Horoskop miłosny 9 – 15 stycznia 2017 r.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Osoby będące w związkach będą w nie bardzo szczerze zaangażowane. Będą budowały ciepłą, serdeczną atmosferę i chętnie będą rozpieszczać partnera. Skupicie się na rozwijaniu i doskonaleniu waszej relacji z partnerem. Ugruntujecie się w swoich przekonaniach i uczuciach.

Wolne wodniki mogą zrobić na kimś dobre wrażenie dzięki swojej błyskotliwości, uczciwości i otwartości. Jeśli uda Wam się nawiązać nić porozumienia, wówczas może z tego wyniknąć coś dobrego.

W sferze intymnej u wodników nie zabraknie odrobiny pikanterii. Zapragniecie nieco urozmaicić swoją grę miłosną.

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby będące w związkach będą czuły się kochane, akceptowane i uwielbiane przez partnera. Poczujecie pełnię miłości i wszystko powinno się w Was układać idealnie. Ważne jest jednak żebyście dobrze ulokowali swoje uczucia, wówczas będziecie szczęśliwi przez długi czas.

Wolne ryby będą musiały dokonać trudnego wyboru. Z jednej strony ktoś niezwykle pociągający i przebojowy zwróci Waszą uwagę, jednak może to być jedynie przelotna miłostka. W tym samym czasie ktoś nieco spokojniejszy, ale szczerze Wami zainteresowany też będzie chciał zrobić na Was wrażenie. Wybierzcie mądrze!

W sferze intymnej u ryb będzie bardzo gorąco. Wasze zmysły będą bardzo wrażliwe, wyobraźnia rozpali Wasze pragnienia i dacie się ponieść fali namiętności. Pamiętajcie tylko o tym, by nie popełniać głupstw, a będziecie bardzo szczęśliwi.

Horoskop miłosny dla Barana

Osoby będące w związkach powinny pamiętać, że choć ich wzajemna dobra relacja wymaga czasem dużego wkładu pracy i kompromisów, to jest tego warta. Przejściowe trudności pozwolą Wam lepiej poznać partnera i stworzyć związek wypełniony prawdziwą miłości.

Wolne barany będą gotowe podjąć wyzwanie i budować coś trwałego. Nie marzycie o romantycznych uniesieniach, a o pewny, stabilnym i satysfakcjonującym związku. Szukajcie osoby z charakterem.

W sferze intymnej baranom nie zabraknie emocji. Jeśli przydarzy się Wam sprzeczka z ukochanym, to bardzo możliwe, że jej finał będzie miał miejsce w sypialni i zostanie zakończona bardzo namiętnie.

Horoskop miłosny dla Byka

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, by nie prowokować kłótni. Łatwo będziecie tracili cierpliwość a przez to możecie niesłusznie oskarżać partnera o oziębienie uczuć. Ten tydzień to będzie prawdziwa próba dla Waszego związku.

Wolne byki nie będą miały ani chęci, ani cierpliwości do flirtów i zabawy w kotka i myszkę. Jesteście zmęczeni niedomówieniami i półsłówkami. Warto dać sobie czas na odpoczynek od spraw sercowych.

W sferze intymnej byki będą nieco wycofane z powodu złego nastroju. Zmęczenie i brak sprzyjającej atmosfery nie są niestety bez znaczenia. Jeśli tylko nieco odpoczniecie, to wrócicie do formy, także seksualnej.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Osoby będące w związkach mogą mieć w tym tygodniu poważny kryzys. Być może chowacie urazę do partnera i trzymanie dystansu wobec niego może spowodować, że powoli będziecie się od siebie oddalać. Ta obojętność i oziębłość uczuciowa wiele Was kosztuje, może szczera rozmowa byłaby lepsza.

Wolne bliźnięta mogą popaść w melancholię i skupiać się na negatywnych aspektach swoich minionych związków. Przez to na kilka dni stracą zainteresowane budowaniem więzi z innymi osobami.

W sferze intymnej u bliźniąt może nieco powiać chłodem. Jednak to Wy sami będziecie powodem takiego stanu rzeczy. Jeśli faktycznie nie macie ochoty na seks, to zrozumiałe, jeśli jednak rezygnujecie z niego wbrew sobie, to zastanówcie się, czy warto.

Horoskop miłosny dla Raka

Osoby będące w związkach znajdą w końcu czas na ważną rozmowę, dzięki której wyjaśni się ich sytuacja. Przyniesie Wam to wielką ulgę i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Dzięki temu wkroczycie na nowy poziom rozwoju i Wasz związek będzie dojrzalszy.

Wolne raki będą chłodno, ale i obiektywnie patrzyły na kwestie uczuciowe. Uda im się wyjaśnić jakąś istotną sprawę, może charakter relacji z drugim człowiekiem i dzięki temu będą mogły uporządkować swoje emocje.

W sferze intymnej może Was spotkać rozczarowanie, które diametralni zmienić Wasze nastawienie do partnera. Może warto pomyśleć nad zmianą miłosnej techniki, otworzyć się na nowe doznania i zaufać instynktowi.

Horoskop miłosny dla Lwa

Osoby będące w związkach czeka miła niespodzianka. Bardzo dobrze będzie układała się Wasza relacja z partnerem. To dobry czas na snucie wspólnych planów, realizację wcześniejszych marzeń i pragnień. Wzajemna bliskość i serdeczność rozbudzi wasze zmysły.

Wolne lwy mają szansę na pojawienie się tej „drugiej połowy” i długotrwały szczęśliwy związek. Może to być nowa znajomość, szalona miłość, a może błyskotliwy romans. Pewne jest, że obok Was pojawi się ktoś bardzo atrakcyjny.

W sferze intymnej u lwów pojawi się ekscytacja, fascynacja i wzajemne przyciąganie. Karnawał pobudzi Was do życia i napełnia Was nową energią, dzięki której będziecie mieli większą chęć do zbliżeń i igraszek.

Horoskop miłosny dla Panny

Osoby będące w związkach powinny uważać na to, aby nie dać się wtrącać w życie uczuciowe osobom trzecim. Nawet tym życzliwym i miłym. Osiągniecie równowagę, o ile będziecie lekko dominować nad partnerem. On nie musi jednak o tym wiedzieć.

Wolne panny mogą odczuwać w tym tygodniu silną melancholię. Będziecie wracać myślami do ciepłych wspomnień o minionych związkach.

W sferze intymnej pamiętajcie o tym, żeby nie dać się zwieść wyimaginowanemu obrazowi życia intymnego. Wy sami jesteście doskonali, piękni i zasługujecie na chwile radości w łóżku.

Horoskop miłosny dla Wagi

Osoby będące w związkach będą musiały zwalczyć o swoją miłość. W ich związkach pojawią się trudności, które jednak da się przezwyciężyć dzięki uporowi i wytrwałości. Pokonanie tych problemów scementuje Wasz związek. Nabierzecie więcej zaufania do partnera i przekonacie się, że możecie na niego liczyć.

Wolne wagi będą miały na oku ciekawą osobę. Aby zwrócić na sobie uwagę, będziecie musieli jednak nieco bardziej się wysilić. Starania te mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze.

W sferze intymnej wagi po przejściowych trudnościach odzyskają pełnię sił witalnych a także chęć do prowadzenia gry miłosnej. Będziecie mieli zapał i charyzmę do tego, by przejąć inicjatywę.

Horoskop miłosny dla Skorpiona

Osoby będące w związkach poczują się spełnione, będą dzielić się radością z partnerem. W przypadku jakichkolwiek niejasności osiągną kompromis. Stworzycie związek oparty na prawdzie i tolerancji. Możecie spokojnie snuć już plany matrymonialne lub starać się o dziecko.

Wolne skorpiony mogą liczyć na miłe i twórcze kontakty z ludźmi. Spotkają na swoje drodze poważnego partnera. Wszystko będzie układało się Wam pomyślnie, a nowa znajomość może być początkiem nowej przyjaźni lub miłości.

W sferze intymnej skorpiony będą ożywione, ale nie nachalne. Zapragniecie karmić zmysły subtelnymi i delikatnymi pieszczotami. Poczujecie się atrakcyjni, i pożądani. To dobry czas na powiększenie rodziny, więc jeśli tego nie planujecie, pamiętajcie by się zabezpieczyć.

Horoskop miłosny dla Strzelca

Osoby będące w związkach będą potrzebowały nieco więcej przestrzeni dla siebie. Będziecie chcieli wsłuchać się w swoje uczucia i odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące Waszego związku. Możecie być zdystansowani, jednak, gdy wszystko poukładacie, to Wasze uczucie będzie szczere i prawdziwe.

Wolne strzelce powinny się zastanowić, kogo tak naprawdę pragną widzieć u swojego boku. Zwróćcie większą uwagę na duchowe wartości, jakie wyznaje potencjalny partner, jego pasje, zainteresowania i znajomych.

W sferze intymnej strzelce będą potrzebowały wszystko sobie poukładać. Aby w pełni czerpać radość z bliskości musicie być pewni zarówno swoich uczuć jak i intencji partnera.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

Osoby będące w związkach mogą liczyć, że nadchodzący tydzień będzie dla nich pełen harmonii i równowagi. W związku wszystko będzie się układało, a jeśli staracie się o dziecko to jest to bardzo dobry moment.

Wolne koziorożce będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, szukając partnera dużo więcej wymagają od siebie niż od potencjalnego kandydata, przez co mogą się łatwo rozczarować.

W sferze intymnej koziorożce będą zadowolone ze swojego życia. Będą świadome własnego ciała i atrakcyjności, a to klucz do udanego seksu.Szczęścia i spełnienia życzy Wam Wróżka Sorsha

 

 

Komentarze

Brak komentarzy