Horoskop miłosny 4 - 10 czerwca 2018 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach czeka dobry tydzień, w którym ich uczucie na nowo odżyje. Wspólna przygoda, wakacyjny wyjazd, czy spontaniczny wypad podsyci Wasze uczucia i chętnie będziecie szukali przygód poza utartym szlakiem.

Wolne wodniki mogą wdać się w ognisty romans. Macie dużą szansę na nową znajomość. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą stałe i raczej nie da się z nią stworzyć długotrwałej relacji.

W sferze intymnej sytuacja znacznie się poprawi. Pragniecie odmiany i to dobry moment by zmienić coś w Waszym łóżkowym scenariuszu. Pomyślcie o zmiennie miejsca lub spontanicznej miłości.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach, dzięki bliskości ukochanych osób zyskają poczucie bezpieczeństwa. W Waszym życiu nastanie okres, w którym znikną miłosne dylematy, kryzysy, a w  związku zagości radość, wdzięczność  i szczęście.

Wolne ryby mogą w tym tygodniu spotkać kogoś, z kim będą chciały związać się na dłużej, a wszystko to, dlatego, że kandydat ten będzie nie tylko intrygującym człowiekiem, ale także dobrym przyjacielem.

W sferze intymnej ryby będą nieco spokojniejsze, choć nie znaczy to, że staną się oziębłe. Potrzebujecie dłuższej gry wstępnej, bliskości i czułości.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Poczujecie się w tym związku bardzo pewnie i stabilnie, także pod względem ekonomicznym. Powinnyście jednak uważać by nie dać się ponieść zazdrości.

Wolne barany zdecydują się na stworzenie trwałego związku partnerskiego. Jeśli spotkacie na sowiej drodze kogoś, kto wyda wam się odpowiedni, to możecie myśleć nawet o założeniu rodziny.

W sferze intymnej skupicie się głównie na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Ciepło i wzajemna bliskość będą znaczyły dla Was więcej niż ryzykowne przygody. Szczególnie dobrze będzie się układało pożycie w stałych związkach.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach mogą liczyć, że w najbliższym tygodniu w ich życiu uczuciowym będzie się wszystko układało. Czeka je radosny, wręcz frywolny czas. Byki powinny jednak uważać, żeby nie zatracić się w zabawie i nie popaść w lekkomyślność.

Wolne byki także będą miały dobrą passę. W tym tygodniu będą miały szansę spotkać kogoś interesującego. Jeśli nowo poznana osoba naprawdę zainteresuje byka, to istnieje wówczas szansa na stworzenie udanego związku partnerskiego.

W sferze intymnej byki będą spontaniczne i chętne do prowadzenia miłosnej gry. Seks będzie dla nich nie tylko formą wyrażenia uczuć, ale i dobrą zabawą.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie dać się obarczać partnerowi odpowiedzialnością za wszystkie problemy i kłopoty. Przygnębienie wywołane tym stanem może przesłaniać Wam rozwiązanie problemu. Musicie popracować nad Waszą relacją z ukochaną osobą.

Wolne bliźnięta mogą znaleźć się pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Jeśli unikniecie tej pułapki czeka Was nowa znajomość, która może przerodzić się w dłuższy związek.

W sferze intymnej chwilowe ostudzenie emocji. Jeśli wpadniecie w dołek psychiczny, to nie będziecie mieli ochoty na szaleństwa w sypialni. Potrzebujecie zrozumienia, bliskości i ciepła, silnego ramienia, kogoś, kto się Wami zaopiekuje.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach mogą być lekko zdominowane przez partnera. Nie jest ona jednak takie złe, gdyż zapewni Wam to jego opiekę, ochronę i wsparcie. Jeśli jednak czujecie, że ukochana osoba za bardzo się rządzi, to postawcie na subtelną dyplomację, przyniesie szybkie efekty.

Wolne raki mogą być zauroczone kimś władczym i energicznym. Zaimponuje Wam siła, przebojowość i autorytet, jakim będzie cieszyła się nowo poznana osoba. Poczujecie się gotowi do poważnego związku, pamiętajcie jednak, że ten typ człowieka lubi mieć wszystko pod kontrolą.

W sferze intymnej raki przejmą inicjatywę, ale z pewnością nie będą z tego powodu rozczarowane. Pamiętajcie tylko, by trzymać się wspólnych zasad i preferencji nie robić niczego wbrew sobie.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach powinny uważać by przez rozpamiętywanie błędów i potknięć nie zepsuć istniejącej relacji. Jeśli pragniecie poprawić Waszą więź, wróćcie do tego, co Was połączyło, zacznijcie wszystko od nowa.

Wolne lwy powinny wyciągnąć wnioski ze swoich poprzednich związków i uważać, aby w przyszłości nie powielać tych schematów. W nowy związek lepiej wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

W sferze intymnej czeka Was nieco trudniejszy czas. Wasze złe samopoczucie i ciężka atmosfera w związku nie sprzyjają okazywaniu sobie czułości. Przypomnijcie sobie, co sprawia Wam przyjemność i nie bójcie się okazywać swoich uczuć.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach, bądź mające już rodzinę, spędzą ten tydzień w harmonii, zgodzie i zrozumieniu. Docenicie obecność kochającej się bezwarunkowo i wspierającej w każdych okolicznościach rodziny. Karta ta może być zapowiedzią ciąży lub narodzin dziecka.

Wolne panny zapragną porzucić życie singla i zapragną stworzyć związek, w którym będą mogły wytrwać do końca życia. Zatęsknią za rodziną i bliskimi osobami. Może to właśnie w gronie przyjaciół czeka na Was nowa miłość.

W sferze intymnej będziecie nastawieni na nieco bardziej wyrafinowane i subtelne pieszczoty. Pragniecie karmić zmysły i w pełni cieszyć się ze zbliżenia, dlatego nie zadowolą Was szybkie i mało angażujące zbliżenia.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach osiągną w tym tygodniu idealne partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. W Wasz związek uczuciowy może chcieć wtrącać się ktoś trzeci, starsza kobieta, może to być matka, teściowa lub bardziej doświadczona przyjaciółka. Ma dobre chęci, ale nie pozwólcie jej zbytnio ingerować.

Wolne wagi popadną w najbliższych dniach w melancholię. Pogrąża się w ciepłych wspomnieniach o minionym szczęściu, swoich dawnych miłościach i związkach. Możecie dojść do ciekawych wniosków.

W sferze intymnej zapragniecie wrócić do dawnych przeżyć i chętnie powtórzycie miłe doświadczenia, które dawały Wam wcześniej satysfakcję. Będziecie zdecydowanie bardziej świadomi siebie i potrzeb swojego ciała.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach czeka tydzień uniesień i namiętności. Wasz temperament da o sobie znać i chętnie przejmiecie ster. Wasza relacja rozwija się i możecie planować zawarcie związku małżeńskiego lub powiększenie rodziny.

Wolne skorpiony czekają bardzo dobre dni. Wenus będzie Wam sprzyjać, zatem to dobry moment dla wszystkich osób szukających prawdziwej miłości.

W sferze intymnej będzie się Wam wszystko dobrze układało. Jeśli tylko uda się wam lekko przejąć kontrolę, będziecie w pełni usatysfakcjonowani. Jeśli pragniecie spłodzić dziecko, to bardzo dobry moment.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach mogą mieć w tym tygodniu poważny kryzys. Być może chowacie urazę do partnera i trzymanie dystansu wobec niego może spowodować, że powoli będziecie się od siebie oddalać. Ta obojętność i oziębłość uczuciowa wiele Was kosztuje, a szczera rozmowa, bez złości i zawiści byłaby znacznie lepsza.

Wolne strzelce mogą popaść w melancholię i skupiać się na negatywnych aspektach swoich minionych związków. Przez to na kilka dni stracą zainteresowane budowaniem więzi z innymi osobami.

W sferze intymnej może u Was nieco powiać chłodem. Jednak to Wy sami jesteście powodem takiego stanu rzeczy. Jeśli faktycznie nie macie ochoty na seks, to zrozumiałe, jeśli jednak rezygnujecie z niego wbrew sobie, to zastanówcie się, czy warto.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach czekają konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre koziorożce mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne zaś mogą rezygnować z dotychczasowych nawyków i rozpocząć faktycznie głęboki związek.

Wolne koziorożce czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie. Zamkną drzwi do przyszłości i zdecydują się śmiało zacząć nowe życie i chętnie rozpoczną nowy, poważny i głęboki związek.

W sferze intymnej koziorożce zapragną zmian. Zdecydowanie potrzebujecie nowych doznań, emocji i satysfakcji. Zmiana przyzwyczajeń, miejsca, a może partnera, okaże się kluczem do pełnego zadowolenia.

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy