Horoskop miłosny 07 – 14 stycznia 2018 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach będą czuły się kochane, akceptowane i uwielbiane przez partnera. Poczujecie pełnię miłości i wszystko powinno się w Was układać idealnie. Ważne jest jednak żebyście dobrze ulokowali swoje uczucia, wówczas będziecie szczęśliwi przez długi czas.

Wolne wodniki będą musiał dokonać trudnego wyboru. Z jednej strony ktoś niezwykle pociągający i przebojowy zwróci Waszą uwagę, jednak może to być jedynie przelotna miłostka. W tym samym czasie ktoś nieco spokojniejszy, ale szczerze Wami zainteresowany też będzie chciał zrobić na Was wrażenie. Wybierzcie mądrze!

W sferze intymnej będzie bardzo gorąco. Wasze zmysły będą bardzo wrażliwe, wyobraźnia rozpali Wasze pragnienia i dacie się ponieść fali namiętności. Pamiętajcie tylko o tym, by nie popełniać głupstw, a będziecie bardzo szczęśliwi.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach mogą mieć przed sobą kilka trudniejszych dni. Wasza relacja z ukochaną osobą nieco się komplikuje przez brak wzajemnego zrozumienia. Powinniście zadbać o dobre relacje z teściami, zdobyć ich sympatię, gdyż mają oni duży wpływ na partnera.

Wolne ryby mogą w tym tygodniu poznać kogoś nowego, kto okaże się bardzo atrakcyjny. Uda Wam się nawiązać płomienny romans, jednak niestety nie rokuje on na długotrwałą relację.

W sferze intymnej u ryb może być w tym tygodniu nieco spokojniej. Seks nie będzie dla Was priorytetową sprawą. Single mają szansę zaszaleć, o ile tylko będą chciały.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach czeka trudna decyzja. Być może będziecie musieli obudzić się z nierealnego snu o miłości jak z bajki. Rzeczywistość zweryfikuje Wasze oczekiwania. Być może rozstaniecie się z partnerem lub ze starymi przyjaciółmi, którzy zagrażają temu związkowi. Rozstanie to może być niezbędne by dojrzeć i dorosnąć do prawdziwego związku.

Wolne barany dojrzeją do tego, by porzucić nierealne wyobrażenie o związku i być może będą musiały rozstać się z osobami, które do tej pory wiele znaczyły w ich życiu. Dzięki temu będą mogły świadomie i rozsądnie zacząć nowe życie osobiste.

W sferze intymnej czeka Was rozczarowanie. Może coś, co wydawało Wam się świetnym pomysłem na ożywienie Waszego pożycia okaże się pomyłką, która tylko pogorszy sytuację. To nie jest dobry czas na eksperymenty, nowości i wyzwania. W miłości nie można robić nic na siłę.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach czeka tydzień pozytywnych uniesień, ale muszą uważać, by w radosnej swawoli nie zranić uczuć partnera. Będą miały okazję do realizacji swoich marzeń i fantazji, które staną się teraz dla nich przeżywaną, na co dzień, piękną rzeczywistością.

Wolne byki będą towarzysko rozchwytywane. Będą doskonale czuły się w swojej skórze i wywrą wielkie wrażenie na płci przeciwnej. Muszą jednak uważać, aby nie zmienić radosnych przeżyć w maniakalne uganiania się za rozrywkami.

W sferze intymnej byki będą bardzo pobudzone, a co za tym idzie chętne do miłosnych igraszek. Dzięki temu, że będziecie w pełni otwarci na partnera i skupieni na przeżywanej przyjemności odczujecie czystą rozkosz.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach postanowią w tym tygodniu zacząć od nowa dbać o relację z partnerem. Zdecydujecie się gruntownie przebudować Waszą relację, jednak okaże się, że to dobra rewolucja. Porządki w życiu osobistym przyniosą Wam oczekiwane rezultaty.

Wolne bliźnięta będą otwarte na nowe znajomości i wyzwania. Będziecie pełni zapału, ale zachowacie też zdrowy rozsądek w ocenie nowo poznanych osób.

W sferze intymnej odrodzi się Wasza wzajemna fascynacja. Zadbacie o to, by podsycić ogień namiętności i na nowo zatracić się w radosnych uniesieniach. Waszą mocną stroną będzie spontaniczność i otwartość na propozycje partnera.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach mogą liczyć, że nadchodzący tydzień będzie dla nich pełen harmonii i równowagi. W związku wszystko będzie się układało, a jeśli staracie się o dziecko to jest to bardzo dobry moment.

Wolne raki będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, że szukając partnera dużo więcej wymagają od siebie niż od potencjalnego kandydata, przez co mogą się łatwo rozczarować.

W sferze intymnej będziecie zadowoleni ze swojego życia, jesteście świadomi własnego ciała i atrakcyjności, a to klucz do udanego seksu.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach powinny uważać, by przez rozpamiętywanie błędów i potknięć nie zepsuć istniejącej relacji. Jeśli pragniecie poprawić Waszą więź, wróćcie do tego, co Was połączyło, zacznijcie wszystko od nowa.

Wolne lwy powinny wyciągnąć wnioski ze swoich poprzednich związków i uważać, aby w przyszłości nie powielać tych schematów. W nowy związek lepiej wejść w pełni świadomie i z czystym sercem.

W sferze intymnej czeka Was nieco trudniejszy czas. Wasze złe samopoczucie i ciężka atmosfera w związku nie sprzyjają okazywaniu sobie czułości. Przypomnijcie sobie, co sprawia Wam przyjemność i nie bójcie się okazywać swoich uczuć.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach będą cieszyły się harmonią odzyskaną po niedawno przebytych perturbacjach, będą mogły znów się otworzyć i nawiązać z partnerem głęboką więź. Wasze serca znajdą ukojenie i upragniony spokój u boku zaufanego i oddanego partnera.

Wolne panny mogą liczyć na swoją szczęśliwą gwiazdę. Odzyskacie pewność siebie i wiarę we własny urok osobisty. Odzyskacie spokój ducha i chęć do życia, a to przyciągnie do Was kogoś nowego.

W sferze intymnej będziecie cieszyli się z upojnych momentów, podczas których doskonale zgracie się z partnerem. Wasze miłosne uniesienia będą pełne harmonii i z przyjemnością będziecie koić swoje zmysły.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie traktować partnera obcesowo. Szczera rozmowa wiele wyjaśni i dzięki niej atmosfera się poprawi. Jeśli czujecie się uzależnieni i ubezwłasnowolnieni przez partnera, to rozstanie może być dla Was, co prawda bolesne, ale jednak zbawienne.

Wolne wagi, choć ich sytuacja jest stabilna, nie są gotowe na nowy związek. Gdy już nabiorą nieco dystansu do swoich emocji wszystko powinno się poukładać.

W sferze intymnej wagi zapragną być dominująca stroną. Musicie tylko uważać, by nie zapędzić się w zaspakajaniu własnych potrzeb kosztem kochanka. Zadbajcie o to, by druga strona była zadowolona z Waszej władczej postawy.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach mogą narzekać na monotonię lub rutynę w związku i potrzebują nieco odmiany. Pamiętajcie jednak, że to piękna, wspólna codzienność tworzy to, czym jest trwały związek. Potrzebujecie, nowej energii, podjęcia nowych, wspólnych wyzwań.

Wolne skorpiony będą musiały podjąć decyzję w kwestii swoich uczuć, bo mają szansę zaszaleć i poznać kogoś nowego. Uważajcie tylko, żeby w pogoni za ekscytującymi doznaniami nie zgubić swojej szansy.

W sferze intymnej uda Wam się nieco podkręcić atmosferę. Odrobina pikanterii, szczypta tajemniczości i zaufany kochanek, to wszystko, czego Wam trzeba, aby Wasz seks był w tym tygodniu naprawdę udany.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach będą musiały zdecydować się, czy kontynuować tą relację, czy ją zakończyć. Potrzebujecie zmiany. Jeśli związek ma przetrwać musicie zdobyć się na cierpliwość i wyrozumiałość, uważajcie żeby niesłusznie nie oskarżać partnera, o coś, czemu nie jest winien, bo wprowadzi to niepotrzebny zamęt.

Wolne strzlce będą gotowe na zmiany. Zapragniecie porzucić życie singla i zacząć nowy, poważny związek. To dojrzała i przemyślana decyzja, pragniecie zupełnie odmienić swoje życie.

W sferze intymnej znudzi Was rutyna i potarzany schemat. Pragniecie odmiany, czegoś, co na nowo rozpali Wasze zmysły i pozwoli Wam znów cieszyć się ze zbliżeń. Jeśli jesteście w stałym związku postarajcie się namówić partnera na coś nowego.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach powinny być czujne, gdyż przed Wami pojawią się komplikacje. Trudności w związku, nie są jednak poważnymi przeszkodami i wspólne ich pokonanie scementuje Waszą miłość.

Wolne koziorożce czekają zmagania, które mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze. Ta osoba wywrze na Was duże wrażenie i stanie się celem Waszych miłosnych zabiegów.

W sferze intymnej koziorożce powinny bardziej zaufać swojej intuicji. Nie bójcie się iść za głosem instynktu i realizować swoich pragnień, wsłuchajcie się w siebie i róbcie to, co sprawia Wam przyjemność.

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

Komentarze

Brak komentarzy