Horoskop miłosny 5 – 11 marca 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Dla osób będących w związkach to będzie dobry tydzień. Wodniki mają szansę osiągnąć pełne porozumienie z partnerem. Jesteście razem szczęśliwi i jest to prawdziwa, dojrzała miłość. Obdarzycie partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskacie silne poczucie bezpieczeństwa, wsparcia, opieki i bezwarunkowej miłości.

Dla singli to może być ważny tydzień. W najbliższych dniach wodniki mają szansę na wiosenne, spontaniczne zakochanie. Jeśli pozwolicie sobie na romans, możecie zaznać prawdziwej, wielkiej miłości i namiętności.

Życie intymne wodnika przyniesie rozkwit doznań i emocji. Możecie się cieszyć intymnością, w której nie brakuje czułości, gorących uniesień i pikantnych wyznań. To dla Was nowy etap w życiu intymnym i warto skorzystać z tej przyjemności.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Dla osób będących w związkach zapowiada się spokojny tydzień. Ryby będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Zapowiada się dla was bardzo dobry czas, może nawet zaplanujecie zaręczyny lub małżeństwo. Dla par starających się o potomka to bardzo odpowiedni moment.

Dla singli czas na zmiany, ryby mogą wdać się w nowy, płomienny romans. Co ciekawe, wzajemna fascynacja i otwartość spowoduje, że ten flirt może przerodzić się w stały związek.

Życie intymne ryb będzie udane. Zaczniecie czerpać radość ze wzajemnego zaufania, pewności i poczucia bezpieczeństwa. Dzięki temu możecie puścić wodze fantazji i dać się ponieść. Uważajcie jednak na zabezpieczenia, bo to dobry czas na poczęcie dziecka.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Dla osób będących w związkach czas na to by przewartościować swoje uczucia. Barany powinny uważać na to by ich zdroworozsądkowe podejście nie tłumiło emocji. Wasz racjonalizm sprawia, że możecie wiele stracić. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich więzi. Jeśli tkwicie w nieudanym związku, warto pomyśleć o jego zakończeniu.

Dla singli to nie będzie najbardziej udany tydzień. Barany czekają problemy i zmartwienia na polu towarzyskim. Wasze trudności w życiu uczuciowym wynikają z braku okazywania emocji i zbyt racjonalnym podejściu do związków.

Życie intymne baranów może je w tym tygodniu rozczarować. Pamiętajcie, że w miłości potrzebna jest odrobina szaleństwa i spontaniczności, nie wszystko można dokładnie zaplanować i wyegzekwować. W sypialni potrzeba wam więcej luzu i empatii.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Dla osób będących w związkach to będzie świetny okres. Byki będą mogły liczyć na zrozumienie i wsparcie swoich partnerów. Przyjaźń będzie dla Was równie ważna jak miłość. Dzięki temu, że znacie się dobrze, możecie sobie zaufać i wspólnie doskonale się bawić.

Dla singli w tym tygodniu pojawi się szansa na spotkanie kogoś, kto podbije ich serce. Możliwe, że byki swoją drugą połówkę spotkają w gronie bliskich przyjaciół albo znajomych, zatem nie unikajcie wspólnych imprez i wyjść na miasto.

Życie intymne byków będzie ciekawsze niż jeszcze tydzień temu. Byki będą otwarte na nowości i chętnie urozmaicą swoje życie erotyczne. Ten tydzień przyniesie im wiele uniesień i przyjemnych przeżyć.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Dla osób będących w związkach to będzie tydzień spokojnej bliskości. Bliźnięta będą cieszyły się harmonią odzyskaną po niedawno przebytych perturbacjach, będą mogły znów się otworzyć i nawiązać z partnerem głęboką więź. Wasze serca znajdą ukojenie i upragniony spokój u boku zaufanego i oddanego partnera.

Dla singli zaświeci szczęśliwa gwiazda. Odzyskacie pewność siebie i wiarę we własny urok osobisty. Jednocześnie odzyskacie spokój ducha i chęć do życia, a to przyciągnie do Was kogoś nowego.

Życie intymne bliźniąt będzie dawało im radość i satysfakcję. Bliźnięta będą cieszyły się z upojnych momentów, podczas których doskonale zgrają się z partnerem. Wasze miłosne uniesienia będą pełne harmonii i z przyjemnością będziecie koić swoje zmysły.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Dla osób będących w związkach ten tydzień będzie udany. Raki postanowią zacząć od nowa dbać o relację z partnerem. Zdecydujecie się gruntownie przebudować wasz związek, jednak okaże się, że to bardzo dobra rewolucja. Porządki w życiu osobistym przyniosą Wam oczekiwane rezultaty.

Dla singli to będzie miły tydzień. Raki będą otwarte na nowe znajomości i wyzwania. Będziecie pełni zapału, ale zachowacie też zdrowy rozsądek w ocenie nowo poznanych osób.

Życie intymne raków ruszy z miejsca. Odrodzi się Wasza wzajemna fascynacja. Zadbacie o to, by podsycić ogień namiętności i na nowo zatracić się w radosnych uniesieniach. Waszą mocną stroną będzie spontaniczność i otwartość na propozycje partnera.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Dla osób będących w związkach ten tydzień będzie wyzwanie. Lwy powinny uważać, żeby przez rozpamiętywanie błędów z przeszłości nie zepsuć istniejącej relacji. Jeśli pragniecie poprawić Waszą więź, wróćcie do tego, co was połączyło, zacznijcie wszystko od nowa.

Dla singli pora na to, żeby wyciągnąć wnioski ze swoich poprzednich związków i uważać, aby w przyszłości nie powielać tych schematów. W nowy związek lepiej wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

Życie intymne lwów nieco się skomplikuje. Wasze złe samopoczucie i ciężka atmosfera w związku nie sprzyjają okazywaniu sobie czułości. Przypomnijcie sobie, co sprawia Wam przyjemność i nie bójcie się okazywać swoich uczuć.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Dla osób będących w związkach zapowiada się świetny okres. Panny poczują, że w tej relacji to one tak naprawdę są osobami podejmującymi decyzję. Robią to jednak subtelnie i nie tyranizują partnera. Z drugiej strony ukochana osoba stawia Was na piedestale i wyraźnie pokaże, jak bardzo jej na Was zależy.

Dla singli to będzie dobry tydzień. Panny poczują się bardzo pewne siebie, doskonale będą się czuły w swojej skórze, będą świadome swojego uroku i wrażenia, jakie wywierają na płci przeciwnej. Możecie śmiało wykonać pierwszy krok a potem pozwolić się zdobywać.

Życie intymne panien będzie udane. Poczują się docenione, spełnione i wyniesione na piedestał. Partner będzie się bardzo starał zaspokoić Wasze potrzeby i jeśli odpowiednio go pokierujecie, to obydwoje zaznacie wiele przyjemności.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Dla osób będących w związkach to będzie tydzień pozytywnych emocji. Wagi poczują się spełnione, ich związek wejdzie na nowy, wyższy poziom. Przyszłość tej relacji zapowiada się obiecująco, a szczęście i radość będą towarzyszyły strzelcom przez cały tydzień.

Dla singli ten tydzień minie na poszukiwaniu miłości. Wagi będą intensywnie szukały swojej drugiej połowy i mają wielkie szanse powodzenia. Mogą spotkać kogoś, z kim będą mogły związać się na poważnie.

Życie intymne wag będzie bardziej brawurowe. Nie zabraknie Wam energii i chęci do działania. Musicie jedynie trafić w dobry moment abyście mieli odpowiednio dużo czasu i ochoty na prowadzenie gry miłosnej.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Dla osób będących w związkach to będzie tydzień pełen ogromnych emocji. Skorpiony będą bardzo żywiołowe, pełne energii i pasji. Będziecie mieli ochotę zaszaleć, uważajcie jednak, by nie przesadzić w okazywaniu uczuć, bo możecie być zbyt wylewni. Uważajcie też na pokusy, jakie będą Was nęciły, bo wierność w związku może być zagrożona.

Dla singli pora, aby rzucić się wir świetnej zabawy. Skorpiony nie będą stroniły od rozrywek i używek, jeśli jednak uda Wam się okiełznać swoje emocje i skierować energię je na jakiś pozytywny cel, wówczas możecie zdobyć czyjeś serce.

Życie intymne skorpionów będzie szalone. Postanowicie przekraczać granice, łamać tabu i odkrywać nowe przyjemności. Musicie nieco poskromić emocje, uważajcie by nie zranić uczuć partnera, pamiętajcie też o zabezpieczeniu.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Dla osób będących w związkach czas na to, żeby coś zmienić. Strzelce mogą narzekać na rutynę i monotonię. Pamiętajcie jednak, że to piękna, wspólna codzienność tworzy to, czym jest trwały związek. Potrzebujecie, nowej energii, podjęcia nowych, wspólnych wyzwań.

Dla singli czas na to, by podjąć decyzję w kwestii uczuć. Strzelce mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego. Uważajcie tylko, żeby w pogoni za ekscytującymi doznaniami nie zgubić swojej szansy.

Życie intymne strzelców nabierze rumieńców, uda wam się podkręcić atmosferę. Odrobina pikanterii, szczypta tajemniczości i zaufany kochanek, to wszystko, czego Wam trzeba, aby wasz seks był w tym tygodniu naprawdę udany.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Dla osób będących w związkach pora na to, aby nawiązać lepszy kontakt z partnerem, wówczas wszystko zacznie się układać. Uważajcie, bo ktoś trzeci, starsza kobieta, może matka albo teściowa może chcieć się wtrącać w Wasz związek. Ta osoba ma dobre chęci, ale nie pozwólcie jej zbytnio ingerować.

Dla singli to będzie tydzień pełen wspomnień o minionym szczęściu, dawnych miłościach i związkach. Możecie dojść do ciekawych wniosków. Uważajcie jednak, by nie popaść w zbytnią melancholię.

Życie intymne koziorożców będzie pełne wspomnień. Zapragniecie wrócić do dawnych przeżyć i chętnie powtórzycie miłe doświadczenia, które dawały wam wcześniej satysfakcję. To będą dojrzałe i zmysłowe doznania.

Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy