Horoskop miłosny 5 – 11 grudnia 2016 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach czeka bardzo dobry tydzień. Przed wodnikami ponowny rozkwit uczuć i wyjaśnienie nieporozumień. Pojawi się możliwość zbudowania szczęścia na płaszczyźnie, której źródło tkwi w początku znajomości.

Wolne wodniki otrzymają interesującą wiadomość, być może zaproszenie do udziału w wydarzeniu, które pozwoli wam ruszyć z miejsca.

W sferze intymnej wodniki czeka wiele miłych chwil. Bardzo ważnym elementem Waszej gry miłosnej jest odpowiednia oprawa, nastrój i pieszczoty.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Wasz problem polega na tym, że nie pokazaliście jeszcze pełni swojej osobowości. Obawiacie się braku akceptacji ze strony partnera.

Wolne ryby mogą w tym tygodniu silniej odczuwać swoją samotność. Być może nie jesteście jeszcze gotowi na związek. Jeśli uporządkujecie swoje wnętrze i osiągniecie harmonię, wówczas przyciągnie to do Was kogoś nowego.

W sferze intymnej ryby będą wycofane. Nie czujecie się pewnie w obecności partnera, albo to nie jest właściwa osoba, albo musicie popracować nad otwartością i zaufaniem podczas zbliżenia.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach mogą zostać mile zaskoczone przez partnera. W stałych związkach wszystko dobrze się ułoży i dzięki temu odzyskacie spokój ducha. To świetny moment na snucie wspólnych planów i realizację wspólnych marzeń. Wasze zmysły rozbudzi bliskość i serdeczność partnera.

Wolne barany będą miały okazję spotkać kogoś, z kim zapragną stworzyć szczęśliwy związek. Nowa znajomość okaże się bardzo ekscytująca i może przerodzić się w błyskotliwy romans. Z całą pewnością pojawi się koło was ktoś bardzo atrakcyjny.

W sferze intymnej wzajemne przyciąganie między wami a partnerami doprowadzi do bardzo ekscytujących przeżyć. Miła atmosfera skłoni Was do większej swobody i napełni Was energią, dzięki której zyskacie więcej fantazji i zapału do miłosnej gry.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, aby nie dać się obarczać partnerowi odpowiedzialnością za wszystkie problemy i kłopoty w tej relacji. To niedojrzałe podejście partnera może być powodem Waszych frustracji i zmartwień. Postarajcie się uzmysłowić mu, że na równi z wami odpowiada za wasz związek.

Wolne byki mogą znaleźć się pod wpływem osoby nieodpowiedzialnej, zmiennej i lubiącej tyranizować otoczenie. Mimo to dostaną szansę na to by zawrzeć nową znajomość, która może przerodzić się w dłuższy związek.

W sferze intymnej zmienne nastroje i emocje spowodują, że byki raz będą mieć ochotę na igraszki, a innego dnia zupełnie nie będzie im to w głowie. Gdy uda się bykom uspokoić emocje, wówczas odzyskają chęć do zbliżeń.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach czeka poważna odmiana. Wprowadzicie w życie nowy plan, dzięki któremu wyjdziecie z impasu i znów poczujecie silne emocje. Koniec końców ta zmiana wyjdzie wam na dobre.

Wolne bliźnięta zakończą pewien etap poszukiwań, być może odpuścicie sobie kiepsko rokującą relację. Gdy uda Wam się zakończyć ten rozdział, rozpoczniecie w swoim życiu miłosnym coś zupełnie nowego.

W sferze intymnej nastąpi u Was wielka, ale bardzo pozytywna zmiana. Uda Wam się zerwać z rutyną i nudą, wprowadzicie w swoje życie seksualne zmiany, które pozwolą Wam w pełni się nim cieszyć.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach wejdą na nowy, wyższy etap relacji. Poczujecie, że u boku tej osoby możecie iść przez życie, gdyż daje Wam poczucie bezpieczeństwa. W związku z tym będziecie snuli ze swoim partnerem dalekosiężne i radosne plany.

Wolne raki mogą poznać kogoś, z kim stworzą naprawdę dobrze rokujący związek. Zapowiada się u nich początek czegoś zupełnie nowego i ekscytującego.

W sferze intymnej znów zapłonie w Was ogień namiętności. Pragniecie urozmaicić swoje życie seksualne i chętnie zdobędziecie nowe doświadczenia w tej materii. Wiele zależy tu od waszego zgrania z partnerem, jednak nie powinno być z tym problemu.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące waszego związku. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko poukładacie, to Wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Wolne lwy powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner, jego pasje, zainteresowania i znajomych.

W sferze intymnej potrzebujecie wszystko sobie poukładać. Aby w pełni czerpać radość z bliskości musicie być pewni zarówno swoich uczuć jak i intencji partnera.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach miłość może skłonić do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania. Jeśli jeszcze razem nie mieszkacie, warto to przedyskutować, bo nadszedł właściwy czas. Nie tłumcie uczuć, czasami kłótnia najlepiej oczyszcza atmosferę, a godzenie się po niej może być bardzo przyjemne.

Wolne panny mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania do nowo poznanej osoby da się Wam niestety mocno we znaki.

W sferze intymnej panny będą w tym tygodniu nienasycone i zachłanne. Nawet krótka rozłąka z partnerem będzie wzmagała Wasze pożądanie.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach czeka tydzień uniesień i namiętności. Wasz temperament da o sobie znać i chętnie przejmiecie ster. Wasza relacja rozwija się i możecie planować zawarcie związku małżeńskiego lub powiększenie rodziny.

Wolne wagi czekają bardzo dobre dni. Szczęście będzie Wam wyjątkowo sprzyjać, zatem to dobry moment dla osób szukających prawdziwej miłości.

W sferze intymnej będzie się wagom dobrze układało. Jeśli tylko uda się Wam lekko przejąć kontrolę, będziecie w pełni usatysfakcjonowani. Jeśli pragniecie zostać rodzicami, to bardzo dobry moment.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach czeka konfrontacja z partnerem. Nie będzie to jednak kłótnia, a raczej ścieranie się poglądów. Taka dyskusja może okazać się bardzo oczyszczająca i budująca. Zatracicie się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie.

Wolne skorpiony otrzymają w tym tygodniu szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku. Jeśli spotkacie właściwą osobę, która Was zachwyci i olśni, to znacznie się ożywicie i przejdziecie do działania.

W sferze intymnej u skorpionów będzie panowała gorąca atmosfera. Emocji nie zabraknie także w sypialni, gdyż będziecie bardziej żywiołowi i pewni siebie. Taka postawa może zaskoczyć partnera, który był wcześniej nieco przygaszony.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach będą w nie zaangażowane całym sercem. Będziecie budowali ciepłą, serdeczną, świąteczną atmosferę. Chętnie będziecie rozpieszczać partnera i skupicie się na doskonaleniu waszej relacji.

Wolne strzelce mogą dzięki swojej błyskotliwości, uczciwości i otwartości zrobić na kimś dobre wrażenie. Czujecie się gotowi na nowy związek i jesteście szczerzy w okazywanych uczuciach.

W sferze intymnej strzelce postawią na dobrze sprawdzone metody i pieszczoty, które zawsze odnoszą skutek. Wiecie, co lubicie i umiecie to wyegzekwować. Jesteście jednak gotowi zrewanżować się tym samym wobec partnera.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach czeka trudna decyzja. Być może będziecie musieli obudzić się z nierealnego snu o miłości jak z bajki. Rzeczywistość zweryfikuje Wasze oczekiwania. Być może rozstaniecie się z partnerem lub ze starymi przyjaciółmi, którzy zagrażają temu związkowi. Rozstanie to może być niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku.

Wolne koziorożce dojrzeją do tego, by porzucić nierealne wyobrażenie o związku i być może będą musiały rozstać się z osobami, które do tej pory wiele znaczyły w ich życiu. Dzięki temu będą mogły świadomie i rozsądnie zacząć nowe życie osobiste.

W sferze intymnej czeka Was rozczarowanie. Może coś, co wydawało Wam się świetnym pomysłem na ożywienie waszego pożycia okaże się pomyłką, która tylko pogorszy sytuację. To nie jest dobry czas na eksperymenty, nowości i wyzwania. W miłości nie można robić nic na siłę.Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy