Horoskop miłosny 5 – 11 luty 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Dla osób będących w związkach ten tydzień przyniesie zgodę i pojednanie. Wodniki będą miały doskonałą okazję żeby wyjaśnić wszelkie niejasności w relacji z partnerem. Szczera rozmowa oczyści atmosferę między Wami i dzięki temu znacznie poprawią się Wasze wzajemne relacje.

Dla singli zapowiada się udany tydzień. Wodniki powinny mieć oczy otwarte, bo dostaną szansę na stworzenie partnerskiego związku pełnego szczerości otwartości i pozytywnych emocji.

Życie intymne wodników będziecie ustabilizowane, ale ciekawe. Będą cieszyły się odzyskanym spokojem i dzięki temu z radością dadzą temu wyraz w sypialni. Wodniki będą otwarte na pomysły partnera i chętnie poeksperymentują.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Dla osób będących w związkach nadejdą dni pełne pozytywnych przeżyć. Ryby będą cieszyły się miłą atmosferą w związku. Będą pewne uczuć swoich i partnera, przeżyjecie piękną, prawdziwą miłość. Być może to dobry moment, aby pomyśleć o zaręczynach.

Dla singli to będzie ekscytujący tydzień. Ryby będą zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Czeka was ciekawy romans, macie nawet szansę na prawdziwe, wielkie zauroczenie.

Życie intymne ryb ulegnie zmianie, bo oddacie inicjatywę partnerowi. Pragniecie się poczuć lekko zdominowani, co nie znaczy, że nie będziecie odnosili przyjemności z tego powodu. Pamiętajcie tylko, by wcześniej ustalić zasady gry.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Dla osób będących w związkach przyjdzie pora na zmiany. Nuda źle na was wpływa, więc postanowicie zerwać z rutyną. Może planujecie wyjazd na urlop lub spontaniczny wypad z partnerem, zmiana otoczenia dobrze wam zrobi i ożywi waszą relację.

Dla singli pojawi się szansa na spotkanie kogoś ciekawego podczas wyjazdu lub podróży. Choć nie zabraknie pozytywnych emocji, to może to być przelotny romans. Pozwoli wam to oderwać się od szarej rzeczywistości.

Życie intymne baranów nabierze rumieńców, zapragniecie by zadrżała ziemia. Tradycyjne i sprawdzone metody już Wam nie wystarczają, chcecie zmian. Zmiana miejsca, otoczenia lub techniki przyniesie wam oczekiwane nowe doznania.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Dla osób będących w związkach ten tydzień zapowiada się spokojnie. Byki mogą liczyć, że nadchodzące dni będą dla nich pełne harmonii i równowagi. W związku wszystko będzie się układało, a jeśli staracie się o dziecko to jest to bardzo dobry moment.

Dla singli to może nie być najlepszy okres. Byki będą czuły się osamotnione, być może zdadzą sobie sprawę z tego, ze do tej pory szukając partnera dużo więcej wymagają od siebie niż on potencjalnej drugiej połówki.

Życie intymne byków będzie dla nich bardzo przyjemne. Będziecie zadowoleni z tego jak układa Wam się w sypialni, jesteście świadomi własnego ciała i atrakcyjności, a to klucz do udanego seksu.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Dla osób będących w związkach ten tydzień będzie pełen emocji, które mogą przybrać skrajny wyraz. Od pełnych temperamentu kłótni, bo niezwykłą bliskość i namiętność. Bliźnięta będą skrajnie ekspresyjne i powinny uważać, by nie zadręczać partnera swoja huśtawką nastrojów.

Dla singli końcówka karnawału będzie bardzo udana. Bliźnięta będą mogły poszaleć i dobrze się bawić. Jeśli uda im się okiełznać swoje namiętności i ukierunkować je na jakiś pozytywny cel, wówczas mogą zdobyć czyjeś serce.

Życie intymne bliźniąt będzie pełne pasji i namiętności. Seks nie jest dla nich tematem tabu, będą chętnie eksperymentować i czerpać z tego ogromną przyjemność. Powinny jednak uważać, by zachować zdrowy rozsądek i nie zranić uczuć partnera.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Dla osób będących w związkach to będzie tydzień wyzwań. W Wasz związek może chcieć wtrącać się ktoś trzeci, starsza kobieta, może to być matka, teściowa lub bardziej doświadczona przyjaciółka. Ta osoba ma dobre chęci, ale nie pozwólcie jej zbytnio ingerować. Dzięki temu nawiążecie lepszy kontakt z partnerem i wszystko zacznie się układać.

Dla singli będzie to czas spędzony na wspomnieniach o minionym szczęściu, dawnych miłościach i związkach. Możecie dojść do ciekawych wniosków. Uważajcie jednak, by nie popaść w zbytnią melancholię.

Życie intymne raków będzie bardziej romantyczne. Zapragną wrócić do dawnych przeżyć i chętnie powtórzą miłe doświadczenia, które dawały im wcześniej satysfakcję. Będziecie zdecydowanie delikatniejsi i bardziej zmysłowi.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Dla osób będących w związkach to będzie burzliwy okres. Lwy będą nieco zaczepne i drażliwe. Uważajcie, gdyż takie zachowanie może doprowadzić do wybuchu kłótni. Miłość jest dla was bardzo ważna, dla ukochanej osoby jesteście skłonni do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania.

Dla singli ten tydzień dostarczy nowych wrażeń. Lwy mogą pod koniec karnawału wdać się w nowy, ekscytujący romans. Niestety brak otwartości i zaufania może stać się powodem, dla którego będzie to jedynie przelotna znajomość.

Życie intymne lwów będzie nieco bardziej żywiołowe. Wasz apetyt na miłosne igraszki wzrasta i dłuższa przerwa w pożyciu może was bardzo irytować.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Dla osób będących w związkach to może być nieco trudniejszy czas. Możecie poczuć, że coś nie gra w tej relacji i jeśli w porę nie wrócicie na właściwe tory grozi wam kryzys. Postarajcie się wrócić pamięcią do początków waszego związku i tam poszukajcie sposobu na jego naprawę.

Dla singli to najwyższa pora wnioski z przeżytych porażek, by w kolejny związek wejść w pełni świadomie i z czystym sercem. Być może niektórzy z Was nie umieją pogodzić się z przeszłością, a bez tego nie można budować nowego związku.

Życie intymne panien będzie nieco przygaszone. Problemy emocjonalne przekładają się u Was na życie intymne, dlatego nie jesteście skorzy do amorów, gdy w Waszych sercach budzą się wątpliwości.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Dla osób będących w związkach wszystko zapowiada się dobrze. Wagi będą szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Skupicie się na rozwijaniu i doskonaleniu waszej relacji z partnerem. Ugruntujecie się w swoich przekonaniach i uczuciach.

Dla singli nadarzy się okazja, żeby zrobić na kimś dobre wrażenie. Wagi zdobędą uznanie dzięki swojej błyskotliwości, uczciwości i otwartości. Jeśli uda wam się nawiązać nić porozumienia, wówczas może z tego wyniknąć coś dobrego.

Życie intymne wag będzie znacznie ciekawsze niż jeszcze kilka tygodni temu. Nie zabraknie u Was odrobiny pikanterii. Zapragniecie nieco urozmaicić swoją grę miłosną.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Dla osób będących w związkach przyjdzie pora na odnowę. Skorpiony postanowią zacząć od nowa odkrywać uroki swojego związku. Będziecie gotowi do zmian i wspólnego planowania przyszłości, to bardzo wzmocni Waszą relację. Porządki w życiu osobistym przyniosą Wam dobre efekty.

Dla singli karnawał trwa w najlepsze, skorpiony chcą się dobrze bawić. Będą otwarte na nowe znajomości i wyzwania. Będziecie pełni zapału, ale zachowacie też zdrowy rozsądek w ocenie nowo poznanych osób.

Życie intymne skorpionów będzie wspaniałe. Odrodzi się Wasza wzajemna fascynacja. Zadbacie o to by podsycić ogień namiętności i na nowo zatracić się w radosnych uniesieniach. Waszą mocną stroną będzie spontaniczność i otwartość na propozycje partnera.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Dla osób będących w związkach nastanie czas stabilizacji i radości. Strzelce postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Czujecie się w tym związku bardzo pewnie i bezpiecznie, także pod względem ekonomicznym. Powinniście jednak uważać by nie dać się ponieść zazdrości.

Dla singli czas zastanowić się nad nowa znajomością. Może zdecydujecie się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego. Jeśli spotkacie na sowiej drodze kogoś, kto wyda wam się odpowiedni, to możecie myśleć nawet o założeniu rodziny

Życie intymne strzelców skupi się na zmysłowej przyjemności. Ciepło i wzajemna bliskość będą znaczyły dla Was więcej niż ryzykowne przygody. Szczególnie dobrze będzie się układało pożycie w stałych związkach.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Dla osób będących w związkach pora na konfrontację. Koziorożce mogą mieć trudności, których źródłem jest nieumiejętność zawarcia porozumienia z partnerem. Może to przynieść rozgoryczenie i stać się przyczyną rozstania. Wówczas każde z was pójdzie własną drogą.

Dla singli to nie najlepszy tydzień. Koziorożce mogą silnie odczuwać samotność i w efekcie cierpieć z powodu braku miłości. Postarajcie się uzmysłowić sobie jak wartościowymi osobami jesteście, pokochajcie na nowo siebie, a wówczas i reszta świata spojrzy na was serdeczniej.

Życie intymne koziorożców będzie nieco wyciszone. Nieprozumienia, niedopowiedzenia i narastający stres nie sprzyja nawiązywaniu fizycznej bliskości z partnerem. Postarajcie się najpierw dość do porozumienia, wówczas także fizycznie zbliżycie się do siebie

Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy