Horoskop miłosny od 03 do09 października 2016

 

Horoskop miłosny dla Wodnika
Osoby będące w związkach będą cieszyły się zgodną i spokojną atmosferą. Będziecie gotowi do ustępstw i poświęceń, a wszystko przez to, że potrzebujecie teraz wsparcia i zrozumienia ze strony ukochanej osoby. Będziecie mieli silną potrzebę kontaktu z drugim człowiekiem.

Wolne wodniki mają wielkie szanse na zakochanie się. Potrzebujecie oparcia w drugim człowieku, zrozumienia i nawiązania głębszych więzi międzyludzkich. Macie wielkie szanse powiedzenia.

W sferze intymnej u wodników nadejdzie czas delikatnej i wypełnionej miłością bliskości. Zaufacie swojemu kochankowi i właśnie to poczucie bezpieczeństwa sprawi, że będziecie bardziej śmieli i chętni do prowadzenia gry miłosnej.

Horoskop miłosny dla Ryb
Osoby będące w związkach czeka ponowny rozkwit uczuć. Być może zdobędziecie nowe doświadczenia, wejdziecie na nowy, wyższy etap relacji z partnerem. Jeśli wszystko pójdzie po Waszej myśli, to będziecie mogli śmiało snuć ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany.

Wolne ryby poczują się gotowe na nowy związek. Jeśli znudziło się Wam życie w pojedynkę i szukacie drugiej połowy, to macie szansę poznać kogoś, z kim stworzycie naprawdę dobrze rokujący związek.

W sferze intymnej u ryb zapowiada się początek czegoś nowego. Macie pomysł na to jak ożywić i urozmaicić grę miłosną, jednocześnie dając partnerowi wiele czułości i ciesząc się wzajemną bliskością.

Horoskop miłosny dla Barana
Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Waszego związku. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko poukładacie, to Wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Wolne barany powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner, jego pasje, zainteresowania i znajomych.

W sferze intymnej zodiakalne barany będą potrzebowały najpierw wszystko sobie poukładać. Aby w pełni czerpać radość z bliskości musicie być pewni zarówno swoich uczuć jak i intencji partnera.

Horoskop miłosny dla Byka
Osoby będące w związkach dzięki bliskości ukochanych osób zyskają poczucie bezpieczeństwa. Znikną Wasze miłosne dylematy, kryzysy, a w związku zagości radość, wdzięczność  i szczęście. Być może pomyślicie o tym, by związać się na stałe i wziąć ślub.

Wolne byki mogą polegać na wypróbowanej i trwałej przyjaźni, która być może pomoże Wam znaleźć partnera. Ważne jest, aby Wasza druga połowa była także dobrym przyjacielem.

W sferze intymnej u byków wszystko będzie się dobrze układało. Doskonale wiecie, co sprawia Wam największą przyjemność i umiecie dobrze zgrać się z partnerem.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt
Osoby będące w związkach doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, szczerej i szczęśliwej miłości. Nawet, jeśli czasem w Waszym związku coś nie gra, to umiecie świetnie się komunikować i wspólnie nad nim pracować. Wygląda na to, że z tą osobą możecie spędzić resztę życia.

Wolne bliźnięta mogą spotkać na swojej drodze człowieka, z którym zbudują w przyszłości szczęśliwy związek. Nie bójcie się mówić o swoich uczuciach oraz pragnieniach. Tylko z człowiekiem, który je rozumie i podziela możecie być szczęśliwi.

W sferze intymnej bliźnięta osiągną szczyt. Radość, pasja, taniec zmysłów, wszystko to jest Wam pisane w nadchodzących dniach. Otwórzcie się na przyjemność, jaka płynie ze zbliżenia a wówczas osiągniecie pełnię satysfakcji.

Horoskop miłosny dla Raka
Osoby będące w związkach znajdą w końcu czas na ważną rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie Wam to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Dzięki temu wkroczycie na nowy poziom rozwoju i wasz związek będzie dojrzalszy.

Wolne raki będą chłodno, ale i obiektywnie patrzyły na kwestie uczuciowe. Uda im się wyjaśnić jakąś istotną sprawę, może charakter relacji z drugim człowiekiem i dzięki temu będą mogły uporządkować swoje emocje.

W sferze intymnej raki może spotkać rozczarowanie, które diametralnie zmieni ich nastawienie do kochanka. Może warto pomyśleć nad zmianą miłosnej techniki, otworzyć się na nowe doznania i zaufać instynktowi.

Horoskop miłosny dla Lwa
Osoby będące w związkach będą się czuły pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu będą wobec partnerów otwarte, przyjazne i pełne miłości. Dla Waszego związku nastaną nowe, lepsze czasy, będziecie w tym tygodniu beztrosko cieszyć się życiem.

Wolne lwy czekają nowe znajomości. Warto przewartościować swoje wymagania i dać sobie szansę na nawiązanie kontaktu z nieco bardziej stabilną i spokojną osobą.

W sferze intymnej u lwów będzie spokojnie, ale z pewnością przyjemnie. Jesteście teraz otwarci na nowe doznania zmysłowe, może zapragniecie nieco zmienić swoje zwyczaje, ale tylko wtedy, gdy Wam obydwojgu będzie to naprawdę pasowało.

Horoskop miłosny dla Panny
Osoby będące w związkach czekają piękne chwile. Będziecie mogli z radością przeżywać Wasz związek we wszystkich jego aspektach. Docenicie w tym tygodniu miłe gesty ze strony partnera, które z przyzwyczajenia lekceważyliście. Wasz związek umocnią wspólne inwestycje, pomyślcie o wspólnym mieszkaniu.

Wolne panny, jeśli przezwyciężą niechęć do stałych związków, to w najbliższych dniach otrzymają szansę, aby stworzyć stabilny i trwały związek. Czeka Was wiele szczęścia, chwile pełne spokoju i harmonii.

W sferze intymnej panny będą nastawione na odkrywanie nowych doznań i emocji. Zapragniecie przeżywać każdą chwilę jak najpełniej i cieszyć się nią razem z kochankiem.

Horoskop miłosny dla Wagi
Osoby będące w związkach mogą się mimo wszystko czuć osamotnione. To poczucie opuszczenia będzie się brało głównie z waszego zabiegania, zmęczenia i z tego, że zbyt mało czasu spędzacie we dwoje. Przyda się Wam wspólny odpoczynek. Wygospodarujcie więcej czasu na prowadzenie gry miłosnej.

Wolne wagi mogą silniej odczuwać samotność. Potrzebujecie wsparcia i akceptacji kogoś bliskiego. Wasz zły nastrój, który nie sprzyja związkom, jest wywoływany przez stres i zmęczenie. Odpocznijcie a poczujecie się lepiej.

W sferze intymnej zapał i inwencja wag będą w tym tygodniu nieco przygaszone. Potrzebujecie więcej czasu żeby wejść na obroty i więcej wysiłku będzie Was kosztowało utrzymanie dobrej formy seksualnej. Może mała przerwa i odpoczynek to nie taki zły pomysł?

Horoskop miłosny dla Skorpiona
Osoby będące w związkach czeka wielka zmiana, która koniec końców wyjdzie im na dobre. Choć obawiacie się rewolucji w życiu uczuciowym, to może ona Wam przynieść wiele korzyści i umocnić istniejący związek.

Wolne skorpiony zakończą pewien etap, być może kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym

W sferze intymnej przyjdzie w końcu czas na to by odważnie powiedzieć, o czym marzycie i czego pragniecie spróbować. Zmiany, także w życiu seksualnym, są czasami potrzebne by w pełni móc cieszyć się związkiem.

Horoskop miłosny dla Strzelca
Osoby będące w związkach poczują, że w tej relacji to one tak naprawdę są osobami dzierżącymi ster. Robią to jednak subtelnie i nie tyranizują partnera. Z drugiej strony ukochana osoba stawia Was na piedestale i wyraźnie pokaże, jak ważni dla niej jesteście.

Wolne strzelce poczują się bardzo pewne siebie, doskonale będą się czuły w swojej skórze, będą świadome swojego uroku i wrażenia, jakie wywierają na płci przeciwnej. Możecie śmiało wykonać pierwszy krok.

W sferze intymnej strzelce poczują się docenione, spełnione i wyniesione na piedestał. Partner będzie się bardzo starał zaspokoić Wasze potrzeby i jeśli odpowiednio go pokierujecie, to obydwoje zaznacie wiele przyjemności.

Horoskop miłosny dla Koziorożca
Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by nie prowokować kłótni. Łatwo będziecie tracili cierpliwość a przez to możecie niesłusznie oskarżać partnera o oziębienie uczuć. Ten tydzień to będzie prawdziwa próba dla waszego związku.

Wolne koziorożce nie będą miały ani chęci, ani cierpliwości do flirtów i zabawy w kotka i myszkę. Jesteście zmęczeni niedomówieniami i półsłówkami. Warto dać sobie czas na odpoczynek od spraw sercowych.

W sferze intymnej koziorożce będą nieco wycofane z powodu złego nastroju. Zmęczenie i brak sprzyjającej atmosfery nie są niestety bez znaczenia. Jeśli tylko nieco odpoczniecie, to wrócicie do formy, także tej seksualnej.

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha.

Komentarze

Brak komentarzy