Horoskop miłosny 6 – 12 listopada 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach cieszą się miłą atmosferą w związku. Jesteście pewni uczuć swoich i partnera, przeżywacie piękną, prawdziwą miłość. Być może to dobry moment, aby pomyśleć o zaręczynach.

Wolne wodniki będą zafascynowane osobami dominującymi i umiejącymi podporządkowywać sobie ludzi. Czeka Was ciekawy romans, macie nawet szansę na prawdziwe, wielkie zauroczenie.

W sferze intymnej chętnie oddacie inicjatywę partnerowi. Pragniecie się poczuć lekko zdominowani, co nie znaczy, że nie będziecie odnosili przyjemności z tego powodu. Pamiętajcie tylko, by wcześniej ustalić zasady gry.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą cieszyły się równowagą i spokojem. Będzie to pełna sielanki harmonia, dzięki której poczujecie się bezpieczni i kochani. W takiej atmosferze spędzicie cały tydzień, zregenerujecie siły i wspólnie odpoczniecie.

Wolne ryby będą się starały rozsądnie podchodzić do spraw związanych z życiem uczuciowym. Wiedzą, że poza chemią ich wybranek powinien mieć też pewne zasady i pasować do nich nie tylko fizycznie, ale i psychicznie.

W sferze intymnej uda Wam się doskonale zgrać z kochankiem i wspólnie cieszyć się przeżywanymi doznaniami. Ta równowaga i radość zostaną przez Was dopracowane do perfekcji i dzięki temu osiągniecie spełnienie.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach powinny być czujne, gdyż przed Wami pojawią się komplikacje. Trudności w związku, nie są jednak poważnymi przeszkodami i wspólne ich pokonanie scementuje Waszą miłość.

Wolne barany czekają zmagania, które mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze. Ta osoba wywrze na Was duże wrażenie i stanie się celem Waszych zabiegów.

W sferze intymnej barany muszą bardziej ufać swojej intuicji. Nie bójcie się iść za głosem instynktu i realizować swoje pragnienia, wsłuchajcie się w siebie i róbcie to, co sprawia Wam przyjemność.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach będą walczyły ze swoimi ograniczeniami i obawami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Byki nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Warto zaryzykować i być w pełni sobą.

Wolne byki będą miały dość samotności, ale jak na złość nie będą też gotowe na nowy związek. Jeśli jednak uporządkują swoje sprawy i osiągną wewnętrzną równowagę, przyciągnie to do nich kogoś nowego.

W sferze intymnej byki będą walczyły z uprzedzeniami. Chcą spróbować czegoś nowego w seksie, ale nie są zdecydowane, czy aby na pewno to jest to. Pamiętajcie, że nie należy robić niczego wbrew sobie.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach będą potrzebowały chwili wytchnienia. Może wyjście gdzieś osobno nie jest takim złym pomysłem? Czasami spojrzenie na związek z dystansu pozwala obiektywnie ocenić uczucia i wówczas można przekonać się o ich wartości. Nie oznacza to bynajmniej rozstania, ale przyda Wam się odpoczynek.

Wolne bliźnięta powinny zachować umiar w stosunku do płci przeciwnej. Lekki dystans jest wskazany nie tylko w relacjach międzyludzkich, ale i w korzystaniu z rozrywek. To nie jest to właściwy czas na miłość, albo właściwa osoba.

W sferze intymnej bliźnięta powinny wystrzegać się porywów namiętności. Zachowanie umiaru opłaci się Wam nie tylko w kontaktach seksualnych, ale też w korzystaniu z używek i innych przyjemności.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach czeka miła niespodzianka. Bardzo dobrze będzie układała się Wasza relacja z partnerem. To dobry czas na snucie wspólnych planów, realizację wcześniejszych marzeń i pragnień. Wzajemna bliskość i serdeczność rozbudzi Wasze zmysły.

Wolne raki mają szansę na pojawienie się tej „drugiej połowy” i długotrwały szczęśliwy związek. Może to być nowa znajomość, szalona miłość, a może błyskotliwy romans. Pewne jest, że obok Was pojawi się ktoś bardzo atrakcyjny.

W sferze intymnej pojawi się ekscytacja, fascynacja i wzajemne przyciąganie. Ta pozytywna energia pobudzi Was do życia i napełni Was chęcią do działania. Będziecie mieli zdecydowanie większą chęć do zbliżeń i igraszek.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach będą musiały zawalczyć o partnera. Nieporozumienia i plotki kładą się cieniem na Waszej relacji, a w większość są one zupełnie nieuzasadnione. Szczera rozmowa z ukochanym, bez zawiści i złości może uratować sytuację i Wasz wiązek.

Wolne lwy stracą nieco zapał do poszukiwania drugiej połowy. Choć ktoś zwrócił Waszą uwagę, to jednak nie jesteście przekonani, czy jest to właściwa osoba. Nie jesteście otwarci na nowe znajomości ani zmiany.

W sferze intymnej czeka Was okres spokoju. Trudny czas w związku nie sprzyja zbliżeniom, najpierw musicie na nowo poukładać swoje sprawy, wówczas będziecie mogli cieszyć się seksem.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach będą w tym tygodniu wymagały więcej od siebie niż od partnera. Dzięki tym staraniom w związku zapanuje zgoda, harmonia, a dla pary starające się o dziecko mogą odnieść sukces i stworzyć nowe życie.

Wolne panny być może za bardzo starają się zwracać na siebie uwagę. Ponieważ nie odnoszą oczekiwanych rezultatów i nie udało im się oczarować wybranka, mogą poczuć się niedowartościowane, niedoceniane i samotne.

W sferze intymnej będzie wręcz sielankowo. Bliskość, ciepło, zaufanie, ale i szczypta dzikości sprawią, że doskonale odnajdziecie się w roli kochanków. Pamiętajcie tylko, by zadbać o zabezpieczenie, gdyż to także dobry czas na ciążę.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o związek i gruntownie do przebudować. To jednak dobra rewolucja, porządki w życiu osobistym przyniosą Wam oczekiwane rezultaty.

Wolne wagi będą otwarte na nowe wyzwania i pełne zapału. Zanim się jednak zaangażujecie na pewno gruntownie sprawdzicie potencjalnego partnera.

W sferze intymnej wagi postanowią uporządkować swoje relacje, nieco je ożywić i dodać coś nowego. Być może zdecydują się na urozmaicenie życia seksualnego.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach mogą liczyć, że nadchodzący tydzień będzie dla nich pełen harmonii i równowagi. W związku wszystko będzie się układało, a jeśli staracie się o dziecko to jest to bardzo dobry moment.

Wolne skorpiony będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, szukając partnera dużo więcej wymagają od siebie niż od potencjalnego kandydata, przez co mogą się łatwo rozczarować.

W sferze intymnej będziecie zadowoleni ze swojego życia, jesteście świadomi własnego ciała i atrakcyjności, a to klucz do udanego seksu.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach mogą liczyć, że w najbliższym tygodniu w ich życiu uczuciowym będzie się wszystko układało. Czeka je radosny, wręcz frywolny czas. Strzelce powinny jednak uważać, by nie zatracić się w zabawie i nie popaść w lekkomyślność.

Wolne strzelce także będą miały dobrą passę. W tym tygodniu będą miały szansę spotkać kogoś interesującego. Jeśli nowo poznana osoba naprawdę zainteresuje strzelca, to istnieje wówczas szansa na stworzenie udanego związku partnerskiego.

W sferze intymnej strzelce będą spontaniczne i chętne do prowadzenia miłosnej gry. Seks będzie dla nich nie tylko formą wyrażenia uczuć, ale i dobrą zabawą.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach czeka radosny i bogaty w wydarzenia tydzień. Wiecie już o tym, że z obecnym partnerem możecie się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę. Może już czas pomyśleć o tym by iść dalej i wspólnie zaplanować przyszłość.

Wolne koziorożce mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Macie do tego doskonałe podstawy, czujecie się pewni siebie i fizycznie atrakcyjni, jesteście gotowe na nowy związek.

W sferze intymnej koziorożce chętnie zdecydują się na małe urozmaicenie gry miłosnej. Nowe miejsce, nowe pomysły, nowa energia, wszystko to zdecydowanie wpłynie korzystnie na Wasze życie seksualne.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

Komentarze

Brak komentarzy