Horoskop miłosny 3 – 9 lipca 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie dać się zaślepić zazdrości. Być może czujecie się zranieni, jednak sami sobie zafundujecie ciche dni  i celowo będziecie ignorowali partnera. To niedojrzałe postępowanie może Was wpędzić w tarapaty.

Wolne wodniki w najbliższych dniach mogą nie być zainteresowane szukaniem partnera. Wasze zdanie, co do płci przeciwnej jest chwilowo bardzo negatywne, więc lepiej odpuścić poszukiwania do czasu aż Wasz emocje się uspokoją.

W sferze intymnej wodniki mogą być władcze, narzucające i zazdrosne. Pragniecie mieć ukochaną osobę wyłącznie dla siebie i spędzać z nią możliwie wiele czasu także w sypialni. Uważajcie żeby nie przesadzić z dominacją nad partnerem.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Waszego związku. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko poukładacie, to Wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Wolne ryby powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner, jego pasje, zainteresowania i znajomych.

W sferze intymnej potrzebujecie wszystko sobie poukładać. Aby w pełni czerpać radość z bliskości musicie być pewni zarówno swoich uczuć jak i intencji partnera.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach mogą liczyć, że nadchodzący tydzień będzie dla nich pełen harmonii i równowagi. W związku wszystko będzie się Wam układało, a jeśli staracie się o dziecko to jest to bardzo dobry moment.

Wolne barany będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, że szukając partnera dużo więcej wymagają od siebie niż od potencjalnego kandydata, przez co mogą się łatwo rozczarować.

W sferze intymnej będziecie zadowoleni ze swojego życia, jesteście świadomi własnego ciała i atrakcyjności, a to klucz do udanego seksu.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach poczują wpływ gorącego lata i będą miały apetyt na wspólne przygody i podróże. Dzięki temu macie przed sobą bardzo ożywczą perspektywę i chętnie będziecie snuli wspólne plany na przyszłość.

Wolne byki nabiorą chęci do rozpoczęcia nowej, podniecającej znajomości. Jesteście gotowi szukać szczęścia poza utartymi ścieżkami, pragniecie przeżyć przygodę i zmienić coś w swoim życiu.

W sferze intymnej zapragniecie eksperymentować, przeżywać nowe doznania i emocje. Potrzeba zmian pcha Was ku przygodom, ale uważajcie, by się w nich nie zatracić.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach podejmą ważą decyzję w sprawach związanych z ich uczuciami. Postaracie się ocenić swoje emocje i podjąć decyzję, co do następnego kroku. Wybierzecie to, co będzie dla Was najlepsze. Być może zdecydujecie się zadeklarować swoje uczucia lub pomyślicie o sformalizowaniu związku.

Wolne bliźnięta jasno określą, jakiego partnera szukają, a to znacznie pomoże im w poszukiwaniach osoby, z którą będą mogły stworzyć stabilny i pewny związek.

W sferze intymnej będziecie zdecydowani i dokładnie określicie, co sprawia Wam przyjemność. Znacie siebie dobrze i wiecie jak osiągnąć satysfakcję, umiecie też zadbać o przyjemność tej drugiej osoby.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach mogą mieć problemy z zazdrością i brakiem zaufania do partnera. Nawet, jeśli czujecie się zranieni, to chowanie urazy i milczenie nie jest dobrym rozwiązaniem, bo tylko pogarsza sytuację. Lepiej porozmawiać ze swoja drugą połówką.

Wolne raki nie będą chętne na nowe znajomości i romanse. Będziecie negatywnie nastawieni do płci przeciwnej, więc lepiej odpuścić poszukiwania i poczekać aż te negatywne emocje przeminą.

W sferze intymnej raki będą samolubne i zazdrosne. Jednocześnie będziecie zachłanni i złaknieni ciepła oraz bliskości. Uważajcie żeby nie przytłoczyć partnera tymi emocjami i gdyż może osłabić to miłosne zapędy.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach wejdą na nowy, wyższy etap relacji. Poczujecie, że u boku tej osoby możecie iść przez życie, gdyż daje Wam poczucie bezpieczeństwa i w związku z tym będziecie snuli ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany.

Wolne lwy mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek. Zapowiada się u nich początek czegoś zupełnie nowego i ekscytującego.

W sferze intymnej znów zapłonie w Was ogień namiętności. Pragniecie urozmaicić swoje życie seksualne i chętnie zdobędziecie nowe doświadczenia w tej materii. Wiele zależy tu od Waszego zgrania z partnerem, jednak nie powinno być z tym problemu.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach będą gotowe na wielkie poświęcenie w imię miłości. Będziecie pracowali nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Być może zrezygnujecie z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem.

Wolne panny będą wytrwale pracowały, aby zyskać na atrakcyjności i zwrócić na siebie uwagę potencjalnego partnera. Jesteście gotowi do wielu wyrzeczeń, upewnijcie się jednak, że naprawdę warto je ponieść.

W sferze intymnej pragniecie czegoś więcej, chcecie osiągać szczyty rozkoszy i jesteście gotowi zadać sobie nieco trudu, aby tą pełną satysfakcję osiągnąć. Upewnijcie się tylko, czy Wasz partner również jest w stanie podołać Waszym wymaganiom.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Być może wagi przyjmą lub zaplanują oświadczyny.

Wolne wagi mogą spotkać na swojej drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek. Osoba ta wyjdzie z inicjatywą i zaproponuje kolejne spotkanie, a to będzie bardzo dobrze rokowało na przyszłość.

W sferze intymnej po niedawnym ostudzeniu emocji nastąpi ponowny rozkwit uczuć. Zapragniecie zbliżyć się z partnerem i znów oddać miłosnym uniesieniom. Jesteście otwarci na miłosne przygody i chętnie urozmaicicie swoją grę miłosną.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą w nie naprawdę mocno zaangażowane. Będziecie budowali ciepłą, serdeczną atmosferę. Chętnie będziecie rozpieszczać partnera i skupicie się na doskonaleniu Waszej relacji.

Wolne skorpiony mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie. Czujecie się gotowi na nowy związek i jesteście szczerzy w okazywanych uczuciach.

W sferze intymnej postawicie na dobrze sprawdzone metody i pieszczoty, które zawsze odnoszą skutek. Wiecie, co lubicie i umiecie to wyegzekwować. Jesteście jednak gotowi zrewanżować się tym samym partnerowi.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach mogą zostać mile zaskoczone przez partnera. W stałych związkach wszystko dobrze się ułoży i dzięki temu odzyskacie spokój ducha. To świetny moment na snucie wspólnych planów i realizację wspólnych marzeń. Wasze zmysły rozbudzi bliskość i serdeczność partnera.

Wolne strzelce będą miały okazję spotkać kogoś, z kim zapragną stworzyć szczęśliwy związek. Nowa znajomość okaże się bardzo ekscytująca i może przerodzić się w błyskotliwy romans. Z całą pewnością pojawi się koło Was ktoś bardzo atrakcyjny.

W sferze intymnej wzajemne przyciąganie między Wami a partnerami doprowadzi do bardzo ekscytujących przeżyć. Wakacyjny luz skłoni Was do większej swobody i napełni Was energią, dzięki której zyskacie więcej fantazji i zapału do miłosnej gry.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach mogą liczyć na wybuchy uczuć, zarówno tych pełnych namiętności, jak i pozostałych emocji. Czeka Was konfrontacja z partnerem, ścieranie się poglądów, będzie to jednak bardzo oczyszczające i budujące. Macie szansę zatracić się w pełnym energii, intensywnym związku.

Wolne koziorożce dostaną w najbliższych dniach szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku. Zapowiada się dla Was chwila ożywienia i zatracenia we wzajemnym zachwycie.

W sferze intymnej czeka Was gorąca, pełna ekscytacji i wzajemnej fascynacji atmosfera. Chwile spędzone we dwoje będą bardzo intensywne.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy