Horoskop miłosny 4 – 10 grudnia 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach będą w nie szczerze zaangażowane. Będziecie budowali ciepłą, serdeczną atmosferę. Chętnie będziecie rozpieszczać partnera i skupicie się na doskonaleniu Waszej relacji.

Wolne wodniki mogą dzięki swoje błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie. Czujecie się gotowi na nowy związek i jesteście szczerzy w okazywanych uczuciach.

W sferze intymnej postawicie na dobrze sprawdzone metody i pieszczoty, które zawsze odnoszą skutek. Wiecie, co lubicie i umiecie to wyegzekwować. Jesteście jednak gotowi zrewanżować się tym samym wobec partnera.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach mogą liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie ze strony partnera. Pamiętajcie, że ważne jest by zostawić drugiej osobie nieco przestrzeni. To oznaka zaufania, ale też zrozumienia i tolerancji.

Wolne ryby mogą w tym tygodniu liczyć duże wsparcie ze strony swoich bliskich, a to doda im odwagi w kontaktach z płcią przeciwną.

W sferze intymnej możecie liczyć na zrozumienie ze strony partnera. Wiecie, że nie musicie za wszelką cenę osiągać perfekcji i to pozwala Wam zaakceptować siebie takimi, jacy jesteście.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, szczerej i szczęśliwej miłości. Nawet, jeśli czasem w Waszym związku coś nie gra, to umiecie świetnie się komunikować i wspólnie nad nim pracować. Wygląda na to, że z tym partnerem możecie spędzić resztę życia.

Wolne barany mogą spotkać na swojej drodze człowieka, z którym zbudują w przyszłości szczęśliwy związek. Nie bójcie się mówić o swoich uczuciach oraz pragnieniach. Tylko z człowiekiem, który je rozumie i podziela możecie być szczęśliwi.

W sferze intymnej osiągniecie szczyt. Radość, pasja, taniec zmysłów, wszystko to jest Wam pisane w nadchodzących dniach. Otwórzcie się na partnera i przyjemność, jaka płynie ze zbliżenia a wówczas osiągniecie pełnię satysfakcji.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach mogą się czuć wewnętrznie rozbite. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie w związku są zagrożone. Być może coś mocno Was zaniepokoi, ale zanim stworzycie własną teorię na ten temat, warto porozmawiać o tym na spokojnie z partnerem.

Wolne byki nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości. Włączy się Wasz sceptycyzm i jednocześnie dopadnie Was niechęć do podejmowania ważnych decyzji w kwestii uczuć.

W sferze intymnej czeka Was teraz nieco spokoju, musicie przewartościować swoje życie miłosne i gdy już będziecie pewni swoich uczuć, wówczas odzyskacie chęć na zbliżenia. Potrzebujecie, by okazać Wam więcej cierpliwości i ciepła.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach czeka bardzo dobry okres. Przed Wami ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości.

Wolne bliźnięta otrzymają interesującą wiadomość, być może zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które pozwoli Wam ruszyć z miejsca i poznać nowych ludzi.

W sferze intymnej czeka Was wiele miłych chwil. Bardzo ważnym elementem Waszej gry miłosnej jest odpowiednia oprawa, nastrój i pieszczoty.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach będą gotowe na wielkie poświęcenie w imię miłości. Będziecie pracowali nad związkiem, by zyskać szczęście i radość. Być może zrezygnujecie z niektórych swoich nawyków, by stworzyć trwałą i uczciwą relację ze swoim partnerem.

Wolne raki będą wytrwale pracowały, aby zyskać na atrakcyjności i zwrócić na siebie uwagę potencjalnego partnera. Jesteście gotowi do wielu wyrzeczeń, upewnijcie się jednak, że naprawdę warto je ponieść.

W sferze intymnej zapragniecie czegoś więcej, chcecie osiągać szczyty rozkoszy i jesteście gotowi zadać sobie nieco trudu, aby tą pełną satysfakcję osiągnąć. Upewnijcie się tylko, czy Wasz partner również jest w stanie podołać Waszym wymaganiom.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach w najbliższej przyszłości powinny wystrzegać się porywów namiętności i wylewnego okazywania uczuć. Dla partnera może być to męczące, być może ostatnio było aż za dużo słodyczy w Waszym związku i teraz przyda Wam się odrobina spokoju. Spojrzenie z dystansu pozwali Wam przekonać się o wartości uczuć.

Wolne lwy postanowią na chwilę wstrzymać poszukiwania. Nie jest to właściwy czas albo Waszą uwagę przykuła niewłaściwa osoba. Macie tego świadomość.

W sferze intymnej u lwów będzie zdecydowanie spokojnie. Zanim zdecydujecie się na oddanie porywom namiętności chcecie mieć wszystko poukładane w głowie i w sercu.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by nie prowokować kłótni. Łatwo będziecie tracili cierpliwość, a przez to możecie niesłusznie oskarżać partnera o oziębienie uczuć. Ten tydzień to będzie prawdziwa próba dla Waszego związku.

Wolne panny nie będą miały ani chęci, ani cierpliwości do flirtów i zabawy w kotka i myszkę. Jesteście zmęczeni niedomówieniami i półsłówkami. Warto dać sobie czas na odpoczynek od spraw sercowych.

W sferze intymnej będziecie nieco wycofani z powodu złego nastroju. Zmęczenie i brak sprzyjającej atmosfery nie są niestety bez znaczenia. Jeśli tylko nieco odpoczniecie, to wrócicie do formy, także seksualnej.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach poczują duch przygody i będą miały apetyt na nowe doznania i wspólne podróże. Dzięki temu macie przed sobą bardzo ożywczą perspektywę i chętnie będziecie snuć wspólne plany na przyszłość.

Wolne wagi nabiorą chęci do rozpoczęcia nowej, podniecającej znajomości. Jesteście gotowe szukać szczęścia poza utartymi ścieżkami, pragniecie przeżyć przygodę i zmienić coś w swoim życiu.

W sferze intymnej zapragniecie eksperymentować, przeżywać nowe doznania i emocje. Potrzeba zmian pcha Was ku przygodom, ale uważajcie, by się w nich nie zatracić.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach mają szansę osiągnąć pełne porozumienie z partnerem. Jesteście razem szczęśliwi i jest to prawdziwa, dojrzała miłość. Obdarzycie partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskacie silne poczucie bezpieczeństwa, wsparcia, opieki i bezwarunkowej miłości.

Wolne skorpiony mają w najbliższych dniach szansę na spontaniczne zakochanie. Jeśli pozwolicie sobie na romans, możecie zaznać prawdziwej, wielkiej miłości i namiętności.

W sferze intymnej nastąpi rozkwit doznań i emocji. Możecie się cieszyć intymnością, w której nie brakuje czułości, gorących uniesień i pikantnych wyznań. To dla Was nowy etap w życiu intymnym i warto skorzystać z tej przyjemności.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach mogą mieć trudności, których źródłem jest nieumiejętność zawarcia porozumienia z partnerem. Może to przynieść rozgoryczenie i stać się przyczyną rozstania. Wówczas każde z Was pójdzie własną drogą.

Wolne strzelce mogą silnie odczuwać samotność i w efekcie cierpieć z powodu braku miłości. Postarajcie się uzmysłowić sobie jak wartościowymi osobami jesteście, pokochajcie na nowo siebie, a wówczas i reszta świata spojrzy na Was serdeczniej.

W sferze intymnej nastąpi czas wyciszenia. Nieprozumienia, niedopowiedzenia i narastający stres nie sprzyja nawiązywaniu fizycznej bliskości z partnerem. Postarajcie się najpierw dość do porozumienia, wówczas także fizycznie zbliżycie się do siebie.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach powinny uważać, by przez rozpamiętywanie błędów i potknięć nie zepsuć istniejącej relacji. Jeśli pragniecie poprawić Waszą więź, wróćcie do tego, co Was połączyło, zacznijcie wszystko od nowa.

Wolne koziorożce powinny wyciągnąć wnioski ze swoich poprzednich związków i uważać, aby w przyszłości nie powielać tych schematów. W nowy związek lepiej wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

W sferze intymnej czeka Was nieco trudniejszy czas. Wasze złe samopoczucie i ciężka atmosfera w związku nie sprzyjają okazywaniu sobie czułości. Przypomnijcie sobie, co sprawia Wam przyjemność i nie bójcie się okazywać swoich uczuć.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy