Horoskop 9 – 15 lipca 2018 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Sytuacja ogólna: Ósemka Buław

Ten tydzień będzie dla wodników bardzo udany, gdyż karta ta zwiastuje poprawę ich sytuacji bytowej. Ważne dla nich sprawy znacznie przyśpieszą. Wodniki powinny zaufać instynktowi i przeczuciom, gdyż dobrze im one podpowiadają. Przed Wami miłe i radosne wydarzenia oraz dobre wiadomości.

Zdrowie: Wielki Arkan Gwiazdy

Wodniki będą miały czas złapać oddech i na spokojnie zregenerować siły. Wrócą do formy i odzyskają pogodę ducha. W tym czasie mogą liczyć na wsparcie i opiekę, nie będą nią jednak przytłoczone. Karta ta zapowiada dobry czas, pełen spokoju i poczucia bezpieczeństwa.

Uczucia: Dwójka Pucharów

W sferze uczuć u wodników zapowiada się bardzo dobry czas. Osoby będące w związkach będą cieszyły się wzajemnym zaufaniem, szczęściem i szczerymi uczuciami. Dla par starających się o potomka to bardzo pomyślna wróżba. Osoby samotne mogą zaś wdać się w nowy romans, który przerodzi się w stały związek. Ta karta symbolizuje również zaręczyny i małżeństwo.

Praca: Piątka Monet

Na polu zawodowym wodnikom będzie w tym tygodniu ciężko. Karta ta oznacza kłopoty i problemy, które dotyczyć mogą pojedynczych zamierzeń lub interesów. Wodniki będą czuły obawę przed złą sytuacja finansową i lęki związane z bezpieczeństwem egzystencji. Karta ta może też oznaczać zmianę w życiu zawodowym, która kieruje nas ku ryzykownym, ale i wiele obiecującym projektom. Pamiętajcie, że uczucie niepewności zawsze pojawia się na drodze rozwoju.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Sytuacja ogólna: Walet Mieczy

W tym tygodniu ryby mogą liczyć na to, że otrzymają szansę, impuls do działania. Dzięki temu uzyskają jasność sytuacji i będą mogły lepiej zrozumieć nawet trudne zależności. Walet mieczy może też oznaczać, że ryby będą musiały bronić swoich poglądów i ostrzega, by nie wplątać się z tego powodu w konflikt.

Zdrowie: Król Buław

Karta ta oznacza witalność i długowieczność. Ryby będą w tym tygodniu cieszyły się dobrym zdrowiem, ich firmie nic nie zagraża. Będą miały w sobie duży zasób energii, także tej seksualnej, prokreacyjnej. Dla osób chorych będzie szansa na powrót do zdrowia, przy chorobach przewlekłych, znaczna poprawa zdrowia.

Uczucia: Dziewiątka Buław

Zodiakalne ryby czeka w miłości trudny czas. Osoby będące w związkach będą musiały zawalczyć o partnera. Ich starania, rozmowy, planowanie wspólnej przyszłości przyniosą dobry efekt i pozwolą wypracować wspólne stanowisko, a także stabilny i zrównoważony związek.

Praca: Wielki Arkan Cesarza

Aby odnieść sukces sprawach zawodowych ryby będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek. W przypadku negocjacji z silniejszym kontrahentem warto z kolei uciec się do subtelnej dyplomacji i skomplementować mocne atuty drugiej strony, wówczas chętnie pójdzie na współpracę.

Horoskop tygodniowy dla Barana

Sytuacja ogólna: Czwórka Mieczy

Barany powinny zaufać swojemu rozumowi, myśleć pozytywnie i nie robić niczego na siłę. W razie trudności najlepiej będzie zachować rozwagę i nieco odczekać, nie robić niczego pochopnie. Barany będą potrzebowały czasu dla siebie, nieco odsuną się od swoich bliskich i ich pozorny chłód może wzbudzać niepokój otoczenia.

Zdrowie: Królowa Monet

Zodiakalne barany mogą popaść w pracoholizm, co spowoduje utratę witalności. Warto zadbać o to, by porządnie wypocząć, zregenerować siły i nabrać emocjonalnego dystansu do spraw zawodowych. Wówczas kondycja baranów znacznie się poprawi.

Uczucia: Dwójka Mieczy

Karta ta zwiastuje wewnętrzne rozbicie w życiu osobistym baranów. Włączy się ich sceptycyzm. Coś mocno je zaniepokoi, ale jednocześnie dopadnie je niechęć do podjęcia decyzji w kwestii uczuć. Taki stan ducha należy potraktować poważnie, ponieważ miłość i zaufanie są zagrożone. Samotne barany nie zdecydują się w tych dniach na zawieranie nowych znajomości.

Praca: Król Mieczy

Na polu zawodowym barany będą miały wielki zapał. Chętnie podniosą kwalifikacje, będą uważnie obserwować otoczenie i mądrze reagować na zaistniałe sytuacje. W rozmowach i pertraktacjach barany będą otwarte, obrotne i pewne swojego stanowiska. Zadbają o swoją niezależność, jeśli warunki pracy ich nie zadowalają, lub gdzie indziej otwierają się nowe możliwości, barany będą gotowe na zmiany.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Sytuacja ogólna: Dziewiątka Pucharów

Byki czeka wiele chwil radości, miłość, sukces i szczęście. Wykonywanie planów i realizacja marzeń da im okazję do świętowania w gronie najbliższych. Zdobycie tego, o co wielu zabiega, spowoduje zasłużone poczucie dumy. Karta ta mówi również o przestrzeganiu tradycji rodzinnych i niechęci do wprowadzania zmian w tej sferze.

Zdrowie: As Buław

W najbliższych dniach byki będą mogły cieszyć się wspaniałą witalnością. Ich zdrowie będzie w najlepszym porządku, nic nie będzie mu zagrażało.

Uczucia: Trójka Monet

Ta karta mówi o związku, w którym bardzo ważnym elementem jest podłoże ekonomiczne, zawodowe albo liczne wspólne zainteresowania. Związek partnerski utrwalą wspólne przedsięwzięcia, choć czasem byk będzie musiał zrezygnować z własnych ambicji. Dla samotnych osób to zapowiedź flirtu lub dłuższego romansu, jeśli tylko będą umiały nieco podporządkować się partnerowi.

Praca: Czwórka Pucharów

W pracy u byków nadejdzie odpowiedni czas na rozpoczęcie realizacji nowych pomysłów. Ułatwią to nowe kontakty, które otworzą przed bykami wiele możliwości. Muszą one jednak przystopować emocje, postępować z umiarem i wykazywać się cierpliwością, wówczas problemy same się rozwiążą

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Sytuacja ogólna: Czwórka Monet

Ten tydzień będzie dla osób spod znaku bliźniąt niezwykle udany. Czego się nie dotkną odniosą sukces, również w sferze materialnej. Karta ta zachęca do oszczędności i pomnażania dóbr. Ostrzega także przed nadmierną chęcią bogacenia się. Głównym przesłaniem tej karty jest zapowiedź powodzenia w tworzeniu własnego dobrobytu.

Zdrowie: Król Pucharów

Bliźnięta skupią się całkowicie na psychicznej odnowie, poszukiwaniu równowagi i wewnętrznej harmonii. Analizując swoje życie wewnętrzne, będą rozwijamy siły podświadomości. Karta pokazuje powstawanie i doskonalenie się medialnych zdolności bliźniąt.

Uczucia: Wielki Arkan Rydwanu

Bliźnięta dadzą się ponieść fali emocji, w ich związkach będzie się dużo działo, szykuje się wspólny wyjazd, który ożywi relację. Samotne osoby także będą w ruchu i to właśnie w podróży mogą spotkać kogoś interesującego. Będzie to jednak przelotna znajomość.

Praca: Walet Monet

W tym tygodniu bliźniętom może wpaść jakieś dodatkowe, korzystne zlecenie. Podczas realizacji swojego planu mogą otrzymać dodatkowe wsparcie. Karta ta oznacza dla bliźniąt możliwą propozycję objęcia nowego stanowiska lub zrealizowania lukratywnej transakcji.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Sytuacja ogólna: Królowa Pucharów

W tym tygodniu na życie osób spod znaku raka będzie miała wpływ bardzo ciepła, łagodna kobieta o niezwykłej dobroci i wrażliwości. Dzięki jej opiece i wsparciu będą mogły wiele osiągnąć. Karta ta oznacza też dobrą matkę i opiekunkę, lojalna przyjaciółkę. Karta zapowiada zgodne, szczęśliwe chwile oraz oddanie dla bliskich.

Zdrowie: Trójka Buław

Raki w tym tygodniu będą się cieszyły dobrą kondycją i świetnym zdrowiem. Dzięki swoim dotychczasowym staraniom doszły do dobrej formy i zamierzają ten stan utrzymać. Doda im to energii i zmobilizuje do dalszego samodoskonalenia zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego. Raki nie zapomną też o potrzebach swojego ducha.

Uczucia: Wielki Arkan Księżyca

W życiu osobistym raków nastanie czas wątpliwości i niepewności. Choć Księżyc daje pewną ochronę to jednak symbolizuje także tajemnice i sekrety, które nie sprzyjają związkom. Osoby obdarzone intuicją powinny jej zaufać, zaś racjonaliści muszą ten czas przeczekać.

Praca: Rycerz Buław

Ta karta to wyraz przedsiębiorczości, żądzy przygód i nowych wrażeń, temperamentu i niecierpliwości. Rakom nie zabraknie energii i mimo burzy emocji będą umiały wykrzesać z siebie zapał, który będzie porywający i ożywczy. Pomysłów im nie zabraknie.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Sytuacja ogólna: Rycerz Monet

Lwy czeka w tym tygodniu wiele dobrego, a to dzięki ich rozwadze, wytrwałości i pracowitości. Będą cieszyły się zaufaniem i kontrolowały sytuację. Siła ich spokoju i opanowanie, przyniesie im wymierne korzyści. We współpracy z innymi okażą pokorę, dzięki czemu zasłużą na nagrodę.

Zdrowie: Szóstka Pucharów

Zodiakalne lwy powinny z rezerwą podejść do ewentualnych wyników nadań i zanim podejmą jakiekolwiek kroki lepiej byłoby skonsultować się z lekarzem i powtórzyć badania. Mogą potrzebować rady i wsparcia w sferze duchowej. Coś, co siedzi w głowie i wspomnieniach nie daje lwom spokoju i osoba postronna pomoże im dość do źródła problemu.

Uczucia: As Pucharów

Lwy doświadczą w tym tygodniu prawdziwej, wielkiej miłości. Karta ta osobom wolnym zwiastuje spontaniczne zakochanie. Lwy będące w związkach mają szansę osiągniecia najgłębszego szczęścia dojrzałej miłości. Obdarzą partnera całkowitym zaufaniem, a w zamian zyskają poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i opieki.

Praca: Siódemka Mieczy

To karta, która mówi, że lwy narażą się na ryzyko z powodu nieuczciwości jednej ze stron, z którymi współpracują. W tym tygodniu na wszelkie sprawy zawodowe lwy powinny patrzeć krytycznym okiem. Powinny też uważać, aby nie stać się ofiarą własnych intryg

Horoskop tygodniowy dla Panny

Sytuacja ogólna: Wielki Arkan Wisielca

Ten tydzień będzie dla panien pełen poświęceń i wyrzeczeń. Zdecydują się na nie z własnej woli, a wszystko po to by osiągnąć jakiś ważny dla siebie cel. Skupienie na realizacji planów spowoduje, że panny nieco odsuną się od głównego nurtu wydarzeń, jednak, gdy zdecydują się na powrót to wkroczą w życie bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.

Zdrowie: Ósemka Monet

Panny mogą być w nieco gorszej formie. Ostatnimi czasy brały na siebie zbyt dużo obowiązków i zaczynają odczuwać efekty przepracowania. Warto zrobić sobie, chociaż dzień solidnego odpoczynku

Uczucia: Dziesiątka Buław

Osoby spod znaku panny będą się czuły samotne nawet będąc w związku. Przygnębienie wywołane tym stanem może przesłaniać nam rozwiązanie problemu. Karta ta może oznaczać, że obecny związek wpędza panny w dołek psychiczny. Nie znaczy to jednak, że należy kończyć tą relację, trzeba jednak nad nią popracować.

Praca: Trójka Mieczy

W tym tygodniu panny będą robiły zawodowe porządki. Pragną się rozwijać, wyczekują zmiany, która im to umożliwi. Dzięki swojej pomysłowości mogą zyskać w oczach przełożonych. Być może panny zdecydują się na kurs, szkolenie lub studia w celu podniesienia kwalifikacji.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Sytuacja ogólna: Walet Pucharów

Wagi otrzymają w tym tygodniu szansę. Być może będzie to zaproszenie do przyjemnego przedsięwzięcia, albo jakiś miły i przyjazny gest ze strony bliskiej osoby. W każdym wypadku impuls ten będzie skierowany ku uczuciom wag i będzie przez nie przyjęty z wdzięcznością i zadowoleniem. Być może wagi pogodzą się z kimś po dłuższym okresie niezgody.

Zdrowie: Królowa Buław

W strefie zdrowotnej u wag będzie się wszystko układało. Witalność i energia pojawią się za sprawą żywiołu ognia. Wagi otworzą się na siłę życiową, która obudzi w nich pogodę ducha, odwagę i przedsiębiorczość. Osoby spod tego znaku powinny jednak uważać, by podczas ulegania uciechom  i niepohamowanej rozrzutności nie nadszarpnąć swojego zdrowia.

Uczucia: Wielki Arkan Kochanków

W uczuciach nadejdzie dla wag czas szczęścia i spełnienia. Osoby będące w związkach będą cieszyły się pełnią miłości, bliskości i zrozumienia. Osoby rozglądające się za partnerem powinny jednak wybierać rozważnie, gdyż pokusa burzliwego romansu może zniweczyć ich szansę na zbudowanie trwałego związku z wartościową osobą.

Praca: Wielki Arkan Cesarzowej

Wagi będą w nadchodzących dniach współpracowały z kobietą na wysokim stanowisku. Współpraca ta może okazać się dla nich bardzo inspirująca, a sama osoba Cesarzowej może w przyszłości wspierać ich działania. Dobra atmosfera w pracy i wśród całego zespołu.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Sytuacja ogólna: Rycerz Pucharów

Skorpiony w tym tygodniu poczują wokół siebie życzliwą, przyjazną atmosferę. Wprawi je to w dobry nastrój. Sprawy, które pragną załatwić nieco przesuną się w czasie, jednak uda się zrealizować je terminowo. To dobry czas, sprzyja zmianom na lepsze i poznawaniu nowych osób. Poza tym oznacza relaksujący wolny czas, w którym oddajemy się marzeniom, cieszymy się pięknem życia, sztuką i muzyką.

Zdrowie: Ósemka Pucharów

Karta ta zapowiada regenerację sił witalnych. Skorpiony mają szansę rozstać się ze złymi nawykami i nałogami. Nie będzie to proste, ale skorpiony zaczną w dojrzały i odpowiedzialny sposób dbać o swoje zdrowie. Być może poczują upływ czasu i do skłoni je do zadbania o siebie na poważnie.

Uczucia: Dziewiątka Monet

To będzie emocjonalnie ciężki tydzień dla singli spod znaku skorpiona. Macie wysokie wymagania wobec potencjalnego partnera, ale sami też bardzo się staracie, może aż za bardzo. Dla osób w stałych nadejdą dni pełne harmonii a dla par starających się o dziecko karta może oznaczać spełnienie marzeń.

Praca: Piątka Buław

W życiu zawodowym skorpionów nastąpi przełom. Mogą odnieść sukces w nowej działalności. Obiecująca branża to handel i usługi. Dobrze ułożony plan to droga do niezależności, chodź nie obędzie się bez zamieszania. Należy wówczas zachować spokój i rozsądek, a wszystkie założenia uda się zrealizować. Nowy impuls do działania da skorpionom przełożony.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Sytuacja ogólna: Piątka Mieczy

Strzelce powinny w tym tygodniu szczególnie uważać by nie dać się wciągnąć w konfliktowe sytuacje. Mogą się one przekształcić w prawdziwe kłótnie. Strzelce mogą stracić cierpliwość, być złośliwe, pesymistyczne i agresywne. Takie postępowanie może się jednak obrócić przeciw nim samym. Niepotrzebne nerwy i stres nadszarpną kondycję osób spod tego znaku.

Zdrowie: Rycerz Mieczy

Zdrowiem zodiakalnych strzelców może zachwiać nadmiar emocji. W tym tygodniu będą też przejawiały skłonność ro ryzyka, mogą świadomie narażać siebie i swoje zdrowie. Grozi im także lekka depresja, dlatego strzelce powinny pozwolić sobie na wypoczynek w nowym środowisku.

Uczucia: Dziewiątka Monet

Uczuciowo strzelce będą czuły się osamotnione, być może, dlatego, że więcej wymagają od siebie niż od partnera. Dla osób w stałych związkach to zapowiedź zgody, harmonii a dla par starających się o dziecko karta może oznaczać ciążę.

Praca: Wielki Arkan Maga

W pracy strzelce będą podejmowały nowe wyzwania i zdobywały nowe umiejętności. W nadchodzących dniach pojawią się przed nim nowe możliwości i awans okaże się bliższy niż im się wydawało. Wszystkie te możliwości wymagają jednak ciężkiej i sumiennej pracy. Przyniesie ona wspaniałe efekty.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Sytuacja ogólna: As Mieczy

Koziorożce rozpoczną w swoim życiu nowy etap i wejdą w niego w pełni świadomie. Umieją kierować się rozsądkiem i pokładają wiarę w siłę swojego intelektu. Wiedzą już jak ułożyć sobie życie, by uniknąć nawarstwiania się spraw i umieją je systematycznie załatwiać.

Zdrowie: Wielki Arkan Świata

Koziorożce dojrzeją do zakończenia pewnych spraw związanych ze swoim zdrowiem, które ciągną się od dłuższego czasu. Dzięki temu będą mogły rozpocząć nowy etap, zadbać o siebie i swoją kondycję w odpowiedzialny i procesjonalny sposób. Doda im to sił, energii i witalności.

Uczucia: Dwójka Buław

Koziorożce będą emocjonalnie wycofane. Będą potrzebowały więcej czasu i przestrzeni dla siebie. Nie przesadzajcie jednak z samotnością, bo możecie być niemili i oziębli dla Waszych bliskich. Jeśli przeżywacie kryzys, porozmawiajcie o tym. Jeśli nie macie teraz ochoty na szukanie miłości, przeczekajcie ten okres.

Praca: Piątka Pucharów

Karta ta niesie ona ze sobą rozczarowanie i żal z powodu nieudanych przedsięwzięć. Wysiłki koziorożców nie przyniosą spodziewanych rezultatów. Karta ta może też oznaczać, że podanie o pracę zostaną odrzucone. Symbolizuje rozczarowanie i żal z powodu nieudanych projektów. Być może interesy, po których wiele się spodziewaliśmy, zakończą się stratami.

 

Wszystkiego dobrego życzy Wam Wróżka Sorsha!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy