Horoskop miłosny 9 – 15 października 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach czeka radosny i bogaty w wydarzenia tydzień. Wiecie już o tym, że z obecnym partnerem możecie się rozwijać i tworzyć szczęśliwą parę. Może już czas pomyśleć o tym by iść dalej i wspólnie zaplanować przyszłość.

Wolne wodniki mają szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Macie do tego doskonałe podstawy, czujecie się pewni siebie i fizycznie atrakcyjni, jesteście gotowi na nowy związek.

W sferze intymnej wodniki chętnie zdecydują się na małe urozmaicenie gry miłosnej. Nowe miejsce, nowe pomysły, nowa energia, wszystko to zdecydowanie wpłynie korzystnie na Wasze życie seksualne.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach osiągną w tym tygodniu idealne partnerstwo, w którym jednak lekko dominować będzie mądra kobieta. W Wasz związek uczuciowy może chcieć wtrącać się ktoś trzeci, starsza kobieta, może to być matka, teściowa lub bardziej doświadczona przyjaciółka. Ma dobre chęci, ale nie pozwólcie jej zbytnio ingerować.

Wolne ryby popadną w najbliższych dniach w melancholię. Pogrążą się w ciepłych wspomnieniach o minionym szczęściu, swoich dawnych miłościach i związkach. Możecie dojść do ciekawych wniosków.

W sferze intymnej zapragniecie wrócić do dawnych przeżyć i chętnie powtórzycie miłe doświadczenia, które dawały Wam wcześniej satysfakcję. Będziecie zdecydowanie delikatniejsi i bardziej zmysłowi.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach docenią bliskość i oddanie swojego partnera. Barany będą się czuły adorowane, rozpieszczane i szczęśliwe. Dzięki tym pozytywnym bodźcom Wasze uczucie rozbudzi się na nowo.

Wolne barany mogą wdać się w ognisty wiosenny romans. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą stałe i raczej nie uda się Wam stworzyć długotrwałej relacji.

W sferze intymnej rozsmakujecie się w miłosnej grze i chętnie będziecie spędzali czas sam na sam ze swoją drugą połową.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach czekają konkretne zmiany, które prowadzić mogą do zupełnie różnych przeżyć. Niektóre byki mogą się zdecydować na zakończenie obecnego związku, aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Inne zaś mogą rezygnować z dotychczasowych nawyków i rozpocząć faktycznie głęboki związek.

Wolne byki czeka w sferze emocjonalnej całkiem nowe życie. Zamkną drzwi do przyszłości i zdecydują się śmiało zacząć nowe życie i chętnie rozpoczną nowy, poważny i głęboki związek.

W sferze intymnej byki zapragną zmian. Zdecydowanie potrzebujecie nowych doznań, emocji i satysfakcji. Zmiana przyzwyczajeń, miejsca, a może partnera, okaże się kluczem do pełnego zadowolenia.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach będą walczyły ze swoimi ograniczeniami i obawami. Będą pracowały nad sobą i nad swoją relacją z partnerem. Bliźnięta nie pokazały jeszcze pełni swojej osobowości. Wynika to głównie z obaw przed akceptacją drugiej strony. Warto zaryzykować i być w pełni sobą.

Wolne Bliźnięta będą miały dość samotności, ale jak na złość nie będą też gotowe na nowy związek. Jeśli jednak uporządkują swoje sprawy i osiągną wewnętrzną równowagę, przyciągnie to do nich kogoś nowego.

W sferze intymnej bliźnięta będą walczyły z uprzedzeniami. Chcą spróbować czegoś nowego w seksie, ale nie są zdecydowane, czy aby na pewno to jest to. Pamiętajcie, że nie należy robić niczego wbrew sobie.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach czeka konfrontacja z partnerem. Nie będzie to jednak kłótnia, a raczej ścieranie się poglądów. Taka dyskusja może okazać się bardzo oczyszczająca i budująca. Zatracicie się w pełnym energii, intensywnym partnerstwie.

Wolne raki otrzymają w tym tygodniu szansę stworzenia szczerego, pełnego wyrozumiałości związku. Jeśli spotkacie właściwą osobę, która Was zachwyci i olśni, to znacznie się ożywicie i przejdziecie do działania.

W sferze intymnej będzie panowała gorąca atmosfera. Emocji nie zabraknie także w sypialni, gdyż będziecie bardziej żywiołowi i pewni siebie. Taka postawa może zaskoczyć partnera, który również był wcześniej nieco przygaszony.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, co mówią i okazują partnerowi. Sprzeczka może doprowadzić do zranienia ukochanej osoby. Choć ochłodzenie kontaktów i brak bliskości sprawiają przykrości, to czasami porządna kłótnia potrafi oczyścić atmosferę, wyciszyć żale i doprowadzić do poprawy sytuacji w związku.

Wolne lwy będą przeżywały ostatni zawód miłosny i przez to w nadchodzących dniach mogą nie mieć ochoty na szukanie miłości.

W sferze intymnej możecie nieco oddalić się od siebie. Gniewny nastrój nie sprzyja zbliżeniom, ale gdy trudne chwile będą za Wami chętnie znów się do siebie się zbliżycie.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach czeka wielka zmiana, która koniec końców wyjdzie Wam na dobre. Choć obawiacie się rewolucji w życiu uczuciowym, to może ona Wam przynieść wiele korzyści i umocnić istniejący związek.

Wolne panny zakończą pewien etap, być może kiepsko rokującą relację i czeka je w związku z tym rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu miłosnym

W sferze intymnej przyjdzie w końcu czas na to, by odważnie powiedzieć, o czym marzycie i czego pragniecie spróbować. Zmiany, także w życiu seksualnym są czasami potrzebne, by w pełni móc cieszyć się związkiem.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach czeka tydzień pełen emocji, nie będziecie tłumić ich w sobie, dzięki czemu macie szansę powiedzieć partnerowi o wszystkim, o czym myślicie. Buzuje w Was wiele uczuć, co może wywołać zarówno ogień wielkiej namiętności jak i pełne temperamentu kłótnie. Nuda Wam nie grozi

Wolne wagi mogą wdać się w burzliwy romans. Niestałość uczuć i brak zaufania wobec kochanka da się Wam mocno we znaki. Być może zdecydujecie się na wyjazd i szukanie szczęścia w nowym miejscu.

W sferze intymnej wagi będą bardzo pobudzone i w związku z tym z miłą chęcią spędzą upojne chwile z kochankiem. Będziecie mieli spory temperament i dacie upust swoim pragnieniom.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach pragną zmian, nuda źle na Was wpływa, więc postanowicie zerwać z rutyną.. Może planujecie wyjazd na urlop lub spontaniczny wypad z partnerem. Zmiana otoczenia dobrze Wam zrobi i ożywi Waszą relację.

Wolne skorpiony mają szansę spotkać kogoś ciekawego podczas wyjazdu lub podróży. Choć nie zabraknie pozytywnych emocji, to może to być przelotny romans. Pozwoli Wam to jednak oderwać się od szarej rzeczywistości.

W sferze intymnej pragniecie, by zadrżała ziemia. Tradycyjne i sprawdzone metody już Wam nie wystarczają, chcecie zmian. Zmiana miejsca, otoczenia lub techniki przyniesie Wam oczekiwane nowe doznania.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach stworzą ze swoim partnerem dobrą relację, dzięki której bez obaw będą spoglądać w przyszłość. Wasza relacja opiera się na zaufaniu i uczciwości, dzięki czemu jest perspektywiczna, niezawodna i stała.

Wolne strzelce stworzą wokół siebie sprzyjające warunki do poznawania nowych osób. Dzięki temu będziecie mieli szansę poznać kogoś nowego i być może stworzycie długotrwały związek.

W sferze intymnej u strzelców zapowiada się czas miłej, spokojnej i bezpiecznej miłości. W tym tygodniu stawiacie na subtelność i pragniecie, by taki był również Wasz seks, zmysłowy i niezwykły.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach będą miały doskonałą okazję żeby wyjaśnić wszelkie niejasności w relacji z partnerem. Szczera rozmowa oczyści atmosferę między partnerami i dzięki temu znacznie poprawią się Wasze wzajemne relacje.

Wolne koziorożce powinny mieć oczy otwarte, bo dostaną szansę na stworzenie partnerskiego związku pełnego szczerości otwartości i pozytywnych emocji.

W sferze intymnej będziecie cieszyli się odzyskanym spokojem i dzięki temu z radością dacie temu wyraz w sypialni. Jesteście otwarci na pomysły partnera i chętnie wspólnie poeksperymentujecie.

 

Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha.

 

Komentarze

Brak komentarzy