Horoskop miłosny 3 – 9 września 2018 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach czeka ponowny rozkwit uczuć. Być może zdobędą nowe doświadczenia, wejdą na nowy, wyższy etap relacji z partnerem. Jeśli wszystko pójdzie po Waszej myśli, to będziecie mogli śmiało snuć na przyszłość wspólne, dalekosiężne i radosne plany.

Wolne wodniki zapragną przeżyć miłosną przygodę. Jeśli znudziło się Wam życie w pojedynkę i szukacie drugiej połowy, to macie szansę poznać kogoś, z kim stworzycie naprawdę dobrze rokujący związek.

W sferze intymnej u wodników zapowiada się początek czegoś nowego. Macie pomysł na to jak ożywić i urozmaicić grę miłosną, jednocześnie dając partnerowi wiele czułości i ciesząc się wzajemną bliskością.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach mogą się czuć wewnętrznie rozbite. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie w związku są zagrożone. Być może coś mocno Was zaniepokoi, ale zanim stworzycie własną teorię warto porozmawiać o tym na spokojnie z partnerem.

Wolne ryby nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości. Włączy się Wasz sceptycyzm i jednocześnie dopadnie Was niechęć do podejmowania ważnych decyzji w kwestii uczuć.

W sferze intymnej czeka Was teraz nieco spokoju, musicie przewartościować swoje życie miłosne i gdy już będziecie pewni swoich uczuć, wówczas odzyskacie chęć na zbliżenia. Potrzebujecie, by okazać Wam więcej cierpliwości i ciepła.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach będą miały doskonałą okazję żeby wyjaśnić wszelkie niejasności w relacji z partnerem. Szczera rozmowa oczyści atmosferę między partnerami i dzięki temu znacznie poprawią się Wasze wzajemne relacje.

Wolne barany powinny mieć oczy otwarte, bo dostaną szansę na stworzenie partnerskiego związku pełnego szczerości otwartości i pozytywnych emocji.

W sferze intymnej będziecie cieszyli się odzyskanym spokojem i dzięki temu z radością dacie temu wyraz w sypialni. Będziecie otwarci na pomysły partnera i chętnie wspólnie poeksperymentujecie.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach poczują się spełnione, będą dzielić się radością z partnerem. W przypadku jakichkolwiek niejasności osiągną kompromis. Stworzycie związek oparty na prawdzie i tolerancji. Możecie spokojnie snuć już plany matrymonialne lub starać się o dziecko.

Wolne byki mogą liczyć na miłe i twórcze kontakty z ludźmi. Spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Wszystko będzie układało się Wam pomyślnie, a nowa znajomość może być początkiem nowej przyjaźni lub miłości.

W sferze intymnej będziecie ożywieni, ale nie nachalni. Zapragniecie karmić zmysły subtelnymi i delikatnymi pieszczotami. Poczujecie się atrakcyjni, i pożądani. To dobry czas na powiększenie rodziny, więc jeśli tego nie planujecie, pamiętajcie, by się zabezpieczyć.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by nie dać się wtrącać w swoje życie uczuciowe osobom trzecim. Nawet tym życzliwym i miłym. Osiągniecie równowagę, o ile będziecie lekko dominować w związku. Przyda się Wam też więcej emocjonalnego ciepła i bliskości.

Wolne bliźnięta mogą odczuwać w tym tygodniu silną melancholię. Będziecie wracać myślami do ciepłych wspomnień o minionych związkach.

W sferze intymnej pamiętajcie o tym, by nie dać się zwieść wyimaginowanemu obrazowi życia intymnego. Jeśli faktycznie nie macie nastroju na figle, nie zmuszajcie się do tego. Ważny będzie dla Was nastrój i gra wstępna.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach będą bardziej wyrozumiałe dla swoich partnerów, którzy z kolei będą wobec nich pomocni i bardzo przyjaźni. Przez chwilę zgłębicie się w marzenia i tęsknoty za tym, co minęło. Postaracie się także zrozumieć emocje swojego partnera, co pozwoli Wam wprowadzić dobrą atmosferę.

Wolne raki będą otwarte na nowe doświadczenia, a także na romantyczne marzycielstwo. Pojawi się przed Wami szansa na romantyczną i obiecująca znajomość, zatem zostawcie przeszłość za sobą i śmiało zaczynajcie nowy rozdział.

W sferze intymnej raki będą w tym tygodniu nastawione szczególnie uczuciowo. Z radością będziecie obdarzać partnera pieszczotami, ale też sami oddacie się zmysłowej przyjemności. Pełne zgranie i zrozumienie, także w sypialni, da Wam dużo przyjemności.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach czeka dobry tydzień, w którym uczucie na nowo odżyje. Wspólna przygoda, wyjazd, spontaniczny wypad podsyci Wasze uczucia i chętnie będziecie szukali przygód poza utartym szlakiem.

Wolne lwy mogą wdać się w ognisty romans. Macie dużą szansę na nową znajomość. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą stałe i raczej nie da się z nią stworzyć długotrwałej relacji.

W sferze intymnej sytuacja znacznie się poprawi. Pragniecie odmiany i to dobry moment by zmienić coś w Waszym łóżkowym scenariuszu. Pomyślcie o zmiennie miejsca lub spontanicznej miłości.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach mogą zaufać swojemu instynktowi, gdyż dobrze im podpowiada. Choć sprawy miłosne bywają skomplikowane i nie wszystko jest w nich logiczne, to czasem wystarczy wspólnie dać się ponieść. Jedyne, co może niepokoić to niewyjaśnione sprawy.

Wolne panny powinny skorzystać z podszeptów swojej intuicji. Będą emanowały urokiem i mają szansę na miłosny podbój. Być może odkryjecie coś, co pomoże Wam w zdobyciu uwagi potencjalnego partnera.

W sferze intymnej będziecie bardzo otwarci i chętni do zbliżeń. Wasze ciało podpowiada Wam, czego potrzebuje i dzięki temu łatwo zaspokoicie swoje pragnienia. Kochanek będzie oczarowany Waszą zmysłowością.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach zawrą rozejm z partnerem, wyjaśnią sobie wszystkie niejasności i dzięki temu w ich relacji powróci serdeczna atmosfera. To pojednanie sprawi, że będziecie dla siebie bardziej serdeczni i otwarci. Warto pomyśleć o ślubie lub zaręczynach.

Wolne wagi mogą poznać kogoś otwartego, wesołego i towarzyskiego. Chętnie będą spędzały czas z przyjaciółmi i wprawi je to w dobry nastrój.

W sferze intymnej u wag będzie kolorowo i radośnie. Bliskość i pieszczoty będą dla Was doskonałym remedium na wszelkie troski. Okazana sobie czułość, serdeczność i bliskość będą wtedy ważniejsze niż słowa.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach dla prawdziwej miłości będą gotowe na wielkie poświęcenie. Bez żalu zrezygnujecie z niektórych nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem. Chętnie będziecie pracowali nad związkiem, by zyskać szczęście i radość.

Wolne skorpiony będą wytrwale pracowały na to, by małymi kroczkami zdobyć sympatię osoby, która podoba im się od dłuższego czasu.

W sferze intymnej postanowicie na chwilę dominować ukochanemu. Przyniesie Wam to zasłużoną nagrodę i będziecie w pełni usatysfakcjonowane.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach zdadzą sobie sprawę, że bardzo ważnym elementem ich relacji jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Wasz związek utrwalą wspólne przedsięwzięcia oraz pasje, choć czasami będziecie musiały zrezygnować z własnych ambicji.

Wolne strzelce mają szansę na ciekawy flirt. Jeśli się to zdecydujecie, znajomość ta, może się przeobrazić w dłuższy romans. Jeśli tylko będziecie umieli nieco podporządkować się partnerowi, podbijecie jego serce.

W sferze intymnej strzelce docenią to, że są zgrane ze swoim ukochanym. Lubicie te same rzeczy i doskonale wiecie, co sprawia Wam przyjemność. Wiecie też jak sprawić radość partnerowi i niejednokrotnie z tego skorzystacie.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach poczują miłosną energię i będą miały apetyt na wspólne przygody i podróże. Dzięki temu macie przed sobą bardzo ożywczą perspektywę i chętnie będziecie snuć wspólne plany na przyszłość.

Wolne koziorożce nabiorą chęci do rozpoczęcia nowej, podniecającej znajomości. Jesteście gotowi szukać szczęścia poza utartymi ścieżkami, pragniecie przeżyć przygodę i zmienić coś w swoim życiu.

W sferze intymnej zapragniecie eksperymentować, przeżywać nowe doznania i emocje. Potrzeba zmian pcha Was ku przygodom, ale uważajcie, by się w nich nie zatracić.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

Komentarze

Brak komentarzy