Horoskop miłosny 7-13.05.2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by nie prowokować kłótni. Wodniki łatwo będą traciły cierpliwość a przez to mogą niesłusznie oskarżać partnera o oziębienie uczuć. Ten tydzień to będzie prawdziwa próba dla waszego związku.

Wolne wodniki nie będą miały ani chęci, ani cierpliwości do flirtów i zabawy w kotka i myszkę. Będziecie zmęczeni niedomówieniami i półsłówkami. Warto dać sobie czas na odpoczynek od spraw sercowych.

W sferze intymnej wodniki będą nieco wycofane, z powodu złego nastroju. Zmęczenie i brak sprzyjającej atmosfery nie są niestety bez znaczenia. Jeśli tylko nieco odpoczniecie, to wrócicie do formy, także seksualnej.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Osoby będące w związkach czeka nieco trudniejszy tydzień. Możecie poczuć, że coś nie gra w tej relacji i jeśli w porę nie wrócicie na właściwe tory, to grozi wam poważny kryzys. Postarajcie się wrócić pamięcią do początków waszego związku i tam poszukajcie sposobu na jego naprawę.

Wolne ryby powinny wyciągnąć wnioski z przeżytych porażek, by w kolejny związek wejść w pełni świadomie i z czystym sercem. Być może niektóre z was nie umieją pogodzić się z przeszłością, a bez tego nie można budować nowego związku.

W sferze intymnej ryby będą przygaszone i niechętne. Problemy emocjonalne przekładają się u nich na życie intymne, dlatego nie będą skore do amorów, gdy w ich sercach obudzą się wątpliwości. Gdy się ich pozbędą, to odzyskają wigor.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Osoby będące w związkach muszą uważać na to, by nie tyranizować partnera i nie skupiać się wyłącznie na własnych emocjach i subiektywnych opiniach. Egoizm baranów może zranić partnera, który będzie się czół pominięty i zepchnięty na dalszy plan. Jeśli związek przetrzyma taki kryzys, to zdecydowanie jest tym na całe życie.

Wolne barany skupią się w tym tygodniu na własnych emocjach. Będą zmagały się z kompleksami i poczuciem samotności, które będzie się brało z ich niskiego poczucia własnej wartości. Uwierzcie w siebie i zacznijcie słuchać, co inni mają do powiedzenia.

W sferze intymnej barany powinny popracować nad okazywaniem emocji, czułością i gestami sympatii wobec partnera. Być może nie będą miały ochoty na bliskość, ale ich negatywne nastawienie uda się przełamać, jeśli tylko otworzą się na drugą osobę.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Osoby będące w związkach poczują się spełnione, ich związek wejdzie na nowy, wyższy poziom. Przyszłość tej relacji zapowiada się obiecująco, a szczęście i radość będą towarzyszyły bykom przez cały tydzień.

Wolne byki będą intensywnie szukały swojej drugiej połowy i mają wielkie szanse powodzenia. Mogą spotkać kogoś, z kim będą mogły związać się na poważnie.

W sferze intymnej u byków nie zabraknie energii i chęci do działania. Muszą jedynie trafić w dobry moment, aby mieć odpowiednio dużo czasu na prowadzenie gry miłosnej. Zadbajcie o nastrój i spokojną atmosferę.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach poczują, że w tej relacji, to one tak naprawdę są osobami podejmującymi decyzję. Będą to jednak robiły subtelnie, nie tyranizując partnera. Z drugiej strony ukochana osoba będzie stawiała bliźnięta na piedestale i wyraźnie pokaże woje oddanie.

Wolne bliźnięta poczują się bardzo pewne siebie, doskonale będą się czuły w swojej skórze, będą świadome swojego uroku i wrażenia, jakie wywierają na płci przeciwnej. Możecie śmiało wykonać pierwszy krok a potem pozwolić się zdobywać.

W sferze intymnej bliźnięta poczują się docenione, spełnione i naprawdę uwielbiane. Wasz partner będzie się bardzo starał zaspokoić Wasze potrzeby i jeśli odpowiednio go pokierujecie, to obydwoje zaznacie wiele przyjemności.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Osoby będące w związkach mogą napotkać nieco trudności w życiu uczuciowym. Racjonalizm raków zabija w nich uczucia, przez co mogą wiele stracić. Może warto przemyśleć zakończenie obciążającego i nieudanego związku.

Wolne raki mogą być przygnębione i niepotrzebnie zagłębiać się w problemy. Może to spowodować zniszczenie delikatnych relacji międzyludzkich. Nie szukajcie dziury w całym.

W sferze intymnej ten tydzień nie zapowiada się dla raków zbyt dobrze. Nie będą przekonane, czy warto zagłębiać się w tą relację i przenosić ją na tak osobistą przestrzeń.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Osoby będące w związkach docenią bliskość i oddanie swojego partnera. Poczują się w tej relacji spełnione. Będą adorowane, rozpieszczane i szczęśliwe. Wasze uczucie rozbudzi się na nowo.

Wolne lwy mogą wdać się w ognisty i burzliwy romans. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą szczere ani stałe i raczej nie uda się stworzyć na ich podstawie długotrwałej relacji.

W sferze intymnej lwy będą bardzo namiętne. Rozsmakują się na dobre w miłosnej grze i chętnie będą spędzały czas sam na sam ze swoim ukochanym. Pozwolą sobie na spontaniczność.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Osoby będące w związkach powinny być czujne, gdyż przed nimi pojawią się komplikacje. Trudności w związku, nie są jednak poważnymi przeszkodami i wspólne ich pokonanie scementuje Waszą miłość.

Wolne panny czekają zmagania, które mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze. Ta osoba wywrze na was duże wrażenie i stanie się celem waszych zabiegów miłosnych.

W sferze intymnej panny powinny bardziej ufać swojej intuicji. Nie bójcie się iść za głosem instynktu i realizować swoich pragnień, wsłuchajcie się w siebie i róbcie to, co sprawia Wam przyjemność.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Osoby będące w związkach stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Związek, jaki tworzycie jest perspektywiczny, w partnerze cenicie to, że zawsze możecie na niego liczyć oraz, że jest stały w uczuciach.

Wolne wagi będą miały szczęście w miłości. Ten tydzień Wam sprzyja, możecie oczekiwać zawarcia nowych znajomości albo stworzenia ważnego, długotrwałego związku.

W sferze intymnej w zodiakalnych wag będzie wręcz sielankowo i rozkosznie. Będziecie zgranymi kochankami, którzy doskonale wiedzą, co najbardziej lubią i lubi partner.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Osoby będące w związkach będą miały możliwość lepiej poznać swojego partnera. Idąc wspólnie przez życie zmieniacie się, dojrzewacie, dlatego też odkrywacie na nowo swoją miłość. Macie szansę dowiedzieć się czegoś zupełnie nowego o ukochanej osobie

Wolne skorpiony będą szukały informacji mogących pomóc im w zdobyciu uwagi i uczucia wymarzonej drugiej połowy. Chętnie podszkolicie się w sztuce uwodzenia.

W sferze intymnej skorpiony mogą liczyć na to, że w tym tygodniu ich życie uczuciowe nabierze kolorów. Wasza wzajemna fascynacja odżyje i chętnie znów zbliżycie się do siebie.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Osoby będące w związkach będą nieco zaczepne i drażliwe. Uważajcie, gdyż takie zachowanie może doprowadzić do wybuchu kłótni. Miłość jest dla Was bardzo ważna, dla ukochanej osoby jesteście skłonni do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania.

Wolne strzelce mogą w nadchodzących dniach wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania da się im jednak mocno we znaki i nie wróży stabilnego związku.

W sferze intymnej strzelce zapragną poważnych zmian. Wasz apetyt na miłosne igraszki wzrasta i dłuższa przerwa w pożyciu może was bardzo irytować.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Osoby będące w związkach mogą liczyć, że nadchodzący tydzień będzie dla nich pełen harmonii i równowagi. W związku wszystko będzie się układało, a jeśli staracie się o dziecko to jest to bardzo dobry moment.

Wolne koziorożce będą czuły się osamotnione. Być może, szukając sobie nowego partnera dużo więcej wymagacie od siebie niż od nowo poznanych osób, przez co możecie się łatwo rozczarować.

W sferze intymnej koziorożce będą zadowolone ze swojego życia, gdyż staną się świadome własnego ciała i atrakcyjności, a to klucz do udanego seksu.

Horoskop miłosny układa dla Was Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy