Horoskop miłosny 8 – 14 maja 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach są w nie bardzo szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Skupicie się na rozwijaniu i doskonaleniu Waszej relacji z partnerem. Ugruntujecie się w swoich przekonaniach i uczuciach.

Wolne wodniki mogą zrobić na kimś dobre wrażenie dzięki swojej błyskotliwości, uczciwości i otwartości. Jeśli uda Wam się nawiązać nić porozumienia, wówczas może z tego wyniknąć coś dobrego.

W sferze intymnej nie zabraknie u Was odrobiny pikanterii. Zapragniecie nieco urozmaicić swoja grę miłosną.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą mogły liczyć na zrozumienie i wsparcie swoich partnerów. Przyjaźń będzie dla Was równie ważna jak miłość. Dzięki temu, że znacie się dobrze, możecie sobie zaufać i wspólnie doskonale się bawić.

Wolne ryby mają w tym tygodniu szansę spotkać kogoś, kto podbije ich serce. Możliwe, że swoją drugą połówkę spotkacie w gronie bliskich przyjaciół albo znajomych, zatem nie unikajcie wspólnych imprez i wyjść na miasto.

W sferze intymnej ryby będą otwarte na nowości i chętnie urozmaicą swoje życie erotyczne. Ten tydzień przyniesie im wiele uniesień i przyjemnych przeżyć.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach czekają chwilowe trudności w relacji z partnerem. Musicie popracować nad komunikacją, odłożyć na bok emocje i szczerze porozmawiać. Jeśli porozumienie nie będzie możliwe mimo obopólnych starań, wówczas należy się zastanowić nad rozstaniem.

Wolne barany będą miały dość samotności i będą szukały kogoś, z nim uda im się dogadać. Potencjalny partner musi umieć na tyle panować nad swoimi emocjami, by nawet w trudnej sytuacji umiał się jasno komunikować. Wy także powinnyście popracować nas sztuką dyplomacji i komunikacji.

W sferze intymnej może brakować Wam ciepła i bliskości. Osoby będące w związkach musza dojść do ładu ze swoimi emocjami, aby wznowić miłosną grę. Osobom samotnym doskwiera brak empatii i serdeczności, którego nie zajdą u przypadkowych partnerów.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by nie prowokować kłótni. Łatwo będziecie tracili cierpliwość a przez to możecie niesłusznie oskarżać partnera o oziębienie uczuć. Ten tydzień to będzie prawdziwa próba dla Waszego związku.

Wolne byki nie będą miały ani chęci, ani cierpliwości do flirtów i zabawy w kotka i myszkę. Jesteście zmęczeni niedomówieniami i półsłówkami. Warto dać sobie czas na odpoczynek od spraw sercowych.

W sferze intymnej będziecie nieco wycofani z powodu złego nastroju. Zmęczenie i brak sprzyjającej atmosfery nie są niestety bez znaczenia. Jeśli tylko nieco odpoczniecie, to wrócicie do formy, także seksualnej.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach będą w tym tygodniu nieco znudzone stagnacją i codzienną rutyną. Wasze emocje również będą zmienne, raz będziecie cieszyli się sielanką w związku, spokojem i zaufaniem, by zaraz wpaść w ponury nastrój z powodu nudy. Może warto wprowadzić w Wasz związek jakieś urozmaicenie, zrobić razem coś, czego dawno nie robiliście.

Wolne bliźnięta wykorzystają swoją szansę i dzięki odwadze oraz spontaniczności mogą sprawić, że zwróci na nie uwagę ktoś ciekawy i energiczny. Nie zrażajcie się niepowodzeniami, bo szczęście sprzyja Waszym uczuciom.

W sferze intymnej będzie u Was w tym tygodniu dwojako. Raz będziecie mieli ogromny apetyt na miłość i wszelkie igraszki, a w następnej chwili będziecie woleli subtelne pieszczoty i delikatność. Może pragniecie odmiany, ale nieco się jej boicie.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach mogą się czuć wewnętrznie rozbite. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie w związku są zagrożone. Być może coś mocno Was zaniepokoi, ale zanim stworzycie własną teorię warto porozmawiać o tym na spokojnie z partnerem.

Wolne raki nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości. Włączy się Wasz sceptycyzm i jednocześnie dopadnie Was niechęć do podejmowania ważnych decyzji w kwestii uczuć.

W sferze intymnej czeka Was teraz nieco spokoju, musicie przewartościować swoje życie miłosne i gdy już będziecie pewni swoich uczuć, wówczas odzyskacie chęć na zbliżenia. Potrzebujecie, by okazać Wam więcej cierpliwości i ciepła.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach czeka krótki moment zmartwień i troski. Powinnyście zadbać o dobre relacje z teściami, rodziną, bądź przyjaciółmi ukochanej osoby, gdyż to właśnie najbliżsi ludzie mają duży wpływ na Waszego partnera

Wolne lwy mogą w nadchodzących dniach poznać kogoś nowego. Z tej znajomości może wywiązać się płomienny romans, jednak niestety nie rokuje on na długotrwałą relację.

W sferze intymnej czekają Was chwile ekscytacji i uniesienia. Ta miła odmiana potrwa niestety krótko i na obecną chwilę nie zapowiada się by na stałe weszła w Wasz łóżkowy repertuar.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach będą miały doskonałą okazję żeby wyjaśnić wszelkie niejasności w relacji z partnerem. Szczera rozmowa oczyści atmosferę między partnerami i dzięki temu znacznie poprawią się Wasze wzajemne relacje.

Wolne panny powinny mieć oczy otwarte, bo dostaną szansę na stworzenie partnerskiego związku pełnego szczerości otwartości i pozytywnych emocji.

W sferze intymnej będziecie cieszyli się odzyskanym spokojem i dzięki temu z radością dacie temu wyraz w sypialni. Jesteście otwarci na pomysły partnera i chętnie wspólnie poeksperymentujecie.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach będą nieco zaczepne i drażliwe. Uważajcie, gdyż takie zachowanie może doprowadzić do wybuchu kłótni. Miłość jest dla Was bardzo ważna, dla ukochanej osoby będziecie skłonni do wyjazdu lub zmiany miejsca zamieszkania.

Wolne wagi mogą w nadchodzących dniach wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania da się Wam jednak mocno we znaki i nie wróży stabilnego związku.

W sferze intymnej pragniecie zmian. Wasz apetyt na miłosne igraszki wzrasta i dłuższa przerwa w pożyciu może Was bardzo irytować.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach powinny uważać, by nie dać się zaślepić zazdrości. Być może czujecie się zranieni, uważajcie, co zamykanie się w sobie i tłumienie emocji nic dobrego Wam nie da. To niedojrzałe postępowanie może Was wpędzić w tarapaty.

Wolne skorpiony w najbliższych dniach mogą nie być zainteresowane szukaniem partnera. Wasze zdanie, co do płci przeciwnej jest chwilowo bardzo negatywne, więc lepiej odpuścić poszukiwania do czasu aż Wasze emocje się uspokoją.

W sferze intymnej skorpiony mogą być władcze, narzucające i zazdrosne. Pragniecie mieć ukochaną osobę wyłącznie dla siebie i spędzać z nią możliwie wiele czasu także w sypialni. Uważajcie żeby nie przesadzić z dominacją nad partnerem.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach mogą liczyć na przyjacielski, pełen wyczucia, pojednawczy gest ze strony swojego partnera. Zakończy się u Was okres sporów i kłótni i powróci przyjazna, serdeczna atmosfera. Może warto pomyśleć o zaręczynach?

Wolne strzelce mogą już niebawem spotkać na swojej drodze kogoś serdecznego, otwartego i gotowego na związek.

W sferze intymnej może się zdarzyć, że seks okaże się doskonałym zakończeniem kłótni lub gorszego okresu. Okazana wzajemnie czułość, serdeczność i bliskość będą wtedy ważniejsze niż słowa.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Wasz problem polega na tym, że nie pokazaliście jeszcze pełni swojej osobowości. Obawiacie się braku akceptacji ze strony partnera.

Wolne koziorożce mogą w tym tygodniu silniej odczuwać swoją samotność. Być może nie jesteście jeszcze gotowi na związek. Jeśli uporządkujecie swoje wnętrze i osiągniecie harmonię, wówczas przyciągnie to do Was kogoś nowego.

W sferze intymnej koziorożce będą wycofane. Nie czujecie się pewni w obecności partnera, albo to nie jest właściwa osoba, albo musicie popracować nad otwartością i zaufaniem podczas zbliżenia.

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

Komentarze

Brak komentarzy