Horoskop miłosny 7 – 13 listopada 2016 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika
Osoby będące w związkach mogą się czuć wewnętrznie rozbite. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie w związku są zagrożone. Być może coś mocno Was zaniepokoi, ale zanim stworzycie własną teorię warto porozmawiać o tym na spokojnie z partnerem.

Wolne wodniki nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości. Włączy się Wasz sceptycyzm i jednocześnie dopadnie Was niechęć do podejmowania ważnych decyzji w kwestii uczuć.

W sferze intymnej czeka Was teraz nieco spokoju, musicie przewartościować swoje życie miłosne i gdy już będziecie pewni swoich uczuć, wówczas odzyskacie chęć na zbliżenia. Potrzebujecie, aby okazać wam więcej cierpliwości i ciepła.

Horoskop miłosny dla Ryb
Osoby będące w związkach postawią na stałość, przyjaźń i wierność. Czujecie się w tym związku bardzo pewnie i stabilnie, także pod względem ekonomicznym. Powinniście jednak uważać, aby nie dać się ponieść zazdrości o partnera.

Wolne ryby zdecydują się na stworzenie trwałego związku  partnerskiego. Jeśli spotkacie na sowiej drodze kogoś, kto wyda Wam się odpowiedni, to możecie myśleć nawet o założeniu rodziny

W sferze intymnej ryby skupią się głównie na zaspokajaniu zmysłów i wzajemnej przyjemności. Ciepło i wzajemna bliskość będą znaczyły dla Was więcej niż ryzykowne przygody. Szczególnie dobrze będzie się układało pożycie w stałych związkach.

Horoskop miłosny dla Barana
Osoby będące w związkach mogą poczuć się rozczarowane. Ich wyobrażenie na temat miłości może nie przetrwać zderzenia z rzeczywistością. Być może zdecydują się na rozstanie z kimś, kto do tej pory wiele znaczył w ich życiu. Nie należy wówczas dramatyzować, tylko wyciągnąć z tej nauczki wnioski na przyszłość.

Wolne barany dzięki chwili samotności miały czas na to, żeby dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku. Teraz będą gotowe na poważnie się kimś zainteresować.

W sferze intymnej barany mogą odkryć, ze pewne rzeczy są w seksie przereklamowane. Może się przez to rozczarują, ale z drugiej strony lepiej poznają swoje preferencje, a to zawsze cenna lekcja.

Horoskop miłosny dla Byka
Osoby będące w związkach, dzięki bliskości ukochanych osób zyskają poczucie bezpieczeństwa. W waszym życiu nastanie czas, w którym znikną miłosne dylematy, kryzysy, a w związku zagości radość, wdzięczność  i szczęście.

Wolne byki mogą w tym tygodniu spotkać kogoś, z kim będą chciały związać się na dłużej, a wszystko to, dlatego, że kandydat ten będzie nie tylko intrygującym człowiekiem, ale także dobrym przyjacielem.

W sferze intymnej byki będą nieco spokojniejsze, choć nie znaczy to, że staną się oziębłe. Potrzebujecie dłuższej gry wstępnej, bliskości i czułości.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt
Osoby będące w związkach czekają konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre bliźnięta mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne zaś mogą rezygnować z dotychczasowych nawyków i rozpocząć faktycznie głęboki związek.

Wolne bliźnięta czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie. Zamkną drzwi do przyszłości i zdecydują się śmiało zacząć nowe życie i chętnie rozpoczną nowy, poważny i głęboki związek.

W sferze intymnej bliźnięta zapragną zmian. Zdecydowanie potrzebujecie nowych doznań, emocji i satysfakcji. Zmiana przyzwyczajeń, miejsca, a może partnera, okaże się kluczem do pełnego zadowolenia.

Horoskop miłosny dla Raka
Osoby będące w związkach poczują się spełnione i będą dzielić się swoją radością z partnerem. W przypadku jakichkolwiek niejasności osiągną kompromis. Stworzycie związek oparty na prawdzie i tolerancji. Możecie spokojnie snuć już plany matrymonialne lub starać się o dziecko.

Wolne raki mogą liczyć na miłe i twórcze kontakty z ludźmi. Spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Wszystko będzie układało się wam pomyślnie, a nowa znajomość może być początkiem nowej przyjaźni lub miłości.

W sferze intymnej będziecie ożywieni, ale nie nachalni. Zapragniecie karmić zmysły subtelnymi i delikatnymi pieszczotami. Poczujecie się atrakcyjni, i pożądani. To dobry czas na powiększenie rodziny, więc jeśli tego nie planujecie, pamiętajcie by się zabezpieczyć.

Horoskop miłosny dla Lwa
Osoby będące w związkach mają szansę osiągnąć pełne porozumienie z partnerem. Jesteście razem szczęśliwi i jest to prawdziwa, dojrzała miłość. Obdarzycie partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskacie silne poczucie bezpieczeństwa, wsparcia, opieki i bezwarunkowej miłości.

Wolne lwy mają w najbliższych dniach szansę na spontaniczne zakochanie. Jeśli pozwolicie sobie na romans, możecie zaznać prawdziwej, wielkiej miłości i namiętności.

W sferze intymnej u lwów nastąpi rozkwit doznań i emocji. Możecie się cieszyć intymnością, w której nie brakuje czułości, gorących uniesień i pikantnych wyznań. To dla Was nowy etap w życiu intymnym i warto skorzystać z tej przyjemności.

Horoskop miłosny dla Panny
Osoby będące w związkach będą czuły się kochane, akceptowane i uwielbiane przez partnera. Poczujecie pełnię miłości i wszystko powinno się w Was układać idealnie. Ważne jest jednak żebyście dobrze ulokowali swoje uczucia, wówczas będziecie szczęśliwi przez długi czas.

Wolne panny będą musiały dokonać trudnego wyboru. Z jednej strony ktoś niezwykle pociągający i przebojowy zwróci Waszą uwagę, jednak może to być jedynie przelotna miłostka. W tym samym czasie ktoś nieco spokojniejszy, ale szczerze Wami zainteresowany też będzie chciał zrobić na was wrażenie. Wybierzcie mądrze!

W sferze intymnej u panien będzie bardzo gorąco. Wasze zmysły będą bardzo wrażliwe, wyobraźnia rozpali Wasze pragnienia i dacie się ponieść fali namiętności. Pamiętajcie tylko o tym, by nie popełniać głupstw, a będziecie bardzo szczęśliwi.

Horoskop miłosny dla Wagi
Osoby będące w związkach mogą mieć w tym tygodniu poważny kryzys. Być może chowacie urazę do partnera. Jest to powodem trzymania dystansu wobec, a to może spowodować, że powoli będziecie się od siebie oddalać. Ta obojętność i oziębłość uczuciowa wiele Was kosztuje, może szczera rozmowa byłaby lepsza.

Wolne wagi mogą popaść w melancholię i skupiać się na negatywnych aspektach swoich minionych związków. Przez to na kilka dni stracą zainteresowane budowaniem więzi z innymi osobami.

W sferze intymnej u wag może nieco powiać chłodem. Jednak to Wy sami jesteście powodem takiego stanu rzeczy. Jeśli faktycznie nie macie ochoty na seks, to zrozumiałe, jeśli jednak rezygnujecie z niego wbrew sobie, to zastanówcie się, czy warto.

Horoskop miłosny dla Skorpiona
Osoby będące w związkach powinny być czujne, gdyż przed Wami pojawią się komplikacje. Trudności w związku, nie są jednak poważnymi przeszkodami i wspólne ich pokonanie scementuje waszą miłość.

Wolne skorpiony czekają zmagania, które mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze. Ta osoba wywrze na Was duże wrażenie i stanie się celem waszych zabiegów.

W sferze intymnej skorpiony muszą bardziej ufać swojej intuicji. Nie bójcie się iść za głosem instynktu i realizować swoje pragnienia, wsłuchajcie się w siebie i róbcie to, co sprawia Wam przyjemność.

Horoskop miłosny dla Strzelca
Osoby będące w związkach będą gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Choć relacja z partnerem wymaga ogromnego wkładu pracy, to jest tego warta, bo pozwala lepiej poznać partnera i samych siebie. Ten związek jest pełen emocji, sprzeczek, ale i prawdziwej miłości.

Wolne strzelce nie będą chciały romantycznego uwodzenia, celebrowania słodkich chwil i delikatnego flirtu. Szukacie związku, konkretnych deklaracji, a nie fantazji i obietnic bez pokrycia.

W sferze intymnej strzelce zapragną wyrażać siebie i spełniać swoje pragnienia. Bardziej niż delikatny i zmysłowy flirt interesują je mocne doznania

Horoskop miłosny dla Koziorożca
Osoby będące w związkach czeka krótki moment zmartwień i troski. Powinniście zadbać o dobre relacje z teściami, rodziną, bądź przyjaciółmi ukochanej osoby, gdyż to właśnie najbliżsi ludzie mają duży wpływ na waszego partnera

Wolne koziorożce mogą w nadchodzących dniach poznać kogoś nowego. Z tej znajomości może wywiązać się płomienny romans, jednak niestety nie rokuje on na długotrwałą relację.

W sferze intymnej koziorożce czekają chwile ekscytacji i uniesienia. Ta miła odmiana potrwa niestety krótko i na obecną chwilę nie zapowiada się by na stałe weszła w wasz łóżkowy repertuar.

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha.

Komentarze

Brak komentarzy