Horoskop miłosny 4 sierpnia – 10 września 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach czeka bardzo dobry tydzień. Nastąpi u nich ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości.

Wolne wodniki otrzymają interesującą wiadomość, być może zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które pozwoli Wam ruszyć z miejsca.

W sferze intymnej czeka Was wiele miłych chwil. Bardzo ważnym elementem Waszej gry miłosnej będzie odpowiednia oprawa, nastrój i pieszczoty.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach mogą narzekać na monotonię lub rutynę w związku i potrzebują nieco odmiany. Pamiętajcie jednak, że to piękna, wspólna codzienność tworzy to, czym jest trwały związek. Potrzebujecie, nowej energii, podjęcia nowych, wspólnych wyzwań.

Wolne ryby będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć, bo mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego. Uważajcie tylko, żeby w pogoni za ekscytującymi doznaniami nie zgubić swojej szansy.

W sferze intymnej uda Wam się nieco podkręcić atmosferę. Odrobina pikanterii, szczypta tajemniczości i zaufany kochanek, to wszystko, czego Wam trzeba, aby Wasz seks był w tym tygodniu naprawdę udany.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach będą czuły się kochane, akceptowane i uwielbiane przez partnera. Poczujecie pełnię miłości i wszystko powinno się w Was układać idealnie. Ważne jest jednak żebyście dobrze ulokowali swoje uczucia, wówczas będziecie szczęśliwi przez długi czas.

Wolne barany będą musiał dokonać trudnego wyboru. Z jednej strony ktoś niezwykle pociągający i przebojowy zwróci Waszą uwagę, jednak może to być jedynie przelotna miłostka. W tym samym czasie ktoś nieco spokojniejszy, ale szczerze Wami zainteresowany też będzie chciał zrobić na Was wrażenie. Wybierzcie mądrze!

W sferze intymnej będzie bardzo gorąco. Wasze zmysły będą bardzo wrażliwe, wyobraźnia rozpali Wasze pragnienia i dacie się ponieść fali namiętności. Pamiętajcie tylko o tym, by nie popełniać głupstw, a będziecie bardzo szczęśliwi.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach mogą liczyć, że w najbliższym tygodniu w ich życiu uczuciowym będzie się wszystko układało. Czeka je radosny, wręcz frywolny czas. Byki powinny jednak uważać, by nie zatracić się w zabawie i nie popaść w lekkomyślność.

Wolne byki także będą miały dobrą passę. W tym tygodniu będą miały szansę spotkać kogoś interesującego. Jeśli nowo poznana osoba naprawdę zainteresuje byka, to istnieje wówczas szansa na stworzenie udanego związku partnerskiego.

W sferze intymnej byki będą spontaniczne i chętne do prowadzenia miłosnej gry. Seks będzie dla nich nie tylko formą wyrażenia uczuć, ale i dobrą zabawą.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach będą cieszyły się miłą atmosferą w związku. Jesteście pewni uczuć swoich i partnera, przeżywacie piękną, prawdziwą miłość. Być może to dobry moment, aby pomyśleć o zaręczynach.

Wolne bliźnięta będą zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Czeka Was ciekawy romans, macie nawet szansę na prawdziwe, wielkie zauroczenie.

W sferze intymnej chętnie oddacie inicjatywę partnerowi. Pragniecie się poczuć lekko zdominowani, co nie znaczy, że nie będziecie odnosili przyjemności z tego powodu. Pamiętajcie tylko, by wcześniej ustalić zasady gry.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach mogą mieć w tym tygodniu gorsze dni. Najprawdopodobniej winne temu będą nieporozumienia z partnerem, których źródłem będą plotki. Warto jednak zawalczyć o związek, szczera rozmowa, bez zawiści i zazdrości może uratować sytuację.

Wolne raki będą chciały zrobić przerwę w poszukiwaniach, dlatego w tym tygodniu nie będą dążyły do zawierania nowych znajomości, ani zmian.

W sferze intymnej osobiste rozterki spowodują ochłodzenie atmosfery w życiu erotycznym. Ważne jest by raki do niczego się nie zmuszały i nie traktowały siebie zbyt surowo. Gdy gorsze chwile miną, wróci także radość z seksu.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach podejmą ważą decyzję w sprawach związanych z ich uczuciami. Postaracie się ocenić swoje emocje i podjąć decyzję, co do następnego kroku. Wybierzecie to, co będzie dla Was najlepsze. Być może zdecydujecie się zadeklarować swoje uczucia lub pomyślicie o sformalizowaniu związku.

Wolne lwy jasno określą, jakiego partnera szukają, a to znacznie pomoże im w poszukiwaniach osoby, z którą będą mogły stworzyć stabilny i pewny związek.

W sferze intymnej będziecie zdecydowani i dokładnie określicie, co sprawia Wam przyjemność. Znacie siebie dobrze i wiecie jak osiągnąć satysfakcję, umiecie też zadbać o przyjemność partnera.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Wasz problem polega na tym, że nie pokazaliście jeszcze pełni swojej osobowości. Obawiacie się braku akceptacji ze strony partnera.

Wolne panny mogą w tym tygodniu silniej odczuwać swoją samotność. Być może nie jesteście jeszcze gotowi na związek. Jeśli uporządkujecie swoje wnętrze i osiągniecie harmonię, wówczas przyciągnie to do Was kogoś nowego.

W sferze intymnej panny będą wycofane. Nie czujecie się pewnie w obecności partnera, albo to nie jest właściwa osoba, albo musicie popracować nad otwartością i zaufaniem podczas zbliżenia.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach czeka krótki moment zmartwień i troski. Powinniście zadbać o dobre relacje z teściami, rodziną, bądź przyjaciółmi ukochanej osoby, gdyż to właśnie najbliżsi ludzie mają duży wpływ na Waszego partnera

Wolne wagi mogą w nadchodzących dniach poznać kogoś nowego. Z tej znajomości może wywiązać się płomienny romans, jednak, niestety, nie rokuje on na długotrwałą relację.

W sferze intymnej czekają Was chwile ekscytacji i uniesienia. Ta miła odmiana potrwa niestety krótko i na obecną chwilę nie zapowiada się, by na stałe weszła w Wasz łóżkowy repertuar.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach czekają chwilowe trudności w relacji z partnerem. Musicie popracować nad komunikacją, odłożyć na bok emocje i szczerze porozmawiać. Jeśli porozumienie nie będzie możliwe mimo obopólnych starań, wówczas należy się zastanowić nad rozstaniem.

Wolne skorpiony mają dość samotności i będą szukały kogoś, z nim będą umaiły się dogadać. Potencjalny partner musi umieć na tyle panować nad swoimi emocjami, by nawet w trudnej sytuacji umiał się jasno komunikować. Wy także powinnyście popracować nas sztuką dyplomacji i porozumiewania się.

W sferze intymnej może brakować Wam ciepła i bliskości. Osoby będące w związkach muszą dojść do ładu ze swoimi emocjami, aby wznowić miłosną grę. Osobom samotnym doskwiera brak empatii i serdeczności, którego nie zajdą u przypadkowych partnerów.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach mogą poczuć się rozczarowane. Ich wyobrażenie na temat miłości może nie przetrwać zderzenia z rzeczywistością. Być może zdecydujecie się na rozstanie z kimś, kto do tej pory wiele znaczył w Waszym życiu. Nie należy wówczas dramatyzować, tylko wyciągnąć z tego wnioski na przyszłość.

Wolne strzelce dzięki dłuższej samotności miały czas na to, by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Teraz są gotowe na poważnie się kimś zainteresować.

W sferze intymnej strzelce mogą odkryć, że pewne rzeczy są w seksie przereklamowane. Może się przez to rozczarują, ale z drugiej strony lepiej poznają swoje preferencje, a to zawsze cenna lekcja.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Wasza więź opiera się na zaufaniu i uczciwości, dzięki czemu jest perspektywiczna, niezawodna i stała.

Wolne koziorożce stworzą wokół siebie sprzyjające warunki do poznawania nowych osób. Dzięki temu będziecie mieli szansę poznać kogoś nowego i być może stworzycie długotrwały związek.

W sferze intymnej u koziorożców zapowiada się czas miłej, spokojnej i bezpiecznej miłości. W tym tygodniu stawiacie na subtelność i pragniecie by taki był również Wasz seks, zmysłowy i niezwykły.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy