym.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach mogą być spokojne, gdyż miłość i szczęście wciąż będą obecne w ich życiu. Przed Wami okres rozwoju i nowych porywających uczuć. To ożywienie wniesie w Wasz związek wiele dobrego.

Wolne lwy mogą w tym tygodniu liczyć na spotkanie kogoś ekscytującego, z kim miło spędzą czas. Dzięki temu miłemu doświadczeniu odzyskają wiarę w swój urok osobisty.

W sferze intymnej zapowiada się coś ekscytującego, co pozwoli Wam wyrazić swoje pragnienia. Zaspokojenie potrzeby bliskości i spełnienie przyniesie Wam wielką satysfakcję.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach czeka konfrontacja z partnerem. Nie będzie to jednak kłótnia, a raczej ścieranie się poglądów. Taka dyskusja może okazać się bardzo oczyszczająca i budująca. Zatracicie się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie.

Wolne panny otrzymają w tym tygodniu szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku. Jeśli spotkacie właściwą osobę, która Was zachwyci i olśni, to znacznie się ożywicie i przejdziecie do działania.

W sferze intymnej u panien będzie panowała gorąca atmosfera. Emocji nie zabraknie także w sypialni, gdyż będziecie bardziej żywiołowi i pewni siebie. Taka postawa może pozytywnie zaskoczyć Waszą drugą połowę.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach zdadzą sobie sprawę, że bardzo ważnym elementem ich relacji jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Wasz związek utrwalą wspólne przedsięwzięcia oraz pasje, choć czasami będziecie musieli zrezygnować z własnych ambicji.

Wolne wagi mają szansę na ciekawy flirt. Jeśli się na to zdecydujecie, znajomość ta, może się przeobrazić w dłuższy romans. Jeśli tylko będziecie umieli nieco podporządkować się partnerowi, podbijecie jego serce.

W sferze intymnej wagi docenią to, że są zgrane ze swoim ukochanym. Lubicie te same rzeczy i doskonale wiecie, co sprawia Wam przyjemność. Wiecie też jak sprawić radość partnerowi i niejednokrotnie z tego skorzystacie.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą w tym tygodniu nieco znudzone stagnacją i codzienną rutyną. Wasze emocje również będą zmienne, raz będziecie cieszyli się sielanką w związku, spokojem i zaufaniem, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu nudy. Może warto wprowadzić w Wasz związek jakieś urozmaicenie, zrobić razem coś, czego dawno nie robiliście.

Wolne skorpiony wykorzystają swoją szansę i dzięki odwadze oraz spontaniczności mogą sprawić, że zwróci na nie uwagę ktoś ciekawy i energiczny. Nie zrażajcie się niepowodzeniami, bo szczęście sprzyja Waszym uczuciom.

W sferze intymnej będzie u Was w tym tygodniu dwojako. Raz będziecie mieli ogromny apetyt na miłość i wszelki igraszki, a w następnej chwili będziecie woleli subtelne pieszczoty i delikatność. Może pragniecie odmiany, ale nieco się jej boicie.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach muszą uważać na to, by nie tyranizować partnera i nie skupiać się wyłącznie na własnych emocjach i subiektywnych opiniach. Wasz egoizm może zranić partnera, który będzie się czół pominięty i zepchnięty na dalszy plan. Jeśli Wasz związek przetrzyma taki kryzys, to zda ważny test trwałości.

Wolne strzelce skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości.

W sferze intymnej musicie popracować nad okazywaniem emocji, czułością i gestami sympatii wobec partnera. Być może nie będziecie mieli ochoty na bliskość, ale Wasze negatywne nastawienie uda się przełamać, jeśli tylko otworzycie się na drugą osobę.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach będą miały w tym tygodniu świetną okazję by wyjaśnić wszelkie niejasności w związku. Szczera rozmowa, choć może być żywiołowa, oczyści atmosferę w związku. Dzięki temu poprawą się Wasze relacje z partnerem i znów będziecie cieszyli się swoim towarzystwem.

Wolne koziorożce mają szansę poznać kogoś naprawdę ciekawego. Być może uda im się stworzyć związek pełen szczerości otwartości i bliskości.

W sferze intymnej koziorożce będą bardzo zadowolone. Razem z partnerem będą czerpać z seksu radość i przyjemność, gdyż wiedzą na ile mogą sobie pozwolić.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

Komentarze

Brak komentarzy